ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sajadmega

عضو جدید
امسال من توجه کردم سال خوبی برای مکانیک بود در کل اسون بود به نسبت پارسال
سیالاتش متوسط بود دینامیک اسون بود جامداتش به نظرم سخت بود

sajadmega

عضو جدید
بچه ها ساخت توجه کنن
اگه کسی 10 تست ساخت درست زده باشه و 15 درصد ریاضی زده باشه
جامداتش 15 درصد باشه رتبه اش از 100 الی 400 میشه

sajadmega

عضو جدید
بچه ای که درسهای تبدل انرزی زدن دوست من الان شهید چمران اهواز میخونه پارسال با 526 اونجا قبول شده
که فقط به خاطر انتخاب اشتباهش اینجوری شد اصلا تهران نزده بود فقط یادم هست که 56 درصد سیالات ترمو دینامیک زده بو

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
برای یکی از دوستان که خیلی نگرانه
میخواستم بدونم با این درصدا قبول میشه
ریاضی10
سیالات23
جامدات15
دینامیک10
تقریبا چند میشه رتبه اش

vanpersi

عضو جدید
مرسی سجاد ایشالا خودت هم خوب شی .خدا کنه همین شه حوصله ندارم سال دیگه .دیگه وقتی تهران قبول نشه ادم هرجا قبول شه خیلی فرقی نمیکنه.

amir-mehrizi

عضو جدید
بچه ها ساخت توجه کنن
اگه کسی 10 تست ساخت درست زده باشه و 15 درصد ریاضی زده باشه
جامداتش 15 درصد باشه رتبه اش از 100 الی 400 میشه

من ساختم شد 54.ریاضی 15 و زبانم فک کنم 30 زدم.حالا ببینیم چی میشه.من یکی از دوستای خودم با 5 ریاضی 5 جامدات و 50 ساخت شد 107 سال 92

peyman_beh

عضو جدید
این طوری که همه دوستان میگن آسون بوده و خوب بوده فکر کنم اگه در بهترین حالت میانگین درصد تبدیلم 33 و خورده ای بشه باز به زور زیر 500 بشم. درصورتی که پارسال با این میانگین تبدیل شبانه دانشگاه تهران قبول شده.
یه پارسه اومد آزمون آخرشو آسون گرفت میانگین درصدها کلی رفت بالا و درصدها نجومی شد، حالا فکر کنین کنکور با جامعه آماری چقدر بیشتر از پارسه همچین اتفاقی افتاده.
فقط میتونم بگم احتمالا قسمت این بوده. . . .

karim-mech

کاربر بیش فعال
در کل ارشد هم دیگه از ارزش افتاده . اخه یعنی چی که رتبه 2500-3000 روزانه قبول بشن. والله . این همه دانشجوی ارشد رو مملکت میخواد چیکار؟

saeed-deadman

عضو جدید
راندمان 64 درصد میشد و نیروی وارد بر دریچه با تجزیه ی نیروها در دو راستای افقی و عمودی راحت به دست می آید.شما محاسبه کردین به صفر رسیدین یا از قیافش خوشتون اومد......:redface:

مستند

عضو جدید
تا اونجایی که من حل کردم از نیرو بدست اوردن و مرکز فشار گرفتن حل دقیقی نداد..... نه ضفر نه اونای دیگه....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا