ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amin 1990

عضو جدید
سلام بر رفقای عزیز
انشاا... همه جوابه تلاشششون روبگیرن،برا ارشد چه برنامه هایی رو باید بلد باشیم،برا طراحی کاربردی وتبدیل بگید؟در ضمن زبان در چه حد باید بلد باشیم،چند کتاب زبان هم بگید،که بخونیمشون بهمون کمک میکنند؟

Judass

عضو جدید
این از قضیه آبل که یه فرموله حل میشه. ازینا مکانیک احتمالش خیلی کمه بیاد اما اگه میخوای هوافضا شرکت کنی که دو بار تاحالا اومده ...

r.mob

عضو جدید
سلام بر رفقای عزیز
انشاا... همه جوابه تلاشششون روبگیرن،برا ارشد چه برنامه هایی رو باید بلد باشیم،برا طراحی کاربردی وتبدیل بگید؟در ضمن زبان در چه حد باید بلد باشیم،چند کتاب زبان هم بگید،که بخونیمشون بهمون کمک میکنند؟
زبان که با خوندن مشکلی حل نمیشه . باید کلاس بری و مکالمه کنی. که وقتی کلاس رفتی تست میگیرن و level بهت میدن. بعد نسبت یه level بهت کتاب معرفی میکنن. بستگی به آموزشگاهی که میری کتاب معرفی میکنن. اما برای شروع برای اینکه ریدینگت قوی بشه از کتاب داستان های کوتاه شروع کن. مجله teenager هم خوبه . بعدا شروع به خوندن کتاب های وکب و ریدینگ که سطحشون بالاتر هست مثل 504-1100-2020-world of word میکنی.ولی اگه دیکشنری رو هم حفظ باشی اما نتونی صحبت کنی هیچ سودی نداره.
نرم افزار هم که catia , solid works برای طراحی و ansys هم برای تحلیل المان خوبه .

آخرین ویرایش:

mojzar

عضو جدید
خوب دیگه .... پس فردا این موقع دیگه کنکور رو دادینوووو ..... همه خوب خوندن ؟ ... ماشالا ترکوندن همه تو این یه هفته ای !

edram

عضو جدید
دوستان بنظرتون در کل این یک هفته باعث پیشرفت بچهها میشه یا پسرفت؟؟!!! مخصوصا برای کسایی که از قبل خوب خونده بودن!؟؟

mostafa70

عضو جدید
واسه من که خیلی خوب بود. یه هفته استراحت واقعا نیاز بود بعد از اون همه خر زدن
ایشالا پسفردا دیگه کلا میشه دایورت کرد. دیگه حتی فکر کنکور رو هم نمی کنم!!!

60600

عضو جدید
این 1 هفته, هفته یادآوریو تثبیت فرمولا و نکات بود.برای من که خیلی خوب شد.;)

fayyazjahani

عضو جدید
نگران نباش وضش ماله 60 درصدش تا فردا مونده بخونم خیلیاشم یادم رفته مخصوصا ریاضی که همش رفته

دلت با خدا باشه تو که وضعیتت خوبه جیگر

r.mob

عضو جدید
من امروز یه حسی بهم گفت مبدل ها تو انتقال حرارت سوال میاد ازشون. نشستم بعدظهر مبدل ها رو خوندم. :(

r.mob

عضو جدید
دوستان تبدیل شبانه دانشگاه تهران امیرکبیر خواجه نصیر علم و صنعت به ترتیب چه رتبه ای می طلبه؟
با تشکر

تهران 91 تا رتبه 400 هم شبانه تبدیل گرفته
پلی تکنیک تا 500 شبانه گرفته
خواجه نصیر هم تا 800-900

edram

عضو جدید
تهران 91 تا رتبه 400 هم شبانه تبدیل گرفته
پلی تکنیک تا 500 شبانه گرفته
خواجه نصیر هم تا 800-900
مطمینی دوست من!!! ؟ من فقط منظورم تبدیل نه زیرمجموعههاش مثل دریا و انرژی و.... تهران شنیده بودم تا 200 میگیره.منبع هم دارید؟!!
با تشکر

r.mob

عضو جدید
مطمینی دوست من!!! ؟ من فقط منظورم تبدیل نه زیرمجموعههاش مثل دریا و انرژی و.... تهران شنیده بودم تا 200 میگیره.منبع هم دارید؟!!
با تشکر

