ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Arsa Persian

عضو جدید
سوالی که گفته بود اکسترمم هست یا زینی

جوابش چی بود؟

من حساب کردم دیدم 0و0 هیچ کدوم از اینا نیست

درسته آیا؟

amin 1990

عضو جدید
سعید خان ما بیشتر ارادت داریم، انشاا... شما هم راحت اونجاییکه دوست داری در میایی، تو فکر ریاضی ها هم نباش مطمئنم جوابات درستن. ولی ای کاش سوالات رو بهتر می آوردن.

fayyazjahani

عضو جدید
35 تا درس کتاب 504 رو مردم تا خوندم . کل متن و ریدینگ و تمرین و ....
سوالای عمومیش که بیخیال اصلا به خود اوباما هم اوونا رو بدی خودش از دیکشنری استفاده میکنه. تخصصی ها هم که ماشاء الله چه فکری کردن 1 برگه رو متن تخصصی نوشتن بعد 3 تا سوال گذاشتن زیرش و گفتن it تو خط 23 یعنی چی ؟؟؟؟

تلاشت رو کردی ولی برای درس زبان باید کتاب های اسکول و تافل رو بخونی . 504 که بدرد نمیخوره .

متن تخصصی هم که میگی فرمول داره و یعنی 10 یا 15 تا تکنیک داره که با استفاده از اونا باید جواب بدی . مثلا برای اینکه بدونی متن موضوعش یا تیترش چی باشه کافی هست خط اول هر پار گراف یا اگه تک پارگراف بود خط اول همون پارگراف رو بزنی

برای اینکه بدونی کلمه it منظورش چی بوده و به چی اشاره داره باید به گزینه ها نگاه کنی که میبینی تو یه دو جمله قبل یا بعد همون کلمه جوابی که میخوای رو آورده تو گزینه ها یعنی اون کلمه درست یکی از اون 4 گزینه هست تو دو جمله قبل یا بعد کلمه it اومده . البته یکم دقت هم میخواد که بفهمی چی گفته .

hale.a

عضو جدید
یادم رفت شما ترمو هم نخونده بودید، سالی دیگه انشا... ،البته امسال هم میشه دربیایی منم سالی دیگه میام چون منم اون دانشگاههایی که می خواستم امسال نمیشه بیارمشون،البته من دوسه هفته درس نخوندم.
دو سه هفته نخوندی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من نهایتا 3 هفته شد سرجمع خوندنم!!!!!!!!!!!!ی هفته شم این هفته بود ک عقب افتاد!!!!!!!!!

saeedvalentino

عضو جدید
تفرش چی چی هست . اون پراشه که پارسال برای بی سی سی جوابش 110 و 200 و 211 بود . که یکی فرد دوتا زوج . فکر نکنم اینی که میگی درست باشه بلد بودی یا همینجوری زدی؟
تفرق اشعه منظورم بود که اشتباه تایپ شده در BCC مجموع مربع اندیس های یک صفحه باید زوج باشه در FCC باید اندیس ها همه فرد یا همه زوج باشند.
من این رو اشتباه کردم فکر کردم مجموعشون باید زوج یا فرد باشه

در مورد زمان ماشینکاری که خودش طول رو داد 200 و برای سرعت پیشروی هم که 2. رو داد و من 200 رو تقسیم بر 2. کردم که شد 1000 . اگه سرعت پیشروی رو نمیداد باید تعداد دور رو در میزان پیشروی ضرب میکردی که اینجا به نظرم نیاز نبود چون اولا خود تعداد دور رو نداد ثانیا خود سرعت پیشروی رو داد .

نمیدونم واقعا گیج شدم الان

در مورد ظرفیت 20 درصد بیشتر . تو سوالات معمولا برای تناژ پرس درصد عمق نفوذ رو میدادن ما حل میکردیم . تو این سوال که ندادن . ولی نیرو میشد 11 هزار و خورده ای و با 20 درصد 11 هزار جمع بشه میشه یه چیزی حدود 14 هزار خورده ای که من تناژ رو 15 زدم .

من که هرجوری حساب میکردم جواب نمیگرفتم. کلا ماشین حساب ضروری بود. من اینو نزدم (سوالی بود که راحت میشد جواب داد اگه ماشین حساب داشتی)

در مورد سوال EDM هم بگم که تو مدار RC صافی سطح به ظرفیت خازن و ولتاژ شکست مربوطه و تابع ولتاژ مدار باز و مقاومت خارجی نیست . که من این سوال رو با سرعت بار برداری اشتباه گرفتم و اشتباه زدم .

درسته

در مورد cnc اون سال شماره که شما میگی غلطه . چون تو بخش دوم جی 91 رو دادن که نسبی بوده و باید هم ایکس -10 و هم وای -10 میشدند .ولی خود سوال هم اشتباه بود چون در بالا باید I و J رو درست میدادن که برای جی 10 رو دادن ولی برای I همه گزینه ها غلط بود پس این سوال از ریشه خوده سوال غلطه البته منم زدم . برای آی خودشون زدن صفر که باید 10 میبود .
I = نسبت فاصله قوس در نقطه شروع تا مرکز دایره

بله G91 داده بود که نسبت به اون نقطه ای که بود باید 10 میرفت سمت چپ 10 تا هم بالا که می شد ایکس منفی 10 و ایگرگ مثبت 10
مقدار I و J هم هردوشون میشد 0 چون فاصله نقطه شروع هم در راستای ایگرگ و هم در راستای ایکس صفر بود.

dwell تو دیکشنری هم یعنی زمان تاخیر که من اینم غلط زدم.

منم غلط زدم

هیدرولیک رو هم من زدم دو برابر و 2a/f --

من زدم دو برابر ولی اونیکی رو برای فشار زدم یادم نیست چی بود.

تا اینجا از 15 تا که زدم 5 تاش قطعی غلطه

fayyazjahani

عضو جدید
سوالی که گفته بود اکسترمم هست یا زینی

جوابش چی بود؟

من حساب کردم دیدم 0و0 هیچ کدوم از اینا نیست

درسته آیا؟
منم همین در آوردم و گزینه ای رو زدم که گفت نمیشه ولی یه جا فکر کنم کتاب معتقدی گفت که اگه به صفر رسیدین باید از یه راه دیگه برین :D:D

البته شاید توهم زدم . ولی خودم مثل شما حل کردک

saeed722

عضو جدید
منم همین در آوردم و گزینه ای رو زدم که گفت نمیشه ولی یه جا فکر کنم کتاب معتقدی گفت که اگه به صفر رسیدین باید از یه راه دیگه برین :D:D

پس خدا رو شکر درس زدم. . .

تا حالا سه تا مطمئن سه تا هم شک دارم. . .

mojzar

عضو جدید
الان نشستین دارین با هم چک می کنین به چه درد می خوره الا اعصاب خوردیتون ؟؟؟؟ بابا تموم شد رفت نتیجشم 5 ماه دیگه میاد چه بخواین چه نخواین .... بی خیال بابا

mohammad_444_0o

عضو جدید

برو نگاه کن ببین معتقدی چی گفته بیا بهمون بگو جوون

saeedvalentino

عضو جدید
الان نشستین دارین با هم چک می کنین به چه درد می خوره الا اعصاب خوردیتون ؟؟؟؟ بابا تموم شد رفت نتیجشم 5 ماه دیگه میاد چه بخواین چه نخواین .... بی خیال بابا

کاملا باهات موافقم

منتهی نمیدونم چه دردیه آدم هی فکر میکنه بهش

Arsa Persian

عضو جدید
منظورت سوال ریاضیه؟؟

آره

امیدورام که منظور راه دیگه نباشه!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا