ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

omid1869

عضو جدید
سلام دوستان این کارنامه منه ریاضیات ۸/۳۳ جامدات۷/۰۲ ساخت وتوليد 30 با رتبه 1332 البته سرباز بودم دیگه میخواستم ببینم امیدی هست یا نه برای ساخت!از لطف دوستان تشکر میکنم

karim-mech

کاربر بیش فعال
میشه لطفا در مورد سطح علمی دانشگاه تبریز توضیح بدین ؟ در چه حدیه ؟ محیطش خوبه ؟
کلاهت این طرف افتاد نیا دنبالش. اساتید دیوانه . روانی . عقده ای. ترم یک حدود 60 درصد مشروطی دادیم.
اصلا به تبریز فکر نکن.

alisaadaty

عضو جدید
کلاهت این طرف افتاد نیا دنبالش. اساتید دیوانه . روانی . عقده ای. ترم یک حدود 60 درصد مشروطی دادیم.
اصلا به تبریز فکر نکن.
در مورد بو علی همدان هم از 21 نفر 15 نفر مشروط شدن ترم اول(همین پاییز گذشته)
نمیدونم چرا مکانیک این قدر استاد های دیوانه داره(البته استاد سالم از نظر عقلی هم وجود داره بینشون)

engineer0529

عضو جدید
سلام بچه ها.من از اونی که فک می کردم خیلی بهترشدم.
ریاضی 33
سیالات 38
جامدات 21
دینامیک 11
معدل 16.42
طراحی 929
تبدیل809

M_Nirvana_m

عضو جدید
karname.jpgامیدوارم عکس خوب شده باشه این سری
عکس فیکس نمیشه متاسفانه :(
زبان 9
ریاضی 41.33
سیالات 58.33
جامدات 42.33
ذینامیک 43.33

رتبه ی تبدیل 51

آخرین ویرایش:

arsalan_totti

عضو جدید
چند وقت پیش لینکدین استاد کوثری(استاد تبدلی دانشگاه تهران) رو چک میکردم ایشون یه متنی گذاشته بود در تقدیر از شاگردش که نمره بالای 17 رو تونسته کسب کنه
نمیدونم آیا میشه این برداشت رو کرد که میانگین نمرات تبدیل دانشگاه تهران پایینه که 17 نمره بالایی محسوب میشه یا نه؟
در مورد علم وصنعت میدونم تقریبا معدل ها پایینه و سخت میگیرن

ای بابا ینی تهرانم نزنم ؟! :( کارشناسی شریف بودم انقد سخت گیری کردن همون ترم دوم انتقالی گرفتم زدم بیرون واسه همین الان میخوام یه تصمیم بگیرم که دوباره مثل قبل نشه :cry:

tir70

عضو جدید
تبدیل و طراحی امیر کبیر روزانه احتمالا قبول میشین وشبانه تبدیل و طراحی تهران....تهران کلا جو راحت تره امیرکبیر هم تو گرایش تبدیل زیاد سخت نمی گیرن

Amirhj

عضو جدید
من سال پیش 625 تبدیل و 650 طراحی بودم. نه تبدیل و نه طراحی صنعتی اصفهان رو نیاوردم. البته روزانه ش رو.
العان تبریز میخونم.
جساراتا مهندس شما ساکن کجایید اصفهان کجا و تبریز کجا .اگه اصفهانی بودی شهر دور برش قبول بودی اگه تبریزی بودی که اون خطه رو ول کردی میخواستی اصفهان بری
دیگه گذشت اون دوره که طرف میگفتن لیسنس یا فوق فلان جا رو داره
ی نگاه به اونایی که تو مملکت واسه خودشون کسی ان بندازی میبینی که نه مدرک درس حسابی دارن نه از جای خاصی گرفتن فقط خودشون کردن تو سیستم

arsalan_totti

عضو جدید
تبدیل و طراحی امیر کبیر روزانه احتمالا قبول میشین وشبانه تبدیل و طراحی تهران....تهران کلا جو راحت تره امیرکبیر هم تو گرایش تبدیل زیاد سخت نمی گیرن
بنظر شما تبدیل تهران یا امیر کبیر؟کدوم جوش بهتره و آدم میتونه زندگی نرمال تری داشته باشه؟کلا راحت تر باشه !

ArXan

عضو جدید
سلام، دوستان ساختی کمکم کنن
زبان 3
ریاضی 40
جامدات 47
ساخت 31
رتبه : 51
میتونم از دانشگاه امیرکبیر یا تهران قبولشم؟!!

Amirhj

عضو جدید
در مورد بو علی همدان هم از 21 نفر 15 نفر مشروط شدن ترم اول(همین پاییز گذشته)
نمیدونم چرا مکانیک این قدر استاد های دیوانه داره(البته استاد سالم از نظر عقلی هم وجود داره بینشون)
در تایید حرف ایشون که یکی از دوستان من داره اونجا ارشد میخونه بگم اونایی هم که قبول شدن و مشروط نشدن به خاطر این بوده که سرشون به تنشون می ارزیده یعنی دختر خاص بودن . دوستم هم میگفت همدان میخواد ظرفیتشو نصف کنه و این کارو هم کرد پارسال 20 تا تبدیل و و 20 تا کاربردی حالا 10 تا از این 10 تا از اون

Amirhj

عضو جدید
سلام بچه ها.من از اونی که فک می کردم خیلی بهترشدم.
ریاضی 33
سیالات 38
جامدات 21
دینامیک 11
معدل 16.42
طراحی 929
تبدیل809
شما غیر تهران و صنعتی اصفهان هر جا بخوای شانس قبولی داری تهران عباس پور میتونی بری بحث من بیشتر رو تبدیل و کاربردیه مگر نه سیستم و گرایش های دیگه رو خبر ندارم . بد نیست به سایت دپارتمان مکانیکم ی سر بزنی فارسی تو گوگل بزن دپارمان مکانیک خودش میاد

mehdimec

عضو جدید
کسی از ساختیا از مهندسی جوش امیرکبیر اطلاعی داره
با 78 قبول میشم؟؟؟؟

engineer0529

عضو جدید
شما غیر تهران و صنعتی اصفهان هر جا بخوای شانس قبولی داری تهران عباس پور میتونی بری بحث من بیشتر رو تبدیل و کاربردیه مگر نه سیستم و گرایش های دیگه رو خبر ندارم . بد نیست به سایت دپارتمان مکانیکم ی سر بزنی فارسی تو گوگل بزن دپارمان مکانیک خودش میاد
راستی شما رتبه ت چند شد؟
من فردا کارنامه م روکامل می ذارم.الان به دلیل مشکلی نمی تونم.

ArXan

عضو جدید
کل ظرفیت تهران و امیرکبیر واسه ساخت 22 نفره، معلوم نیس از این 50 نفر چند نفر ساختی هستن چند نفر طراحی و سیالات و ... . واسه همین اینجا پرسیدم که از تجربیات بچه ها استفاده کنم!

omid1869

عضو جدید
کل ظرفیت تهران و امیرکبیر واسه ساخت 22 نفره، معلوم نیس از این 50 نفر چند نفر ساختی هستن چند نفر طراحی و سیالات و ... . واسه همین اینجا پرسیدم که از تجربیات بچه ها استفاده کنم!

من پارسال رفیقم با رتبه51 تربیت مدرس قبول شد با اینکه دوست داشت تهران وامیرکبیر قبول بشه.امیدوارم که اون جای که دوست داری قبول بشی

Amirhj

عضو جدید
من پارسال رفیقم با رتبه51 تربیت مدرس قبول شد با اینکه دوست داشت تهران وامیرکبیر قبول بشه.امیدوارم که اون جای که دوست داری قبول بشی
شاید اون سال 52 نفر اول 30تاش ساختی بودن امسال شاید از 50 تا 20تا باشن اینطوری امید هست

سلام تبدیل 460 کجاها میشه؟ سیستم هم بدم نمیاد

برای روزانه خواجه 50 درصد شانس و برای شبانه خواجه نصیر که خیلی شانس خوبی داری بالای 95 درصد.
برای روزانه سیستم خواجه هم 80 درصد شانس داری.
نگاهی به لیست این تاپیک بنداز و هر کدوم رو تا 50 الی 100 تا اضافه کن برای تهران ها، اونجا شانس قبولی داری.

انتخاب رشته ارشد مکانیک

edram

عضو جدید
دوستان رتبم 549 شد.شانس دارم برای تبدیل خواجه نصیر؟؟ ارزش داره بزارم سال بعد؟
با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا