ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

iihu

عضو جدید
زمان انتشار کلید سئوالات کنکور ارشد ۹۳

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کلید سئوالات آزمون کارشناسی ارشد در روز اول اسفند ماه ۹۲ خبر داد و گفت: قرنطیه دفتر فناوری اطلاعات سازمان به منظور قرائت پاسخنامه های امتحانی قبل از شروع فرآیند آزمون صبح چهارشنبه آغاز شده است.
دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: بر اساس آخرین آمار سازمان سنجش، ۸۹٫۲۷ درصد داوطلبان تا زمان برگزاری آخرین نوبت آزمون در بعدازظهر جمعه ۲۵ بهمن کارت جدید خود را دریافت کردند.وی افزود: آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۳ در صبح و بعد از ظهر روزهای چهارشنبه ۲۳ ، پنجشنبه ۲۴ و جمعه ۲۵ بهمن در ۶۲ شهر مختلف و ۱۳۳ حوزه امتحانی با نظم و آرامش، کیفیت مطلوب و امنیت کامل برگزار شد.
توکلی خاطرنشان کرد: قرنطیه دفتر فناوری اطلاعات سازمان به منظور قرائت پاسخانمه های امتحانی قبل از شروع فرآیند آزمون صبح چهارشنبه آغاز شده است و بر اساس دستورالعمل های مربوط پاسخنامه های هر داوطلب توسط دو دستگاه علامت خوان به طور جداگانه قرائت می شود تا به طور کامل مورد تایید قرار گیرد.وی یادآور شد: کلید سئوالات هر یک از کدرشته های امتحانی در روز پنجشنبه اول اسفندماه ۹۲ بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده می شود و تصویر پاسخنامه هر داوطلب نیمه اول اردیبهشت در سایت سنجش قرار داده می شود.مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: نتیجه اولیه آزمون به صورت کارنامه در نیمه دوم اردیبهشت ماه ۹۳ منتشر می شود و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته ضرورت دارد ضمن دریافت دفترجه انتخاب رشته در همان زمان نسبت به کد رشته های انتخابی از کد رشته مجاز یا کد رشته های مجاز به ترتیب اولویت علاقه، ثبت کنند.وی تاکید کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده فهرست اسامی پذیرفته شدگان در دهه اول شهریور ماه ۹۳ منتشر می شود.آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ با شرکت ۹۵۰ هزار و ۹۴۳ داوطلب در روزهای ۲۳، ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه در ۶۲ شهرستان مختلف کشور برگزار شد.
منبع:
http://r-hosseini.ir/post/183

hsdanesh

عضو جدید
سوال 72 کاملا درست حل کرده سوال تکراری سال 70(نایی) هست . گزینه 2 میشه.

دقت کن F رو نخواسته هاااا R یعنی برآیند رو خواسته. بله F=1000*2^1/2 میشه ولی برآیندش با 1000 میشه 1000 که گزینه 1 درسته. منم این سوال رو دقت نکردم فکر کردم F رو میخواد 2 زدم :(

آخرین ویرایش:

masoud king

عضو جدید
جامدات ماهان دوتا رو اشتباه حل کرده
72 و 74 که جز سوالات خیلی آسون بود رو اشتباه حل کرده!!
کلا رو این کلید ها حساب نکنید. یه چند روز بیخیال ارشد بشین و بعد وقتی کلید رسمی(!) اومد با اون بسنجین.

sajadmega

عضو جدید
اومیدوارم هر کی واقعا زحمت کشیده نتیجه بگیره
تا اردیبهشت دیونه نشیم خیلیه
تازه بحث انتخاب رشته مونده خدا بخیر بگذرونه

m-asgari

عضو جدید
فقط سوال 72 رو اشتباه حل کرده، F رو پیدا کرده و برایندش رو حساب نکرده. 72 جواب صحیحش گزینه 1 هست. بقیه سوالات فکر می کنم درست حل شدند. من با این پاسخ ها درصد جامداتم میشه 30 :smile: البته باید منتظر کلید سنجش باشیم.

لینک دانلود پاسخنامه جامدات و ساخت:
http://dl.mahan.ac.ir/k93/سوالات و ...دسي مکانيک/پاسخنامه جامدات و ساخت و تولید.rar

72 , 73 , 74 va 80 ro ghalat hal karde.

sajadmega

عضو جدید
بچه ها ماهان اشتباه حل کرده دیگه باید وایسسیم تا اخر هفته سنجش کلید اصلی رو بزنه
اینجوری قلب ادم میاد تو دهنش
هی ادم نگاه میکنه برسی میکنه بعد پشمیون میشی به خودت میگی دیگه قبول نمیشم

nafas..

عضو جدید
من هم 1 زدم ولی الان دقت میکنم به ازای b بین -1 و -5 سیستم واسه تمام بهره k میتونه پایدار باشه :(

یه سوال در نازل گرادیان فشار معکوس داریم؟ امواج انبساطی موجب فشار معکوس گذرگاه نازل میشه؟
گرادیان فشار معکوس نیست.

hsdanesh

عضو جدید
بچه من نرم افزار محاسبه درصد دارم اما رتبه نمیده

نرم افزار محاسبه درصد نیاز نیست که، با فرمول زیر محاسبه کن:

100 * {(تعداد سوالات غلط) - (3 * تعداد سوالات درست)}

آخرین ویرایش:

Armin.AP

عضو جدید
رتبه های تبدیل انرژی سال 92 یا 91 (نمیدونم دقیقا واسه کدوم ساله)
مشاهده پیوست 195444

قطعا واسه 92 نیست...... 92 دو تا از دوستام با نمره خام تقریبا 29.5 رتبه ی 306-309 تبدیل رو اوردن در حالیکه اینجا با نمره خام 35 ....365 و همین حول و حوش تبدیل رو آورده !

درصد ها اولی : 18 -20-46-28-18 >>> 306
درصدهای دومی : 8-13-38-56-18->>> 309 یا 10 یا 12
هر دو گرایش تبدیل انرژی خواجه قبول شدن روزانه ! معدل جفتشون هم 16 و خورده ای بود.

یکی دیگه هم بود که درصد هاش : 0-3-38-25-16 >>> 1300 تبدیل

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا