ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

airp

عضو جدید
اصلا باورم نمیشه
قبل امتحان فکر همه چی رو کرده بودم الا اینکه وقت کم بیارم
من روی سخت ترین سوال معادلات کار کرده بودم ولی نشد
اگه ارتعاشات رو همونایی که جواب دادم یکیشونم اشتباه باشه بعید میدونم حتی مجاز بشم
من توی صفحه قبل سوالای ارتعاشاتی رو که جواب دادم نوشتم.فکر کنم منم رفتم واسه سال بعد

reza2495

عضو جدید
بچه ها من نظرم راجع به رياضي عوض شد. رياضي امسال اونجورام وحشتناك نبود.يكمي راحل هاش طولاني بود ك ب نظرم غير منطقي بود. اما چيزي ك بيشتر از همه باعث افت درصدا شد تغيير كردن شكل و شمايل سوالا بود من 12تاشا حل كردم بقيشم نخوندم از اونام 2 تاشام ك ميتونستم حل كنم ميشد 70درصد ك خيلي درصد خوبيه! اما نميدونم سر جلسه چ مرگم شده بود؟!!!‌ اصلا سوالا را درست نميتونستم بخونم. هميشه ميخنديدم ب اينا ك ميگفتند بلد بوديم و سر جلسه يه طوري شديم نتونستيم بزنيم اما سر خودم اومد!!!! كنكور واقعا يه قمار ي قمار......
اما:
خنك آن قمار بازي ك بباخت هرچه بودش
بنماند هيچش الا هوس قمار ديگر ........

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
شما چند تا سیالات و جامدات زدین؟؟

اگه هموناا رو درست زده باشین خیلی موثره

من که همه امیدم به سیالات و جامداته. . .

دراوج خوشبینانه اش سیالات 20جامدات 20
نه خیلی داغون بود وضعم فقط نمیدونم سال دیگه رو چطوری بخونم
البته امسال از آذر شروع کردم اما همونایی رو که هم خوندم خیلی وضعم خوب بود ولی سرجلسه وقتی دیدم معادلات اینطوری شد کلا تمرکزم به هم ریخت

reza2495

عضو جدید
اصلا باورم نمیشه
قبل امتحان فکر همه چی رو کرده بودم الا اینکه وقت کم بیارم
من روی سخت ترین سوال معادلات کار کرده بودم ولی نشد
اگه ارتعاشات رو همونایی که جواب دادم یکیشونم اشتباه باشه بعید میدونم حتی مجاز بشم
سلام خانم ! نميدونم چرا اما منم اينجور شدم خدا نخواست ديگه....
من الان همه معادلاتا را حل كردم........

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
بچه ها من نظرم راجع به رياضي عوض شد. رياضي امسال اونجورام وحشتناك نبود.يكمي راحل هاش طولاني بود ك ب نظرم غير منطقي بود. اما چيزي ك بيشتر از همه باعث افت درصدا شد تغيير كردن شكل و شمايل سوالا بود من 12تاشا حل كردم بقيشم نخوندم از اونام 2 تاشام ك ميتونستم حل كنم ميشد 70درصد ك خيلي درصد خوبيه! اما نميدونم سر جلسه چ مرگم شده بود؟!!!‌ اصلا سوالا را درست نميتونستم بخونم. هميشه ميخنديدم ب اينا ك ميگفتند بلد بوديم و سر جلسه يه طوري شديم نتونستيم بزنيم اما سر خودم اومد!!!! كنكور واقعا يه قمار ي قمار......
اما:
خنك آن قمار بازي ك بباخت هرچه بودش
بنماند هيچش الا هوس قمار ديگر ........
سلام
این اصلا وقایسه عادلانه ای نیست جناب
شما اصلا نمیتونین شرایط کنکور رو خونه بسنجین حتی اگه خونسردترین و ریلکس ترین حالت ممکن رو جلسه داشتید
منم مطمئنم اگه الان برم سراغ معادلات ممکنه بتونم حلشون کنم اما مهم شرایط کنکوره

ehsan esf

عضو جدید
سلام به همگي

من امسال فوق ندادم ولي يه وسال برام پيش اومده

چه طوريه كه بيشتر شماها خيلي رياضي خوندين ولي اغلبتون اصن زبان را سفيد زدين

نكنه توي مكانيك زبان اهميت نداره يا چيز ديگه ايه

چون تا من ميدونم ضريب هر دو درس هم يكيه

saeed722

عضو جدید
دقیقا باید توو شرایط کنکور خودت رو بسنجی نه وقتی توو خونه سوالات رو حل میکنی.....

اولین اشتباه ریاضیم هم تا الان مشخص شده:(سوال نگاشت همدیس نبود....اهههه

parandme

کاربر بیش فعال
با این درصدا من زیر 700 تبدیل میشم؟!
ریاضی 8
سیالات 43
جامدات 20
دینامیک 25

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! فکر نمیکردم انقدر خراب کنم روی شبانه تبدیل خواجه نصیر حساب کرده بودم

سلام
با توجه به اینکه امسال سیالات اسون بوده و همه بالا می زنن
و بقیه درصد های شما
فک کنم رتبه تون بالای 1000 بشه

البته اینم بگم که با 700 هم نمیشه شبانه خواجه نصیر طراحی یا تبدیل قبول شد فقط سال 90 که ظرفیت ها نجومی رفته بود بالا میشد ولی بعد و قبل اون دیگه نشده
چون ظرفیت ها دانشگاهای تاپ نسبت به سالهای قبل تو مقطع ارشد کم شده و به احتمال زیاد امسال هم چون تمام روسای دانشگاها رو عوض کردن
و همه اساتید اعتقاد دارن که ظرفیت ها خیلی بالا رفته، ظرفیت ها کم خواهد شد

البته امیدوارم که اینطور نشه و همه جوونا بتونن ادامه تحصیل بدن

hsdanesh

عضو جدید
سلام به همگي

ضریب زبان واسه تبدیل انرژی، طراحی کاربردی و ساخت 1 و واسه بیومکانیک 3 هست.

saeed722

عضو جدید
سلام به همگي

ضریب زبان یکه و ضریب ریاضی 2

reza2495

عضو جدید
سلام
این اصلا وقایسه عادلانه ای نیست جناب
شما اصلا نمیتونین شرایط کنکور رو خونه بسنجین حتی اگه خونسردترین و ریلکس ترین حالت ممکن رو جلسه داشتید
منم مطمئنم اگه الان برم سراغ معادلات ممکنه بتونم حلشون کنم اما مهم شرایط کنکوره
اره اين درسته اما خب من فكر ميكردم رياضياش وحشتناك بوده ولي اينطور نبوده. نسبت سالاي قبل سختتر بوده اما بيشترين چيزي ك باعث افت درصدا شد تغيير شكل و شمايل سوالا بود فقط كافي بود آدم خودشو كنترل كنه سر جلسه ما ك نتونستيممممممممممم

saeed722

عضو جدید
سلام
با توجه به اینکه امسال سیالات اسون بوده و همه بالا می زنن
و بقیه درصد های شما
فک کنم رتبه تون بالای 1000 بشه

البته اینم بگم که با 700 هم نمیشه شبانه خواجه نصیر طراحی یا تبدیل قبول شد فقط سال 90 که ظرفیت ها نجومی رفته بود بالا میشد ولی بعد و قبل اون دیگه نشده
چون ظرفیت ها دانشگاهای تاپ نسبت به سالهای قبل تو مقطع ارشد کم شده و به احتمال زیاد امسال هم چون تمام روسای دانشگاها رو عوض کردن
و همه اساتید اعتقاد دارن که ظرفیت ها خیلی بالا رفته، ظرفیت ها کم خواهد شد

البته امیدوارم که اینطور نشه و همه جوونا بتونن ادامه تحصیل بدن

به نظرتون با چه رتبه ای میتونم تبدیل شبانه فردوسی بیارم؟؟؟

airp

عضو جدید
91-3
95-2
96-4
99-2
103-1
105-3
110-1

متاسفانه منم 99 رو 2 زدم اما توجه کنید که تغییر طول فنر برابر 3krدر تتا هستش و جواب یک میشه و در مورد سوال 91 سقوط جرم با عث دو سرعت خلاف جهت هم به اندازه رادیکال gl میشه که اگه تقسیم بر فاصله تا مرکز جرم میله بشه جواب گزینه 1 میشه.البته من اینجوری فکر میکنم

tabriz137

عضو جدید
خوب استدلال شما واسه سوال 99 درسته که با تقسیم شدن بر mr^2 3/2 میشه همون گزینه 2 ودر مورد سوال 91 فک نمیکنم صفر باشه حالا ولی مطمئن نیستم

hsdanesh

عضو جدید
در خوشبینانه ترین حالت! :redface:
زبان 30
ریاضی 30
سیالات 25
جامدات 20
دینامیک 10
بیومکانیک 15

mojzar

عضو جدید
خوب استدلال شما واسه سوال 99 درسته که با تقسیم شدن بر mr^2 3/2 میشه همون گزینه 2 ودر مورد سوال 91 فک نمیکنم صفر باشه حالا ولی مطمئن نیستم

بله گزینه 2 درست هست سوال 99 سرعت ها در سوال 91 خلاف جهت هستن که میشه گزینه 4

airp

عضو جدید

نه دیگه.دوتا نیروی 3krTETA توی فاصله های rو2r از مرکز انی چرخش وارد میشه.سوال 91 هم طبق اندازه مومنتم و باتوجه به نبود نیروی خارجی دو سرعت خلاف جهت هم به میله وارد میشه

hsdanesh

عضو جدید
حاجي زبان سوال 23 گزينه 3 ميشه ؟!

من 2 زدم، چون تو متن منظور از this work کارهای مهندسی مکانیک هست که قبل از اون کلمه گفته که در صنایع پزشکی و داروسازی و حتی در شهربازی ها مهندسین مکانیک به کار گرفته میشن، و بعد از اون کلمه گفته که این کارها در شرکت ها و صنایع مختلف هم انجام میشه.

reza2495

عضو جدید
من 2 زدم، چون تو متن منظور از this work کارهای مهندسی مکانیک هست که قبل از اون کلمه گفته که در صنایع پزشکی و داروسازی و حتی در شهربازی ها مهندسین مکانیک به کار گرفته میشن، و بعد از اون کلمه گفته که این کارها در شرکت ها و صنایع مختلف هم انجام میشه.
من زدم 3 ولي ب قول شما شايد همون گزينه 2 كامل تر باشه خدا را شكر اينم غلط شد

hsdanesh

عضو جدید
من زدم 3 ولي ب قول شما شايد همون گزينه 2 كامل تر باشه خدا را شكر اينم غلط شد

شاید هم 3 درست باشه. من نمی تونم دقیق بگم، چون این هم از اون تست هاییه که جواب دقیق ترش رو طراح میدونه و باید حدس بزنیم طراح چی رو در نظر گرفته! ولی با توجه به موضوع کلی متن که مهندسی مکانیکه، جواب صحیح تر میتونه 2 باشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا