ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahdisajjadi

عضو جدید
دادا وسط کنکور چجوری با نرم افزار حساب کنیم؟؟

با توجه به به کتاب ریاضی 2 و فرمولی که داشت مطمئنا نمیشد حسابش کرد چون دلتا صفر میشد!!!!

خداییش اگه این سوال جوابش غیر از گزینه 4 باشه توهین به شعور دانشجوهاس....نامردیهه...

خب چجوری باید میفهمیدیم که مینیممه یا زینییی..عجبااا

اتفاقا تنها گزینه ای که مشخص بود نیست همون 4ه. مشتق نسبت به x و y که مشخصه صفر میشه تو (0,0)

saeed722

عضو جدید
اتفاقا تنها گزینه ای که مشخص بود نیست همون 4ه. مشتق نسبت به x و y که مشخصه صفر میشه تو (0,0)

مینیمم و ماکزیمم و زینی بودن رو فقط از روی مشتقش نمیشه تشخیص داد....حتما باید علامت دلتا هم مشخص میبود که بدبختانه صفر میشد!!!!

reza2495

عضو جدید
من موندم چرا همه میگن جامدات و ریاضی متوسط بود!!!!!!!!!!!
وقتا من احمق ك الان در خدمت شما هستم اين چندتايي را ك نگاه كردم تونستم 12تا شا بزنم يعني متوسط بوده ديگه
معادلات ك همشو ميشد زد فقط بعضياش راه حل هاي طولاني داشت ك غير استاندارد بود

reza2495

عضو جدید
راه حل سوال 37 :
وقتي دلتا صفر باشه بايد ( f(x0+delta x , y0+delta y) _ f( x0 , y0 را حساب كني اگه ب ازاي هر delta x و هر delta y اين عبارتي ك نوشتم بزرگتر از صفر بشه (x0 , y0 ) نقطه min تابع ميشه و اگه ب ازاي هر delta x و هر delta y كوچكتر از صفر بشه (x0 , y0 ) نقطه max تابع ميشه و اگه علامت يكساني نداشته باشه ميشه نقطه زيني
DSC00228.JPG
تو اينجا چون نقطمون (0و0) هست دلتا ايكس و واي يه عددي بين صفر تا 1 ميشند چون عدد كوچكتر از 1 هرچي ب توان بالاتري ميرسه كوچكتر ميشه پس اين عباذت هميشه + و در نتيجه (0و0) مينيمم است.
فكر كنم تا حالا از اين بحث تو كنكورا نداده بودند.........

edram

عضو جدید
راه حل سوال 37 :
وقتي دلتا صفر باشه بايد ( f(x0+delta x , y0+delta y) _ f( x0 , y0 را حساب كني اگه ب ازاي هر delta x و هر delta y اين عبارتي ك نوشتم بزرگتر از صفر بشه (x0 , y0 ) نقطه min تابع ميشه و اگه ب ازاي هر delta x و هر delta y كوچكتر از صفر بشه (x0 , y0 ) نقطه max تابع ميشه و اگه علامت يكساني نداشته باشه ميشه نقطه زيني
مشاهده پیوست 195210
تو اينجا چون نقطمون (0و0) هست دلتا ايكس و واي يه عددي بين صفر تا 1 ميشند چون عدد كوچكتر از 1 هرچي ب توان بالاتري ميرسه كوچكتر ميشه پس اين عباذت هميشه + و در نتيجه (0و0) مينيمم است.
فكر كنم تا حالا از اين بحث تو كنكورا نداده بودند.........
از هر باکس چند درصد زدی؟

reza2495

عضو جدید
از هر باکس چند درصد زدی؟
من ك گند زدم قاطي كردم سر جلسه اصلا سوالا را درست نميخوندم
رياضي احتمالا 33 شايدم 26 يادم نيست كدومو زدم
سيالات 25 9 تازدم 3 تا اشتباه مسخره كردم 45 شد 25!!!
جامدان احتمالا 30
اگه سر جلسه ok بودم با توجه ب وضغيت رياضي امسال بچه ها خيلي راحت تهران قبول بودم الان احتمالا مجاز نشم

amir-mehrizi

عضو جدید
بچه ها به نظر من اون نقطه زيني ميشد.چون من با چند تا از دوستام هم كه رياضيشون خيلي خوب بود چك كردم اونا هم نقطه زيني رو زده بودن

reza2495

عضو جدید
کاملا موافقم. کنکور 93 واقعا ساده تر و معقول تر از 92 بود! ریاضی و سیالات امسال بسیار ساده تر بود نسبت به سال قبل. جامدات در یه سطح بودن. فقط درس کنترل به نظر کمی سخت بود. که البته کلا همیشه سوالات کنترل کنکور مکانیک رو تو هیچ جزوه ی کنترل اتوماتیک نمیشه پیدا کرد

من تو دانشگاه کارشناسی م (چمران اهواز) قبول شدم. از اینکه پیش همون اساتیدم راضی م. مطمئناً تا چند سال دیگه گروه مکانیک چمران یکی از شاخای کشور میشه. با اینکه پوست از سرمون میکنن ولی اینجا رو به جایی که هیچ کسی رو نشناسم ترجیح میدم. در اینجا گفتنیه که معدل میانگین ورودی طراحی 92 تا اینجا 12ه!!!!!!!!!!!!!!!!!! و بعد از اعلام نمرات متد محاسبات دکتر شاپور مرادی میانگین تا 11 پایین میاد!!!!

اما یه چیزی! اتفاقا چون من از دروس سیالاتی متنفرم و الان زوم شدیم روی دروس جامداتی با درسا خیلی راحت ترم و میفهممشون.
جان ؟! عزيزم حالا ما ي چيزي گفتيم شما چرا ب خودت گرفتي ! رياضي امسال بسيار ساده تر بود؟!!!!!!!!!!!!!!!! ?u ok
رياضيات پارسال 4-5 تا از سوالا اصلا و ابدا حل نميخواست فقط رد گزينه ! من رياضيات پارسالا 17 تاسا حل كردم ك با 2 تا اشتباه 71% رياضي شد تازه اون 3تاشم ميتونستم بزنم. رياضي پارسال اگه فقط و فقط 1 سوال سخت داشت اون ضريب Z2 تو بسط مك لوران بود ك قبلا شايد اون شكلي نيومده بود
اما امسال كاملا سبك سوالا عوض شده بود و بخاطر همينم هست ك بچه ها دچار استرس شدند و درصدا اومد پايين.
عزيزم شما اينا ياد بگير ك آدم باس خودش بزرگ بشه و رشد كنه ن ك با كوچك كردن بقيه خودشو بزرگ نشون بده.
انشالا ك هميشه موفق باشي

reza2495

عضو جدید
بچه ها به نظر من اون نقطه زيني ميشد.چون من با چند تا از دوستام هم كه رياضيشون خيلي خوب بود چك كردم اونا هم نقطه زيني رو زده بودن
با نهايت احترام اما حتما مينيمم و راه حلشم همونه ك من نوشتم هم آغاسي و هم كريمم گفتند مينيمم

mohammad.olyaee

عضو جدید
من ك گند زدم قاطي كردم سر جلسه اصلا سوالا را درست نميخوندم
رياضي احتمالا 33 شايدم 26 يادم نيست كدومو زدم
سيالات 25 9 تازدم 3 تا اشتباه مسخره كردم 45 شد 25!!!
جامدان احتمالا 30
اگه سر جلسه ok بودم با توجه ب وضغيت رياضي امسال بچه ها خيلي راحت تهران قبول بودم الان احتمالا مجاز نشم

چرا جو میدی حاجی؟؟ مجاز نشم چیه درصدات خوبه

saeedvalentino

عضو جدید
زبان 50:w18:ریاضی سفید:w22:سیالات 10:w09:جامدات 40:w11:دینامیک 10:w15:ساخت 30-40 :w08:این رتبه به نظرتون چند میشه؟:w05:
به نظر من :با توجه به اینکه جامدات را خوب زدی و دینامیک را هم که کسی نمیزنه 10 زدی رتبت خوب میشه ای کاش ساخت را بالاتر می زدی واقعا ساخت آسون بود امسال، اگر ساخت بالای 40 باشی صد در صد رتبت زیر صده 100

Hooladi

عضو جدید
به نظر من :با توجه به اینکه جامدات را خوب زدی و دینامیک را هم که کسی نمیزنه 10 زدی رتبت خوب میشه ای کاش ساخت را بالاتر می زدی واقعا ساخت آسون بود امسال، اگر ساخت بالای 40 باشی صد در صد رتبت زیر صده 100

من ساخت و تولیدی نبودم. برا همین نمیتونستم بیشتر بزنم
همینقدر رو هم به واسطه ی کارم تونستم بزنم

reza2495

عضو جدید
بچه ها اين پاسخ نامه ماهان ك سوال 64 را زده گزينه 4 ( سوال ديواره تو انتقال حرارت) همون تحليل منم كرده ؟!!!!

sajadmega

عضو جدید
بچه با این درصدا به نظرتون رتبه ام چند میشه؟
زبان 6.67
ریاضی 15
جامدات 15
ساخت 30

airp

عضو جدید
بچه ها اين پاسخ نامه ماهان ك سوال 64 را زده گزينه 4 ( سوال ديواره تو انتقال حرارت) همون تحليل منم كرده ؟!!!!

نمیدونم چرا سوال 60 رو گزینه 2 زده.نمونش توی کتاب سیالات بود که گزینه 4 میشد.متاسفانه سوال 61 رو اشتباه زدم.من گزنه 4 رو زده بودم

reza2495

عضو جدید
نمیدونم چرا سوال 60 رو گزینه 2 زده.نمونش توی کتاب سیالات بود که گزینه 4 میشد.متاسفانه سوال 61 رو اشتباه زدم.من گزنه 4 رو زده بودم
راستش من سيالات رو نخونده بودم نميتونم نظر بدم اما ب نظرم تحليلش در مورد سوال 64 درسته اگه سمت راست عايق خب بايد دماش max باشه ديگه ك تو شكل دماش پايين تره!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا