ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Rmin_v

عضو جدید
سلام دوستان...منم انشالا میخوام با این تاپیک همراه باشم و عزممو جزم کنم واسه کنکور امسال. البته من 9 سالی از فارغ التحصیلیم میگذره و درگیر کارو زندگی ام....یه بار سال87 شرکت کردم و با اینکه 6 تا سوالو که درست حل کرده بودم رو تو پاسخنامه گزینه رو غلط زدم(اونم از مقاومت و کنترل و ریاضی) و کلا خیلی از این خرابکاریا کردم رتبه ام شد1400 که جایی رو که میخواستم نیوردم.
حالا دوباره هوس کردم جبران مافات کنم.صرفا برای دل خودمم میخوام ارشد بخونم.
حالا یه سوال داشتم که دوستان اگر نظر بدن ممنون میشم....برای معادلات کتاب کریمی کاملتر و مفیدتره یا گاج؟خودم هر دو کتابو یه نگاه انداختم و کریمی رو گرفتم ولی حالا مرددم برم عوض کنم

meko

کاربر فعال
کنکور 93 هیچی نخوندم بلدم نبودم 5752 طراحی کاربردی شدم
برای کنکور 94 من میخوام قبول بشم از تابستون شروع کنم موسسه کنکور خوب معرفی کنید
بعضی از درسهای مانند ترمودینامیک و ارتعاشات نداشتیم تو دانشگاه رشتم نقشه کشی صنعتی
لطفا راهنماییم کنید

به نظر من چون رشته تون مکانیک نبوده قبل از شروع برای مطالعه کنکوری این دو درس، جزوات کلاسی شون رو پیدا کنید ( می تونید از اینترنت هم دانلود کنید ) تا دستتون بیاد که این دو درس می خواهند درباره ی چه موضوعاتی برای شما صحبت کنند. بعد از اون به نظر من برای ترمودینامیک و ارتعاشات کتاب های راهیان ارشد بهترین هستند.

meko

کاربر فعال
سلام دوستان...منم انشالا میخوام با این تاپیک همراه باشم و عزممو جزم کنم واسه کنکور امسال. البته من 9 سالی از فارغ التحصیلیم میگذره و درگیر کارو زندگی ام....یه بار سال87 شرکت کردم و با اینکه 6 تا سوالو که درست حل کرده بودم رو تو پاسخنامه گزینه رو غلط زدم(اونم از مقاومت و کنترل و ریاضی) و کلا خیلی از این خرابکاریا کردم رتبه ام شد1400 که جایی رو که میخواستم نیوردم.
حالا دوباره هوس کردم جبران مافات کنم.صرفا برای دل خودمم میخوام ارشد بخونم.
حالا یه سوال داشتم که دوستان اگر نظر بدن ممنون میشم....برای معادلات کتاب کریمی کاملتر و مفیدتره یا گاج؟خودم هر دو کتابو یه نگاه انداختم و کریمی رو گرفتم ولی حالا مرددم برم عوض کنم

من هم کتاب معادلات کریمی رو دارم ، کتاب بسیار بسیار کاملی هست

ariyadokht

عضو جدید
سلام بر رقبای گرامی
همه کتاباشون را مینویسن منم مینویسم.
1.باکس ریاضیات:ریاضی 1و2آقاسی +1و2فرزین حاجی جمشیدی و..معادلات گاج+معادلات کریمی..ریاضی مهندسی کریمی+ مدرسان شریف
2.باکس سیالات:انتقال وسیالات بهزادخداکرمی راهیان ارشد (این انتقالش که کپی کتاب اینکروپراست!!)..ترمودینامیک پوران پژوهش
3.باکس جامدات:استاتیک ومقاومت نائی...طراحی اجزا مدرسان شریف +جزوه شریعت پناهی +طراحی پارسه
4.باکس دینامیک:دینامیک ماشین انتشارات نصیر+راهیان ارشد+پوران پژوهش..دینامیک راهیان ارشد(ولی به نظر من خود مریام از هر منبع دیگه ای بهتره)...ارتعاشات پوران پزوهش...
کنترل آریاز برادرانی+پورا پژوهش +جهش
راستی لطفا بیاین این تاپیک را به محیطی تبدیل کنیم که وقتی از درس خوندن خسته میشیم وبه این جا سر میزنیم انرژی 1000000000000برابر بگیریم دوباره بریم سر درسمون
من سرم به امتحانای ترمم مشغول بزارین از اینا خلاص بشم میام منم به جمع شما عزیزان
رتبه 1 تبدیل انرژی سال 94 فقط مال منه!!!
برای همه شما آرزوی بهترین ها را دارم دوستان عزیز

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
ریاضی مهندسی و کنترل رو متاسفانه نداشت اینجاییی که من رفتم .
خوب شد اینو از شما شنیدم . ولی این کتابایی که نوشتم نتیجه خیلی تحقیقات منه .
شما میگی نداره سوالات مکانیکو؟؟

سلام
نمیدونم درست متوجه سوالتون شدم یا نه
ولی ریاضیات مهندسی مدرسان رو من دارم و تستای مکانیک هم داره
درواقع مجموعه سوالهای کلیه رشته هاس نه صرفا مکانیک

mech.shima

کاربر ممتاز
سلام بر رقبای گرامی
همه کتاباشون را مینویسن منم مینویسم.
1.باکس ریاضیات:ریاضی 1و2آقاسی +1و2فرزین حاجی جمشیدی و..معادلات گاج+معادلات کریمی..ریاضی مهندسی کریمی+ مدرسان شریف
2.باکس سیالات:انتقال وسیالات بهزادخداکرمی راهیان ارشد (این انتقالش که کپی کتاب اینکروپراست!!)..ترمودینامیک پوران پژوهش
3.باکس جامدات:استاتیک ومقاومت نائی...طراحی اجزا مدرسان شریف +جزوه شریعت پناهی +طراحی پارسه
4.باکس دینامیک:دینامیک ماشین انتشارات نصیر+راهیان ارشد+پوران پژوهش..دینامیک راهیان ارشد(ولی به نظر من خود مریام از هر منبع دیگه ای بهتره)...ارتعاشات پوران پزوهش...
کنترل آریاز برادرانی+پورا پژوهش +جهش
راستی لطفا بیاین این تاپیک را به محیطی تبدیل کنیم که وقتی از درس خوندن خسته میشیم وبه این جا سر میزنیم انرژی 1000000000000برابر بگیریم دوباره بریم سر درسمون
من سرم به امتحانای ترمم مشغول بزارین از اینا خلاص بشم میام منم به جمع شما عزیزان
رتبه 1 تبدیل انرژی سال 94 فقط مال منه!!!
برای همه شما آرزوی بهترین ها را دارم دوستان عزیز

سلام عزیزم

این همه کتاب که نوشتی یعنی میخوای همه رو بخونی؟!!!!!
همه این ها مجموعه کتاباییه که همه تایید میکنن و الان مشکل اینجاس که بین این همه کدوم ها باید انتخاب بشه

ariyadokht

عضو جدید
سلام عزیزم

این همه کتاب که نوشتی یعنی میخوای همه رو بخونی؟!!!!!
همه این ها مجموعه کتاباییه که همه تایید میکنن و الان مشکل اینجاس که بین این همه کدوم ها باید انتخاب بشه
سلام شیما خانم گل
خوبید عزیزم؟چه خبر خانومی؟ شما برای ارشد 94 آخرش کدوم آزمون های آزمایشی میخواین برین؟؟؟
من خیلی دوست دارم اینجا با هم دیگه رقابت کنیم(دوستانه هااااااااااااااااا) واز تجربیات با ارزش شما استفاده کنم.
بله همه اینا رو میخوام بخونم.

mech.shima

کاربر ممتاز
سلام شیما خانم گل
خوبید عزیزم؟چه خبر خانومی؟ شما برای ارشد 94 آخرش کدوم آزمون های آزمایشی میخواین برین؟؟؟
من خیلی دوست دارم اینجا با هم دیگه رقابت کنیم(دوستانه هااااااااااااااااا) واز تجربیات با ارزش شما استفاده کنم.
بله همه اینا رو میخوام بخونم.

همشون رو!!!امیدوارم تصمیم درستی گرفته باشی عزیزم

من هم خوشحال میشم اینجا همگام با بچه ها پیش برم چون هیچ دوست هم رشته ای رو ندارم که بتونم با رقابت باهاش بیشتر تلاش کنم

ببین درمورد آزمون به نظرم مدرسان و پارسه در یک حدهستن

امروز یکی از دوستانم خبر داد اگر تا 17خرداد برای مدرسان ثبت نام کنیم 20درصد تخفیف داره
ودرکل به احتمال قوی مدرسان ثبت نام کنم

ZOLA

عضو جدید
خواهشا همه آزمون سنجشا ثبت نام کنید تا با هم یه رقابت فوق العاده قوی داشته باشیم منم امسال میخوام کنکور بدم و حتما میخوام بالای 30 بشم (جامدات)

saeed722

عضو جدید
سلام

آره بچه ها همه هماهنگ کنیم آزمونای سنجش بنویسیم!!

در مورد منابع دروس سیالاتی فک کنم بهترین منبع کتابای مدرسان باشه ...چون خوندم میگم,

همه ضعفم در مورد دروس دینامیک و ارتعاشات بود که باعث شد گند بزنم به کنکور...

به نظرتون باکس دینامیک و ارتعاشات رو از راهیان بخونم خوبه(البته غیر از کنترل)؟

• Like
واکنش ها: maxy

meko

کاربر فعال
دینامیک میشه از این فیلم های آموزشی یاد گرفت یا نه
http://maktabkhooneh.org/course?course=zohoor53

سلام . دوست عزیز البته توجه کنید که این درسی که توسط پروفسور ظهور داره ارائه میشه دینامیک ماشین هست نه دینامیک
در ضمن اگر می خواهید ترمودینامیک بخونید برای شروع جزوه ترمودینامیک دانشگاه شریف در این لینک موجود هست
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/36072-%D8%AA%D8%B1%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%8A%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%8A%D9%83-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B4%D8%B1%D9%8A%D9%81

saeedhashemi1371

عضو جدید
دینامیک میشه از این فیلم های آموزشی یاد گرفت یا نه
http://maktabkhooneh.org/course?course=zohoor53

دکتر ظهور به شدت تایید شده هستن

البته من که در حدی نستم که بخام تایید کنم ولی

فقط یه جلسه ببین بعد میفهمی استاد دانشگاهتون (البته با ارادت نسبت به بعضی اساتید خاص) هیچ چی بهتون درس نداده فن بیانش هم بسیار ضعیف بوده!
فقط یه مشکلی هست نمیدونم اینا کاملا یا نه؟ اگه کسی میدونه و دیده بگه

• Like
واکنش ها: meko

meko

کاربر فعال
دکتر ظهور به شدت تایید شده هستن

البته من که در حدی نستم که بخام تایید کنم ولی

فقط یه جلسه ببین بعد میفهمی استاد دانشگاهتون (البته با ارادت نسبت به بعضی اساتید خاص) هیچ چی بهتون درس نداده فن بیانش هم بسیار ضعیف بوده!
فقط یه مشکلی هست نمیدونم اینا کاملا یا نه؟ اگه کسی میدونه و دیده بگه

من همه ی جلسات رو دانلود کردم و دیدم . کامله کامله

rezadeth

عضو جدید
بچه ها تجربه ی خودم و خیلی از دوستام اینه که ریاضی 1 و 2 آقاسی فقط وقت تلف کردنه. کتابای معتقدی خیلی بهترن. معادلات هم گاج و هم پارسه خوبن. ریاضی مهندسی هم مدرسان خوبه. من با شیوه ی محمود کریمی زیاد حال نمی کنن ولی خوب خیلیا میگن بهترینه در کل سلیقه ی خودتونه، پارسه هم ریاضی مهندسیش خوبه.

Abolfazl6776

عضو جدید
بچه ها من تو کف این فیلم های اموزش مکتب خونه هستم خخخخخخخخ ، به نظرتون ارزش دانلود کردن دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like
واکنش ها: meko

mech.shima

کاربر ممتاز
سلام

اتفاقا منم سوالم درمورد ازمون سنجشه

بالاخره بعدتحقیقات متوجه شدم سنجش بهتره

فقط آدرس سایتش چیه؟!چطوری میشه ثبت نام کرد؟!نمایندگی داره؟هزینه ازموناش چقدرمیشه؟

ممنونم

mohsen-ta

عضو جدید
سلام

اتفاقا منم سوالم درمورد ازمون سنجشه

بالاخره بعدتحقیقات متوجه شدم سنجش بهتره

فقط آدرس سایتش چیه؟!چطوری میشه ثبت نام کرد؟!نمایندگی داره؟هزینه ازموناش چقدرمیشه؟

ممنونم
سلام
ادرس سایت آزمون های آمادگی سنجش : http://www.sanjeshserv.com/

meko

کاربر فعال
بچه ها من تو کف این فیلم های اموزش مکتب خونه هستم خخخخخخخخ ، به نظرتون ارزش دانلود کردن دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟

من دینامیک ماشین، طراحی اجزا2 و کنترلش رو کامل دانلود کردم. کاملا ارزششو داره دانلود کنید

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا