ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
ُسلام .دوستان از بابت اينكه تاپيك يهو خلوت شد معذرت ميخوايم آخه خيلي شلوغ شده بود ت و1 دقيقه 5 صفحه ميرفت جلو يه نفر تازه از راه ميرسيد كپ ميكرد نترسيد ما اينجا هستيم در كنار بقيه تا اعلام نتايج كسي خواست اد كنه تو روم عمومي كه ساير دوستان هستن هم صحبت داشته باشيم تا بار ترافيك سايت زياد نشه
باتشكر
eiman_masoumi:id

AM_mech

عضو جدید
سلام رز عزیزم خسته نباشی
بچه ها نیومد باز واقعا دیگه خسته و کلافه ام حتی دیگه استرسم ندارم یه حس بدی بم میگه اتفاق خوبی منتظرم نی همین لحظه ها که نیومده رو دریاب

AM_mech

عضو جدید
سلام رز عزیزم خسته نباشی
بچه ها نیومد باز واقعا دیگه خسته و کلافه ام حتی دیگه استرسم ندارم یه حس بدی بم میگه اتفاق خوبی منتظرم نی همین لحظه ها که نیومده رو دریاب

سپهررادمهر

عضو جدید
اموزش محور یا پزوهش محور؟ مساله ای که از امشب به شدت با ان درگیر خواهیم بود:
چرا بچه ها شما از یک مساله مهم غافلید؟؟
فردا اگه رتبه هاتون خوب شد خواستید انتخاب رشته کنید جلوی شاید حدود 40 یا 50 درصد
(حالا یه کم بالا پایین نمیدونم) رشته های طراحی کاربردی یا تبدیل انرزی یا ...نوشته شیوه اموزش محور حالا که فرصت به اندازه کافی هست خوبه بریم تحقیق کنیم جریان این رشته ها چیه؟ ایا بعد محدودیتی برای تحصیل در مقاطع بالاتر واسه این رشته ها هست؟؟ ایا سمینار و پروزه ندارن؟ ایا توی مدرکشون مینویسن؟ و خیلی ایا و سوال دیگه.........
به هر حال به نظرم یه تحقیق بسیار کامل در این مورد نیازه چون حجم بسیار بالایی را این رشته ها در دفترچه انتخاب رشته به خود اختصاص خواهند داد.

این موضوع اموزش محوری که گفتم چون مساله بسیار مهمی است و بعدا شدیدا باهاش سروکار پیدا خواهیم کرد را با یک سوال دنبال میکنم:
اگر شما رتبه تون طوری شده باشه که باید بین این 2 انتخاب کنید چی کار میکنید:
میتونید طراحی کاربردی ولی به روش اموزش محور دانشگاه تهران را بیارید یا طراحی کاربردی پزوهش محور صنعتی اصفهان یعنی بر سر 2 راهی هستید که از یک طرف اعتبار دانشگاه تهران را انتخاب کنید(ولی اموزش محور) یا اعتبار رشته را انتخاب کنید(یعنی پزوهش محور) در عوض دانشگاه صنعتی اصفهان؟
یا یک مثال دیگه:بخواهید بین طراحی کاربردی اموزش محور صنعتی اصفهان یا طراحی کاربردی ولی پزوهش محور کاشان انتخاب کنید کدوم را ترجیح میدین؟

asgar33

عضو جدید
عزيزان اگه يه نفر مسنجر برا گوشي دأره بده حالا كه جممون جمه ميخوام سرعت مكالمون زياد باشه منم كه كامپيوتر ندارم

asgar33

عضو جدید
عزيزان اگه يه نفر مسنجر برا گوشي دأره بده حالا كه جممون جمه ميخوام سرعت مكالمون زياد باشه منم كه كامپيوتر ندارم

hamed8405

عضو جدید
اموزش محور یا پزوهش محور؟ مساله ای که از امشب به شدت با ان درگیر خواهیم بود:

حالا پیشنهاد چیه؟ چیکار باید بکنیم؟ آموزش محور اینطور که میگن برای ادامه تحصیل مشکلی نداره. ولی من بعید می دونم. بازار کار هم نمی دونم... دوستان نظر بدید.

arsalan0068

عضو جدید
یادمه پارسال شب قبل از روزی که قرار بود حدود ساعت 24 تا 1 زدن
امسال چون کلید رو ساعت 19 روزی که قرار بود بزنن فرستادن احتمالش هست نتایج سر همون روزی که گفتن و هر ساعتی بیاد

amin shahrokh

عضو جدید
عزیزان من میس کال زدم دکتر توکلی خودش زنگ زد بهم گفتم دکی چه طوری گفت قربانت گفتم نتایجو کی میزنی گفت خودمم نمی دونم ولی اینو میدونم هر کی از 4 تا گزینه گزینه درستو بزنه در میاد!!!! :w32::w32::w32::w32::w32::w32::w36::w36::w36::w26::w26:

zed_vr

عضو جدید
آقا خانم یکی به من بگه این قضیه آموزش محور و پژوهش محور چیه؟

p458

عضو جدید
من تا نتیجه کنکورم رو نبینم نمیخوابم... حتی اگه تا فردا ظهر هم نیاد... بچه ها سایت سنجش من بالا نمیاد. اینترنتم دیال آپه فکر کنم اگه جواب هم امشب بیاد تا فردا ظهر نوبت من نرسه. ولی امشب رو پای کامپیوتر تا صبح سر میکنم حتی اگه یک بار هم سایت سنجش رو باز نکنه... یکی دو نفر که اینترنت پر سرعت دارن پایه میخوام باهام باشن تا موقع اعلام نتایج اگه سایت سنجشم باز نشد از اونها برای گرفتن نتیجه ام کمک بخوام.
کسی هست تا لحظه اعلام نتیجه باهام باشه؟؟

gm1362

عضو جدید
من تا نتیجه کنکورم رو نبینم نمیخوابم... حتی اگه تا فردا ظهر هم نیاد... بچه ها سایت سنجش من بالا نمیاد. اینترنتم دیال آپه فکر کنم اگه جواب هم امشب بیاد تا فردا ظهر نوبت من نرسه. ولی امشب رو پای کامپیوتر تا صبح سر میکنم حتی اگه یک بار هم سایت سنجش رو باز نکنه... یکی دو نفر که اینترنت پر سرعت دارن پایه میخوام باهام باشن تا موقع اعلام نتایج اگه سایت سنجشم باز نشد از اونها برای گرفتن نتیجه ام کمک بخوام.
کسی هست تا لحظه اعلام نتیجه باهام باشه؟؟
رو من حساب کن.

asgar33

عضو جدید
من عاااااااااااااااااااااااااااااااشق نتيجه ديدن كنكورم

asgar33

عضو جدید

asgar33

عضو جدید

asgar33

عضو جدید

newuser

عضو جدید
منم بیدارم ولی فکر نکنم تا فردا ظهر نتایج بیاد اینا همیشه تا بچه ها خوب طعم استرسو نچشن نتایجو نمیزنن! :cry:

asgar33

عضو جدید

asgar33

عضو جدید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا