استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

mohsenv21

عضو جدید
بگو عزیزم هر چه می خواهد دل تنگت بگو کار چجوری هست اونجا کلن وضعیت رو شرح بده

دلم که خیلی واسه اونجا تنگ شده!:w28:
شما اونجا قبول شدین؟
اگه بخوام شرح بدم که باید بشینم دو سه روز بنویسم!!
:w10:
اگه سوال خاصی دارید بپرسین تا از همین سوالات شروع کنیم:cool:

sandis

عضو جدید
دلم که خیلی واسه اونجا تنگ شده!:w28:
شما اونجا قبول شدین؟
اگه بخوام شرح بدم که باید بشینم دو سه روز بنویسم!!
:w10:
اگه سوال خاصی دارید بپرسین تا از همین سوالات شروع کنیم:cool:

در مورد محیط کاری و شرایط و اینکه اونجا یه مهندس چه می کنه حقوقش هم که میگن کمتر از عسلویه هست حالا چقدر دقیق نمی دونم یکی راست یا دروغ می گفت یه فوق دیپلم عسلویه در حد یه لیسانس تو جم می گیره یه موضع دیگه هم که می گفتن این بود که افرادی که توی Spgc هستند اکثرن نیروی جوان هستن ولی اونجا آدمایی با تجربه تری وجود داره و تا بخوای خودت رو با اونجا و کارکنان هماهنگ کنی شاید دیر تر از عسلویه باشه و می گفتن پالایشگاه قدیمی هست و جا برای پیشرفت تو Spgc بیشتر از اونجا هست

mansour.mm20

عضو جدید
ساندیس جان بگو بینم لیسانس تو spcg چقد حقوق میگیره؟
فوق دیپلم چطور؟
خو رفتی؟

آخرین ویرایش:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وحید جان میدونم که بیکاری درد خیلی بزرگیه ولی واست چندتا مثال زدم تا حکمتش رو بدونی که خیلیا بودن که توی آزمون 90 قبول شدن ولی امروز حسرت میخورن که ای کاش اینجا قبول نمیشدیم
منم توی این مدتی که بیکار بودم خیلی جاها اقدام کردم، کسایی که میدونستم اصلا لیاقت قبول شدن رو ندارن ولی بخاطر داشتن بند پ خیلی راحت قبول میشدن و حق من خورده میشد ولی نا مید نشدم و همه چی رو گذاشتم دست خود اوس کریم، باور کن این مرتبه هم خودم رو واسه قبول نشدن آماده کرده بودم
هر کی ندونه من که از پارسال ازت خبر دارم میدونم چقدر تلاش کردی
واسه من حساب تو با بقیه فرق میکنه، اصلا شاید چیزی که تو درباره معیار قبولی میگی درست باشه، تعجبم هنوز از دوستانی هست که با وجود انتشار جدول آمار قبولی های بومی و ایثارگران بازم به قول خودشون میگن مرغ یه پا داره!
:que: خب شما که اینقدر مطمئن هستید رک و راست برید جلوی برج گاز بگین امیری داره دروغ میگه

گفتی امریه
توی آزمون کتبی که خودت میدونی اصلا تاثیر نداشته
توی مصاحبه هم باور کن فقط ازم پرسیدن کدوم واحد بودی، بعدش هم یکیشون خیلی قاطع و با لحن بدی گفت امریه اصلا تاثیری نداره، از این گذشته خیلی از دوستام که با هم امریه بودیم و دانشگاه معتبری هم درس خونده بودن (شریف، امیر کبیر، علم و صنعت، شیراز، فردوسی) قبول نشدن

وحید جان هیچ شکی ندارم (با شناختی که توی این مدت ازت دارم مطمئن مطمئنم) بزودی میای توی همین سایت اعلام میکنی که جای بهتری (شایدم شهر خودت) مشغول بکار شدی

پالایشگاه فجر جم
اگر از دوستان کسی اونجا قبول شده و سوالی داره بپرسه، تازه خیلی هم واسش صحبت دارم!!!!:cool:

محسن جان من توی شهرم غریبه محسوب میشم و ایقد پارتی بازی هست که هییییییییچ راهی برای رفتن سر کار نیست.
بدون پارتی رفتن سر کار محاله.امیدم به این آزمونا بود ولی خب شرایط ناعادلانست.پس تقریبا قید کار رو باید زد.
بیخیال.خودمم زیاد توی فکرش نیستم چون فکرم به جایی نرسیده!!
حالا قصد دارم برم کارگاه MDF و کابینت سازی رو یاد بگیرم اگه حالش بود.کاش هیچوقت دانشگاه نمیرفتم.ایشالا خدا زیر و روش کنه رو سرشون.

hadishs

عضو جدید

mordabpir

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
من میخوام امروز یه اعتراف تلخ کنم واسه دوستایی که قبول شدن ما رو زیر سوال بردن
من فارغ التحصیل سال ۸۷ از دانشگاه آزاد گچساران با معدل ۱۴ هستم
به نظر شما حق من بود قبول بشم؟
معلومه که نبود ولی من هم دو تا سهمیه ۵۰ درصدی داشتم هم پارتی داشتم

پارتیم اس کریم بود
سهمیه اولیم تلاش و پشتکار یه ساله ام بود
سهمیه دومیم هم امید به موفقیت اعتماد به نفس و توکل به خدا بود

۴ سال حقم ضایع شد ولی سال پنجم خودم با اراده خودم حقم رو گرفتم و دیگه حسرت گذشته رو نمی خورم
و مطمعنم خیلی از غیر بومی هایی که قبول شدن مثل من بودن و واسه کسانی که قبول نشدن آرزوی موفقیت میکنم

گذشـته ی من گـذشت !
حتی می توانم بگویم درگذشت !
و من برایش ماهها و روزهـــا سوگواری و سکوت کردم !
خـــاطراتم را زیر و رو کردم و ای کاشهای فـراوان گفتــم !
ولی دیگـــــــر بـس است!
من به آرزوی های شیرینم می اندیشم ..
من به شـــروعی دیگـــــر می اندیشــم ... ..

vahidmanu

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
من میخوام امروز یه اعتراف تلخ کنم واسه دوستایی که قبول شدن ما رو زیر سوال بردن
من فارغ التحصیل سال ۸۷ از دانشگاه آزاد گچساران با معدل ۱۴ هستم
به نظر شما حق من بود قبول بشم؟
معلومه که نبود ولی من هم دو تا سهمیه ۵۰ درصدی داشتم هم پارتی داشتم

پارتیم اس کریم بود
سهمیه اولیم تلاش و پشتکار یه ساله ام بود
سهمیه دومیم هم امید به موفقیت اعتماد به نفس و توکل به خدا بود

۴ سال حقم ضایع شد ولی سال پنجم خودم با اراده خودم حقم رو گرفتم و دیگه حسرت گذشته رو نمی خورم
و مطمعنم خیلی از غیر بومی هایی که قبول شدن مثل من بودن و واسه کسانی که قبول نشدن آرزوی موفقیت میکنم

گذشـته ی من گـذشت !
حتی می توانم بگویم درگذشت !
و من برایش ماهها و روزهـــا سوگواری و سکوت کردم !
خـــاطراتم را زیر و رو کردم و ای کاشهای فـراوان گفتــم !
ولی دیگـــــــر بـس است!
من به آرزوی های شیرینم می اندیشم ..
من به شـــروعی دیگـــــر می اندیشــم ... ..

قبولیتان را تبریک میگم.
اغلب دوستان در این تاپیک تقریبا سر گذشتی مثل شما دارند.
من چند سالی هست که تو دانشگاه ها برای مقطع لیسانس تدریس می کنم و با دانشجوهای این دوره زمونه آشنایی دارم (دوستان این تاپیک اکثرا به سن و سال دانشجوهایم هستند). همیشه داخل کلاسهایم افرادی هستنند که بجای حرکت در مسیرهای معمولی، دنبال راه میانبر یا در رو هستند و آخر ترم که نمره هاشون "تک" میشه آسمون و ریسمون می بافند و رساله "توجیه المسایل" می نویسند.
در ترم های اول تدریسم که تجربه نداشتم، خیلی رو اصلاح عقیده این افراد تمرکز می کردم ولی بعدا اونها رو به عنوان بخشی از اجتماع پذیرفتم. اینجور اشخاص بالاجبار همیشه در جمع های مختلف بودند، هستند و خواهند بود (البته به نظرم در سالهای اخیر تعدادشون بالارفته).
از شما هم می خوام انرژیتون رو بیخودی هدر ندین.

Yadavaran

عضو جدید
قبولیتان را تبریک میگم.
اغلب دوستان در این تاپیک تقریبا سر گذشتی مثل شما دارند.
من چند سالی هست که تو دانشگاه ها برای مقطع لیسانس تدریس می کنم و با دانشجوهای این دوره زمونه آشنایی دارم (دوستان این تاپیک اکثرا به سن و سال دانشجوهایم هستند). همیشه داخل کلاسهایم افرادی هستنند که بجای حرکت در مسیرهای معمولی، دنبال راه میانبر یا در رو هستند و آخر ترم که نمره هاشون "تک" میشه آسمون و ریسمون می بافند و رساله "توجیه المسایل" می نویسند.
در ترم های اول تدریسم که تجربه نداشتم، خیلی رو اصلاح عقیده این افراد تمرکز می کردم ولی بعدا اونها رو به عنوان بخشی از اجتماع پذیرفتم. اینجور اشخاص بالاجبار همیشه در جمع های مختلف بودند، هستند و خواهند بود (البته به نظرم در سالهای اخیر تعدادشون بالارفته).
از شما هم می خوام انرژیتون رو بیخودی هدر ندین.

.به پايگاه اينترنتي آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران خوش آمديد
شركت ملي نفت ايران به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز خود جهت خدمت در مناطق عملياتي و خارج از كلانشهر تهران از بين داوطلبان واجد شرابط مرد و زن در مقاطع تحصيلي كارداني و بالاتر از طريق برگزاري آزمون کتبی، مصاحبه استخدامی، گزینش و طب صنعتی استخدام می نماید.
نکات مهم در خصوص آزمون کتبی
1- به اطلاع شركت كنندگان در آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران مي رساند كليه اطلاع رساني در خصوص آزمون صرفاً از طريق همين پايگاه اينترنتي صورت مي پذيرد. 2- نتايج آزمون كتبي و اسامي پذيرفته شدگان در اواسط تیر ماه 92 اعلام مي گردد.
:mad:

وحیدوحید

عضو جدید
اینم یه بازی برای قبول نشده های آزمون گاز برای تسکین موقتی اعصاب و روان
http://flash.pcastuces.com/jouer.asp?Id=26
بازی کنید تا جواب نفت بیاد....!
چیکار کنیم دیگه،داریم روبه زوال میریم کم کم...والله:surprised:

بچه ها این بازی خیلی باحالتره! هیجانش هم بیشتره :D
http://flash.pcastuces.com/jouer.asp?Id=843

sajjad_fx

عضو جدید

آره،ولی دو سه تا ترفند داره که راحت امتیاز میگیری هادی جان

پ.ن: ولی از قدیم گفتن سالی که نکوست از بهارش پبداست،اعلام نتایج شرکت نفت وقتی اینجوری باشه،دیگه فرض محال هم اگه قبول شدیم،فکر کنم حداقل تا دو سه سال باید اوایل رو بکنن اواسط،اواسط رو بکنن اواخر تا بریم آموزشی تازه...
دیگه فکر نمیکنن اینا عمر ما هست که داره میره...
منم میخوام برم شروع کنم سقف کاذب ردن رو یاد بگیرم سگش میرزه به این انتظار...فقط یه مشکلی که هست اینه که بعد 6 سال جون کردن و درس خوندن تازه دارم اینکار رو شروع میکنم،اگه همون 6 سال پیش شروع میکردم الان اوستا کاری بودم واسه خودم...اینا واقعیات زندگی تو ایرانه...

hadishs

عضو جدید
آره،ولی دو سه تا ترفند داره که راحت امتیاز میگیری هادی جان

پ.ن: ولی از قدیم گفتن سالی که نکوست از بهارش پبداست،اعلام نتایج شرکت نفت وقتی اینجوری باشه،دیگه فرض محال هم اگه قبول شدیم،فکر کنم حداقل تا دو سه سال باید اوایل رو بکنن اواسط،اواسط رو بکنن اواخر تا بریم آموزشی تازه...
دیگه فکر نمیکنن اینا عمر ما هست که داره میره...
منم میخوام برم شروع کنم سقف کاذب ردن رو یاد بگیرم سگش میرزه به این انتظار...فقط یه مشکلی که هست اینه که بعد 6 سال جون کردن و درس خوندن تازه دارم اینکار رو شروع میکنم،اگه همون 6 سال پیش شروع میکردم الان اوستا کاری بودم واسه خودم...اینا واقعیات زندگی تو ایرانه...

یه ترفندشو فهمیدم ولی بازم سخته!

مشخصه شرکت نفت الان مشکل داره، همه میدونیم تحریم ها کمرشو شکسته الان و کلی نیرو رو داره جابجا میکنه. شاید این استخدامی گذاشتن هم بیشتر جنبه ی نمایش داشته باشه. اما نکته مهم اینه که این استخدامی رو گذاشته و میشه باهاش وارد صنعت نفت شد. دوستان با سوادی مثل شما هم ایشالا راحت قبول میشن. فقط یکم صبر داشته باشین چون دیر یا زود داره ولی سوخت و سوز نداره.
این وسط اگه کار دیگه ای پیدا کردی حتما برو سراغش. سقف کاذب هم پولش خیلی خوبه ;) من هم اگه آشنا داشتم تو اون کار حتما این تابستون رو میرفتم پیشش. از بیکار ول گشتن دیگه خسته شدم.

mansour.mm20

عضو جدید
دكتر محمود احمدي نژاد رئيس جمهور، "نشان درجه يك خدمت" را به آقاي مهندس رستم قاسمي وزير نفت اعطا نمود. به گزارش روابط عمومي شركت ملي گاز ايران، مهندس رستم قاسمي وزير نفت، نيز طي ارسال نامه اي به شركت هاي اصلي وزارت نفت، ضمن تقدير و تشكر از همه تلاشگران صنعت نفت، دريافت "نشان درجه يك خدمت" از سوي رئيس جمهور محترم را ثمره تلاش، كوشش و خدمات ارزشمند كاركنان، متخصصان و مديران در اجراي موفقيت آميز طرح ها و پروژه هاي بزرگ صنعت نفت دانسته و اعطا اين نشان را به تمامي همكاران صنعت نفت تبريك و شادباش گفت.

sandis

عضو جدید
ساندیس جان بگو بینم لیسانس تو spcg چقد حقوق میگیره؟
فوق دیپلم چطور؟
خو رفتی؟

رفتم جلدی بخوسوم می خاسم برم تو جلسه مال شرکت گاز که اومدیدن
یه 500 600 تومنی باهم اختلاف دارند
پایه حقوق فوق دیپلم
بدو استخدام 2946100
پایان یکسال کاراموزی 2984500
پایان کاراموزی 3027300

اینایی که گفتم مال سال 91 بود

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش:

Yadavaran

عضو جدید
ثبت یک رکورد جهانی در شرکت گاز

ثبت یک رکورد جهانی در شرکت گاز 14:49

تعمیرات اساسی و دوره‌ای بزرگترین پالایشگاه مستقل گاز ایران با ظرفیت تولید 115 میلیون مترمکعب در روز با ثبت یک رکورد جدید جهانی در مدت زمان 24 ساعت بدون کوچکترین حادثه‌ای پایان و تولید گاز در این مجتمع پالایشگاهی از سرگرفته شد.

به گزارش پانا نیوز، تعمیرات اساسی و دوره ای واحدهای مختلف فرآیندی در بزرگترین پالایشگاه گاز ایران در کوتاه ترین زمان ممکن به پایان رسید و تولید گاز و سایر محصولات گازی در پالایشگاه فجرجم بار دیگر از سرگرفته شد.

بر اساس برنامه زمان بندی تعریف شده به منظور افزایش پایداری تولید گاز در این واحد پالایشگاهی تعمیرات اساسی و دوره‌ای واحدهای فرآیندی این پالایشگاه از 15 تیر ماه سالجاری به مدت سه روز آغاز شد با این وجود با ثبت یک رکورد جدید تعمیرات این پالایشگاه گاز در مدت حدود 24 ساعت به پایان رسید.

رحیم اسلامی امروز با بیان اینکه پالایشگاه فجرجم پس از انجام تعمیرات اساسی، از ساعت 16 روز یکشنبه شانزدهم تیر ماه پس از یک روز توقف تولید، با حداکثر ظرفیت در سرویس قرار گرفته است، گفت: تعمیرات کلی سالانه پالایشگاه گاز فجرجم دو روز زودتر از برنامه پایان یافت.

مدیرعامل پالایشگاه فجرجم با تاکید بر اینکه تمامی قطعات مورد نیاز پالایشگاه براى انجام تعمیرات کلی تامین شده بود، تصریح کرد: تعمیرات کلی نه تنها مشکلی در روند تولید ایجاد نمی‌کند بلکه پالایشگاه را برای تولید حداکثری در زمستان آماده تر خواهد کرد.

این مقام مسئول با یاداوری اینکه این عملیات تعمیرات اساسی پالایشگاه بدون کوچکترین حادثه جانی و مالی انجام شده است، تبیین کرد: هم اکنون این پالایشگاه بریا تولید حداکثری گاز به ویژه در پیک مصرف در آمادگی کامل قرار دارد.

به گزارش مهر، پالایشگاه فجرجم بزرگترین پالایشگاه مستقل گاز ایران بوده که آذر ماه سال گذشته برای نخستین بار رکورد تولید روزانه 115 میلیون مترمکعب گاز در این پالایشگاه به ثبت رسید ضمن آنکه این پالایشگاه از توان پالایش ماهانه بیش از 3.3 میلیارد مترمکعب گاز طبیعی برخوردار است.

این پالایشگاه 25 تا 30 درصد سهم در سبد تولید گاز ایران در اختیار دارد و در دو سال گذشته با تاخیر در ساخت و راه‌اندازی پالایشگاه‌های جدید پارس جنوبی، با شیرین‌سازی گازهای ترش پارس جنوبی بدون ساخت پالایشگاه جدید ظرفیت تولید گاز شیرین ایران افزایش یافت.

پالایشگاه گاز فجر جم در دو فاز طراحی و ساخته شده است و هر فاز این پالایشگاه از چهار ردیف تصفیه گاز تشکیل شده که هر ردیف نیز متشکل از یک واحد شیرین سازی، یک واحد تنظیم نقطه شبنم و یک واحد تبرید پروپان است.
دنیا فقط شرکت گاز خووو

Yadavaran

عضو جدید
نفتی‌های عسلویه صاحب‌خانه می‌شوند

صنعت نفت سال‌های آینده به ١٠ هزار واحد مسکونی در منطقه ویژه پارس نیاز دارد و طبق قانون، مسئولیت احداث، تجهیز و مدیریت شهرک‌ها و کمپ های مسکونی در این منطقه به عهده سازمان منطقه ویژه پارس است.

به گزارش پانا نیوز به نقل از وزارت نفت، دولتی زاده، جانشین مدیرعامل در امور اجرایی و رئیس کارگروه اسکان منطقه ویژه پارس، در سومین نشست این کارگروه با تاکید بر اعمال مدیریت یکپارچه در این زمینه افزود: صنعت نفت در سال‌های آینده به ١٠ هزار واحد مسکونی در منطقه ویژه پارس نیاز دارد؛ از این رو مطابق قانون، سازمان منطقه ویژه پارس مسئولیت احداث، تجهیز و مدیریت شهرک‌ها و کمپ های مسکونی در این منطقه را می باید به عهده بگیرد.

محمد نوروزی فرد، مدیر منابع انسانی سازمان منطقه ویژه پارس و دبیر کارگروه های شش‌گانه پارس جنوبی نیز با تشریح ابعاد و ویژگی های طرح اسکان کارکنان، بر اهمیت و جایگاه تسهیلات رفاهی در منطقه ویژه پارس تاکید کرد.

نوروزی فرد با بیان اینکه پارس جنوبی از مناطق مهم و تاثیر گذار در سطح کشور است، افزود: فراهم کردن امکانات مورد نیاز کارکنان صنعت نفت در قطب انرژی کشور از ملزومات یک جهش بزرگ اقتصادی است و ما باید برای رسیدن به این هدف، تمام توان خود را به کار ببریم.

محی الدین جعفری، مدیر طرح‌های مهندسی سازمان منطقه ویژه پارس نیز ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت پیشرفت پروژه های اسکان ٢٥٠٠ نفری سیراف و مکان یابی احداث شهرک بزرگ ١٠ هزار واحدی منطقه ویژه پارس افزود: هزینه احداث پروژه مسکونی ٢٥٠٠ نفری افزون بر هزار و ٧٠٠ میلیارد ریال است.

دشتی زاده، نماینده معاونت توسعه منابع انسانی وزارت نفت نیز ضمن اشاره به توسعه و تقویت ساختار سازمانی برخی ادارات کل این معاونت‏، آن را گامی موثر در جهت آسن سازی و شتاب گیری فرآیند سیاست گذاری و تصمیم گیری یکپارچه در حوزه های رفاهی، بهداشت و درمان و سلامت کارکنان شاغل در صنعت نفت و به خصوص منطقه ویژه پارس خواند.

وی اخذ مجوزهای قانونی برای تامین مسکن مورد نیاز کارکنان شاغل در منطقه ویژه پارس، به خصوص نیروهای تازه استخدام مجتمع گاز پارس جنوبی را از اولویت های کاری معاونت توسعه منابع انسانی وزارت نفت اعلام کرد.

mansour.mm20

عضو جدید
رفتم جلدی بخوسوم می خاسم برم تو جلسه مال شرکت گاز که اومدیدن
یه 500 600 تومنی باهم اختلاف دارند
پایه حقوق فوق دیپلم
بدو استخدام 2946100
پایان یکسال کاراموزی 2984500
پایان کاراموزی 3027300

اینایی که گفتم مال سال 91 بود

اینا که گفتی به ریال یا تومن؟
از کجا اینقد دقیق سراغ داری؟
داری مسخره میکنی؟

Yadavaran

عضو جدید
اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت... در آخرین روزهای فعالیت دولت دهم ؛

اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران تعلیق شد؟

با گذشت حدود 2.5 ماه از برگزاری آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران و باوجود وعده اعلام نتایج آزمون کتبی در مدت دو هفته، همچنان بیش از 128 هزار شرکت کننده منتظر اعلام نتایج هستند.

به گزارش خبرنگار پانا نیوز، آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران به عنوان بزرگترین آزمون استخدامی کل کشور در روزهای پنجم و ششم اردیبهشت ماه در 3 نوبت برگزار شد و بنا به گفته کمیته برگزاری آزمون قرار بود تصحیح اوراق آزمون از بعد از برگزاری آخرین آزمون آغاز شده و طی حداقل 10 روز کاری و در نهایت تا دو هفته به اطلاع شرکت کنندگان برسد.

با این وجود اعلام نتایج ابتدا به خرداد ماه، سپس اوایل تیر ماه و در نهایت اواسط نخستین ماه تابستان موکول شد که با وجود فرارسیدن 15 تیرماه به نظر می رسد دیگر کاسه صبر شرکت کنندگان این آزمون لبریز شده و خواستار اعلام هرچه سریعتر نتایج شده اند.

بر این اساس تعداد زیادی از کاربران پانانیوز خواستار پیگیری این موضوع شده اند که برای نمونه یکی از این شرکت کنندگان آورده است: " لطفا شما پیگیری کنید که چرا نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت اعلام نمی‌شود؟ زیرا در دفترچه استخدامی درج شده بود نیمه اول خرداد، نیمه اول تمام شد و در سایت آزمون اعلام کرده‌اند اواخرخرداد که آن هم به پایان رسیده است.

همه می دانیم اگر به صورت سنتی و با دست هم اوراق صحیح می‌شدند تا کنون باید نتایج اعلام می شد؛ هر چه طولانی تر می شود شائبه‌هایی در اذهان عمومی به وجود می آید. لطفاپیگیری کنید"

با برگزاری آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران و طی مراحل گزینشی در نهایت 2676 نیروی متخصص برای فعالیت در شرکت های زیر مجموعه شرکت ملی نفت انتخاب می شوند که از این تعداد 667 نفر سهمیه فرزندان معظم شهدا (25درصد از کل سهمیه) و 134 نفر فارغ التحصیلان بورسیه دانشگاه صنعت نفت خواهند بود و نهایتا 1841 نفر از برگزیدگان آزمون اخیر انتخاب می شوند.

از میان 128 هزار و 871 داوطلب آزمون، 31 هزار و 54 نفر در مقطع کاردانی، 87 هزار و 464 نفر در مقطع کارشناسی، 9832 نفر داوطلب کارشناسی ارشد، 439 نفر دکترای درمانی و 82 نفر دارای دکترای تخصصی هستند. همچنین از میان شرکت کنندگان6901 تن خانم و 121 هزار و 970 تن آقا بوده اند.

این تعداد داوطلب در 5 رسته شغلی به رقابت پرداختند: رسته اداری، مالی و بازرگانی با 19 هزار و 801 داوطلب، رسته تعمیرات 26 هزار و 488 داوطلب، رسته تولید 24 هزار و 396 داوطلب، رسته عملیات حفاظتی 708(HSE) داوطلب و در رسته مهندسی علوم که بالاترین تعداد داوطلب را به خود اختصاص داده است 53 هزار و 672 داوطلب حضور داشتند.

از میان شرکت‌های متقاضی نیروی کار، شرکت ملی حفاری با جذب 835 تن بیشترین سهم استخدامی را به خود اختصاص داده و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نیز با جذب 751 داوطلب برگزیده در رتبه دوم جذب نیرو در سطح شرکت ملی نفت ایران قرار گرفته است.

Yadavaran

عضو جدید
جدید الاستخدام‌ها مشغول به کار نشده حکم پایان کار گرفتند

جدید الاستخدام‌ها مشغول به کار نشده حکم پایان کار گرفتند

موج جدید اخراج و تعدیل نیرو در شرکت نفت و گاز پارس آغاز شد؟

با وجود اینکه تعدادی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 90 شرکت ملی نفت مراحل مختلف مصاحبه، گزینش و طب صنعتی را گذرانده و در شرکت نفت و گاز پارس مشغول به کار شده اند، به تازگی به عنوان نیروی مازاد اعلام شده اند.

به گزارش خبرنگار پانا نیوز، در روزهای گذشته تعدادی از کاربران پانا نیوز که کارکنان جدید الاستخدام شرکت نفت و گاز پارس هستند با ارسال پیام‌های مشابهی خواستار رسیدگی به مشکل خود مبنی بر اعلام عدم نیاز شرکت متبوع به خدمات آنها شده اند.

در این خصوص یکی از این کارکنان جدید الاستخدام توضیح داده است: " از قبول شده‌های آزمون استخدامی تیر ماه 90 شرکت نفت هستم که از سال گذشته در شرکت نفت و گاز پارس واقع در منطقه عسلویه مشغول به کار شدم.

دارای کارشناسی ارشد مهندسی و بیش از 1000 ساعت دوره تخصصی و تالیف کتاب هستم. این شرکت هفته گذشته اسامی بیش از 300 مهندس جدید الاستخدام خود را به عنوان مازاد اعلام و از آنها خواسته که برای مصاحبه به شرکت گاز مراجعه کنند.

گفته می شود لیست نهایی شامل 500 نفر خواهد بود؛ این در حالی هست که مجوز استخدامی ما برای شرکت نفت و گاز پارس بوده است."

کاربر دیگری که خاطرنشان کرده است: " شرکت نفت و گاز پارس در سال 90 از طریق آزمون استخدام شرکت ملی نفت ایران اقدام به جذب حدود 1200 نفر نیرو کرده است و با وجود اینکه حدود 1000 نفر از این افراد پس از طی پروسه ای طولانی در نهایت پس از 15 ماه جذب شرکت شدند، 200 نفر باقیمانده با ادعای مدیران میانی مبنی بر مازاد بودن نیروها پس از نزدیک به 2 سال انتظار در نهایت، اردیبهشت ماه امسال جهت اشتغال به کار در سایر شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نفت، از طرف شرکت نفت و گاز پارس به دوره ی آموزشی دعوت شدند.

از چندی قبل نیز شایعاتی مبنی بر انتقال تعدادی دیگر از نیروهای شرکت (1000 نفر جذب شده از طریق آزمون سال 90) بین کارکنان پخش شد که تایید و تکذیب برخی روسای میانی و رده پایین را به همراه داشت تا اینکه بالاخره طی هفته ای که گذشت شایعات رنگ واقعیت به خود گرفتند و با تعدادی از نیروها جهت دعوت به مصاحبه در راستای انتقال به شرکت ملی گاز تماس گرفته شد.

با توجه به اهمیت موضوع و عدم رضایت جمع کثیری از پرسنل نسبت به این جابه جایی خواهشمند است در این زمینه پیگیری و اطلاع رسانی بفرمایید."

در چنین شرایطی این سوالات از سوی دارندگان این مشکل مطرح شده است که:

1- چرا اسامی را در سکوت کامل اعلام کردند و حتی نمی گویند معیار انتخاب چیست؟

2- اگر پارس جنوبی نیرو لازم نداشته، پس چرا آزمون استخدامی گذاشته و مجوز استخدام را اخذ کرده است؟

3- چرا نیروهای پیمانی مجوز دار و جوان خود را مازاد اعلام کرده اند، در حالی که انبوهی از نیروهای سن بالا از شرکت های دیگر به صورت مامور به این شرکت آمده اند؟

4- در کجای دنیا و ایران با نیروهای تازه استخدام به این صورت رفتار می شود؟ آیا برای این نیروها در سازمان فعلی و سازمان بعدی روحیه خدمتی می ماند.

5- پارس جنوبی میدان رقابت ایران و قطر بوده و لازم است نیروهای جوان با تخصص خود، عقب افتادگی ها را جبران کنند. بنابراین به نظر می رسد نه تنها نیروی مازاد وجود ندارد، بلکه توسعه این میدان با کمبود نیرو نیز مواجه است.

پانا نیوز با مسئولان شرکت نفت و گاز پارس درباره حل و فصل این مشکل تماس گرفته است و قرار است این مجموعه نفتی به منظور تنویر افکار عمومی توضیحات لازم را درباره این تصمیات به زودی برای پانا نیوز ارسال کند.

وحیدوحید

عضو جدید
داش وحید شماهم ....!
مهندسین ما رو ببین
.
.
.
.
.
(نه خداییش الان بازی کردم نظرم عوض شد خیلی باحاله اما یکی بیاد دو نفری بازی کنیم تا سوسکش کنم :D )

این بازی رو واسه مهندسا ساختن! هر کسی نمیتونه بازی کنه. مثلا باید بدونی با چه سرعت و چه زاویه ای به توپ ضربه بزنی. اصلا این بازی کاملا علمیه! :D

وحیدوحید

عضو جدید
موج جدید اخراج و تعدیل نیرو در شرکت نفت و گاز پارس آغاز شد؟

با وجود اینکه تعدادی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 90 شرکت ملی نفت مراحل مختلف مصاحبه، گزینش و طب صنعتی را گذرانده و در شرکت نفت و گاز پارس مشغول به کار شده اند، به تازگی به عنوان نیروی مازاد اعلام شده اند.

به گزارش خبرنگار پانا نیوز، در روزهای گذشته تعدادی از کاربران پانا نیوز که کارکنان جدید الاستخدام شرکت نفت و گاز پارس هستند با ارسال پیام‌های مشابهی خواستار رسیدگی به مشکل خود مبنی بر اعلام عدم نیاز شرکت متبوع به خدمات آنها شده اند.

در این خصوص یکی از این کارکنان جدید الاستخدام توضیح داده است: " از قبول شده‌های آزمون استخدامی تیر ماه 90 شرکت نفت هستم که از سال گذشته در شرکت نفت و گاز پارس واقع در منطقه عسلویه مشغول به کار شدم.

آقای مهندس دوباره کپی پیست کردنات رو شروع نکن تو رو خدا! همه مون این اخبار رو میدونیم و توی تاپیک نفت دنبال میکنیم

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
علی کنکوری خبره جدید بزار اینا رو میزاری تاپیک بیخودی میره جلو ! کسی هم نمیخونه !

farhad1989

عضو جدید
حقوق پایه مهم نیست دریافتی میخام بدونم چقده؟
واسه لیسانس تو SPCG چقد میدن؟
تو نمیدونی علی کنکوری؟

اونطوری که من از یکی از بچه هایی که توی عسلویه کار میکنه شنیدم پایه حقوق وا لیسانس 300000 تومنه ضریبشم بعد اینکه نوبت کاری 14 به 14 شد شده 4.3 ولی حقوق دریافتی با اضافه شدن مزایا میره بالای 2200000 تومن.
البته تو کارآموزی گفت حول و حوش 1200000 بیشتر نمیدن

بالا