ازدواج

shahab60

عضو جدید
یه سوال دارم وجدانا راستشو بگو
آیا شما به زنا به چشم انسان نگاه می کنی یا مثل خیلی از آقایون .........
راستی اگه برا تنهایی داری ازدواج می کنی اینو هم بهت بگم زمانی میشه که می خوای تنها بشی
دوست عزیز زن و مردو خدا کامل نیافرید تا اونا کنار هم تکمیل بشن پس چه دلیلی داره
بخوام جور دیگه نگاه کنم بعدشم با عرض معذزت برای کارای دیگه متاسفانه خیلی راه
هست احتیاجی به ازدواج نداره!:smile:

آخرین ویرایش:

T.bita

عضو جدید
حرف اینایی که میگن نکنی بهتره گوش نکن...
الان خودشون قصد ازدواج ندارن میگن بده اخه.
فردا خودشون عاشق پیشه شدن رفتن خواستگاری میان میگن خوبه ، سنت پیامبره،
اما افسوس که دیگه جوجوی تو پریده!!! :w07:
(حالا جدی خودت شرایطت رو در نظر بگیر فکر کن به نتیجه برس..برای مشورتم از اطرافیانت که شرایطت رو میدونن بپرس) موفق باشی:w23:

shahab60

عضو جدید
حرف اینایی که میگن نکنی بهتره گوش نکن...
الان خودشون قصد ازدواج ندارن میگن بده اخه.
فردا خودشون عاشق پیشه شدن رفتن خواستگاری میان میگن خوبه ، سنت پیامبره،
اما افسوس که دیگه جوجوی تو پریده!!! :w07:
(حالا جدی خودت شرایطت رو در نظر بگیر فکر کن به نتیجه برس..برای مشورتم از اطرافیانت که شرایطت رو میدونن بپرس) موفق باشی:w23:
سلام
ممنون از راهنماییتون من قصدم از عنوان کردن این مطلب این بود که بتونم به یه ایده کامل برسم برای من نظر همه دوستان محترم است ولی خودم با توجه به شرایطم تصمیم گیرنده نهاییم اما امیدوارم بقیه دوستان هم بتونن برای اینده از مطالبی که هر کدوم از دوستان از پنجره دید خودشون عنوان کردند استفاده کنند در ضمن برای شما هم ارزووی موفقیت میکنم;)

zahra aram

عضو جدید
سلام شهاب جان...
ایشالا به سلامتی باشه و هر چی زودتر بتونی عقشتو پیدا کنی.....
توی زندگی مشترک همدلی بین زن و مرد خیلی خیلی مهمه....دو نفر اگه با هم همدل باشن میتونن سختی ها رو هم ولو خیلی شدید تحمل کنن، تحت هیچ شرایطی به هم دروغ نمی گن، روز به روز هم اتیش عشقشون بیشتر میشه..... پس دنبال دختری باش که با تو همدل باشه ...تو رو بفهمه و ....

shahab60

عضو جدید
سلام شهاب جان...
ایشالا به سلامتی باشه و هر چی زودتر بتونی عقشتو پیدا کنی.....
توی زندگی مشترک همدلی بین زن و مرد خیلی خیلی مهمه....دو نفر اگه با هم همدل باشن میتونن سختی ها رو هم ولو خیلی شدید تحمل کنن، تحت هیچ شرایطی به هم دروغ نمی گن، روز به روز هم اتیش عشقشون بیشتر میشه..... پس دنبال دختری باش که با تو همدل باشه ...تو رو بفهمه و ....
سلام زهرا خانم
از راهنمایت ممنونم اما نمیدونم تو یکی دو جلسه خواستگاری چه جوری میشه طرفو شناخت مثال میزنم یکی از نزدیکانم براش خواستگار اومد بعد من با توجه از شناختی که ازش داشتم دیدم خیلی داره از خودش تواضع وفرو تنی نشون میده بهش گفتم به تو نمیخوره اینطور ادمی باشی گفت بذار خرم از پل بگذره میدونم چکارش کنم حالا بقول خودش خرش ازپل گذشته و داره بابای اون بیچاره رو در میاره ....
میترسم بلا نسبت گیر این جور ادمی بیفتم اگه راهکاری به ذهنت میرسه دریغ نکن
متشکرم:surprised:

shahab60

عضو جدید
یه وقت این کار رو نکنی :cry:آزادی رو از خودت نگیر;)
از راهنماییتون ممنونم
اما میشه بپرسم تا کی باید گناه کنم تا کی باید حرف دلمو تو دلم نگر دارم بله شما صحیح میگید اگر من اشتباه کنم!
اما اگر درست انتخاب کنم یه نفرو خواهم داشت برای ارامش برای تکیه کردن برای خوشبخت بودن برای ارزوهایی که تو دلم داره قدیمی میشه....:cool:

dreamypicture

عضو جدید
از راهنماییتون ممنونم
اما میشه بپرسم تا کی باید گناه کنم تا کی باید حرف دلمو تو دلم نگر دارم بله شما صحیح میگید اگر من اشتباه کنم!
اما اگر درست انتخاب کنم یه نفرو خواهم داشت برای ارامش برای تکیه کردن برای خوشبخت بودن برای ارزوهایی که تو دلم داره قدیمی میشه....:cool:

منم یه روز طرز فکر تو رو داشتم اما وقتی به کسایی نگاه می کردم که به قول خودشون با عشقشون ازدواج کردن و حرف دلشون رو تو دلشون نگه نداشتن اینطورام که فکر می کردم رمانتیک نبود البته شاید من تنهایی رو دوست داشته باشم و شخصیتم طوری هست که حاضر نیستم با کسی کنار بیام در هر صورت هر وقت خواستی این اشتباه رو بکنی با کسی ازدواج کن که برات تب کنه نه تو برای اون تب کنی مهندس;)

shahab60

عضو جدید
منم یه روز طرز فکر تو رو داشتم اما وقتی به کسایی نگاه می کردم که به قول خودشون با عشقشون ازدواج کردن و حرف دلشون رو تو دلشون نگه نداشتن اینطورام که فکر می کردم رمانتیک نبود البته شاید من تنهایی رو دوست داشته باشم و شخصیتم طوری هست که حاضر نیستم با کسی کنار بیام در هر صورت هر وقت خواستی این اشتباه رو بکنی با کسی ازدواج کن که برات تب کنه نه تو برای اون تب کنی مهندس;)
سلام
قصد کلکل با شما رو ندارم اما من کسی مد نظرم نیست برا همینه که شما دوستان رو به زحمت انداختم اخه اگه من یکی رو دوست میداشتم که وقتو تلف نمیکردم دوست داشتن من بر میگرده به 5 ساله پیش که روم نشد بهش ابراز کنم اونم ازدواج کردو رفت اگه میتونی برا الان که مثلا میخوام عقلانی پیش برم یه راهکار بده!!

مهرا

عضو جدید
سلام
قصد کلکل با شما رو ندارم اما من کسی مد نظرم نیست برا همینه که شما دوستان رو به زحمت انداختم اخه اگه من یکی رو دوست میداشتم که وقتو تلف نمیکردم دوست داشتن من بر میگرده به 5 ساله پیش که روم نشد بهش ابراز کنم اونم ازدواج کردو رفت اگه میتونی برا الان که مثلا میخوام عقلانی پیش برم یه راهکار بده!!
ااااااااااه
تازه دختری زیر سر نداری؟
خوب بگردی پیدا میشه
ولی به نظر من ازدواج وقتی خوبه که هر دو طرف در ک درستی از همه چیز داشته باشن بعدشم شرایط ازدواج رو هم داشته باشن
اینطوریه که ازدواج واقعا قشنگه

مهرا

عضو جدید
پسر خوب
نمیدونم شاید دختر بودی
اصلا ربطی نداره ازدواج کردن به تب کردن تو یا طرفت
نمیخوام رو ابرا باشم ولی ازدواج یعنی اینه هر دو واسه هم تب کنید که البته تو بیشتر ازدواج ها این اصل تو طوفان های افراط و تفریط به سمت یکی بیشتر میره
روش یه خورده فکر

dreamypicture

عضو جدید
پسر خوب
نمیدونم شاید دختر بودی
اصلا ربطی نداره ازدواج کردن به تب کردن تو یا طرفت
نمیخوام رو ابرا باشم ولی ازدواج یعنی اینه هر دو واسه هم تب کنید که البته تو بیشتر ازدواج ها این اصل تو طوفان های افراط و تفریط به سمت یکی بیشتر میره
روش یه خورده فکر
مهندس من پسرم اینی که میگی هر دو باید برای هم تب کنن درسته ولی وقی اونی که این بابا براش تب می کرده ازدواج کرده پس این شاداماد ما باید با یکی ازداج کنه که برای آقاپسر قصه ما تب کنه تا شاداماد هم غمای گذشته شو فراموش کنه ;)

مهرا

عضو جدید
مهندس من پسرم اینی که میگی هر دو باید برای هم تب کنن درسته ولی وقی اونی که این بابا براش تب می کرده ازدواج کرده پس این شاداماد ما باید با یکی ازداج کنه که برای آقاپسر قصه ما تب کنه تا شاداماد هم غمای گذشته شو فراموش کنه ;)
بله حق با شماست پس
اگز اینطوره که یه دختر باید پیدا کنی که برات تب کنه

shahab60

عضو جدید
دوستان انقدر خودتونو اذیت نکنید من با قضیه 5 ساله پیشم کنار اومدم دیگه برام یه خاطرهست شما با هم دارین کلکل میکنید ببخشیدا کار درستی نیست
خودم قصد کردم توکلمو به خدا بیشتر کنم شاید راههای جدیدیو به روم باز کرد :smile:

tirmah

عضو جدید
سلام
نه بابا اینا به فکر همه چیز هستند جز من!!:(
اللهی :w19:
بیا مامان من عاشق این کار هاست ولی داداشم بر عکس شما می گه ازداج زوده
چرا اگه بهشون مستقیم نگفتی:w00:
معمولا مادرها عاشق اینند که برای پسرشون برندخواستگاری:w42:

shahab60

عضو جدید
:smile:
اللهی :w19:
بیا مامان من عاشق این کار هاست ولی داداشم بر عکس شما می گه ازداج زوده
چرا اگه بهشون مستقیم نگفتی:w00:
معمولا مادرها عاشق اینند که برای پسرشون برندخواستگاری:w42:
من مامان به این یه دنده ای ندیده بودم اون میگه فقط دختر خواهرم دیونم کرده بعضی وقتا میگم باید تسلیم بشم اما........... راستی دارم میرم سر کار اگه کاری داشتی پیام بذار شب ساعت 12 میخونم فعلا بای

tirmah

عضو جدید
:smile:
من مامان به این یه دنده ای ندیده بودم اون میگه فقط دختر خواهرم دیونم کرده بعضی وقتا میگم باید تسلیم بشم اما........... راستی دارم میرم سر کار اگه کاری داشتی پیام بذار شب ساعت 12 میخونم فعلا بای
خوب شما چرا مخالید؟
کسه دیگی مد نظر دارید؟
یا نسبت به ایشون علاه ای وجود نداره؟

nafiseh-m

عضو جدید
سلام و پیشا پیش مبارک
ببین این اعضای به ظاهر دوست که می گند ازدواج نکن 2حالت دارند هرجا سر می زنند دختر بهشون نمی دند
یا 3 و4 نفر دختر دورو برشون می پلکه پس دلیلی برای ازدواج نمی بینند اونا معتقدند بدون دردسر دارند عشق می کنند زن می خواند چی کار
اما کمک در چه مورد کمک کنم خوب اگر عاشقی و معیار هاش را داری دیگه تموم
ولی 1 نکته میگم باور کن چون من هم اصفهان زندگی کردم هم تهران و کاشان و شیراز
همه دختر ها با تیپ فرهنگ
اصالت وضعیت مالی متفاوت در 1 نکته مشترک بودند
حاضرند برای همسرشون که دوستش دارند هر کاری کنند پس همون اول تیرتا بزن و تا اخر راحت باش
مبااارک:w23::w14::w14::w14:
با نظرت موافقم ولي يادت رفت بگي دختراي اصفهاني بيشتر:biggrin:

shahab60

عضو جدید
سلام
حالا ببین یه نصف روز ما نبودیم چقدر نوشابه واسه هم باز کردن!!!
ناراحت نشین شوخی کردم
اما جواب خانم تیرماه:
نه با خودش مشکلی ندارم ولی با پدرش چرا
شوهر خالم خیلی پدر سالاره دوست داره تو همه کارا نظرش اعمال بشه از اونجایی که من
ادم بله قربان بگو نیستم فکر میکنم به مشکل بر بخورم بیچار داماد اولیه مثل موش دنبال
شوهرخالم تو مهمونیا یا مراسمای دیگه راه میفته لام تا کام حرف نمیزنه... دلم واسش
میسوزه حالا چی میگی شوهرخالمو ترور کنم:surprised:

tirmah

عضو جدید
سلام
حالا ببین یه نصف روز ما نبودیم چقدر نوشابه واسه هم باز کردن!!!
ناراحت نشین شوخی کردم
اما جواب خانم تیرماه:
نه با خودش مشکلی ندارم ولی با پدرش چرا
شوهر خالم خیلی پدر سالاره دوست داره تو همه کارا نظرش اعمال بشه از اونجایی که من
ادم بله قربان بگو نیستم فکر میکنم به مشکل بر بخورم بیچار داماد اولیه مثل موش دنبال
شوهرخالم تو مهمونیا یا مراسمای دیگه راه میفته لام تا کام حرف نمیزنه... دلم واسش
میسوزه حالا چی میگی شوهرخالمو ترور کنم:surprised:
ببین شهاب جان الان می تونم به احتمال زیاد بگم دختر خاله منتظره شماست
پس جدای از مادر با خودش صحبت کن و شرط و شروط بگذار و واقعیت را به خودش بگو اگه قبول کرد که چه خوب اگرم نه تموم

shahab60

عضو جدید
ببین شهاب جان الان می تونم به احتمال زیاد بگم دختر خاله منتظره شماست
پس جدای از مادر با خودش صحبت کن و شرط و شروط بگذار و واقعیت را به خودش بگو اگه قبول کرد که چه خوب اگرم نه تموم
اما مشکل بعدی مسافته اخه اونا گلپایگان زندگی میکنن خودشم داره درس میخونه
3 ساله دیگه باید بخونه تازه اینور قضیه : خود من اول مهر باید برم دانشگاه از صبح تا ظهر
بعدشم ناهار نخورده باید بدوم برم کارخانه شرایطم یه جوریه که فقط باید دنبال یه همشهری باشم!

tirmah

عضو جدید
اما مشکل بعدی مسافته اخه اونا گلپایگان زندگی میکنن خودشم داره درس میخونه
3 ساله دیگه باید بخونه تازه اینور قضیه : خود من اول مهر باید برم دانشگاه از صبح تا ظهر
بعدشم ناهار نخورده باید بدوم برم کارخانه شرایطم یه جوریه که فقط باید دنبال یه همشهری باشم!
ولی به نظرم این خیلی خوبه
چون شما می تونی دور از خانواده ان زندگی کنید
یعنی قم این شرط زندگیت باشه می خواند دوست داشته باشند می خواهند نداشته باشند
بعدشم به نظرم به دختر خالت حتما صحبت کن تو نباید به جای ان تصمیم بگیری
ممکن اون به خاطر اینکه تورا دوست داره درسش را رها کنه
یا نمی دونم مهمانی انتقالی به شهر شما بگیره
ولی جای اون فکر نکن چون معمولا پسر ها اشتباه می کنند
ممکن با این فکر ها دل اون را بشکنی باهاش صحبت کن تلفنی
چتی
نمی دونم دختر خالت باید راحت باشید

shahab60

عضو جدید
من تو عمرم 1 بار باهاش صحبت نکردم حالا بهش چی بگم ببین دنبال بهونه نیستم اما ادمی نیستم که بخوام با اون درباره ازدواج صحبت کنم اصلا روم نمیشه