بله دوست گلم.
فایل قبولی های 91 رو نداری مگه ؟
اونجا همه رتبه ها با درصدا رو زده . آخرین رتبه شبانه تهران تبدیل رتبش 436 هست. تو سال 91
تازه این رتبه تبدیلشه . رتبه طراحیش که شده 719

edram

عضو جدید
بله دوست گلم.
فایل قبولی های 91 رو نداری مگه ؟
اونجا همه رتبه ها با درصدا رو زده . آخرین رتبه شبانه تهران تبدیل رتبش 436 هست. تو سال 91
میشه به فایل اعتماد کرد؟!! معتبره؟
از کجا معلوم رتبه 436 اموزش محور نبوده باشه؟

r.mob

عضو جدید
میشه به فایل اعتماد کرد؟!! معتبره؟
از کجا معلوم رتبه 436 اموزش محور نبوده باشه؟

این فایل رو هر سال پارسه از قبولی هایی که داده منتشر میکنه. اگه آموزش محور می بود مینوشت کنارش آموزش محور . شما رو چه حسابی میگی شبانه تهران 200 ؟؟؟
فقط امیدوارم از روی سیستم مهستان نگی چون مهستان خیلی رتبه ها رو پرت میگه.

edram

عضو جدید
این فایل رو هر سال پارسه از قبولی هایی که داده منتشر میکنه. اگه آموزش محور می بود مینوشت کنارش آموزش محور . شما رو چه حسابی میگی شبانه تهران 200 ؟؟؟
فقط امیدوارم از روی سیستم مهستان نگی چون مهستان خیلی رتبه ها رو پرت میگه.
اخه یکی از مشاورین پارسه گفت تا 200 شبانه تهران.تو یه سایته دیگه هم یکی از رتبه های برترم گفت.
تو این فایل اموزش محورها هم رتبه هاشونو نوشته؟!!

r.mob

عضو جدید
اخه یکی از مشاورین پارسه گفت تا 200 شبانه تهران.تو یه سایته دیگه هم یکی از رتبه های برترم گفت.
تو این فایل اموزش محورها هم رتبه هاشونو نوشته؟!!

200 ؟؟؟
آقا شما خودت یه حساب سرانگشتی هم کنی .ظرفیت پذیرش شریف و تهران و پلی تکنیک بالاتر از این حرفاست. حالا رو چه حسابی گفتن 200 نمیدونم.
تو این فایل رتبه و درصد و رشته و جایی که قبول شدن با نوع قبول شدن ( متمرکز- آموزش محور- شرایط خاص) رو نشون داده.

r.mob

عضو جدید
[h=5]روز کنکور [/h]
وسایل اضافی دست و پا گیر را با خود به همراه نبرید ( بردن موبایل و ماشین حساب درجلسه تقلب محسوب می شود).

خانم ها با حجاب كامل و آقایان با لباس وظاهری متعارف وساده سرجلسه حاضر شوید. چون تذكردادن مسئولین حوزه به شما ممكن است، باعث آشفتگی ذهنی برای شما شود، بنابر این تمامی ضوابط ومقررات را رعایت كنید.

اگر احیا ناً صندلی شما درسرجلسه مناسب نیست و یا چپ دست هستید، قبل از شروع آزمون با لحنی محترمانه از مراقب جلسه بخواهید تا اقدامات لازم را صورت دهد.

دقت كنید با دست چرب دستتان را بر روی پاسخ برگ نكشید، اگر احیا ناً به شما كیك دادند وكاغذ آن چرب بود ودست شما چرب شود و آن را برروی پاسخ برگ بكشید، ممكن است دستگاه قرائت گر نوری، مشكل برایش داشته باشد.

هریك ربع یك بار به ساعت مچی خود نگاهی بیاندازید.

با توجه به تحقیقات انجام شده درتست هایی كه درجواب آنها شك دارید. اولین گزینه ای كه به ذهن شما می رسد، درست ترین گزینه می باشد. پس اگر تستی را جواب داد ه اید گزینه را تغییر ندهید مگر آنكه برای تغییر كاملاً مطمئن باشید.

گروهی از دانش آموزان جواب تست ها را ابتدا در برگه سوالات وارد می كنند و پس ازآن به پركردن پاسخ نامه می پردازند. این روش از ریسك بالایی برخورداراست وممكن است دچار مشكلات فراوانی شوید. پس بهتر است تست ها را همان زمان كه پاسخ دادید وارد پاسخ نامه كنید وهر 10تست یك بار شماره ی سوال را با شماره ی پاسخ نامه انطباق دهید.

درصد زیادی از اشتباهات دانشجویان مربوط به عدم دقت به فعل های آخر جملات می باشد برای اینكه درصد این اشتباهات كاهش یابند حتماً دور فعل های آخر جملات را خط بكشید تا به این وسیله دقت بیشتری روی معنی آنها داشته باشید.

دقت داشته باشید باید امتیاز تست ها با هم برابر است پس وقت خود را برای تست های سخت و مبهم یا زمان بر ازدست ندهید. به محض اینكه به این گونه تست ها برخورد كردید با زدن یك ضربدر دركنار شماره تست به سراغ تست بعدی بروید ودرانتهای پاسخ گویی به سوالات، از وقت اضافه ای كه به دلیل كنار گذاشتن ان گونه تست ها بدست آورده اید، می توانید دوباره به تست هایی كه علامت ضربدر دارند مراجعه كنید و به حل آنها بپردازید.

توجه داشته باشید، سرجلسه ی كنكور، اگرچند تا سوال اول درسی رو بلد نباشید، اصلاً روحیه تون رو از دست ندهید چون معمولاً سوال سخت رو اول هردرس می گذارند. پس، با روحیه ای قوی به پاسخ گویی ادامه سؤالات بپردازید و مطمئن باشید كه به راحتی می توانید به سوال ها پاسخ درست رو بدهید. ( حتی سوالهای اول).

دقت كنید، سركنكور، اگر به سوال سختی رسیدید مطمئن باشید كه این سوال برای همه سخت است. اگر شما قادربه پاسخ گویی به آن سوال نیستید حتماً خیلی از داوطلبین هم نمی توانند به این سوال جواب بدهند. پس، كنار سوال علامت بگذارید از روی سوال رد بشوید و بعد از اینكه سوال ها رو تا انتها جواب دادید برگردید و روی اون سوال فكر كنید.

mohandes_ali

عضو جدید
انتقال حرارت و سیالات

انتقال حرارت و سیالات

دوستان کسی جزوه این دو درس رو داره؟در حد کاردانی میخوام

60600

عضو جدید
دوستان به نظر شما سر جلسه روی هر درس چقدر باید وقت بذاریم؟؟به نظر خودم زبان 20 دقیقه ریاضی 40 سیالات 40 جامدات 40 دینامیک 40.

chego

کاربر فعال
دوستان به نظر شما سر جلسه روی هر درس چقدر باید وقت بذاریم؟؟به نظر خودم زبان 20 دقیقه ریاضی 40 سیالات 40 جامدات 40 دینامیک 40.

دوست عزیز اینجوری برنامه ریزی نکن اومدیم و یه درس رو کامل بلد بودی و یه درس دیگه رو خدای ناکرده بلد نبودی پس تقسیم وقت رو بذار سر جلسه خیالت راحت خودت راه میافتی سر امتحان

chego

کاربر فعال
طاقت بیار راند اخره چیزی نمونده برنده بشی
با شما نبودم بچه ها اینا حرفای یه مربی الکی خوش بود که داره شاگردشو کوچ میکنه
شوخی کردم که هم حال و هواتون عوض بشه هم امریکا رو تو این روز محکوم بکنیم;)

• Like
واکنش ها: maxy

hadis_68

عضو جدید
سلام به همگی............
بچه ها واسم خیلی دعا کنید.فردا کنکوووووووووور دارم
منم واسه همتون دعا میکنم

r.mob

عضو جدید
سلام دوستان
ظرفیت دانشگاههای تهران ( روزانه + شبانه )

سال 91 طراحی کاربردی : 174
سال 91 تبدیل انرژی : 121
سال 92 طراحی کاربردی : 378
سال 92 تبدیل انرژی : 321

یعنی پارسال نسبت به سال قبلش بیشتر از دو برابر شده . امسال چقدر زیاد میشه ؟؟؟؟

mojzar

عضو جدید
سلام دوستان
ظرفیت دانشگاههای تهران ( روزانه + شبانه )

سال 91 طراحی کاربردی : 174
سال 91 تبدیل انرژی : 121
سال 92 طراحی کاربردی : 378
سال 92 تبدیل انرژی : 321

یعنی پارسال نسبت به سال قبلش بیشتر از دو برابر شده . امسال چقدر زیاد میشه ؟؟؟؟

میشه مبنعشو بزنی ؟ گرایش مکاترونیک شریف و تهران هم داری ؟ شاید یه سری هاشون با سهمیه و حالت سه ساله و آموز محور باشن تا این رتبه ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا