ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dma

عضو جدید
رتبه 100 معدل 16.30...... استرس مضخرفی دارم... دوستان به نظرتوم من کدوم رو میارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

· 1 - 32847 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
· 2 - 32839 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
· 3 - 32836 || دانشگاه تربيت مدرس || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
· 4 - 32846 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
· 5 - 32849 || دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
· 6 - 32851 || دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
· 7 - 32876 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || نوبت دوم
· 8 - 32868 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || نوبت دوم
· 9 - 32865 || دانشگاه تربيت مدرس || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || نوبت دوم
· 10 - 32878 || دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || نوبت دوم
· 11 - 32845 || دانشگاه صنعتي اصفهان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
· 12 - 32852 || دانشگاه فردوسي مشهد || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
· 13 - 32848 || دانشگاه صنعتي بابل || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
· 14 - 32864 || دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || نوبت دوم
· 15 - 32863 || دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || نوبت دوم
· 16 - 32893 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -مهندسي جوش || روزانه
· 17 - 32833 || دانشگاه تبريز || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
· 18 - 32830 || دانشگاه اراك || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
· 19 - 32843 || دانشگاه صنايع ومعادن ايران -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
· 20 - 32844 || دانشگاه صنعتي اراك || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
21 - 32853 || دانشگاه كاشان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه

amirsajad khan

عضو جدید
رتبه طراحی 1200
تبدیل 1300
رجایی ، قزوین ، خوارزمی، عباسپور سطحشون از گیلان و سمنان پایین تره؟!
دکترا ندارن؟

uoro

عضو جدید
آقا یکی زحمت بکشه از این دانشگاه های پردیس خود گردان بگه چه جوریه از لحاظ:
-اعتبار مدرک
-شهریه
-برای گرایش تبدیل و طراحی کاربردی تا چه رتبه های تو این دانشگاه ها قبول میشن.

amir-sta

عضو جدید
دوست عزیز من معرفی شهر تبریز در ایران به شکل غلط انجام شده مثل همینطوری که دارن ایران رو به کشور های دیگه می شناسونن ولی وقتی بیای تبریز متوجه میشی که چه از لحاظ فرهنگی چه از لحاظ شهری خیلی در سطح بالاتری هستش در دانشگاه هم هیچ تفاوتی بین دانشجویان قائل نیستن ولی اینکه هر شهری سختی های خودشو داره درسته
پس مثل اینکه اونجایی که من بودم تبریز نبوده...چون این چیزایی که میگی رو ندیدم.تفاوت بین هم زبان وغیر هم زبان که یه چشمشه از روز ثبت نام تو دانشگاه شروع شد و تا روز تصویه حساب اثرشو گذاشت.من نمیخوام متعصبانه چیزی بگم ولی هر کسی که ترک نیست ومیخواد بره تبریز،اگر جای دیگه ای قبول میشه،حتما بهش فکر کنه.البته بی انصافی نباشه مردم مهربان و خون گرم هم داره ولی دوران دانشجویی آزمون و خطا جایز نیست و حساب حداقل 2 سال زندگیه.ولی خوب سطح علمی دانشگاهش بد نیست

amir-sta

عضو جدید
دوست عزیز من معرفی شهر تبریز در ایران به شکل غلط انجام شده مثل همینطوری که دارن ایران رو به کشور های دیگه می شناسونن ولی وقتی بیای تبریز متوجه میشی که چه از لحاظ فرهنگی چه از لحاظ شهری خیلی در سطح بالاتری هستش در دانشگاه هم هیچ تفاوتی بین دانشجویان قائل نیستن ولی اینکه هر شهری سختی های خودشو داره درسته
پس مثل اینکه اونجایی که من بودم تبریز نبوده...چون این چیزایی که میگی رو ندیدم.تفاوت بین هم زبان وغیر هم زبان که یه چشمشه از روز ثبت نام تو دانشگاه شروع شد و تا روز تصویه حساب اثرشو گذاشت.من نمیخوام متعصبانه چیزی بگم ولی هر کسی که ترک نیست ومیخواد بره تبریز،اگر جای دیگه ای قبول میشه،حتما بهش فکر کنه.البته بی انصافی نباشه مردم مهربان و خون گرم هم داره ولی دردوران دانشجویی آزمون و خطا جایز نیست و حساب حداقل 2 سال زندگیه.ولی خوب سطح علمی دانشگاهش بد نیست

kamtal

کاربر فعال
سلام بچه ها به نظرتون شبانه صنعتی اصفهان برم بهتره یا روز تبریز(طراحی)؟ واقعیتش از تبریز به خاطر جو اجتماعیش میترسم. خواهش میکنم جواب بدید .انتخاب رشته داره تموم میشه

برو تبریز واقعا خوش می کدزه بهت
من کارشناسی تبریز بودم واقعا استادهای خوبی داره
دکتر نوید
دکتر زهسار
دکتر وکیلی
دکتر سید محمودی
دکتر امین فر
ذکتر شروانی تبار.........

amir-sta

عضو جدید
رتبه 100 معدل 16.30...... استرس مضخرفی دارم... دوستان به نظرتوم من کدوم رو میارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

· 1 - 32847 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
· 2 - 32839 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
· 3 - 32836 || دانشگاه تربيت مدرس || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
· 4 - 32846 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
· 5 - 32849 || دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
· 6 - 32851 || دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
· 7 - 32876 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || نوبت دوم
· 8 - 32868 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || نوبت دوم
· 9 - 32865 || دانشگاه تربيت مدرس || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || نوبت دوم
· 10 - 32878 || دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || نوبت دوم
· 11 - 32845 || دانشگاه صنعتي اصفهان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
· 12 - 32852 || دانشگاه فردوسي مشهد || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
· 13 - 32848 || دانشگاه صنعتي بابل || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
· 14 - 32864 || دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || نوبت دوم
· 15 - 32863 || دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || نوبت دوم
· 16 - 32893 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -مهندسي جوش || روزانه
· 17 - 32833 || دانشگاه تبريز || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
· 18 - 32830 || دانشگاه اراك || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
· 19 - 32843 || دانشگاه صنايع ومعادن ايران -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
· 20 - 32844 || دانشگاه صنعتي اراك || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
21 - 32853 || دانشگاه كاشان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه

صد در صد ازانتخاب 5 رد نمیشی.ولی امیدوارم حداقل تربیت مدرسو بیاری .موفق باشی

• Like
واکنش ها: dma

science

عضو جدید
سلام عزیزان
به نظرتون با رتبه 662 طراحی و 740 تبدیل روزانه فردوسی رو میارم؟

NASTOH

عضو جدید
دکتر نوید
دکتر زهسار
دکتر وکیلی
دکتر سید محمودی
دکتر امین فر

چرا سهند اینقدر ضعیفه سیالاتش؟ دکترا هم نداره

p.abdollahi

عضو جدید
حرف شما متینه!!!!من که تبریز فک نکنم قبول شم،ولی صنعتی رو قبول میشم،خودم به شخصه چون میبینم فرهنگم با تبریزیا خیلی متفاوته عقب تر زدم،هر کی یه سلیقه و حق انتخابی داره،ترجیح میدم یه شهری بزنم که بیشتر ازش شناخت دارم و به فرهنگم بیشتر نزدیک باشه و البته نزدیکی هم برام مهمه،من حرف همه رو گوش میدم ولی تصمیم نهایی با خودمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-یا علی
قصد تبلیغ تبریز یا هیج جایی نیست فقط خواستم تو انتخاباتون کمک کنم که بر اساس تبلیغات سو انتخابتون دچار مشکل نشه
موفق باشین

science

عضو جدید
سلام عزیزان
به نظرتون با رتبه 662 طراحی و 740 تبدیل روزانه فردوسی رو میارم؟
لطفا همه همه همه نظر بدن!

NASTOH

عضو جدید
بین شب شاهرود وسمنان تو تبدیل کدومو زودتر بزنم؟ موندم. اخرین سواله.​

edram

عضو جدید
با سلام
دوستان با رتبه 406 تبدیل
میشه شبانه امیرکبیر،شریف یا دانشگاه تهران رو آورد؟
با تشکر​

saman_me

عضو جدید
بچه ها به نظرتون مكاترونيك خواجه رو اول بزنم يا طراحي تبريز خودم بيشتر به طراحي علاقه دارم ولي مكاترونيك خواجه هم هر چي باشه تو تهرانه.نظرتون چيههه؟؟؟نيرو محركه و سازه بدنه خواجه چطوره؟؟؟

siavash.ma

عضو
آقا تقریبا 9 ساعت به پایان مونده و من همچنان تردید دارم که با 370 تبدیل اول روزانه صنعتی اصفهان بزنم یا شبانه علم و صنعت.کسی میدونه تو علم صنعت اوضاع مقاله و کلا پروژه ها چطوره؟
من رشتم ساخت هست اگر مشکلی نداشتم از نظر کاری و رفتو آمد روزانه صنعتی اصفهان میزدن

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.همگي خسته نباشيد. آقا ما تو اين چند روز با هر كي ك رسيد مشورت كرديم .لطف كنيد شمام كمكم كنيد. من 69 نيمه دومي هستم. الان ك ترم 7 بود امتحان دادم رتبم 2750 شده.من ي 5 فصل كتاب استاتيك نايي رو خونده بودم 2 فصل مقاومتشو يكم رياضي خونده بودم ترمو هم فقط فصل 13 رو خوب خونده بودم. باكس ارتعاشتم ك هيچي . ب نظرتون چي كار كنم. آيا انتخاب رشته كنم يا بمونم واس سال بعد؟! من بچه گلپايگانم و شايد 1% همين جا روزانه قبول بشم ك اون وقت نميتونم سال ديگه امتحان بدم. از طرفيم اگه نزنم روزانشو و شبانه بيارم همين جارو بحث اينه ك باز بمونم يا برم؟!( البته احتمالشم هست ك اصلا قبول نشم.) ب هر حال موقعيت كار تو تهران خيلي بهتره. شما اگه زرنگ باشي ميتوني حين ارشدم لااقل سال دوم كار گير بياري! بحث سربازيم هست . دارم ب اين موضوع فكر ميكنم ك دي دفترچه پست كنم ك اعزامم بيفته 1 اسفند تا آخر شهريور 7 ماهش گذشته .بعدم اگه قبول شدم ميرم ارشد. تو اين 3 سالم ميرم دنبال بسيج ك بتونم 6ماه كسري رو بگيرم . بنابراين بعد ارشد يه 8 ماهي ميمونه . ك اگه سربازيم بتونم همون تهران خودمو بندازم اگه كاري تو ارشد پيدا كرده باشم شايد بتونم حين سربازيم برم. بعد همون جا موندگار بشم اگه اونجا هم نشه ب هر حال خودش يه سابقه كاره ديگه!
حالا نظر شما چيه؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد
اینجور چیزا رو نمیشه گفت اما واقعا هدفت درس خوندنه بمون

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها به نظرتون مكاترونيك خواجه رو اول بزنم يا طراحي تبريز خودم بيشتر به طراحي علاقه دارم ولي مكاترونيك خواجه هم هر چي باشه تو تهرانه.نظرتون چيههه؟؟؟نيرو محركه و سازه بدنه خواجه چطوره؟؟؟
ببین به علاقه ات مکاترونیک خواجه عالیه-تعلیق اینا رو بیخیال شو

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
دکتر نوید
دکتر زهسار
دکتر وکیلی
دکتر سید محمودی
دکتر امین فر
خدایی تبریز جای بدی نیست فقط یه مشکل هست اونم اینه انتظار نداشته باش همه به خاطرت فارسی حرف بزنن یا استاد ترک زبان با دانشجوی ترک زبان فارسی حرف بزنه تبعیضم که گفتی تو همه جا بومی ها تو اولویتن و تو تبریز ترک ها بیشتر تو اولویت

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا