ارزیابی سوالات کنکور ارشد 91

Melted_Boy

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
به نظر من که کنکور خوبی بود امسال... به شرط اینکه اساسی خونده بوده باشیم...
ولی منم قبول دارم امسال با سالهای پیش نوع سوال ها خیــــــــــلی فرق میکرد...

تو بخش قبلی هم گفتم فیزیکی من موندم امسال هیچی نه از استریوگراف داده بود، نه دیاگرام سه فازی...... خیلی عجیب بود که این دوتا نیومده بود امسال....!!!

ho3in.s

عضو جدید
إإإإإإإإإإإإإإإ ..... حسين اينجا چه ميكني؟!!!!كي پست گذاشتي؟
پس من نيم ساعت پيش با كي ميحرفيدم؟!:biggrin:
قبل از اینکه بحرفیم گذاشتم!
الان چند دقیقش میخوام جواب بدم که این اینترنت کلنگ...:d
دیگه خودت میدونی بقیشو...:redface:

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
نه به پارسال که سه تا دیاگرام سه فازی داده بودند نه به امسال که . . .

اقا اینکه خوبه... هیچوقت تو ترمودینامیک از قسمت گازهای واندروالس سوال نمیدادن... ولی امسال 2 تا سوال دادن!!!!!!!!!!!!!!11.. ای تو روحتون....
یا مثلا ریاضی همیشه یه دونه حد میدادن بعدش دوتا انتگرال معین.... امسال اومدن از انتگرال ناسره سوال اوردن که هیچوقت نیومده... یه معادلات هم همینطور..
اصلا شانس ماست

ho3in.s

عضو جدید
اقا اینکه خوبه... هیچوقت تو ترمودینامیک از قسمت گازهای واندروالس سوال نمیدادن... ولی امسال 2 تا سوال دادن!!!!!!!!!!!!!!11.. ای تو روحتون....
یا مثلا ریاضی همیشه یه دونه حد میدادن بعدش دوتا انتگرال معین.... امسال اومدن از انتگرال ناسره سوال اوردن که هیچوقت نیومده... یه معادلات هم همینطور..
اصلا شانس ماست
تازه همیشه 5 تا مهندسی میدادن ایندفعه هفت هشت تا!!!

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
به نظر من که کنکور خوبی بود امسال... به شرط اینکه اساسی خونده بوده باشیم...
ولی منم قبول دارم امسال با سالهای پیش نوع سوال ها خیــــــــــلی فرق میکرد...

تو بخش قبلی هم گفتم فیزیکی من موندم امسال هیچی نه از استریوگراف داده بود، نه دیاگرام سه فازی...... خیلی عجیب بود که این دوتا نیومده بود امسال....!!!

اقا استریوگراف که الان 2 -3 سال سوال نمیدن...
البته به نظرم توی فیزیکی 2تا سوال مشکل داشت یعنی من به جواب اخر نرسیدم... یکی محاسبه چگالی صفحه مکعبی ساده به fcc...
یکی دیگه هم که باید فاصله اتمی رو بدست میاوردیم..

آخرین ویرایش:

Melted_Boy

کاربر ممتاز
کجاش دراماتیک بود؟!!
تراژدی بود...

ولی کنکور ما خیــــــتلی دراماتیک بود!!!!!!
یه بارون قشنگی میومد، هوا هم بهاری بود، از نمای بالا هم شهر زیر پامون بود......!!!!!!!
خیـــــــلی حال داد!!!!!!!!!

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
یه بارون قشنگی میومد، هوا هم بهاری بود، از نمای بالا هم شهر زیر پامون بود......!!!!!!!
اقا پس ایشالله قبولی دیگه.......
شیرینی ما یادت نره مهندس :D

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
به نظرم زبان و فیزیکی ش منصفانه و عالی بود...
.
.
.
ریاضی مهندسی ش هم بد نبود ریاضیات ش کلا سخت بود راحت نبود...
مکانیکی ش واقعا سخت بود...
ترمودینامیک که نگو آخر نامردی بود خیلی خیلی سخت بود...:(
.
.
.
در کل من که خراب کردم...:(

Ho$$ein

کاربر ممتاز

آره مال ماهم خیلی دراماتیک بود !!!!! کنار پنجره بودم و کویر دانشگاه یزد رو مشاهده میکردم .... : دی
ضمنا بیسکویتش هم خوشمره نبود !!!

mansur_iran

عضو جدید
زبان عمومی به شدت سخت بود
تخصصی هم وقت گیر بود (یکی از دوستام که ریاضی نخونده بود 50 دقیقه رو زبان وقت گذاشته بود 24 تا تست رو زده بود)
ریاضی هم که بهتره چیزی نگم.عجیب ترین و سخت ترین سوالهای ممکن رو داده بودن و نمیدمنم چرا بعضی از سوال ها که از حلشون مطمئن بودم رو به جواب نمیرسیدم و ریاضی مهندسی زیاد تست داده بودن و در نهایت 4 تا تست بیشتر نزدم
تخصصی ها هم کلا نسبت به 88 و 89 و 90 سخت تر بود.اما مکانیکی تا حدی قایل تحمل بود .ترمو هم بد نبود ولی سوال های وقت گیر زیاد داشت.فیزیکی هم سوال های تیپ جدید زیاد داشت.
و در کل کنکور مزخرفی بود.

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
بچه ها بیایید تمام سوال ها رو تحلیل کنیم... به نظرم خیلی نامردی بود اصلا فکر نمی کردم این تیپی سوال بدن نه دیاگرام 3 فازی و نه گیبس هلمهولتزی نه اعداد مختلطی ...
زبان تخصصی متن عملیات حرارتی و ریخته گری داده بود ... زبان عمومی که همیشه 10 سوال اول سخته و یه جوریا ناممکنه واقعا وکب قوی می خواد... گرامر هاش خوبه ...

وای مخم داره سوت می کشه ... داغون بود مهندسی مواد 1391... داغون ترین سال کنکور

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
آره مال ماهم خیلی دراماتیک بود !!!!! کنار پنجره بودم و کویر دانشگاه یزد رو مشاهده میکردم .... : دی
ضمنا بیسکویتش هم خوشمره نبود !!!
من وقت نکردم بیسکویت بخورم.. یادمم رفت که همراه خودم بیارم اخه پول داده بودیم واسش.. کوفتشون بشه... :biggrin:

Ho$$ein

کاربر ممتاز
.
.
.
.
.
.
با این وضعیتی که شما میگین ...
کنکور سال آینده ...
:cry::(:cry:

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
بچه ها بیایید تمام سوال ها رو تحلیل کنیم... به نظرم خیلی نامردی بود اصلا فکر نمی کردم این تیپی سوال بدن نه دیاگرام 3 فازی و نه گیبس هلمهولتزی نه اعداد مختلطی ...
زبان تخصصی متن عملیات حرارتی و ریخته گری داده بود ... زبان عمومی که همیشه 10 سوال اول سخته و یه جوریا ناممکنه واقعا وکب قوی می خواد... گرامر هاش خوبه ...

اره واقعا سخترین کنکوره مواد تا بحال مال امسال بود.... ریاضیاتش که بدجوری حال همه رو گرفت...

ho3in.s

عضو جدید
.
.
.
.
.
.
آخه چرا میگی زبانش منصفانه بود حمید جان؟!! 3 تا متن به اون طویل و عریضی منصفانس؟ به قول مهدی 40 دقیقه وقت میخواست! تازه واسه امثال من که لاک پشتی میخونن که نگو!!!

آخرین ویرایش:

Ho$$ein

کاربر ممتاز

موافقم .
جداً سوالات زبان عمومی واقعاً سخت بود !!! خیلی ی ی ی ی سخت بود ... هرچه به مخم فشار آوردم نتونستم حتی 1 دونه بزنم ! گرامرش ولی بهتر بود ...
بنظرم سوالا اصلاً استاندارد نبودن ، همینطور که دوستان گفتن زبان تخصصی خیلی راحت بود اما خیلی هم وقت گیر ...

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
دوستان من فعلا برم يه چرتي بزنم!!!;)ديگه جواب نميده مغزم:confused:
زيادم حرصشو نخوريد...پناه بر خدا...براي همه سخت بوده:smile:
ولي از دست اين سنجش بايد سر گذاشت به كوه و بيابون:razz:

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
منظورم از منصفانه نسبت به ترمو و ریاضی و گفتم....

در کل حالم از کنکور بهم خورد... مهندسی مواد رشته تاپ و محاسباتی دارای ریاضی مهندسی که خیلی از رشته ها ندارن مثل عمران و هیولا ست دارای نظام مهندسی نیست و خیلی ها دست پایین می گیرن مواد و....
بااااااا دردمون یکی دوتا نییست که هم سختی درس و کنکور هم شیرینی مباحث مواد هم حرف بقبه ... هرچند ... مواد مواد بقیه جواد

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
درس خواص مواد مهندسی هم 8تا از 10 تا رو زدم...
خیلی آسون بود چندتا سرامیکی بود حال کردم......

ho3in.s

عضو جدید
دوستان من فعلا برم يه چرتي بزنم!!!;)ديگه جواب نميده مغزم:confused:
زيادم حرصشو نخوريد...پناه بر خدا...براي همه سخت بوده:smile:
ولي از دست اين سنجش بايد سر گذاشت به كوه و بيابون:razz:
برو استراحت کن... تو که خوب دادی شکر خدا:smile: