ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

gm1362

عضو جدید
چرا درصدهاتو اینجوری حساب کردی؟؟؟10 تا سیالات که میشه 50 ،چرا نوشتی 17؟؟؟؟یا مثلاً 19 تا زبانت که از 50 بالاتر میزنه.مگه اینکه 44 تا همش صحیح نبوده باشه

ضمناً ما که این چند ماهه افسردگی گرفتیم،این آواتار شما رو هم که میبینم میخوام بزنم زیر گریه.به قول دوستمون فقط باید توکل کنیم به خدا
اگه همه 44تا رو صحیح زده بودم که الان MIT داشتم درس میخوندم.;)
آین آواتار من پارسال کنکور قبول نشده الان ناراحته.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
روزشمار اعلام نتايج ارشد 91

روزشمار اعلام نتايج ارشد 91

:cry:فقط 9 روز ديگر معادل 192 ساعت و خورده اي تا اعلام نتايج اوليه ارشد 91
:cry:

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
فی الواقع 8 روز دیگه مونده...نتایج معمولا صبح خیلی زود میاد...
آخه اينا كارشون رو حساب كتاب نيست كه بخان دقيق باشن تازه امسال اعلام كردن اواخر هفته ديگه مياد از كجا ملوم تا جمعه مارو موش ندوونن اين آمار ورارقاميم كه ميدم ميخام يجور باشه ضايع نشم هنوز نتايج اعلام نشده صفر بشه:thumbsup2:

ehsan181989

عضو جدید
آخه اينا كارشون رو حساب كتاب نيست كه بخان دقيق باشن تازه امسال اعلام كردن اواخر هفته ديگه مياد از كجا ملوم تا جمعه مارو موش ندوونن اين آمار ورارقاميم كه ميدم ميخام يجور باشه ضايع نشم هنوز نتايج اعلام نشده صفر بشه:thumbsup2:
اگه با ضریب اطمینان حساب کردی باید بگم حق با شماست مهندس!

masoodina

عضو جدید
بچه ها جواباااااااااااااا اووووووووووووووممممممممممدددددددددددددددددد .........

masoodina

عضو جدید
جواب ارشد اوممممممممممممددددد ....
گفتم نهایت یکی دو روز زودتر بخوان بدن نامردا .......

gm1362

عضو جدید
عزیز من نصف شبی وقت گیر آوردی ها! از این شوخیا تا 3خرداد بطور کلی ممنوع می باشد.لطفا با مهندسین محترم شوخی استرس زا ننمایید.متشکریم.

masoodina

عضو جدید
بابا ترافیک سایت بالاس بیشتر امتحان کنین ،حتما میاد .
ایشالا کسی ناراحت نشه . باز بهتر از روزشمار منفیه که . :)

sadazar1

عضو جدید
بابا ترافیک سایت بالاس بیشتر امتحان کنین ،حتما میاد .
ایشالا کسی ناراحت نشه . باز بهتر از روزشمار منفیه که . :)

بله ما هم ار ار
شوخیه با حالی بود میخواستم باهات همراهی کنم ولی شرایط استرسزاس (واج ارایی تو س)

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1391 مي‌رساند كه كارنامه نتايج اوليه آزمون مذكور اواخر هفته آينده بر روي سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org قابل مشاهده خواهد بود و داوطلبان براي دسترسي به نتيجه آزمون خود لازم است شماره داوطلبي يا شماره پرونده و هم چنين مشخصات شناسنامه اي خود (نام خانوادگي و نام ، شماره شناسنامه و تاريخ تولد) را وارد نمايند

لینک: http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=332

p458

عضو جدید
الآن که داره کم کم به حول و قوه الهی نتایج ارشد منتشر میشه بچه ها بیاید یه بار دیگه درصدهای بر اساس کلید سنجش و رتبه احتمالیتون رو بنویسید ببینیم خوب تونستیم رتبه مون رو تخمیت بزنیم یا نه... از خودم شروع میکنم. کسی هم اگه نظری داره میتونه بگه.
زبان 15
ریاضی 6
سیالات 28
جامدات 47
دینامیک 15
رتبه جامدات 1300
رتبه سیالات 1800

juliosezar

عضو جدید
الآن که داره کم کم به حول و قوه الهی نتایج ارشد منتشر میشه بچه ها بیاید یه بار دیگه درصدهای بر اساس کلید سنجش و رتبه احتمالیتون رو بنویسید ببینیم خوب تونستیم رتبه مون رو تخمیت بزنیم یا نه... از خودم شروع میکنم. کسی هم اگه نظری داره میتونه بگه.
زبان 15
ریاضی 6
سیالات 28
جامدات 47
دینامیک 15
رتبه جامدات 1300
رتبه سیالات 1800

رتبه ات رو چجوری تخمین زدی؟؟؟با این رتبه ها کجا قبول میشی؟؟؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
زبان 15
ریاضی 6
سیالات 28
جامدات 47
دینامیک 15
رتبه جامدات 1300
رتبه سیالات 1800
والا کلید سنجش که خدا خیرش بده اگه طبق اون بخاهیم درصد بدیم تو هیچ تخمین رتبه ای کسی رتبش کمتر از 500 نمیشه!!!!!
من خودم ساختیم طبق کلید سنجش اینا درصدام شد:
ریاضی 22 جامدات 40 ساخت 28 رتبه تخمین در مهستان:حولو حوش 500

parandme

کاربر بیش فعال
زبان 15
ریاضی 6
سیالات 28
جامدات 47
دینامیک 15
رتبه جامدات 1300
رتبه سیالات 1800

با سلام اگه معدل موثرت بالای 17 باشه فک کنم بین 950 تا 1000 بشی البته تو گرایش جامدات

solarisal

عضو جدید
والا کلید سنجش که خدا خیرش بده اگه طبق اون بخاهیم درصد بدیم تو هیچ تخمین رتبه ای کسی رتبش کمتر از 500 نمیشه!!!!!
من خودم ساختیم طبق کلید سنجش اینا درصدام شد:
ریاضی 22 جامدات 40 ساخت 28 رتبه تخمین در مهستان:حولو حوش 500

کلید اولیه سنجش اصلا ملاک نیست و فرق میکنه 100%
ولی برهمون اساس ریاضی 32 سیالات 31 جامدات 34 دینامیک 31
رتبه احتمالی هم 800-700

mohammad.md

عضو جدید
کلید اولیه سنجش اصلا ملاک نیست و فرق میکنه 100%
ولی برهمون اساس ریاضی 32 سیالات 31 جامدات 34 دینامیک 31
رتبه احتمالی هم 800-700

اي ولله خوب زدي.منم برا اساس كليد سنجش

رياضي 22 سيالات 38 جامدات 33 ديناميك 17

mohammad.md

عضو جدید
درصدامو دست بالا گفتم:cry:
شما هم خوب زدی با این درصدا فکر کنم حول و حوش 1000 باشی
1300 ميشه.به احتمال زياد با حذف اون سوالاي غلط درصدامون از اينم ممكنه بيشتر بشه خدا كنه.سه ماه گذشت نفهميدم كي گذشت ولي اين هفته ي اخري گير سه پيچ داده تموم نميشه :w39:

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
1300 ميشه.به احتمال زياد با حذف اون سوالاي غلط درصدامون از اينم ممكنه بيشتر بشه خدا كنه.سه ماه گذشت نفهميدم كي گذشت ولي اين هفته ي اخري گير سه پيچ داده تموم نميشه :w39:
آره والا داش محمد ناز کلامت!!!به خدا مام نفهمیدیم این چند ماه بعد از کنکور چجوری رفت ولی این هفته آخری بدفرم کلافه شدم حوصله هیچ کلاسو درسیم ندارم یه پام اینجا یه پام سنجش یه پای دیگمم پرتال دانشگاهی!!!!:w21: اون کی پامم فعلن بیکاره تا ببینیم چه میشه کرد...ایشالا هفته دیگه این موقع همه اینجا جشن پیروزی و صعود میگیریم.....علیییییییییییییییییی داییییییییییییییییییییییییی!!!!:yellowcard:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا