ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مکاترونیک8282

عضو جدید

solarisal

عضو جدید
والا من اولش فکر کردم میانگین درصد بچه ها تو کنکور امساله بعد دیدم که از هر کدوم دو سه تا نوشته شک کردم
کاش بقیه هم نگاه کنن بگن چیه جریانش

فکر کنم درصدایی که بچه ها زدن مثلا برای مکانیک 3 نفره برا هوا فضا 3 نفره...یه جورایی داره سطح داوطلبارو نشون میده..آره؟

daneshju.m

عضو جدید
حالا جدیدا یه مساله دیگه ای هم ذهنم رو مشغول کرده ، من کنکور مکانیکم رو خوب ندادم چون بیشتر وقتم رو گذاشتم رو ریاضی و سوالای ریاضی هم که ... . ولی کنکور هوافضا رو با اینکه انتطارش رو هم نداشتم به نسبت خیلی بهتر دادم ، احتمال قبولی هست ، نمی دونم اگه هوافضا رتبه خوبی اوردم ، انتخاب رشته کنم یا نه ؟!!! اصلا ارشد خوندن واسه این رشته ارزش داره ؟ آینده داره ؟ بازار کار ؟ اونم واسه ما بچه های مکانیک ؟ (با توجه به دختر بودن)
البته من تبدیل انرژی دوست دارم ولی فکر می کنم شاید سال دیگه پشیمون بشم ، چون شرایط قابل پیش بینی نیست ...

بچه ها نظرتون رو نگفتید ؟!!!

karim-mech

کاربر بیش فعال
هرکسی که دوستاش سال پیش قبول شدن. رتبه و محل قبولی رو بنویسه.
1700 روزانه تبدیل ارومیه
1400 روزانه طراحی بابلسر
2100 شبانه تبدیل کاشان
1700 روزانه طراحی کاشان
900 روزانه تبدیل رشت
700 شبانه طراحی علم و صنعت
400 روزانه طراحی خواجه
1400 روزانه مکاترونیک تبریز

solarisal

عضو جدید
بچه ها نظرتون رو نگفتید ؟!!!

پارسال دوست امسال آشنا یار قدیمی تایپیک.... من اگه جای شما بودم حتما انتخاب رشته میکردم و میرفتم... کارشناسی ارشد برا استخدام نوعی اولویته و گرنه بیس همون لیسانسه مکانیکه و ارشد هوافضا هم دست کمی نداره اما در مورد بازار کار هوافضا اونم برا خانوما شنیدم زیاد تعریفی نداره ...

maha_farhad

عضو جدید
یعنی جامعه آماری موسسه خوشونو؟ یا همین جوری از چند نفری پرسیده..

این بنده خدا تو وبلاگش از کنکوریای سال قبل خواسته بوده که درصداشون و منابعی که استفاده کردن رو گزارش کنن تا بتونه به بچه های سالای بعدی تو انتخاب منابع کمک کنه ولی اکثرا یسری اطلاعان ناقص فرستادن و این شخص محترم هم بدون هیچ بررسی ای این اطلاعات رو به صورته pdf منتشر کرده و همه رو سره کار گذاشته ok;)

مکاترونیک8282

عضو جدید
هرکسی که دوستاش سال پیش قبول شدن. رتبه و محل قبولی رو بنویسه.
1700 روزانه تبدیل ارومیه
1400 روزانه طراحی بابلسر
2100 شبانه تبدیل کاشان
1700 روزانه طراحی کاشان
900 روزانه تبدیل رشت
700 شبانه طراحی علم و صنعت
400 روزانه طراحی خواجه
1400 روزانه مکاترونیک تبریز

1400 مکاترونیک تبرییییییییز! یا علی!
900 رشت!
:w14:

مکاترونیک8282

عضو جدید
این بنده خدا تو وبلاگش از کنکوریای سال قبل خواسته بوده که درصداشون و منابعی که استفاده کردن رو گزارش کنن تا بتونه به بچه های سالای بعدی تو انتخاب منابع کمک کنه ولی اکثرا یسری اطلاعان ناقص فرستادن و این شخص محترم هم بدون هیچ بررسی ای این اطلاعات رو به صورته pdf منتشر کرده و همه رو سره کار گذاشته ok;)

والا همه دنبال جامعه آمارین این آقا هم همینقدر تونسته. ولی بقیه وبلاگ مطالب خیلی خوبی داره.

daneshju.m

عضو جدید
پارسال دوست امسال آشنا یار قدیمی تایپیک.... من اگه جای شما بودم حتما انتخاب رشته میکردم و میرفتم... کارشناسی ارشد برا استخدام نوعی اولویته و گرنه بیس همون لیسانسه مکانیکه و ارشد هوافضا هم دست کمی نداره اما در مورد بازار کار هوافضا اونم برا خانوما شنیدم زیاد تعریفی نداره ...

ممنون solarisal عزیز . من همیشه با این تاپیک بودم و هستم ، اما چون شرایط طوری نشد که بتونم نتیجه خوبی بگیرم ، حرفی واسه گفتن نداشتم وگرنه همیشه میام و همه پست ها رو می خونم ، واسه همه بچه های این تاپیک هم از ته قلب دعا کردم که نتیجه خوبی بگیرند به خصوص یاران قدیمم :)

zed_vr

عضو جدید
من که الان نمیخوام الکی امیدوار باشم و سطح انتظار خودمو بالا بیارم.
یادمه 4 سال پیش همین موقع ها، همه کلی بهم اطمینان دادن که با اون رتبه ای که آوردم، یه دانشگاه خوب قبول میشم،
ولی وقتی نتایج اومد، اونقدر شکه شدم که تا اسفند همون سال افسرده بودم.
بهتره آدم توقعاتشو بیاره پایین و بدترین حالت رو در نظر بگیره،
اینجوری اگه نتایج رو زدن و رتبه ات رو دیدی، خیلی خیلی کمتر ناراحت میشی و که اونم خیلی زود از بین میره،
چون به خودت میگی همیشه ممکن بود بدتر از این هم اتفاق بیوفته،
اگه به حالت های بدتری که ممکن بود واسمون اتفاق بیوفته و نیوفتاد فکر کنیم،
از لحاظ روحی خیلی کمکمون میکنه.

AM_mech

عضو جدید
بچه ها راسه میگن 30% ریاضی امثال انداره 50پارسال؟
رز جونم من خیلی گیجم pdf چی میگه؟

آخرین ویرایش:

مکاترونیک8282

عضو جدید
بچه ها راسه میگن 30% ریاضی امثال انداره 50پارسال؟
رز جونم من خیلی pdf چی میگه؟

یه وبلاگه، راجع به انتخاب رشته و بعضی رتبه های پارسال توضیح داده. رتبه ها ناقصه ولی خود وبلاگه خوبه:
http://libarshad1388.blogfa.com/cat-31.aspx

بخونش

والا منم فکر می کردم درصدای ریاضی امسال پایینه ولی الان هر کی درصد داده زیر 40 نبوده!

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
سلام .کلاس ریاضی استاد آقاسی بهتره یا استادکریمی ؟لطفاً سریعاً جواب بدین.
اگه طبق كليد سنجش باشه جواب در گزينه ها نيست ميتونين اعتراض بزنيد حتما رسيدگي نميشه!!!!!...والا من اطلاع ندارم...

راستي بچه ها اين وبلاگ كه خانم مكاترونيك8282 بهش اشاره كردن فكر كنم آمار سال قبل باشه آخه همه انگاري رياضي رو تركوندن....پس كي رياضي رو خراب كرده همه كه خوب دادن كه:w00:

آخرین ویرایش:

juliosezar

عضو جدید
اگه طبق كليد سنجش باشه جواب در گزينه ها نيست ميتونين اعتراض بزنيد حتما رسيدگي نميشه!!!!!...والا من اطلاع ندارم...

راستي بچه ها اين وبلاگ كه خانم مكاترونيك8282 بهش اشاره كردن فكر كنم آمار سال قبل باشه آخه همه انگاري رياضي رو تركوندن....پس كي رياضي رو خراب كرده همه كه خوب دادن كه:w00:

میشه بگی کدوم قسمتشه؟؟؟این وبلاگا نه فهرست درست و حسابی دارن،نه سر و تهشون معلومه.اگه ممکنه لینک اون بخش های مربوط به ارشد امسال رو بذار

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
نتايج اوووووووووووووووووووووووو ووووووومد

نتايج اوووووووووووووووووووووووو ووووووومد

http://92.242.195.91/Arshad/90_T1/
هركسي نتايجو ديد لطف كنه سريع اينجا اطلاع رساني كنه.....عجيب اينقد زود نتايج و دادن:surprised:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا