ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Hooladi

عضو جدید
اعلام نتايج اوليه آزمون كارشناسي ارشد در روز شنبه

توكلي از اعلام نتايج اوليه آزمون كارشناسي ارشد در روز شنبه ششم خرداد ماه خبر داد و افزود: با توجه به تغيير زمان اعلام نتايج آزمون كارشناسي ارشد، زمان انتخاب رشته مجازين هم تغيير كرد.

وي با اشار ه به آغاز انتخاب رشته آزمون كارشناسي ارشد از روز دوشنبه هشتم خرداد ماه، گفت: انتخاب رشته مجازين به صورت اينترنتي تا 11 خرداد ماه ادامه دارد.

مشاور عالي سازمان سنجش با تاكيد بر اينكه داوطلبان مجاز بايد ابتدا نسبت به تهيه و مطالعه دقيق دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي اقدام كنند، خاطرنشان كرد: مجازين مي‌توانند كدرشته محل‌هاي مورد نظر خود را حداكثر تا 100 كد رشته محل از ميان كد رشته‌‌هاي امتحاني مجاز انتخاب کنند.

منبع:isna.ir

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
اعلام نتايج اوليه آزمون كارشناسي ارشد در روز شنبه

توكلي از اعلام نتايج اوليه آزمون كارشناسي ارشد در روز شنبه ششم خرداد ماه خبر داد و افزود: با توجه به تغيير زمان اعلام نتايج آزمون كارشناسي ارشد، زمان انتخاب رشته مجازين هم تغيير كرد.

وي با اشار ه به آغاز انتخاب رشته آزمون كارشناسي ارشد از روز دوشنبه هشتم خرداد ماه، گفت: انتخاب رشته مجازين به صورت اينترنتي تا 11 خرداد ماه ادامه دارد.

مشاور عالي سازمان سنجش با تاكيد بر اينكه داوطلبان مجاز بايد ابتدا نسبت به تهيه و مطالعه دقيق دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي اقدام كنند، خاطرنشان كرد: مجازين مي‌توانند كدرشته محل‌هاي مورد نظر خود را حداكثر تا 100 كد رشته محل از ميان كد رشته‌‌هاي امتحاني مجاز انتخاب کنند.

منبع:isna.ir

آخه این چه وضعه؟!!!!! چرا به آدم استرس وارد میکن؟!!!!!!!!!!!! :)

gharibistudent

عضو جدید
بچه های ساخت تورو خدا فقط ناظر نباشین بیاین یه پستی بزنین ببینیم حال وروزتون چطوره!؟

حاجی شب و روز نمونده برای ما ساختیا که به خوایم به تصویر بکشیم.
ما ساختیا نتیجه کارمون هم فکر نکنم باز تو کارنامه اولیه معلوم بشه باید منتظرم بمونیم تا کارنامه نهایی

karim-mech

کاربر بیش فعال
چه میشه کرد؟ این تقدیر شوم امست که کنکور اون جوری فاجعه بار باشه و اعلام نتایج اینجوری فاجعه بار!

خدایا خودت ردیفش کن.

karim-mech

کاربر بیش فعال
از هر طرف که رفتم جز وحشتم نیفزود ، زینهار از این بیابان زین راه بی نهایت
وصف حال همه کسانیکه منتظر جوابا هستند.

mojtaba.20

عضو جدید
مشاور سازمان سنجش؛
زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد

مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد سال 91بین روزهای 11 تا 13 شهریور اعلام می شود.
آفتاب: حسین توکلی گفت: نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد سال 91 ششم خرداد بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اعلام می شود.

وی ادامه داد: داوطلبانی که مجاز شده اند از روز دوشنبه 8 خرداد تا پنجشنبه 11 خرداد فرصت دارند ضمن مطالعه دفترچه که می توانند از باجه پستی هم آن را دریافت کنند کد رشته محل تحصیلی مورد علاقه شان را از میان کد رشته محل رشته امتحانی مجاز یا کد رشته های امتحانی مجاز انتخاب کند.

مشاور رئیس سازمان سنجش اموزش کشور تصریح کرد: داوطلبان می توانند 100 کد رشته محل را براساس علاقه در فرم الکترونیکی انتخاب رشته درج کنند.

به گزارش مهر،وی یادآتورشد: نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد سال 91 بین روزهای 11 تا 13 شهریور ماه اعلام می شود.

comet101

عضو جدید
بچه ها مگه سازمان سنجش اعلام نكرده بود دفترچه ي انتخاب رشته چهارشنبه 3/3/91 بر روي سايت سازمان قرار بگيره !!!! پس كو؟؟؟؟ پس چرا نذاشتن پس ؟؟؟؟:surprised:
اه!!!!

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
بچه ها مگه سازمان سنجش اعلام نكرده بود دفترچه ي انتخاب رشته چهارشنبه 3/3/91 بر روي سايت سازمان قرار بگيره !!!! پس كو؟؟؟؟ پس چرا نذاشتن پس ؟؟؟؟:surprised:
اه!!!!

چراولی چون اعلام نتایج عقب افتاد ازون ورم دفترچه رو دیرترمیذارن احتمالا جمعه دفترچه ها میاد و آخرشبش یا شنبه صبح نتایج میاد.
.
ماشالا هزارماشالا بچه های ساختی کم نبودن انگار همش فکرمیکردم فقط خودمم چرا پس رو نکردید احساس غربت میکردم!!!:cool:

karim-mech

کاربر بیش فعال
ساخت امسال با رتبه های بالاتری نسبت به پارسال قبول میشید .نگران نباشید.
خود من ساخت رو شانسی زدم گفتم دیدی گرفت!

UmadaM

عضو جدید
اولین انتخابتون کجا بود؟
منم ساختیم. اولین انتخاب علوم تحقیقات.

شکر،بد نبود.نه،درصد نگرفتم.مگه پاسخنامه رو زدن؟

شما ساخت تولید زدید؛ میشه بگید چطوری بود؟ تقریبا که میتونید بگید؟ منم تهران بودم میخوام بدونم نسبت به بقیه چطوری دادم
مثلا ریاضی بالای 50 زدید یا زیرش همینطور درس ساخت تولیدو من که تو ساخت خیلی غلط داشتم مخصوصا که واسه ازاد نخوندم و از بخش عملیات حرارتی خیلی سوال داده بودن؟؟؟

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
ساخت امسال با رتبه های بالاتری نسبت به پارسال قبول میشید .نگران نباشید.
خود من ساخت رو شانسی زدم گفتم دیدی گرفت!

بله امسال واسه ساختیا نامردی بود...اه اه دیگه ازین حرفای تکراری حالم بهم میخوره 5ماه حرفمون شده همین...

karim-mech

کاربر بیش فعال
چون سوالای درس ساخت سخت بوده رقابت میره تو ریاضی و جامدات که اونم بچه های طراحی و تبدیل بهتر میزنن. با توجه به اینکه تبدیل و طراحی دینامیک و سیالات هم زدن. نتیجه گرفته میشود:
شما که رتبه ساختت شده 700 در واقع تو این 700 نفر 400-500 نفر تبدیل و طراحی هستند که اونا تو انتخاب رشته ساخت رو نمیزنن و در نتیجه شما با 700 قبول میشی.

force

عضو جدید
چون سوالای درس ساخت سخت بوده رقابت میره تو ریاضی و جامدات که اونم بچه های طراحی و تبدیل بهتر میزنن. با توجه به اینکه تبدیل و طراحی دینامیک و سیالات هم زدن. نتیجه گرفته میشود:
شما که رتبه ساختت شده 700 در واقع تو این 700 نفر 400-500 نفر تبدیل و طراحی هستند که اونا تو انتخاب رشته ساخت رو نمیزنن و در نتیجه شما با 700 قبول میشی.

سوال ها سخت نبود .... بود
ریاضی هم اکثریت کمتر زدند
جامدات هم هنوز مجهوله

البته وجود 400 تا 500 نفر جامداتی خیلی خوشبینانه هستش

در هر صورت ساختی ها یکبار دیگه باید سکته بزنند
فقط شانس بیاریم این سکته را هم رد کنیم((دیگه دنیا بهشت میشه:w40:))

arsana61

عضو جدید
شما ساخت تولید زدید؛ میشه بگید چطوری بود؟ تقریبا که میتونید بگید؟ منم تهران بودم میخوام بدونم نسبت به بقیه چطوری دادم
مثلا ریاضی بالای 50 زدید یا زیرش همینطور درس ساخت تولیدو من که تو ساخت خیلی غلط داشتم مخصوصا که واسه ازاد نخوندم و از بخش عملیات حرارتی خیلی سوال داده بودن؟؟؟

خوشبختانه من از روزی که شروع به درس خوندن برای کنکور ارشد کردم علم مواد و عملیات حرارتی پایه ثابت بودن... اونم به علت علاقه خودم. برای همین سوالای عملیات رو جواب دادم. و مشکلی نداشتم.
درصدای من تقریبا اینا میشه
زبان 30
ریاضی 20
ارتعاشات 10
ساخت 50

Salehy

عضو جدید
خوشبختانه من از روزی که شروع به درس خوندن برای کنکور ارشد کردم علم مواد و عملیات حرارتی پایه ثابت بودن... اونم به علت علاقه خودم. برای همین سوالای عملیات رو جواب دادم. و مشکلی نداشتم.
درصدای من تقریبا اینا میشه
زبان 30
ریاضی 20
ارتعاشات 10
ساخت 50

داداش احتمال قبولیت در علوم تحقیقات هست
اینجا رو ببین
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/348342-آزاد-۹۱/page9

arsana61

عضو جدید
داداش احتمال قبولیت در علوم تحقیقات هست
اینجا رو ببین
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/348342-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%DB%B9%DB%B1/page9

مرسی. از اونجاییکه من خواهرم!!!! و ظرفیت ها متاسفانه برابر نیست ممکنه به این دلیل قبول نشم...البته امسال ریاضی خیلی آسون تر از سالهای پیش بود.

Salehy

عضو جدید
کسی از دوستان اگه میتونه جواب منم بده
ارشد آزاد شرکت کردم گرایش ساخت وتولید برای واحد دزفول

درصدهای من این بود حدودا

سیالات 18%
جامدات 15%
ارتعاشات 20%
ساخت 34%

Salehy

عضو جدید
ایشالله که قبول میشید
شنیدم ظرفیت ها 20% بیشتر شده تو اون دو نمونه کارنامه که گذاشتم میانگین درصدهاشون یکی 26.1 بود ودیگری 29.1 که برای سال 87 بود الان ظرفیت ها بیشتر شده

امیدت رو از دست نده

karim-mech

کاربر بیش فعال
دوستان کسی که لیسانسش سیالات بوده ، میتونه ارشد ساخت موفق باشه.
هیچی از ساخت نمیدونم.

va.gh.mech

عضو جدید
با سلام به دوستان عزیز ... دوستان من برای اطمینان از قبولیم تو آزاد خمینی شهر اصفهان کنکور دادم(بعد از سرخوردگی از کنکور سراسری با اون ریاضیش) درصدام اینه
زبان : 0%
ریاضی : 65%
سیالات : 25%
جامدات : 35%
ارتعاشات : 40%

کسی می دونه که ممکنه با این درصد ها جز 3 نفر اول طراحی کاربردی اون دانشگاه بشم؟ یا نه؟

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به دوستان عزیز ... دوستان من برای اطمینان از قبولیم تو آزاد خمینی شهر اصفهان کنکور دادم(بعد از سرخوردگی از کنکور سراسری با اون ریاضیش) درصدام اینه
زبان : 0%
ریاضی : 65%
سیالات : 25%
جامدات : 35%
ارتعاشات : 40%

کسی می دونه که ممکنه با این درصد ها جز 3 نفر اول طراحی کاربردی اون دانشگاه بشم؟ یا نه؟
به نظر من جز 10 نفر اولی .کارت درسته.:gol:

va.gh.mech

عضو جدید
نظر لطفته داداش... پس احتمالش کمه که بین 3 تا اول باشیم و از اون تخفیف 25% بهره ببریم... :-ی

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
حاجی شب و روز نمونده برای ما ساختیا که به خوایم به تصویر بکشیم.
ما ساختیا نتیجه کارمون هم فکر نکنم باز تو کارنامه اولیه معلوم بشه باید منتظرم بمونیم تا کارنامه نهایی
آره! چرا هیشکی به فکر ما نیست؟!:(:cry:

g10

عضو جدید
کسی می دونه ظرفیت پذیرش ارشد مکانیک (ساخت) دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات مرکز (تهران) چند نفر هست؟
من بدون کنکور(معدل) علوم و تحقیقات مرکز (تهران) قبول شدم ، به نظر شما اگر دولتی نتونستیم قبول بشیم ارزش رفتن داره؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا