ارزیابی سوالات کنکور ارشد 91

ho3in.s

عضو جدید
البته نظر دوستان محترمه ولی بنده چندان با دوستان موافق نیستم... چشم بنده به عنوان یکی از افرادی که تلاش بدی نداشت واسه کنکور و تا روزهای آخر هم نتایج نشون میداد رتبه بدی کسب نمیکنه نظرمو عرض می کنم... فقط با اجازتون ی مدت دیگه چون هم نسبتا شاید زیاد باشه و ه اینکه الان اصلا حس و حالشو ندارم و از کنکور فوق اشباع شدم و دچار دلزدگی!
ی مدت دیگه بنده هم نظرمو عرض میکنم...
فقط ی نکته ای که قبلا هم گفتم اگه کسی پایه زبانش ضعیفه از الان شروع کنه...

آخرین ویرایش:

mut

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان
از دوستان تقاضا دارم با توجه به سختی کنکور اخیر منابعی رو که خوندند و منابعی رو که پیشنهاد می کنن خونده بشه رو به ما کنکوریهای ساله آینده معرفی کنن تا ما هم بدونیم چه طور می شه از پس کنکور بر اومد
از همه ی دوستانی که همکاری می کنن پیشا پیش سپاسگزارم

سلام
به نظر من 1)براي دروس تخصصي جزوه هاي دانشگاه هاي معتبر رو بخونين ... اگه مطلبي رو متوجه نشدين سراغ مراجع برين ... سعي كنين دروس رو فصل به فصل همراه تست بخونين و كامل بفهمينشون ، 2) رياضي رو هرگز هرگز متوقف نكنين ... نيازي نيست سؤالاي خيلي سخت رو حل كنين ، فقط سعي كنين روي سؤالاي ساده و متوسط مسلط شين،3) زبان كتاب آقاي مقيمي رو به نظر من بخونين ، نه فقط لغات تخصصي بلكه همه متن هاش رو ... قرار نيست ازش سؤال بياد ولي روي متن خواني مسلط ميشين و از مباحث مختلف اطلاع پيدا ميكنين(كلي) ، و به نظر من وقتتون رو با 504 تلف نكنين ...

بین نشین

عضو جدید
همینه

همینه

سلام
به نظر من 1)براي دروس تخصصي جزوه هاي دانشگاه هاي معتبر رو بخونين ... اگه مطلبي رو متوجه نشدين سراغ مراجع برين ... سعي كنين دروس رو فصل به فصل همراه تست بخونين و كامل بفهمينشون ، 2) رياضي رو هرگز هرگز متوقف نكنين ... نيازي نيست سؤالاي خيلي سخت رو حل كنين ، فقط سعي كنين روي سؤالاي ساده و متوسط مسلط شين،3) زبان كتاب آقاي مقيمي رو به نظر من بخونين ، نه فقط لغات تخصصي بلكه همه متن هاش رو ... قرار نيست ازش سؤال بياد ولي روي متن خواني مسلط ميشين و از مباحث مختلف اطلاع پيدا ميكنين(كلي) ، و به نظر من وقتتون رو با 504 تلف نكنين ...

بنده هم مشابه نظر شما رو دارم مخصوصا در مورد کتاب 504 به نظرم لغت هاش زیاد به کار نمی یاد ولی آخه کتاب درست حسابی دیگه ای برای یاد گرفتن زبان عمومی سراغ دارید؟

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
بنده هم مشابه نظر شما رو دارم مخصوصا در مورد کتاب 504 به نظرم لغت هاش زیاد به کار نمی یاد ولی آخه کتاب درست حسابی دیگه ای برای یاد گرفتن زبان عمومی سراغ دارید؟

بهترین کتاب بنظرم essential word for tofle هست امسال خیلی ازش سوال اومد ولی قبل از خوندن این کتاب حتما باید کتاب 504 رو بخونی

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
بهترین کتاب بنظرم essential word for tofle هست امسال خیلی ازش سوال اومد ولی قبل از خوندن این کتاب حتما باید کتاب 504 رو بخونی

به نظر من برای شروع از 504 و Vocabulary intermidiate استفاده کنیم... بعد کتاب Essential در آخر کتاب انتشارات پارسه یا راهیان ارشد خیلی خوبه خووب جمع بندی کرده.. من که خودم پارسه رو دارم خیلی راضی ام... از همشون بهرته و جامع و کامله

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
به نظر من برای شروع از 504 و Vocabulary intermidiate استفاده کنیم... بعد کتاب Essential در آخر کتاب انتشارات پارسه یا راهیان ارشد خیلی خوبه خووب جمع بندی کرده.. من که خودم پارسه رو دارم خیلی راضی ام... از همشون بهرته و جامع و کامله

دقیقاً !

( دوستان ، بنظرم اگه این بحث ها رو ببریم داخل تاپیک اتاق مشورت بهتر باشه )

mohamad3706

عضو جدید
سلام خداييش ميشه گفت سخت ترين (جديدترين نوع سوالها) طرح شده بود فرم كلي سوالاي رياضي دگرگون بود ترمو خوب بود و زبان

kasraic

عضو جدید
سلام بچه ها من درصد هامو تقریبا در آوردم
42 مکانیکی 25 فیزیکی 15 شیمی ترمو 0 هم ریاضی هست زبان نمی دونم...
به نظر شما امیدی هست؟؟!!!:cry:

kasraic

عضو جدید
اون 2 تا سوال ترمو که غلط و 1 هم جواب نداره رو چی کار می کنن؟!؟!؟!؟!؟!؟

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
بچه بنظرتون میشه با میانگین هر درس تخصصی 20% و زبان 30% و ریاضی 5% امیدی داشت؟؟
من که با این درصدا خیلی نا امید شدم :(

kasraic

عضو جدید
بچه بنظرتون میشه با میانگین هر درس تخصصی 20% و زبان 30% و ریاضی 5% امیدی داشت؟؟
من که با این درصدا خیلی نا امید شدم :(

منم مانیکی تقریبا 42 و فیزیکی 25 و ترمو 15 و ریاضی 0 !!!
چه قد خونده بودین شما؟؟؟ من 6 ماه خر زدم!!!

kasraic

عضو جدید
منم تقریبا همین مدت خوندم.....
مال شما که بهتره.... اوضاع من خیلی بدتر از شماست

مجتبی جون من ریاضی اصلا 1 دونه هم نزدم زبانم منفی نشه خیلی خوشحال می شم!!!
خدا به دادمون برسه! اون قدر دوست دارم سال پیش 2 هفته جلو چشمم خوندن رفتن 40 50 زدن که دارم دیوونه می شم!

kasraic

عضو جدید
مجتبی جون من ریاضی اصلا 1 دونه هم نزدم زبانم منفی نشه خیلی خوشحال می شم!!!
خدا به دادمون برسه! اون قدر دوست دارم سال پیش 2 هفته جلو چشمم خوندن رفتن 40 50 زدن که دارم دیوونه می شم!

البته اینم بگم ها ... امید داشته باشیم ایشاالله چون همه همین جوری دادن دیگه!!! ما هم 2 تا:D

sh_agh1

عضو جدید
به نظر شما با این درصد ها قبول میشم
زبان 12
ریاضی 1.66
فیزیکی 40
مکانیکی 41
ترمو 19

ho3in.s

عضو جدید
فکر نمی کنم بشه نظری داد! چون شاخص برای نظر دادن رتبه ها و نتایج سالهای گذشته اس... ولی با توجه به اینکه کنکور امسال ی چیز دیگه ای بود واسه خودش نمیشه اظهار نظر کرد! ولی امیدوار باش

b_aa

عضو جدید
سلام
چه جوری تونستید درصد زبانتون رو بگیرید؟ ماهان که نذاشته هنوز! دارید جواب ها رو؟
کسی دفترچه نانو رو نداره؟؟؟؟

kasraic

عضو جدید
دوستان همه درصد های خودشون و دوستاشون رو + معدل کارشناسی + مدت درس خوندنشون رو بزارن تا مقایسه کنیم!
ممنون

مکاترونیک8282

عضو جدید
دوستان همه درصد های خودشون و دوستاشون رو + معدل کارشناسی + مدت درس خوندنشون رو بزارن تا مقایسه کنیم!
ممنون

سلام بچه ها من چون نانو مواد هم دادم اینجا زیاد سر می زنم اصلا ناراحت نباشید همه رشته ها اوضاع داغونه تا این حد بگم که ماهایی که از تابستون خوندیم تاپیک 92 رو از الان راه انداختیم تو مکانیک! میانگین ها بخاطر ریاضی مزخرفی که تو کل رشته های فنی دادن حساااااابی اومده پایین

mojtaba.20

عضو جدید
سلام دوستان عزیز من که به عنوان دانشجوی سال آخر شرکت کرده بودم با معدل 16.68 خدارو شکر واسه کنکور .دیگه هرچه قسمت باشه از جانب خداوند .درصد هارو هم فقط سازمان سنجش میتونه دقیق بزنه .بهر حال ایشالا که قبول بشید همتون. و در تمام مراحل زندگی به بهترین ها برسید.

mojtaba.20

عضو جدید
دوستان رو سایت مدرسان شریف ثبت نام کنید و با محاسبه درصد ها طبق فرمولی که نوشته شده رو سایت درصد هاتون رو بزنید تراز و رتبه شمارو میزنه . اما گفتم تقریبیه و دقیقش ایشالا باید صبر کنیم تا 4 خرداد ماه ایشالا ببینیم چی میشه . امید وارم به بهترین ها برسید.

ho3in.s

عضو جدید
کلید سوالات زبان چی شد؟؟؟ کی میدن؟؟؟
بی خیال دوست عزیزم! اینجور که شما استرس داری ی بلایی سر خودت میاریا زبونم لال! والا واسه منم ارشد خیلی مهم بود و هست و نه فقط ادامه تحصیل بلکه خیلی از برنامه های زندگیم بهش وابسته اس! ولی ارشد که همه چی نیست! زندگی ادامه داره و سعی کن قدر این لحظات و نفسهایی که می کشی رو بدونی... بی خیال مهندس! :)