استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

mansour.mm20

عضو جدید
بچه ها من یه حدسی میزنم:

ما شروع دوره آموزشیمون 1 مهر است.
از اونجا که مصاحبه نفت افتاده از یکم به بعد حدس میزنم میخواستن گازی ها برن دوره و واسه مصاحبه نیان دیگه تا جا برای بقیه باز بشه. چون خودشون میدونن گازی ها برای نفتم میان مصاحبه بدن واسه همین میخواستن اول تکلیف گاز روشن بشه بعد شروع کنن نیروهای خودشون رو بگیرن. چون هردوشون زیره نظره وزارت نفت هستن این برنامه ریزی صورت گرفته.
البته فقط حدسه.

رامین جان تا آخر شهریور طب صنعتی داریم فقط...
بعدشم قرارداد و یک سلسله کارای اداری که باید انجام بشه..
خوشبینانه ترین حالت اواسط مهره

وحیدوحید

عضو جدید
من با رامین موافقم.
قرارداد بستن و کارای اداری رو حین آموزش انجام میدن و حتی شماره پرسنلی رو هم توی دوره بهمون میدن.
به نظر من حداکثر تا اواسط مهر میریم واسه آموزش ;)

wood64

عضو جدید
ما که منطقه 6 هستیم باید چکار کنیم؟
امروز زنگ زدم گفتش ما هم منتظر اعلام تهرانیم

منم منطقه 6 ام.ولی ما فعلا راهی جز صبر کردن و پیگیری نداریم.اینکه میگم مسئولان منطقه 6 کلا خوابن برا اینه که تازه 40 روز پیش نامه ی ما رو فرستادن گزینش تهران یعنی قشنگ 1 ماه لالا تشریف داشتن.

sandis

عضو جدید

در مورد این مطلب هم من فکر می کردم طرف رفته طب صنعتی برای همین آزمون گاز وگر نه اگه می دونستم از خودش داره در میاره یا پارسال رفته که اصلن نمی گذاشتمش دوست من رفته بود طب صنعتی سال 90 نگاه به دندوناش نکردن حالا شاید همه مثل هم نباشن ولی بعید می دونم دیگه گیر دندونم بدن

8-14-2013 12-40-28 PM.jpg

mansour.mm20

عضو جدید
پالایشگاه گاز خانگیران تعطیل شد

پالایشگاه گاز خانگیران تعطیل شد 15:20

یک مقام مسئول از توقف کلی تولید گاز در پالایشگاه شهید هاشمی‌نژاد اخبر داد و اعلام کرد: این توقف تولید با درخواست شرکت نفت انجام شده است.

به گزارش پانا نیوز به نقل از پالایشگاه هاشمی نژاد، ناصر نوذری با بیان اینکه توقف کلی تولید به درخواست شرکت نفت و به دلیل آماده شدن برای حداکثر و پایداری تولید گاز در فصل زمستان انجام پذیرفته است، گفت: مدت زمان روند توقف کلی تولید در پالایشگاه خانگیران را 72 ساعت بوده و این عملیات در 250 جبهه کاری و به صورت مجزا و با برنامه‌ریزی زمان‌بندی شده به صورت 24 ساعته انجام می‌شود.

این مقام مسئول با بیان این‌که در طول زمان توقف کلی تولید، حدود 50 هزار نفر ساعت کار انجام خواهد شد، تصریح کرد: به واسطه حساسیتی که در طول فصل زمستان برای تولید حداکثر گاز وجود دارد، کارهایی که در حد توقف حتی یک واحد عملیاتی نیاز باشد را در دل همین توقف کلی به انجام می‌رسانیم تا به پایداری تولید برسیم.

ویخاطرنشان کرد: در حال حاضر گاز طبیعی 6 استان حوزه شمال و شرق کشور شامل خراسان رضوی، شمالی، جنوبی، گلستان، مازندران و بخشی از استان سمنان توسط پالایشگاه گاز شهید هاشمی‌نژاد تامین می‌شود.

نوذری تاکید کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته با دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران، مشکلی برای تامین گاز سایر استان‌های تحت پوشش وجود نخواهد داشت.

وی اضافه کرد: در طول مدت توقف تولید، دو واحد گاز شیرین با ظرفیت روزانه 7 میلیون مترمکعب حداقل نیاز مصارف خانگی را تامین خواهند کرد؛ بنابراین مشکلی برای گازرسانی به کلان‌شهر مشهد مقدس تا پایان زمان توقف کلی وجود ندارد.

این مقام مسئول ادامه داد: در طول برگزاری مانور، چگونگی استفاده از برق دوم برای نخستین بار مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

مسوول توقف کلی تولید شرکت پالایش گاز شهید هاشمی‌نژاد یادآور شد: طبق برنامه پیش‌بینی شده در ساعت 24 مورخه جمعه 25 بهمن ماه 92، شرایط توقف کلی به وضعیت نرمال می‌رسد و گاز تولیدی وارد مدار خواهد شد.

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
;).........صفحه 407 یک مشکل داره باز نمیشه.........

شما مطمئن هستید ؟!! برای من صفحه 407 به راحتی باز میشه ...

بعضی وقت ها وقتی پیامی رو ارسال می کنید . صفحه ای که بعد از ارسال پیام نشان می دهد مشکل دارد که اگر یک رفرش یزنید مشکل درست می شود ...

وحیدوحید

عضو جدید
شما مطمئن هستید ؟!! برای من صفحه 407 به راحتی باز میشه ...

بعضی وقت ها وقتی پیامی رو ارسال می کنید . صفحه ای که بعد از ارسال پیام نشان می دهد مشکل دارد که اگر یک رفرش یزنید مشکل درست می شود ...

بله مشکل داره؛ واسه منم باز نمیشه

mahan590280

عضو جدید
آقا جان ظاهرا شرکت گاز داره برنامه ریزی میکنه که جنوبی ها شیراز برن طب صنعتی و دیگه این همه راه نریم تهران.

بنقل از مهندس /سایت استختام.

حالا من فردا به آقای عمرانی خو زنگ میزنم ببینم این خبر تا چه حد واقعیت داره.
اگه واقعا شیراز باشه خیلی عالی میشه
سلام دوست عزیز
اگه لطف کنی و صحت و سقم این خبر رو در بیاری خیلی ممنون میشیم.خدا کنه همینجور باشه تا دیگه نیاز نباشه این همه راه بریم تهران دو سه روز سرگردان باشیم.

mansour.mm20

عضو جدید
سلام دوست عزیز
اگه لطف کنی و صحت و سقم این خبر رو در بیاری خیلی ممنون میشیم.خدا کنه همینجور باشه تا دیگه نیاز نباشه این همه راه بریم تهران دو سه روز سرگردان باشیم.

;)زنگ زدم به منابع انسانی پارس جنوبی.
گفت داریم یک مکاتباتی میکنیم
اگه موافقت بشه که جنوبی ها رو بفرستیم شیراز برا طب صنعتی
اگه موافقت هم نشه که میفرستیمتون تهران

mahan590280

عضو جدید
;)زنگ زدم به منابع انسانی پارس جنوبی.
گفت داریم یک مکاتباتی میکنیم
اگه موافقت بشه که جنوبی ها رو بفرستیم شیراز برا طب صنعتی
اگه موافقت هم نشه که میفرستیمتون تهران
دستت درد نکنه.
خلاصه اگر خبر جدیدی در این مورد به دستت رسید ممنون میشیم ما رو هم درجریان بزاری.

vahidmanu

عضو جدید
از رفقایی که قبلا رفتن طب صنعتی (منظورم بیمارستان شهید سخایی) یه سوالی دارم...

توالت های نمونه گیری این بیمارستان، مجهز به دوربین مدار بسته هست یا نه؟:biggrin:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
از رفقایی که قبلا رفتن طب صنعتی (منظورم بیمارستان شهید سخایی) یه سوالی دارم...

توالت های نمونه گیری این بیمارستان، مجهز به دوربین مدار بسته هست یا نه؟:biggrin:
معمولا مراقب میزارن جلو اون باید کارتو بکنی

بالا