ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mrk23

عضو جدید
منم با شما موافقم.ولی کاش میدونستیم چقدر افت کرده درصدا
نظر شما محترمه
من هم نظر خودمو گفتم
پارسال شاخترین داوطلب کنکور میانگینش شد 68،امسال تو کل آزمونای آزمایشی موسسات مختلف درصد میانگین بالای 64 ندیدم(در حالیکه فکر میکنم کنکور امسال از ساده ترین کنکور آزمایشی امسال آسونتر نبود)
حالا تو کنکور یهو ممکنه کسی درصد میانگینش 65..70 بشه؟
اینکه درصدای امسال پایینتر از پارساله رو خودم فقط نمیگم،3..4 نفر از تک رقمی های پارسال نظرشونو گفتن

mech-2010

عضو جدید
نسبت به سوال 61،که ماهان دو گزینه صحیح رو اعلام کرده نظرات چیست؟

غلام90

عضو جدید
در مورد سوال 72 که گفته تغغیر حجم المان به حجم اولیه را حساب کنید. در واقع کرنش حجمی را میخاد. من میام کرنش را در دو راستا حساب میکنم و با هم جمع میکنم چون کرنش در یک راستا صفره. ولی به جواب صحیح نمیرسم. میشه در مورد روش حل این سوال توضیح بیشتری بدین. ممنون میشم.

ehsan181989

عضو جدید
نسبت به سوال 61،که ماهان دو گزینه صحیح رو اعلام کرده نظرات چیست؟
اگه جریان پتانسیل بود حرف ماهان درست بود
اما تست به بدون اصطکاک بودن جریان اشاره نکرده پس جریان را واقعی میگیریم،به این ترتیب فقط لیفت در جهت منفی وای داریم

غلام90

عضو جدید
سوال 81 گشتاور را در A در یکی از گزینه ها درست گفته میشه 2400 اما در همون گزینه عکس العمل A در راستای y را 500 گفته در حالیکه 700 درستشه.
پس با این حساب سوال 81 هم غلط است؟؟

غلام90

عضو جدید
سوال 81 گشتاور را در A در یکی از گزینه ها درست گفته میشه 2400 اما در همون گزینه عکس العمل A در راستای y را 500 گفته در حالیکه 700 درستشه.
پس با این حساب سوال 81 هم غلط است؟؟

در مورد سوال 72 که گفته تغغیر حجم المان به حجم اولیه را حساب کنید. در واقع کرنش حجمی را میخاد. من میام کرنش را در دو راستا حساب میکنم و با هم جمع میکنم چون کرنش در یک راستا صفره. ولی به جواب صحیح نمیرسم. میشه در مورد روش حل این سوال توضیح بیشتری بدین. ممنون میشم.
شما که همه انلاین هستین خواهش میکنم جواب سوالای منو بدین. کم لطفی نکنید . ممنون.
اخه من به هیچ کس دسترسی ندارم:( که سوالامو ازش بپرسم.

pirouz3

عضو جدید
شما که همه انلاین هستین خواهش میکنم جواب سوالای منو بدین. کم لطفی نکنید . ممنون.
اخه من به هیچ کس دسترسی ندارم:( که سوالامو ازش بپرسم.
سوال 81 غلطه همونطور که گفتید.
او یکی سوال هم اگه فرض کنیم کرنش در راستای z صفره، از صفر قرار دادن کرنش در این راستا تنش در راستای z به دست میاد. حالا کرنش x و y رو میتونی حساب کنی، با جمع کرنش در سه جهت که z صفر است، کرنش حجمی به دست می آید.;)

غلام90

عضو جدید
در سوال 85 طراحی اجزا منظورش از سختی اتصال C=0.2 چیست؟ ایا C فرمول خاصی دارد مثلا نسبت سختی پیچ به سختی عضو؟

pirouz3

عضو جدید
در سوال 85 طراحی اجزا منظورش از سختی اتصال C=0.2 چیست؟ ایا C فرمول خاصی دارد مثلا نسبت سختی پیچ به سختی عضو؟
من این و نمیتونم جواب بدم، آخه طراحی، ریاضی مهندسی، کنترل، دینامیک و دینامیک ماشین، ارتعاشات رو نخوندم...:biggrin:

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
بچه ها من هنوز اعتنراض نزدم.اينجا يكم دودستگي وجود داره متاسفانه با اين وضعيت به جايي نميرسيماًًً!!!لطف كنيد سريعتر تكليف تستاي غلط غلوط جامدات و اون تست هاي وحشتناك ساخت به توافق برسيم و بفرستيم.من فايل آقا مهران رو خوندم خوب نوشته بود اگه بقيم موافقن با تستاي جامدات جمع بشه و بفرستيم اگه بفهمن يه عده زيادي متحديم حتما نتيجه ميده ولي اگه ببينن هر به هركيه بيخي ميشن.لطفا قضيه رو نهايي كنيد.فايل ساخت به همت مهران عزيز آمادس ولي من فايل هاي جامداتو نديدم لطفا اگه كسي داره بده تا بفرستيم راستش من اوضام خوب نيست تو بستريم الانم با مكافات ميام اينجا وگرنه بيشت ركمك ميكردم شرمنده بچه ها.موفق باشيد;)

BATOOO

عضو جدید
بچه ها سوالات 71 و 73 و 86 رو هم یادتون نره اینا هم بزنین تو اعتراضاتون اشتباهن.

mehran_shirsavar

عضو جدید
بچه ها اگه ممکن جواب جامدات رو دقیق با دستم شده بنویسید بزارید همینجا حتما فایل ضمیمه باشه وگرنه سنجش از اعتراضات پرینت نمی گیره نمی ده دست اون بدبختی که می خواد اعتراض ها رو بررسی کنه اینم بگم کل اعتراض مثلان در س جامدات تو نیم ساعت بررسی میشه پس باید خوانا باشه دیگه نمی دونم چی بگم از کار و زندگی افتادم....

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
ميگم آقا مهران واسه سوال 129 متن پر بارتر و قانع كننده تر سراغ نداريد؟؟من خودم پرسش از كارگرانو زدم ولي از روي فكر خودم نه منبع خاصي و لي سنجش اهميتي به فكر و عقيده ما نميده متن كامل با ذكر منبعش ميخواد تو فايل شما فقط منبع ذكر شده

مکاترونیک8282

عضو جدید
بچه ها با یکی از استادای یزد صحبت کردم تلفنی ازش پرسیدم فایده داره رو باکس جامدات اعتراض گذاشتن؟گفت فایده که داره مخصوصا اگه زیاد باشین ولی نهایتا یکی دو تا سوال رو بعدا تو کارنامه متوجه بشی حذف شده به هیچ وجه علنا تو پاسخنامه حذف نمی کنن. گفت بهترین راه اینه که پاشی بری کرج تنها هم نه

چیکار کنیم؟ جامداتیا اشتباه ها حذف بشه رتبه من یکی خیلی قابل تحمل تر میشه
از اون طرف مطمئن نیستم سنجش رفتن فایده ای داشته باشه

تازه روی سوال های انتقال هم ایراد گذاشتن.( هرچند بازم به نظر من ایرادی نداشت!!)
چی میگین؟ اینترنتی کافیه؟

mehran_shirsavar

عضو جدید
یکی اینجا خوب اومد که گفته پارسال واسه پرستاری چیکار کردن......کنکور 87 بود یا 86 دقیق یادم نیست که اون نکبت اسمشم نیارم اومد تو سازمان سنجشم دخالت کرد بچه ها با رتبه 201 آزمون سراسری کارشناسی زاهدان قبول شدن!!!!!!!!!!!چیکار کردن مگه جلو در سازمان سنجش یه 100 نفری اعتراض کردنما اینجا یکه همدل باشیم و حساب شده اعتراض کنیم نتیجه می گیریممن که تا 15 ام بهمه دارم می گم اعتراض کنند بعدشم پا میشم میرم سازمان سنجش چون با زندگیم بازی شد دسته کم 50% از درصدام پرت شد!!!!!!!!

مکاترونیک8282

عضو جدید
یکی اینجا خوب اومد که گفته پارسال واسه پرستاری چیکار کردن......کنکور 87 بود یا 86 دقیق یادم نیست که اون نکبت اسمشم نیارم اومد تو سازمان سنجشم دخالت کرد بچه ها با رتبه 201 آزمون سراسری کارشناسی زاهدان قبول شدن!!!!!!!!!!!چیکار کردن مگه جلو در سازمان سنجش یه 100 نفری اعتراض کردنما اینجا یکه همدل باشیم و حساب شده اعتراض کنیم نتیجه می گیریممن که تا 15 ام بهمه دارم می گم اعتراض کنند بعدشم پا میشم میرم سازمان سنجش چون با زندگیم بازی شد دسته کم 50% از درصدام پرت شد!!!!!!!!

من هم پایم.

mehran_shirsavar

عضو جدید
یکی که بچه تهران یا کرج اگه ممکن زحمت بکشه بره حضوری سازمان سنجش ببینه چطوریاست داستاناگه جواب نمیده با دانشگاه های مادر مکاتبه کنیممن که دیگه مغزم جواب نمی ده...

مکاترونیک8282

عضو جدید
من اصلا به اینترنتی امید ندارم به چند دلیل.
1- من تک تک جوابای بچه هارو خوندم بعضی سوالها تابلوئه بعضی هاش هم نه نظر شخصی. ببینین چندنفر اینجا هستیم تازه با کلی فکر اینا به نظرمون اشتباهه و ایمیل هم میزنیم. حساب کنین بچه هایی که تو سایت هم نیستن رو سوالهایی که گیرن بدون همفکری با بقیه اعتراض می زنن. نتیجش میشه اینکه سنجش می بینه 2000تایی اعتراض داره و مسلما میگه بیخیال!
2- پارسال هم که اشتباه ها حذف شد من مطمئنم بخاطر اعتراض اینترنتی نبوده، استادها و اعتراض های حضوری جواب داده.
3- سنجش بهتر و بیشتر از هر کسی می دونه چیکار کرده! از قبل هم می دونسته این سوالها اشتباهه. من مطمئنم. سر سوال های سخت که گیر نیفتادیم، سوالهای جامداتی خیلی ساده هم ایراد دارن. نتیجش سر جلسه این بود که من میبینم سوال سادست 20 بار حلش می کنم، به جواب نمی رسم، عصبی میشم، بقیه رو هم خراب می کنم، از بیست و ششم تا الان تو زل زدم به این صفحه ها، به هیچ چیز دیگه ای هم فکر نمی کنم! سوال های ساده رو عمدا اشتباه دادن. من مطمئنم.

به هر حال اینترنتی می فرستیم ولی فکر نمی کنم حضوری بریم و قانونا اعتراض بکنیم کم فایده باشه.

mech-2010

عضو جدید
مهندسان محترم این از سوال 73 خیالتون راحت که درست می شه!
آقاي ......
باسلام
همانطور كه ذكر كرده ايد پاسخ شماره 3 صحيح
مي باشد. اينجانب تصميم دارم با وزارت علوم
در اين مورد تماس بگيرم و موضوع را اطلاع
دهم.
متاسفانه هرساله از اين اشتباهات در
سوالات كنكور موجود است.

موفق باشيد
محمد حسن نائي

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
ميگم اگه واقعا مطمئنيد پارسال فقط حضوري جواب داده پس به همه اطلاع بديم هركي پايس و ميتونه يه سر بزنه تكليفمون مشخص بشه!!!

مکاترونیک8282

عضو جدید
آقاي ......
باسلام
دهم.
سوالات كنكور موجود است.

موفق باشيد
محمد حسن نائي

دستتوووووون درد نکنه بچه ها این شد یه چیزی

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
آقاي ......
باسلام
دهم.
سوالات كنكور موجود است.

موفق باشيد
محمد حسن نائي
ميگم قربون دستت شما كه با دكتر نائي در تماسي بقيه تستاي جامدات تكليفش چي ميشه اخه لامسب يك دوتا نبود كه فقط مشكلمون 73 نيست آخه؟71 78 86 71 تكليف اينا چي؟؟ منكه ساختيم بعد ساخت اميدم به جامدات 16 تا جامدات زدم نصفش رو هواس!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا