استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

mansour.mm20

عضو جدید
آقا جان ظاهرا شرکت گاز داره برنامه ریزی میکنه که جنوبی ها شیراز برن طب صنعتی و دیگه این همه راه نریم تهران.

بنقل از مهندس /سایت استختام.

حالا من فردا به آقای عمرانی خو زنگ میزنم ببینم این خبر تا چه حد واقعیت داره.
اگه واقعا شیراز باشه خیلی عالی میشه

Yadavaran

عضو جدید
آقا جان این پالایشگاها خبری نیست نامه ما هم نیومد خووووووووووووووووو

reza salimi2

عضو جدید
سلام کسی میدونه باید جچوری از وضعیتمون با خبر بشیم که این نامه کی میاد؟ اصلا میاد نمیاد خلاصه چجوری پیگیری وضعیتمون رو بکنیم؟

mansour.mm20

عضو جدید
وزیر پیشنهادی نفت با تاکید بر اینکه برای کاهش آثار تحریم های نفتی به همه ظرفیت ها و پتانسیل های ملی و کشور نیاز داریم، گفت: اهل شعار و یا خیال پردازی نیستم در یک کلام باید کارکنان و مدیران صنعت نفت را حمایت و صیانت کرد.

وزیر پیشنهادی نفت با اعلام اینکه شخصا معتقدم با توجه به شرایط فعلی صنعت نفت باید از تمامی کارکنان و نیروی انسانی شاغل در بخش های مختلف صنعت نفت به ویژه مناطق دور افتاده و عملیاتی حمایت و صیانت کرد، تصریح کرد: برای کاهش آثار تحریم های نفتی به همه ظرفیت ها و پتانسیل های ملی و کشور نیاز داریم.

وزیر نفت پیشنهادی اخیرا در گفتگویی با تاکید بر اجرای آموزش های آکادمیک و حین کار برای نیروی انسانی صنعت نفت، گفت: در سال های گذشته به اندازه کافی احترام نیروی انسانی در برخی موارد نگه داشته نشده و حتما درسطح بالا برای تکریم و جلب نظر آنها تلاش خواهم کرد.

sandis

عضو جدید
ها منصور رفتی تو فاز Rx350 :w07:میخی پی حقوقت بگیریش :D مونم هر جور حساب کتاب می کنم :w10:نمیشا یه ماشین خو بگیری ای 15 سال کار کنی ماهی هم 2 تومن بیلی کنار هیچ کاری نکنی ویمو 360 تازه ده تومن هنی کم داری الان قیمتش 370 تا 390 ای تورم یکمی کمتر واوو شاید برسه 360 بتری بگیریش بعدش میتوی به آسمونها پرواز وکنی :w21:

ای بری تو فاز کمتر و شاسی بلندم نخی می تری 5 سال کار کنی دو تمنم هر ماهی بیلی کنار واوو 120 یه کیا اپتیما صفری بگیری :weirdsmiley:

almatra2

عضو جدید
سلام به همگيمن ديروز برج گاز بودم براي گزينش البته خودشون تماس گرفته بودن كه بيا بعد از كلي سوال و جواب و قيد تو پرونده گفت خودمون پروندتو تا چند روز ديگه ميفرستيم محل انتخابيت از اونجا پيگيري كن بهشون گفتم ٢٢ پيگيري كنم كه خودشون گفتن گفتش اره هر تاريخي اعلام كردن زنگ بزن تو پرونده نگاه كرد و گفت هنوز سمت براتون نزدن و در ضمن گفت يه عده رو الان در صورتي كه ابهامي تو پرونده باشه دعوت ميكنن به گزينش و يه عده رو بعدن حالا ممكنه بعد از طب يا در حين كار. در ضمن تو اتاق پرونده همه رو ميز بودن يه خانم و اقايي بررسي ميكردن و ميدادن به يه اقاي ديگه تو يه اتاق ديگه كه مصاحبه بگيره

wood64

عضو جدید
سلام.یکی از بچه های سایت استختام میگه رفته پست شخصا نامه شو تحویل گرفته.
نامه ی اون هم 13 ام تاریخ خورده. ما که مال مناطق(6) هستیم فعلا مسولاشون خوابن. ولی فکر کنم بچه های پارس جنوبی اگه شخصا از پست پیگیری کنن زودتر نتیجه بگیرن!!!

wood64

عضو جدید
سلام به همگيمن ديروز برج گاز بودم براي گزينش البته خودشون تماس گرفته بودن كه بيا بعد از كلي سوال و جواب و قيد تو پرونده گفت خودمون پروندتو تا چند روز ديگه ميفرستيم محل انتخابيت از اونجا پيگيري كن بهشون گفتم ٢٢ پيگيري كنم كه خودشون گفتن گفتش اره هر تاريخي اعلام كردن زنگ بزن تو پرونده نگاه كرد و گفت هنوز سمت براتون نزدن و در ضمن گفت يه عده رو الان در صورتي كه ابهامي تو پرونده باشه دعوت ميكنن به گزينش و يه عده رو بعدن حالا ممكنه بعد از طب يا در حين كار. در ضمن تو اتاق پرونده همه رو ميز بودن يه خانم و اقايي بررسي ميكردن و ميدادن به يه اقاي ديگه تو يه اتاق ديگه كه مصاحبه بگيره
سلام میشه بگید چه جور سوالاتی ازتون پرسیدن و اینکه دیگه با همین سوالات مرحله گزینش و مصاحبه برای شما تکمیل شد یا مصاحبه عقیدتی جداست؟و اگه دوست دارید بگید چه رشته ای هستید و کجا(پارس یا مناطق).

آخرین ویرایش:

mansour.mm20

عضو جدید
ها منصور رفتی تو فاز Rx350 :w07:میخی پی حقوقت بگیریش :D مونم هر جور حساب کتاب می کنم :w10:نمیشا یه ماشین خو بگیری ای 15 سال کار کنی ماهی هم 2 تومن بیلی کنار هیچ کاری نکنی ویمو 360 تازه ده تومن هنی کم داری الان قیمتش 370 تا 390 ای تورم یکمی کمتر واوو شاید برسه 360 بتری بگیریش بعدش میتوی به آسمونها پرواز وکنی :w21:

ای بری تو فاز کمتر و شاسی بلندم نخی می تری 5 سال کار کنی دو تمنم هر ماهی بیلی کنار واوو 120 یه کیا اپتیما صفری بگیری :weirdsmiley:
اگه تمام پولام تو بازی need for speed رو هم جمع کنم نمیتونم این ماشین رو بگیرم:crying:

Engineer.che

عضو جدید

سلام
دوست عزیز میشه بگی چیا پرسیدن و چی بهت گفتن؟
به من زنگ زدن گفتن فردا بیا اینجا 1 صحبتی باهات داریم!!
چیکار دارن؟

almatra2

عضو جدید
از احكام و اصول دين و نماز پرسيدن
كتاب رساله اموزشي امام رو بگير بخون
تاريخ هاي مهم كه تو تقويم هم هست ياد بگير
درباره خودت و اعضاي خانوادت هم سوال ميپرسن
راستي رفتي اونجا اسمشو ازش بپرس من يادم رفت فاميليش رو بپرسم

Engineer.che

عضو جدید
از احكام و اصول دين و نماز پرسيدن
كتاب رساله اموزشي امام رو بگير بخون
تاريخ هاي مهم كه تو تقويم هم هست ياد بگير
درباره خودت و اعضاي خانوادت هم سوال ميپرسن
راستي رفتي اونجا اسمشو ازش بپرس من يادم رفت فاميليش رو بپرسم

برات تحقیق اومده بودن؟
من نمیدونم برام تحقیق اومدن یا نه!!!!
اینکه گفت 1 صحبتی باهات داریم منظورش چی بود؟
چقدر طول کشید مصاحبت؟

mahdismh69

عضو جدید
سلام.یکی از بچه های سایت استختام میگه رفته پست شخصا نامه شو تحویل گرفته.
نامه ی اون هم 13 ام تاریخ خورده. ما که مال مناطق(6) هستیم فعلا مسولاشون خوابن. ولی فکر کنم بچه های پارس جنوبی اگه شخصا از پست پیگیری کنن زودتر نتیجه بگیرن!!!
ما که منطقه 6 هستیم باید چکار کنیم؟
امروز زنگ زدم گفتش ما هم منتظر اعلام تهرانیم

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب که چی؟! نفهمیدم چه مطلب جدیدی داشت حرفاتون؟

mansour.mm20

عضو جدید
سلام رامین تو 27 طب صنعتی داری درسته؟
خوبه میری اونجا بعد میای واسه ما تعریف میکنی...
در مورد اقامت هم آقا از پارس جنوبی هیچی بعید نیست
یدفعه دیدی هتلم برامون رزرو کردن که ما یک وقت خم به ابرومون نیاد
:)

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام رامین تو 27 طب صنعتی داری درسته؟
خوبه میری اونجا بعد میای واسه ما تعریف میکنی...
در مورد اقامت هم آقا از پارس جنوبی هیچی بعید نیست
یدفعه دیدی هتلم برامون رزرو کردن که ما یک وقت خم به ابرومون نیاد
:)
نه داداش زیادی جوگیر شدی !! خوبه خودش نوشته تو برگه که برای مدت اقامت خود تمهیدات لازم رو در نظر بگیرین! هتل کجا بود !

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من یه حدسی میزنم:

ما شروع دوره آموزشیمون 1 مهر است.
از اونجا که مصاحبه نفت افتاده از یکم به بعد حدس میزنم میخواستن گازی ها برن دوره و واسه مصاحبه نیان دیگه تا جا برای بقیه باز بشه. چون خودشون میدونن گازی ها برای نفتم میان مصاحبه بدن واسه همین میخواستن اول تکلیف گاز روشن بشه بعد شروع کنن نیروهای خودشون رو بگیرن. چون هردوشون زیره نظره وزارت نفت هستن این برنامه ریزی صورت گرفته.
البته فقط حدسه.

بالا