ازدواج

soper.star

عضو جدید
اگه دلیل منطقی نداشتن و صرفا بخاطر حرف این و اون یا دید متحجر فامیل جلوت وایسند تکلیف چیه؟ تا چه حد احترام واجبه؟ اگه در این زمینه تعصب های مسخره وجود داشته باشه؟
اینو شدیدا موافقم;)
احترامم حدی داره
نباید به خاطرش عقب نشینی کرد

archi-tecture

عضو جدید
کاااااااااار که بله
من منظورم پول بود
شهاب میگه از نظر مالی وعضم خوب نیست
نکنه کارم نداره؟؟؟؟:(

آره حرفمون یکیه! آخرش میرسه به پول!:w10: این وضع مالی بیشترش متناسب با شغله بقیشم ساپرته خانوادس...

archi-tecture

عضو جدید
اینو شدیدا موافقم;)
احترامم حدی داره
نباید به خاطرش عقب نشینی کرد

واقعا معضله! من خودم فعلا دارم کج دار و مریض باشون طی می کنم ولی به موقعشم می جنگم. احترامشون واجبه ولی به قول سوپر استار تا کجا؟ محدودشو اگه بچا توضیح بدن خوشحال میشیم تا یهو زیاده روی نکنیم!

nafiseh-m

عضو جدید
منظورم وضع مالي خوبه نفيسه خانوم براي من كه اينجوري بوده چند تايي دختر خوب سراغ دارم ولي وضع مالي شون خوب نيست و چند تا دختر با وضع مالي خوب سراغ دارم كه از نظر اخلاق با من جور نيستند حالا تو بگو چيكار كنم
محمد جان به نظر من در درجه اول ايدت رو عوض كن :biggrin: يعني دنبال دختر پولدار نگرد ،آخر عاقبت نداره .:redface: ولي باور كن اين جدي مي گم ،تو اين زمونه اگه دختر هم پولدار باشه نمياد پولش به پاي شوهرش بريزه مگه اينكه يا ترشيده باشي يا هر نقص ديگه اي:eek:
بعدشم دختر اگه پولدار باشه توقعاتش هم بالاست .پس تكليفت معلومه...،پس تو فقط به دنبال تفاهم ،هم ايده بودن ،هم فرهنگ بودن و...بگرد .

mohammad m

عضو جدید
موافقم
درصد اینکه جفتش باهم تو دختری باشه خیلی کمه
شاید یکی تو دنیا
که خب اونم منم:biggrin:

پس تو درست میگی;)
محمد جان من از شهاب میترسم نظرمو بدم
من با ازدواج مخالفم
هرچند شهابم دیگه داره سن ازدواجش میگذره و باید زودتر دست بکار شه
ولی وقتی خودم با ازدواج مخالفم نمیتونم بگم ازدواج کن
مشکل مالی هم بهونس:mad:
تجربه نشون داده آدمایی که از صفر شروع کردن موفق تر بودن پس میشه از صفر شروع کرد
اتفاقا خیلی هم بهتره
خب حالا جواب اون سوالمو بده:confused:
اين جوريه باشه امشب ميام خونتون واسه ي ...:w23:
در ضمن كدوم سوال يا دوباره بگو يا صبر كن تا پيداش كنم

mohammad m

عضو جدید
محمد جان به نظر من در درجه اول ايدت رو عوض كن :biggrin: يعني دنبال دختر پولدار نگرد ،آخر عاقبت نداره .:redface: ولي باور كن اين جدي مي گم ،تو اين زمونه اگه دختر هم پولدار باشه نمياد پولش به پاي شوهرش بريزه مگه اينكه يا ترشيده باشي يا هر نقص ديگه اي:eek:
بعدشم دختر اگه پولدار باشه توقعاتش هم بالاست .پس تكليفت معلومه...،پس تو فقط به دنبال تفاهم ،هم ايده بودن ،هم فرهنگ بودن و...بگرد .

1. من نميخوام پولش به پاي من بريزه همن خرج خودش دربياد كافيه
2. يعني شما ميگين تمام دخترا ي پولدار خوب نيستن
3 . توقعش بالا باش وقتي پول داره مهم نيست اين بده كه طرف سر تهش به ارزن نمي ارزه اونوقت كلاس بذاره و چيزايي بخواد كه دختراي پولدار مي خوان
4. من كاملا مخالفم كه روي بعضي از دخترا اسم ترشيده ميذارن ناسلامتي شما هم دخترين خوشتون مياد به اين سرنوشت دچار بشين حالا جدا از يه عده كه خودشون اينجوري خواستن كه مجرد بمونن اونايي كه هم نمي خواستن ولي همسري پيدا نكردن انصاف نيست اينجوري مسخرشون كنيم
5. دختري كه پولدار باشه شخصيت دار ميشه يعني كارا ي ابروبر ازش سر نمي زنه فرض كن تو مهموني با كل فاميل نشيتي يهو زنت يه حرفي بزنه يه بار ابروت بره
6. من با هر سليقه اي كنار ميام
7 . فقط مشكل حجابه كه من مطمئنم تو دختراي پولدار با حجابشون هم هست كه خيلي از ما ها جلوترن
8. من اينجوري فكر نمي كنم كه مثلا اين خانم احيانا دستش مورد داره نقص عضو دارن دختر خوبي نيستند از اين لحاظ هم مشكلي ندارم
9 . با اين تفسير فكر كنم عاقبت داشته باشه

mohammad m

عضو جدید
ازقدیم الایام رسم براین بوده خانمها دنبال مردپولدار میگشتند چون مرد مکلف به تامین معاش خانوادشه ولی انگارجدیدا برعکس شده!چطوره قوانین دنیاوخدا رو تعییربدیم و بگیم زنان عهده دارمخارج باشند
طرزفکربعضی ازپسرا اقعا عجیب شده!
نمیدونم چی بگم باخوندن بعضی پستها واقعا متاسف شدم ..........

ونوس خانوم الانه زندگي خيلي سخت شده من يكي طاغت ندارم زير پاي بچه و زنم ماشين نباشه نفري يه خونه نداشته باشن اينا حداقلاست من تا وقتي مجردم مشكلي ندارم و هر سختي رو تحمل ميكنم چون بچه ي كشاورزم و خيلي تو صحرا زحمت كشيدم پدرم هم كشيده و الان ثمرشو دارم مي بينم حالا چيزي كه با اين زحمت خودمو و پدر مرحومم بدست اورديم نمي خوام به همين راحتي هدر بدم و دوست ندارم با ازدواج كردن خودم يعني برا ي رسيدن خودم به لذت يه دختر و بچه مو بدبخت كنم در نتيجه ازدواج نمي كنم تا دختري كه همه شرايطش عالي باشه پيدا كنم البته يه استثنايي وجود داره كه فقط يه نفره اگه اون باشه هيچ يك از اين شرايطو هم نداشته باشه بازم هستم باهاش تا آخرين نفس

mohammad m

عضو جدید
منو میترسونی شما بیا شهرمون ما شما رو به صرفه شام میبریم حسینیه :biggrin:

رد خور نداره كه نيام از امروز شروع عمليات براي پيدا كردنه ادرس خونتون ميشه داشته باش سه سوت شماره تلفنت و ادرست و ... تو دستمه :biggrin:

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
ونوس خانوم الانه زندگي خيلي سخت شده من يكي طاغت ندارم زير پاي بچه و زنم ماشين نباشه نفري يه خونه نداشته باشن اينا حداقلاست من تا وقتي مجردم مشكلي ندارم و هر سختي رو تحمل ميكنم چون بچه ي كشاورزم و خيلي تو صحرا زحمت كشيدم پدرم هم كشيده و الان ثمرشو دارم مي بينم حالا چيزي كه با اين زحمت خودمو و پدر مرحومم بدست اورديم نمي خوام به همين راحتي هدر بدم و دوست ندارم با ازدواج كردن خودم يعني برا ي رسيدن خودم به لذت يه دختر و بچه مو بدبخت كنم در نتيجه ازدواج نمي كنم تا دختري كه همه شرايطش عالي باشه پيدا كنم البته يه استثنايي وجود داره كه فقط يه نفره اگه اون باشه هيچ يك از اين شرايطو هم نداشته باشه بازم هستم باهاش تا آخرين نفس
افکارشما برای من یکی که خیلی عجیبه !بقدری عجیبه که موندم چی جواب بدم
الان بخاطرروزه داری مغزم خیلی کارنمیکنه تا جواب مناسبی بدم
انشالله فردا صبح

mohaghegh64

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکرکردم منظورشما پدراقا شهابه !میدونید که پدرندارند

نمیدونستم
نه منظور من در مورد حرفه شما بود اصلا به این بحث کار ندارم
خیلی دوست دارم بدونم چطوری میتونید جلوی پدر و مادر شوهرتونو بگیرید
که هم احترامشو نگه دارید
حالا فرض کنید که اون حرفه شما رو قبول نداره و به شما هم احترام نمیزاره

shahab60

عضو جدید
دمتون گرم :
شماها بسیج شدین برا من زن بگیرین یا مخ هم دیگه رو بزنید اومدیم ثواب کنیم داریم کباب میشیم البته با همه نیستم ولی بعضیا دارن راهو عوض میکنن اگه اینطوری پیش بره احتمالا باید بگم خر ما از کرگی دم نداشت بعدشم من بیکار نیستم محض اطلاع تو قسمت فنی یه کارخانه مشغول بکارم و یک پیکان سفید مدل 61 و یه موتور مدل 80 بعلاوه مبلغ 10 میلیون برا مقدمات ازدواج ناسلامتی 3 ساله دارم کار میکنم انقدرام گدا گودول نیستم ولی بطور کلی میگم از وضعیتم ناراضیم:mad:

mohammad m

عضو جدید
دمتون گرم :
شماها بسیج شدین برا من زن بگیرین یا مخ هم دیگه رو بزنید اومدیم ثواب کنیم داریم کباب میشیم البته با همه نیستم ولی بعضیا دارن راهو عوض میکنن اگه اینطوری پیش بره احتمالا باید بگم خر ما از کرگی دم نداشت بعدشم من بیکار نیستم محض اطلاع تو قسمت فنی یه کارخانه مشغول بکارم و یک پیکان سفید مدل 61 و یه موتور مدل 80 بعلاوه مبلغ 10 میلیون برا مقدمات ازدواج ناسلامتی 3 ساله دارم کار میکنم انقدرام گدا گودول نیستم ولی بطور کلی میگم از وضعیتم ناراضیم:mad:

شهاب جان اينكه ميبيني ما گاها با همديگر بحث ميكنيم دليلش اينه كه به يه عقيده مطمئن و قطعي برسيم و بعدش به شما بگيم و يه دليله ديگهش هم اينه كه بهر حال ما هم بايد مشكلات خودمون برطرف بشه يه كمكي هم به ما بشه ديگه ثواب داره ولي قبول دارم مشكل شما واجب تره
تو با اين احتساب شما وضعييتت معمولي بد نيست خوب حالا بگو چقدر از پدر دختر خالت بده ميادتا من نظرمو بدم يعني اينكه مثلا به هيچ وجه ازش خوشت نمياد يا ميتوني تحت شرايطي باهاش كنار بياي

nafiseh-m

عضو جدید
1. من نميخوام پولش به پاي من بريزه همن خرج خودش دربياد كافيه
2. يعني شما ميگين تمام دخترا ي پولدار خوب نيستن
3 . توقعش بالا باش وقتي پول داره مهم نيست اين بده كه طرف سر تهش به ارزن نمي ارزه اونوقت كلاس بذاره و چيزايي بخواد كه دختراي پولدار مي خوان
4. من كاملا مخالفم كه روي بعضي از دخترا اسم ترشيده ميذارن ناسلامتي شما هم دخترين خوشتون مياد به اين سرنوشت دچار بشين حالا جدا از يه عده كه خودشون اينجوري خواستن كه مجرد بمونن اونايي كه هم نمي خواستن ولي همسري پيدا نكردن انصاف نيست اينجوري مسخرشون كنيم
5. دختري كه پولدار باشه شخصيت دار ميشه يعني كارا ي ابروبر ازش سر نمي زنه فرض كن تو مهموني با كل فاميل نشيتي يهو زنت يه حرفي بزنه يه بار ابروت بره
6. من با هر سليقه اي كنار ميام
7 . فقط مشكل حجابه كه من مطمئنم تو دختراي پولدار با حجابشون هم هست كه خيلي از ما ها جلوترن
8. من اينجوري فكر نمي كنم كه مثلا اين خانم احيانا دستش مورد داره نقص عضو دارن دختر خوبي نيستند از اين لحاظ هم مشكلي ندارم
9 . با اين تفسير فكر كنم عاقبت داشته باشه
1- من ميگم دنبال دختر پولدار گشتن اشتباهه،نه اينكه دختراي پولدار خوب نيستن.
2-اگه كسي گفته پول شخصيت مياره اشتباهه،مگه اينكه كسي ظاهر بين باشه و شخصيت رو به سر و وضع ظاهري آدما بدونه .
3-راجع به ترشيده هم شوخي كردم.اتفاقا اگه بين خانومايي كه ازدواج نكردن يك جستجويي بكني ميبيني كه اونا توقعاتشون بالا بوده يا عقايدشون خاص بوده ،به همين خاطر ازدواج نكردن.
4-در ضمن طرزفكرت اشتباهه كه اگه دختري پولدار نباشه سرش به تهش نمي ارزه :mad:
در كل اين نصيحت از من گوش كن ايدت اشتباهه.چون دخترا دوست دارن همسرشون اونقدر شجاعت و غرور داشته باشه كه حتي اگه خودشون هم پول دارن ،همسرشون اجازه خرج به اونارو نده . و اگه دختري بدونه همسرش به پولش چشمداشته كه پا پيش گذاشته.....

mohammad m

عضو جدید
1- من ميگم دنبال دختر پولدار گشتن اشتباهه،نه اينكه دختراي پولدار خوب نيستن.
2-اگه كسي گفته پول شخصيت مياره اشتباهه،مگه اينكه كسي ظاهر بين باشه و شخصيت رو به سر و وضع ظاهري آدما بدونه .
3-راجع به ترشيده هم شوخي كردم.اتفاقا اگه بين خانومايي كه ازدواج نكردن يك جستجويي بكني ميبيني كه اونا توقعاتشون بالا بوده يا عقايدشون خاص بوده ،به همين خاطر ازدواج نكردن.
4-در ضمن طرزفكرت اشتباهه كه اگه دختري پولدار نباشه سرش به تهش نمي ارزه :mad:
در كل اين نصيحت از من گوش كن ايدت اشتباهه.چون دخترا دوست دارن همسرشون اونقدر شجاعت و غرور داشته باشه كه حتي اگه خودشون هم پول دارن ،همسرشون اجازه خرج به اونارو نده . و اگه دختري بدونه همسرش به پولش چشمداشته كه پا پيش گذاشته.....
من نگفتم كه بخاطر پول گفتم دختر خوب با وضع مالي خوب دقت كني ميبيني كه دقيقا اين جمله رو بالا نوشته بودم
تو رياضي و كامپيوتر حالا من از اين دوتا اطلاع دارم به اين جمله ها ميگن شرطي اگه شرط اول برقرار نباشه اصلا دليلي نداره سراغ شرط دوم بريم

nafiseh-m

عضو جدید
دمتون گرم :
اول بايد بگم آفرين سه ساله پس انداز خوبي داري ،من كه حسوديم شد :(بعد هم چرا ناراضي ؟تو تا الان به نسبت تلاش كردي و با ازدواج با انگيزه بيشتر تلاش مي كني و موفق تر خواهي بود. اما بريم سراغ اصل مطلب ، تو بايد بشيني و حسابي و همه جانبه فكر كني كه آيا دختر خالت به عنوان همسر آيندت مي خواهي يا نه؟از هر لحاظ خودش و خانوادش تا بعد كه جواب معلوم شد بريم سراغ مامانت .

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونستم
نه منظور من در مورد حرفه شما بود اصلا به این بحث کار ندارم
خیلی دوست دارم بدونم چطوری میتونید جلوی پدر و مادر شوهرتونو بگیرید
که هم احترامشو نگه دارید
حالا فرض کنید که اون حرفه شما رو قبول نداره و به شما هم احترام نمیزاره
ازطریق شوهرم!بهترین مدیرومدبر برای حفط احترام همراه با منطق خود زن یاشوهره
ا
استارترمحترم ازاینکه تاپیکشون کم کم به میدون جنگ تبدیل بشه ناراحتند(البته حق باایشونه منم بودم ناراحت میشدم(
ترجیح میدم جواب شما را درپیام بدم !!ممکنه کمی شدیدالحن باشه برای همین ،حالا ازتون عذرخواهی میکنم

soper.star

عضو جدید
من نگفتم كه بخاطر پول گفتم دختر خوب با وضع مالي خوب دقت كني ميبيني كه دقيقا اين جمله رو بالا نوشته بودم
تو رياضي و كامپيوتر حالا من از اين دوتا اطلاع دارم به اين جمله ها ميگن شرطي اگه شرط اول برقرار نباشه اصلا دليلي نداره سراغ شرط دوم بريم
اینارو ول کن بگو دیشب چرا نیومدی خاستگاری؟:mad:
نکنه ته صف گیر کرده بودی:biggrin:
شهاب جان تو که دست بکار نمیشی
خب بزار حداقل ما به یه نونو نوایی برسیم:(

archi-tecture

عضو جدید
دمتون گرم :

شهاب جان وضعت برای تشکیل یک زندگی خیلی هم خوبه...الکی ناراضی ای!! بابا خیلیا حسرت همین رو می خورن با همین حالت برو جلو چند سال دیگه ایشالا ترکوندی

mohammad m

عضو جدید
اینارو ول کن بگو دیشب چرا نیومدی خاستگاری؟:mad:
نکنه ته صف گیر کرده بودی:biggrin:
شهاب جان تو که دست بکار نمیشی
خب بزار حداقل ما به یه نونو نوایی برسیم:(

با اجازه شهاب جان قول ميدم اخريش باشه
ادرسو ندادي كه خانومي اجازه هست خودم پيدا كنم ناراحت نميشي جدي ميگما ;)

soper.star

عضو جدید
با اجازه شهاب جان قول ميدم اخريش باشه
ادرسو ندادي كه خانومي اجازه هست خودم پيدا كنم ناراحت نميشي جدي ميگما ;)
نه نمیشم پیدا کن
شهاب جون گیر نده بزار کارمونو بکنیم
محمدببخشید آقا محمد کی تشریف بیارید پس؟
حالا جدا چجوری میخای آدرسمو در بیاری؟:eek: