ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mostafanejabat

عضو جدید
تبدیل روزانه به احتمال زیاد خواجه نصیر یا تربیت مدرس قبولی(پارسال بین 400-410 بود)
طراحی روزانه به نظرم تهران قبول نمیشی،ولی صنعتی اصفهان 100% قبولی
ممنون از جواب شما اما من قبولی های کنکور 90(دو سال پیش)رو که دیدم با 600-800 تونسته بودن عباسپور هم قبول بشن
من فقط برام مهمه که دانشگاهم تو تهران باشه

Omidr.1370

عضو جدید
ضمن خسته نباشید خدمت دوستانی که چه رتبه خوب آوردندو چه نیاوردند و تبریک خدمت دوستانی که رتبه خوب آوردند.
از تمامی دوستانی که در آزمون ارشد شرکت کردند خواهش می کنم تا کارنامه هاشون رو در تایپیک کارنامه های ارشد92بزارن تا آیندگان هم استفاده کنند.
از پرسش وپاسخ در اون تایپیک جدا خودداری بکنید تا کارنامه ها رو به صورت یک جا در یک تایپیک داشته باشیم.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
ای کاش...من فقط تهران باشم روزانه شبانه یا دانشگاه مهم نیست دانشگاه رجایی هم خوشحالم میکنه
ایمان جان این بدترین حالته دیگه (خواجه نصیر)؟
امکان داره با 312 تهران هم قبول نشم؟
بله بین دانشگاه های تهران خواجه نصر رتبه ی بالاتر قبولید ولی با این رتبه و با توجه به شرایط کاملا متفاوت امسال نسبت به پارسال احتمالا شبانشو میاری.ولی روزانه شهرستان قبولی.البته شبانه صنعتی اصفهانم میاری.
سلام دوستان.کسی میدونه با رتبه 158ساخت میشه کدوم یک از دانشگاه های تهران روزانه قبول شد؟
درصد ها ساخت40 جامدات30 ریاضی 24 زبان6
روزانه خواجه نصیر و احتمالا علم و صنعت و شبانه های تهران
سلام بچه ها.به نظرتوت با رتبه 1300 میشه روزانه یا شبانه آورد؟ کمکم کنیییییییییییییییییییییییییید
شما درصد ساختت آخرش چند شد مهندس؟ با این رتبه و شرایط امسال احتمالا شبانه شهرستان میاری
سلام با 146 ساخت تهران کجا میشه قبول شد؟
دوستان جامداتی لطفا اونایی که خیلی خوب شدن رتبه ساختشونو بگن.
در ضمن کنکور 92 خیلی با کنکور 90 دقت کنید 90 نه 91 فرقی نمیکرد. از نظر سطح سوالات ساخت
البته به نظرمن
شما هم مثلhamedtrk

lordphoenix

عضو جدید
میشه یکی راهنمایی کنه بگه با 1000 هوافضا تهران میشه قبول شد یا نه. و اینکه شهر دیگه جز تهران کجا خوبه برای هوافضا. ممنون :)

saman_me

عضو جدید
دانشگاه رجايي چه رتبه اي مي خواد؟؟؟؟بين تبريز،رجايي و عباسپور كدوم يكي بهتره؟؟؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از جواب شما اما من قبولی های کنکور 90(دو سال پیش)رو که دیدم با 600-800 تونسته بودن عباسپور هم قبول بشن
من فقط برام مهمه که دانشگاهم تو تهران باشه

با رتبه تبدیل تا 950هم روزانه قبول شدن و روزانه طراحی تا 900-یا علی

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دانشگاه رجايي چه رتبه اي مي خواد؟؟؟؟بين تبريز،رجايي و عباسپور كدوم يكي بهتره؟؟؟

تبریز بهتره،رجایی روزانش واسه فرهنگیان هست،فقط شبانشو میشه انتخاب کرد،رتبه بی اطلاعم-یاعلی

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از جوابت دوست عزيز از عباسپور اطلاعي نداري؟؟
عباسپور چون داخل تهرانه درنتیجه باید اساتید بروزتری درآن باشه،عباسپورقسمت نیروگاش قویه،ولیدر کل اگه پرتوقع نباشی دانشگاه خوبیه چون تو تهرانه،یا علی

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تبریییییییییییییییییییییییییییییک به بچه درسخونای باشگاااااااااااه،مزد کارتونو گرفتیم،ایوالله،من که خراب کردم رفت،

تبریک به آقای eiman_masoumi ایوالله داری پسر،رتبه 11 ساخت، بهت تبریک میگم ،موفق باشی

shaparak_7

عضو جدید
دوستان پیام نور یا غیر انتفاعی قبولیاشون تا چه رتبه ای هست؟؟

دانشگاههای شمال پیام نور یا غیر انتفاعی. خواهشن راهنمایی کنید من چطور میتونم حد نصاب رتبه های قبولی رو بفهمم تو این دانشگاهها؟؟ یه چیز نخمینی هم بگین ممنونتون میشم

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
دوستان پیام نور یا غیر انتفاعی قبولیاشون تا چه رتبه ای هست؟؟

دانشگاههای شمال پیام نور یا غیر انتفاعی. خواهشن راهنمایی کنید من چطور میتونم حد نصاب رتبه های قبولی رو بفهمم تو این دانشگاهها؟؟ یه چیز نخمینی هم بگین ممنونتون میشم
اینجا اطلاعات مربوط به مهندسی مکانیک موجوده ولی راجع به رشته شما بهتره به تالار مهندسی کامپیوتر مراجعه کنید

bardiaxavi

عضو جدید
قبولی خلی خیلی سخته و شاید غیر ممکن،فقط در یه حالت رشته های نیمه متمرکز مثل صنعتی مالک اشتر-یاعلی

مرسی دوست عزیز
به نظر شما دانشگاه زاهدان شانسی ندارم؟
به نظرتون چند % پدافند غیر عامل مالک برای مصابحه دعوت میشم؟

sheykh_bahaee

عضو جدید
سلام به دوستان

دوستان ساختی توجه کنن که امسال تراکم ساختیا خیلی بیشتره و تاثیر معدل در گزینش خیلی محسوس تر خواهد بود

دوستان ساختی که قصد دارن واسه دکترا بخونن و هیئت علمی بشن بهتره به فکر تغییر رشته باشن چون ساخت توی کارشناسی تقریبا داره جمع میشه دانشگاه ما هم داره کم کم حذفش میکنه.

منم رتبه ساختم خوب شده و دوباره میتونم برم امیرکبیر :D
با اینکه اصلا سوالات ساخت رو اصلاح و حذف نکردن . خدا به ساختیا سال دیگه رحم کنه ،ما که از مهلکه گریختیم.
ولی جامدات مثل اینکه چندتایی رو حذف کردن.

جامدات هم خواجه نصیر رو میارم

احتمال زیاد اول جامدات رو بزنم

البته حتما باید ظرفیتها بیاد.

newuser

عضو جدید
تبدیل روزانه به احتمال زیاد خواجه نصیر یا تربیت مدرس قبولی(پارسال بین 400-410 بود)
طراحی روزانه به نظرم تهران قبول نمیشی،ولی صنعتی اصفهان 100% قبولی

الان زنگ زدم برای تربیت مدرس از دوستم که اونجا میخونه پرسیدم پارسال تبدیل روزانه تا 340 گرفته

a2.pakzad

عضو جدید
سلام بههمه من 1100 طراحی شدم.به نظرتون بهترین دانشگاهی که میتونم قبول شم چیه؟روزانه شبانه برام فرقی نداره فقط آموزش محور نباشه

امکانش هست شبانه صنعتی اصفهان رو بیارم؟ صنعتی اصفهان ها

خواهش میکنم اگه چیزی میدونید جواب بدید.یه 2نیا ممنون

shaparak_7

عضو جدید
اینجا اطلاعات مربوط به مهندسی مکانیک موجوده ولی راجع به رشته شما بهتره به تالار مهندسی کامپیوتر مراجعه کنید

متوجه هستم.

.اما تو تالار کامپیوتر تاپیک جدید درباره رتبه کنکور امسال نمیشه زد. مشکل داره نمیدونم چرا. ;)

hastii69

عضو جدید
دوستان من ساخت 1300 شدم.معدل چقد تاثیر میذاره؟معدلم 16.85 . شبانه شهرهای نزدیک اراک و تهران کجا داره؟شبانه اراک امیدی هست؟اصلا امیدی به قبول شدن داشته باشم یا برم کتابامو بیارم شروع کنم؟:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا