ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
الان dialup من دارم میام بالا سرعتم ضعیفه ایمان دخترو ÷سر نداریم همه باید دسته همه بگیریم فقط من یکی الان حالت عادی ندارم مجتبی در جریانه
آخ جووووووووووووون تشكرم فعال شد!!!
مهران جون چي شده خدا بد نده؟

mehran_shirsavar

عضو جدید
خب الان که ایمان ، مجتبی حاضری شون رو اعلام کردن من آمار بقیه رو ندارم احسان ، مجید ، مکاترونیک ، مونا بقیه بگن که onan من از تنهایی درآم

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
من قبول نمیشم،فقط اومدم اینجا یکم جو بدم! :D
جو چي ديگه بدي اينجا ماشالا همه جوي تو ش هست از شير مرغ تا جون آدميزاد تا مهران جون اومده جو جديد آروده با خودش:biggrin:

mehran_shirsavar

عضو جدید
مجتبی تو یجورایی به ایمان بگو ، نه اصلا نگو بیخیال بقیه کجان mahdeiye khanomam که هستن سلام به همه دوستای عزیز بقیه که هستن بگن که من ببینمشون سلامی بگیم

juliosezar

عضو جدید
نهههههههههههههههههههههههههه جليو سزار من خودم يه جنگ صليبي ديگه راه ميندازم سر اينكارت:w00:ميدوني چقدر صبر كردم سر اين موضوع:cry:

دوست عزیز اگه بخوای حاضرم پستمو پاک کنم.شاد کردن دل کسی توی این لحظات باعث افتخارمه

ehsan-inventor

عضو جدید
خب الان که ایمان ، مجتبی حاضری شون رو اعلام کردن من آمار بقیه رو ندارم احسان ، مجید ، مکاترونیک ، مونا بقیه بگن که onan من از تنهایی درآم

خوب، مهران جان غصه نخور من اینجام،چیزی نیست :دی احسانم و در حال حاضر انلاینم،البته به خاطر هوا تنگی نفس دارم ممکنه کلا آف لاین شم

mehran_shirsavar

عضو جدید
مجتبی تو یجورایی به ایمان بگو ، نه اصلا نگو بیخیال بقیه کجان mahdeiye khanomam که هستن سلام به همه دوستای عزیز بقیه که هستن بگن که من ببینمشون سلامی بگیم

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
مهران جون مگه مي خاي بري سيزده بدر همه رو جمع ميكني بقيه بچه ها فعلن رفتن استراحت واسه امشب

ehsan-inventor

عضو جدید
چرا این تشکر فرتو فرت غیر فعال میشه؟
بچه ها دقت کردین اینجا همش شده پست اسپم ؟! :دی من پیشنهاد میدم آیدی یاهو اسکایپ یا اصلا فیس بوک بدیم بریم اونجا ادامه بدیم ؟;)!

mehran_shirsavar

عضو جدید
نه ایمان جان مجتبی تو خصوصی به ایمان بگو من که الانم تو سینزده بدرم به امیده خدا همه با هم جشن سینزده بدر می گیریم داد بقیه کجان مگه، نه اینکه باید الان دسته همو بگیریم مثل رقص کردی تا خدا دستومنو بگیره

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
چرا این تشکر فرتو فرت غیر فعال میشه؟
بچه ها دقت کردین اینجا همش شده پست اسپم ؟! :دی من پیشنهاد میدم آیدی یاهو اسکایپ یا اصلا فیس بوک بدیم بریم اونجا ادامه بدیم ؟;)!
بله من موافقم بقيه بچه هام مايلن اينكارو بككن:
eiman_msoumi : ياهو

mehran_shirsavar

عضو جدید
نه ایمان جان مجتبی تو خصوصی به ایمان بگو من که الانم تو سینزده بدرم به امیده خدا همه با هم جشن سینزده بدر می گیریم داد بقیه کجان مگه، نه اینکه باید الان دسته همو بگیریم مثل رقص کردی تا خدا دستومنو بگیره

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
دوستان واسه اينكه اينجا شلوغ نشه و دوستاني كه بعدا تشريف ميارن و اذيت نشن واسه خوندن همه پست ها زحمت بكشن هر كسي مايله آي دي شو بزاره تا از طريق بهتر باهم در ارتباط باشيم
با تشكر;)
eiman_masoumi:id

ehsan-inventor

عضو جدید
ایمان جان من ادت کردم ولی خبری نشد !
شما اد کن شاید شد :
ehsan_book_worm
آیدی یاهو هستش
بقیه هم آیدی بدین :دی

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
تا بعد ایشالا همه رتبه خوب بیارین، اگه هم بد بود آخر دنیا نیست که :D
ولی بازم همه قبول بشن ایشالا........

mojtaba.20

عضو جدید
من که نتیجه رو بی خیال شدم چون چیزی نمونده بمیرم ! وضع هوا رو دیدین ؟ کوه البرزی که خیلی نزدیکه به ما الان به سختی دیده میشه...موندم تهران این جوریه خوزستانو غربو جنوب غرب که همیشه هواش غبار آلوده چجوریه ؟؟؟

اینجا رو ببینین :

http://alef.ir/vdciuyazvt1awu2.cbct.html?157008

ای گفتی من دزفولم الانم گردو خاکه دیگه واسه ما عادی شده چند ساله

ehsan-inventor

عضو جدید
ای گفتی من دزفولم الانم گردو خاکه دیگه واسه ما عادی شده چند ساله

به به !
منم متولد دزفولم مجتبی جان
بچه ها منو مجتبی ام بی اس و ایمانو مهران تو یاهو کنفرانسی داریم چت می کنیم آیدی بدین بیان ملحق شین ! باحال شده !!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا