ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

r.mob

عضو جدید
سری کامل آزمون های نصیر کار در منزل و آزموناش رو هم دارم ولی اون دیگه خیلی زیاده . 60 مگ هست.

chego

کاربر فعال
خب سال 90 رو برام بفرستین الان نه هروقت وقت و حوصله اش رو داشتین فقط قبل از 23وم باشه:biggrin:
یه سری به دپارتمان تحصیلات تکمیلی سایت نواندیشان بزن همش اونجا هست اگه بخوام اپلود کنم یه مقدار طول میکشه

mohandes_ali

عضو جدید
فردا صبح از 85 تا 91 رو اسکن میکنم آپلود میکنم...نصیر هم آپلود میکنم پارسه هم همینطور میرم کافی نت یکم طاقت داشته باشید

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
فردا صبح از 85 تا 91 رو اسکن میکنم آپلود میکنم...نصیر هم آپلود میکنم پارسه هم همینطور میرم کافی نت یکم طاقت داشته باشید

این عالیه
فوق العاده اس
بچه ها شب همگی خوش
من که شدیدا از اینکه یه هفته عقب افتاد خوشحال شدم
چون مطمئنم توی نتیجه ازمون من یکی که نتیجه مثبت داره
حداقلش اینه با یه حس خیلی خیلی بهتری میرم سرجلسه
از همه بخاطر مطالب مفیدی که گذاشتین ممنونم
فقط هر کس آزمونای 87 88 89 رو داشت هرکدومش رو هربخشیش رو بذاره عالیه
همه پرانرژی از این یه هفته اندازه یه ماه استفاده کنین شبتون خوش;)

amir-mehrizi

عضو جدید
جان الهی خیالت راحت باشه بخواب.:redface:

اخه ترسم داره به خدا.واسه خودتونم احتمالا هست.آخه كجاي دنيا كنكور به اين مهمي رو به تعويق ميندازن؟؟؟؟ولي خدايي يه چيزو داريد؟؟؟تا 50 سال ديگه كه زنده باشيم همه ميگيم ما تو اون كنكوري بوديم كه انداختنش عقب.هه:biggrin:

mnmo

عضو جدید
سلامممممممم .
بچه ها کسی میتونه پاسخ تشریحی ساخت و تولید92 رو قراربده؟
دمتون گرم

mnmo

عضو جدید
سلامممممممم .
بچه ها کسی میتونه پاسخ تشریحی ساخت و تولید92 رو قراربده؟
دمتون گرم

m.r.devil

عضو جدید
آقا این نظر رو زیر خبر ایسنا یکی گذاشته بود من که مردم از خنده:biggrin:

............................................................
کنکورک | سه‌شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۰
وااااي من به دوست و آشنا در و همسايه فک و فاميل ميگفتم اگه 1 هفته، فقط 1 هفته ديگه وقت داشتم قبول ميشدم چميدونستم اينجوري ميشه! خدايا حالا هيجا به حرف ما گوش نميکرديا!:/
..............................................................

البته فک کنم از این جماعت بیکار نت نشین بوده اما من یکی که وقتی خوندم خیلی خندیدم:biggrin:

r.mob

عضو جدید
کزج که شذت بارش برف از دیروز و پریروز بیشتر شده . هواشناسی هم میگفت یه سامانه جدیدی داره وارد کشور میشه که باعث بارش برق میشه. یعنی میشه یه هفته دیگه هم عقب بیافته ؟ :(

m.r.devil

عضو جدید
کزج که شذت بارش برف از دیروز و پریروز بیشتر شده . هواشناسی هم میگفت یه سامانه جدیدی داره وارد کشور میشه که باعث بارش برق میشه. یعنی میشه یه هفته دیگه هم عقب بیافته ؟ :(
تهران هم همینجوریه!
والا چی بگم از یه طرف میخام بگم نه نمیندازن چون اونوقت کسائی که مثل من 1 اسفند اعزام هستند معلوم نیست چی به سرشون بیاد!
از یه طرف هم آدم میگه اینجا ایرانه و ناهماهنگی بیداد میکنه و هیچ چیز بعید نیست!
ای بسا اینا واسه تصمیم گیری اصلا با هواشناسی مشورت نکرده باشن و دوباره وقتی هفته بعد شرایط بحرانی شد تصمیم بگیرن!
اصلا معلوم نیست چه خبره چه تضمینی هست که سوالا لو نره خدا میدونه!

r.mob

عضو جدید
تهران هم همینجوریه!
والا چی بگم از یه طرف میخام بگم نه نمیندازن چون اونوقت کسائی که مثل من 1 اسفند اعزام هستند معلوم نیست چی به سرشون بیاد!
از یه طرف هم آدم میگه اینجا ایرانه و ناهماهنگی بیداد میکنه و هیچ چیز بعید نیست!
ای بسا اینا واسه تصمیم گیری اصلا با هواشناسی مشورت نکرده باشن و دوباره وقتی هفته بعد شرایط بحرانی شد تصمیم بگیرن!
اصلا معلوم نیست چه خبره چه تضمینی هست که سوالا لو نره خدا میدونه!
شما سمت خودمون کرج و تهران رو نگاه نکن . بقیه جاها مثل شمال جاده ها اگه بسته باشه درست نیست ما بریم امتحان بدیم و بقیه نتونن امتحان بدن . اگه قرار باشه امتحان بدیم همه با هم امتحان بدیم. حالا خدا رو شکر خدمت رو معاف شدم و دغدغه خدمت رو ندارم .

r.mob

عضو جدید

Iranian youths play with snow in the Tochal mountain, just north of Tehran, on February 3, 2014. The heaviest snowstorm in five decades has blanketed provinces in northern Iran, cutting power supplies and trapping villagers, Iranian media reported
به گزارش رسانه های ایرانی. جوانان ایرانی به تازگی با برف در کوههای توچال بازی میکنن در فوریه 2014 . سنگین ترین طوفان برفی در 5 دهه اخیر لایه ای از برف رو پوشانده در شمال تهران و ذخایر انرژی( احتمالا همون برق منظورشه) و سفر روستاییان شمال ایران را قطع کرده.

m.r.devil

عضو جدید
شما سمت خودمون کرج و تهران رو نگاه نکن . بقیه جاها مثل شمال جاده ها اگه بسته باشه درست نیست ما بریم امتحان بدیم و بقیه نتونن امتحان بدن . اگه قرار باشه امتحان بدیم همه با هم امتحان بدیم. حالا خدا رو شکر خدمت رو معاف شدم و دغدغه خدمت رو ندارم .

آره خب من دیروزم گفتم عدالت نیست بریم امتحان بدیم اما یه سری نتونن بیان!
اما اینقدر که اینا دیر اعلام کردن معلوم بود هیچ پیشبینی تو کار نبوده در حالی که الان یک هفتس شمال وضعیت اینجوریه!
میتونستن موقع توزیع کارت بگن آزمون به تعویق افتاد که نگفتن
خیلیا هر طوری بود خودشون رو به محل آزمون رسونده بودن
دوست خودم که بچه طارم اطراف زنجانه میگفت من پشت آمبولانس نشستم اومدم زنجان!
حالا هم باز ممکنه همین اتفاق بیفته و تا هفته بعد شرایط بحرانی تر هم بشه
حتی من شنیدم تو شهرهای شمالی بعد از آب شدن برف خطر وقوع سیل هم هست!
من فک کنم باز هم شتابزده تصمیم گرفتن و شاید بهتر بود بیشتر تامل میکردن در مورد زمان برکزاری آزمون!

nafas..

عضو جدید
.

.

آره خب من دیروزم گفتم عدالت نیست بریم امتحان بدیم اما یه سری نتونن بیان!
اما اینقدر که اینا دیر اعلام کردن معلوم بود هیچ پیشبینی تو کار نبوده در حالی که الان یک هفتس شمال وضعیت اینجوریه!
میتونستن موقع توزیع کارت بگن آزمون به تعویق افتاد که نگفتن
خیلیا هر طوری بود خودشون رو به محل آزمون رسونده بودن
دوست خودم که بچه طارم اطراف زنجانه میگفت من پشت آمبولانس نشستم اومدم زنجان!
حالا هم باز ممکنه همین اتفاق بیفته و تا هفته بعد شرایط بحرانی تر هم بشه
حتی من شنیدم تو شهرهای شمالی بعد از آب شدن برف خطر وقوع سیل هم هست!
من فک کنم باز هم شتابزده تصمیم گرفتن و شاید بهتر بود بیشتر تامل میکردن در مورد زمان برکزاری آزمون!

نه دیگه انشالله به تعویق نمیوفته. چون حسابی حالمون گرفته میشه.

amin 1990

عضو جدید
سلام
ن همین این یه بار هم که به تعویق افتاده شانسی برای کسایی بوده که خوب نتونستن دوره کنن، امسال منی که یک اسفند باید برم خدمت دوباره به تعویق بیفته باعث میشه ارشد ندم دیگه، راستی من افتادم 01تهران،از بچه ها کسی باهام نیست؟

mostafa70

عضو جدید
خدا رو شکر yahoo weather هفته دیگه رو کلا آفتابی زده.
من که دست به کتابام نمی زنم یعنی دیگه حسش نیست تا بعد از کنکور ارشد که بسوزونمشون!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا