ارزیابی سوالات کنکور ارشد 91

kasraic

عضو جدید
ممنون از جوابتون... من زبان 19 تا زدم 2 تا ریاضی یه شیمی با 7تا انتقال..انتقالش هم آسون سخت نما بود.

فکر کنم رتبم حدود 500-600 بشه

می خوام ببینم واسه سال دیگه میارزه سرمایه گذاری کنم؟ با توجه به ظرفیت پذیرش
مکانیک که امسال کشتنمون با این ریاضی که دادن هیچ امیدی ندارم بهش

منم نانو دادم
خواص مکانیکی و فیزیکی با هم 20 تا سوال بود که به نظر من خیلی راحت تر از کنکور امروز بود...من که امروز 10 تا به زور و شانسی زدم دیروز 15 دقیقه همشو زدم(20 تا رو)
انتقال نخونده بودم
نا کس زبانش هم دیروز خیلی رلحت تر از امروز بود.... امورز متن اون 10 تا سوال خودنده میشد ولی 4 تا گزینه من نمی دونم لغت ها رو از کجا شکار کردن...یعنی به اوباما بدی 20 درصد هم نمی زنه!

kasraic

عضو جدید
ببخشید که از ریاضی دیروز نگفتم ها!!! من چون ریاضی زیاد نخوندم قضاوتم درست نمی شه! ولی من دیروز 2 تا زدم ولی امروز نه!

2kourosh

عضو جدید
دوستان میگم یه خورده زیادی جو نمی دید؟

زبانش که چیز جدیدی نبود . ریاضیش هم مهندسی سخت بود که به جاش اونای دیگه ساده بود .

مکانیکی و فیزیکی یه سری سوالات باطله ! داشت ولی بقیش خوب بود .

فقط ترموش یه چند تا سوال سخت داشت.

مکاترونیک8282

عضو جدید
منم نانو دادم
خواص مکانیکی و فیزیکی با هم 20 تا سوال بود که به نظر من خیلی راحت تر از کنکور امروز بود...من که امروز 10 تا به زور و شانسی زدم دیروز 15 دقیقه همشو زدم(20 تا رو)
انتقال نخونده بودم
نا کس زبانش هم دیروز خیلی رلحت تر از امروز بود.... امورز متن اون 10 تا سوال خودنده میشد ولی 4 تا گزینه من نمی دونم لغت ها رو از کجا شکار کردن...یعنی به اوباما بدی 20 درصد هم نمی زنه!

ایول اگه اینجوری زدین که حداقل تربیت مدرس قبولین.

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
منم نانو دادم
انتقال نخونده بودم
خواص مكانيكي چطوري كامل زديد؟يه دونه اش كه نمودارش نبود؟!يه دونه اش هم به نظرم غلط بود!
آره، زبانش آسون بود

زبانش که چیز جدیدی نبود . ریاضیش هم مهندسی سخت بود که به جاش اونای دیگه ساده بود .

آقا پس مباركه، شريف ميبينمتون:D

ممنون از جوابتون... من زبان 19 تا زدم 2 تا ریاضی یه شیمی با 7تا انتقال..انتقالش هم آسون سخت نما بود.

فکر کنم رتبم حدود 500-600 بشه

می خوام ببینم واسه سال دیگه میارزه سرمایه گذاری کنم؟ با توجه به ظرفیت پذیرش
مکانیک که امسال کشتنمون با این ریاضی که دادن هیچ امیدی ندارم بهش
ببين دوست عزيز
اين درصدهاي رفيقمه، سال قبل 2 نانو شد، الانم داره نانو شريف ميخونه
زبان 55
رياضي 48
مكانيكي-فيزيكي 68
فيزيك 10
شيمي 18

پس خيلي هم نميخواد به نظرم روش كار آنچناني كني
اگرم اشتباه نكرده باشم، تا 120 اينا ميگيره
براي همين به نظرم روي همون مكانيك كار كنيد بهتره، مگر اينكه به خود نانو علاقه داشته باشيد
موفق باشيد

مکاترونیک8282

عضو جدید
خواص مكانيكي چطوري كامل زديد؟يه دونه اش كه نمودارش نبود؟!يه دونه اش هم به نظرم غلط بود!
آره، زبانش آسون بود

آقا پس مباركه، شريف ميبينمتون:D

ببين دوست عزيز
اين درصدهاي رفيقمه، سال قبل 2 نانو شد، الانم داره نانو شريف ميخونه
زبان 55
رياضي 48
مكانيكي-فيزيكي 68
فيزيك 10
شيمي 18

پس خيلي هم نميخواد به نظرم روش كار آنچناني كني
اگرم اشتباه نكرده باشم، تا 120 اينا ميگيره
براي همين به نظرم روي همون مكانيك كار كنيد بهتره، مگر اينكه به خود نانو علاقه داشته باشيد
موفق باشيد

آره نانو خیلی علاقه دارم موضوع پایان نامم هم نانو-سیالاتی بود.

خیلی ممنونم از جواب ها

baran0

عضو جدید
سلام بنظرم میکانیکی خوب بود فیزیکی بد نبود زبان خوب نبود ترمو وریاضیات هم سخت بود امیدوارم سال آینده خوب سوال بدهند در مجمع من بدلیل اینکه نخوانده بودم خیلی هم نارحت نیستم از سازمان سجشولی از دست خودم شاکی هستم که چرا این زمان هایی گرانبها رو بیهوده از دست دادم

najii

عضو جدید
ديگه فايده نداره وحيد جان:biggrin:
راستي خوبي؟خيلي كم پيدا شديا؟!!اميدوارم هرجا هستي موفق وپيروز باشي

سلام مخلصیم داداش
به یادت هستم. ممنون
ترم آخر 23تا با پروژه و کارآموزی داشتم وقت سر خاروندن نداشتم!
ما آماده شیرنی قبولیت هستیمااااا

b_aa

عضو جدید
سلاممن دیروز نانو داشتم، فقط زبان و خواص فیزیکی-مکانیکی زدم، حول و حوش 60%، یه سوال فیزیک جدید هم ساده بود:5%. احتمال قبولی هست برام؟؟؟ اگه میدونستم مواد اینجوری میشه رو همون نانو سرمایه گذاری می کردم بهتر بود...صبح هم که مواد، سوالاتی که فقط واسه از میدون بدر کردن آدم بود..........

m4material

مدیر تالار
سلاممن دیروز نانو داشتم، فقط زبان و خواص فیزیکی-مکانیکی زدم، حول و حوش 60%، یه سوال فیزیک جدید هم ساده بود:5%. احتمال قبولی هست برام؟؟؟ اگه میدونستم مواد اینجوری میشه رو همون نانو سرمایه گذاری می کردم بهتر بود...صبح هم که مواد، سوالاتی که فقط واسه از میدون بدر کردن آدم بود..........
سلام، ناراحت نباشيد.....ان شاءاله قبوليد:redface:
البته رو يه جاي خوب نميشه حساب باز كرد! چون زبان و خواص فيزيكي-مكانيكي تقريبا آسون بود و بيشتر بچه ها ميزنن احتمالا
با اين وجود خدا رو چي ديديد! شايد ان شاءاله زد و همون مواد يه رتبه خوب آوردين:smile:
به اميد موفقيت همه دوستان:gol:

b_aa

عضو جدید
سلام مجدد
کلید ارشد 91 رو از کجا بیاریم؟ منتشر شده؟؟؟؟

ho3in.s

عضو جدید

فکر کنم شما از اون رتبه های خوب بشید... انشاالله

دخترک ناز

عضو جدید
سلام بچه ها.خسته نباشید.من انتظارم از خودم زیاد بود.سوالا خیلی سخت بود و خیلی وقت گیر.من از خواص فیزیکی شروع کردم وقتی دیدم سخته استرس گرفتم چیزیم که بلد بودم یادم رفت.امیدوارم همه جواب زحمتاشونو ببینن.تئکل کنین به خدا.

ho3in.s

عضو جدید
سلام بچه ها.خسته نباشید.من انتظارم از خودم زیاد بود.سوالا خیلی سخت بود و خیلی وقت گیر.من از خواص فیزیکی شروع کردم وقتی دیدم سخته استرس گرفتم چیزیم که بلد بودم یادم رفت.امیدوارم همه جواب زحمتاشونو ببینن.تئکل کنین به خدا.
سلام. آخ که حرف دلمو زدید...

ho3in.s

عضو جدید
بچه ها فقط ی عرض کوچولو دارم...
اولا توکل داشته باشید...
ثانیا کنکور همه چیز نیست! کنکور همه زندگی نیست! کنکور هدف نیست! کنکور ی وسیله اس برای رسیدن به هدف... کنکور ی وسیله اس نه بیشتر! کنکور ی مسیره... اصلا همه تحصیل ی مسیره... همین و بس
امیدوارم همیشه موفق باشید و خبر موفقیت هاتونو توی همه عرصه های زندگی بشنوم...

آخرین ویرایش:

sh_agh1

عضو جدید
من که نیم ساعت اول فقط داشتم به سوالا نگاه میکردم ،نمیدونستم از کجا شروع کنم .:cry:
من که ریاضی 2تا زدم
زبان 7 ،8 تا زدم
فیزیکی از همه بهتر زدم یه 15 تایی زدم.مکانیکی 10 و ترمو هم 9 زدم.
ولی خیلی خیلی سخت بود.

توکل به خدا .ایشاالله همه دوستان موفق بشن .

sahar08

عضو جدید
کنکور امسال واقعا سخت بود. تمام زحماتمون هدر رفت.حیف مهمونی نرفتن.حیف همه اون کارایی که تو این مدت میشد انجام داد ولی بخاطر کنکور ازش گذشتیم

amin gh

عضو جدید
سلام به مهندسین عزیز .
امسال از 3 -4 سال گذشته سختت تر بود . واقعا بچه ها راست گفتن . زبان تخصصی برای اولین بار 3 تا ریدینگ داشت که وقت زیادی می گرفت . ریاضی واقعا سخت بود . مثلا تو ریاضی مهندسی از اعداد مختلط و نگاشت که جز مباحث آشون تر بود هیچ سوالی نداده بودن و بیشتر از فوریه بود . فیزیکی هم که ......... نمی دونم چی بگم بعضی سوالاش واقعا به گوش آدم نخورده بود . مکانیکی نسبتا متعادل بود اما اگه کسی با دیدن سوالای فیزیکی تمرکزش را از دست می داد نمیتونست پیش بره . ترمو از نظر سختی سوالا در حد خیلی سخت نبود ولی میشد گفت که وقت گیر بود .
به هر حال این شرایط به نوعی با کمی بالا و پایین برای همه یکسان بوده امیدوارم که هر کی بتونه به حقش برسه :)

2kourosh

عضو جدید
دوستان یه سوال:

من از بعد از امتحان تا الان دارم فکر می کنم سوال 1 ریاضی که مجموع سری رو می خواست چه جوری حل میشد . مگه نباید تبدیل به انتگرالش می کردیم؟
لامصب در نمی اومد. اگه کسی می دونه بگه ما از این فکر راحت شیم ;)

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
واقعا متاسفم واسه خودم با همچین کنکوری!!!!!
واقعا این عدالته؟؟؟؟؟
این کارنامه من در مرحله آخر موسسه ماهان(ایشالا خراب بشه) هستش.
فکر کنم واسه کنکور باید 2000 تا اضافه بشه به رتبه ام
http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up1/08888282237428140746.jpg:cry:

منم توی ماهان اینجوری بودم....
ولی امسال درصدا خیلی پایین هست.......

shahram2009

عضو جدید
سلام دوستان

بنده هم آزمون دادم و بعد از کنکور بخاطر سوالات ریاضی واقعا شوکه بودم , واقعا خط به خط کتاب های آقاسی رو بلدم , تست هاشو زدم....نصف بیشتر زمانی که کلا برای ارشد گذاشتم ریاضی گرفت....اما به قول بچه ها طراح , مواد رو با المپیاد جهانی ریاضی اشتباه گرفته بود....من تونستم 4 تا بزنم واقعا فرق من با کسی که ریاضی نخونده فقط 20 درصد باید باشه !!؟؟ تو تخصصی ها هم واقعا فیزیکی عجیب و جالب بود.... البته ترمو و مکانیکی هم سوال جالب داشت مثل واندروالس و قانون باربا ....
البته دیگه گذشته و حرص خوردن فایده ای نداره...
نکته ای که دوست دارم بدونم اینه که دوستانی که اینجا اعلام کردند سخت بود از چه دانشگاهی لیسانس گرفتن... و اینکه بچه های شریف یا فنی تهران یا مثلا صنعتی اصفهان چطوری دادن...اینطوری میشه در مورد کنکور 91 به اطلاعات جامع تری رسید دوستانی که در این تاپیک اعلام نظر کردن لطفا بگن از کدوم دانشگاه فارغ التحصیل شدن و اینکه آِیا آماری از دانشگاه های دیگه دارن ؟ ( خودم از علوم و تحقیقات تهران)

aliamiri576

عضو جدید
سلام دوستان

بنده هم آزمون دادم و بعد از کنکور بخاطر سوالات ریاضی واقعا شوکه بودم , واقعا خط به خط کتاب های آقاسی رو بلدم , تست هاشو زدم....نصف بیشتر زمانی که کلا برای ارشد گذاشتم ریاضی گرفت....اما به قول بچه ها طراح , مواد رو با المپیاد جهانی ریاضی اشتباه گرفته بود....من تونستم 4 تا بزنم واقعا فرق من با کسی که ریاضی نخونده فقط 20 درصد باید باشه !!؟؟ تو تخصصی ها هم واقعا فیزیکی عجیب و جالب بود.... البته ترمو و مکانیکی هم سوال جالب داشت مثل واندروالس و قانون باربا ....
نکته ای که دوست دارم بدونم اینه که دوستانی که اینجا اعلام کردند سخت بود از چه دانشگاهی لیسانس گرفتن... و اینکه بچه های شریف یا فنی تهران یا مثلا صنعتی اصفهان چطوری دادن...اینطوری میشه در مورد کنکور 91 به اطلاعات جامع تری رسید دوستانی که در این تاپیک اعلام نظر کردن لطفا بگن از کدوم دانشگاه فارغ التحصیل شدن و اینکه آِیا آماری از دانشگاه های دیگه دارن ؟ ( خودم از علوم و تحقیقات تهران)

من از آزاد کرج

m4material

مدیر تالار
سلام دوستان

ميتونيد اينجا هم مراجعه كنيد
[h=3]معرفی کاربران فعلی و جدید تالار مواد[/h]

kasraic

عضو جدید
سلام دوستان
دوستی اشاره کرده از کدوم دانشگاه هستین!!!
من از دانشگاه تبریز هستم...3 بار کتاب جهش برای ترمو فیزیکی مکانیکی رو دور کردم 2 باز کتاب سنجش تکمیلی رو خوندم و همه تست های سال های قبل رو از 73 به بعد رو زدم...یعنی ایار کار دستم بود...خیلی قشنگ مثلا فیزیکی 10 تا سوال رو تین میدادم 5 تا حلی معمولی و 5 تا نیمه سخت سخت ولی امسال سوال روتین و آسونی واقعا وجود نداشت!!!
حالا من نمی دونم سطح علمی بنده کم بود؟! به نظر من که ما دروس اختصاصی رو در تبریز با پورفوسور کیانوش که پدر مغناطیس جهان معرفی شده و پدر علم مواد ایران لقب داره از سطح علمی ما خبر بده!!! ولی من و دوستان هر چی از ایشون یاد گرفتیم تو کنکور از سوای صفحات متقاطع و شعاع اتمی و نسبت همسایگی فراتر نرفتیم چون واقعا باقی سوالات جدید بود و باید کل ریدهیل و اونر و گای رو می خوندیم
ممنون

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
دوستی اشاره کرده از کدوم دانشگاه هستین!!!
من از دانشگاه تبریز هستم...3 بار کتاب جهش برای ترمو فیزیکی مکانیکی رو دور کردم 2 باز کتاب سنجش تکمیلی رو خوندم و همه تست های سال های قبل رو از 73 به بعد رو زدم...یعنی ایار کار دستم بود...خیلی قشنگ مثلا فیزیکی 10 تا سوال رو تین میدادم 5 تا حلی معمولی و 5 تا نیمه سخت سخت ولی امسال سوال روتین و آسونی واقعا وجود نداشت!!!
حالا من نمی دونم سطح علمی بنده کم بود؟! به نظر من که ما دروس اختصاصی رو در تبریز با پورفوسور کیانوش که پدر مغناطیس جهان معرفی شده و پدر علم مواد ایران لقب داره از سطح علمی ما خبر بده!!! ولی من و دوستان هر چی از ایشون یاد گرفتیم تو کنکور از سوای صفحات متقاطع و شعاع اتمی و نسبت همسایگی فراتر نرفتیم چون واقعا باقی سوالات جدید بود و باید کل ریدهیل و اونر و گای رو می خوندیم
ممنون

وای خدای من !
خدا میدونه کنکور سال آینده چطور باشه !!!
خدا بهمون رحم کنه ... :cry: