آی فون و گاز فلفل، ابتکار جدید برای حمایت از زنان +عکس

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به تازگی کاور جدیدی برای گوشی های آی فون طراحی شده تا امکانات دفاع از خود را در اختیار زنان قرار دهد.:w17:

به گزارش جذاب نیوز به نقل از شبکه سی ان ان آمریکا، طراحان کاور ویژه گوشی های موبایل آی فون در آلمان، در طراحی جدید، محفظه ویژه گاز فلفل نیز تعبیه کرده اند تا در صورت بروز مشکل برای زنان یا رویارویی با آزار دهندگان، زنان مالک گوشی بتوانند به موقع از گاز فلفل، استفاده کنند.

در این کاورها، شاسی کوچکی تعبیه شده است تا گاز فلفل بدون آگاهی و غیرارادی، استفاده نشود.

بنابراین گزارش، این کاور جدید باعث می شود زنان همیشه و هر مکان، گاز فلفل را در کنار خود داشته باشند و در مواردی که با آزاردهندگان روبه رو می شوند، از این گاز فلفل برای دفاع از خود استفاده کنند.

این کاور جدید به همراه گاز فلفل به قیمت 37 و نیم یورو معادل حدود 50 دلار عرضه شده است.
کاور جدید گوشی های آی فون به همراه گاز فلفل، تحت قوانین حمل سلاح در کشورهای اروپایی است و برای خرید آن باید مجوز کسب کرد.

solar flare

مدیر بازنشسته
چه کارا که واسه امنیت نمیکنیم
جای اینا انسانیت رو همه ما داشته باشیم کافیه

Green Head

عضو جدید
مگه تو آمریکا که مردمش با فرهنگن و تازه بی فرهنگی مردم خاور میانه رو مسخره می کنند چقدر زنان مورد آزار قرار می گیرند؟

مثلا نصفه شب تو خیابون با آزادی کامل (تقریبا بدون لباس ) داره راه می ره و بعد یهویی بهش حمله می شه؟، آخه چرا؟؟؟؟ :biggrin:

آخرین ویرایش:

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگه تو آمریکا که مردمش با فرهنگن و تازه بی فرهنگی مردم خاور میانه رو مسخره می کنند چقدر زنان مورد آزار قرار می گیرند؟

مثلا نصفه شب تو خیابون با آزادی کامل (تقریبا بدون لباس ) داره راه می ره و بعد یهویی بهش حمله می شه؟، آخه چرا؟؟؟؟ :biggrin:
ما که نشنیدیم تا این حد بد برن تو خیابون!

Green Head

عضو جدید
ما که نشنیدیم تا این حد بد برن تو خیابون!

ولی من خیلی شنیدم البته شنیدن اعتباری بهش نیست ولی خیلی ها اون جا این مدلی شده اند و از نظر خودشون هم دیگه شورشو در آوردن هم زن های بدشون زید شده هم مردای تجاوزگرشون

البته این رو هم بگم که اینا نباید بر علیه من استفاده بشه چون این چیزا تو همه دنیا زیاد شده حتی تو ... من فقط می خوام بگم کشوری که خودش نقطه ضعف کم نداره حق زیر سوال بردن فرهنگ و دین مردم با فرهنگ و متمدن شرقی رو نداره اونم به دلایل سیاسی.

آخرین ویرایش:

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی من خیلی شنیدم البته شنیدن اعتباری بهش نسیت ولی خیلی ها اون جا این مدلی شده اند و از نظر خودشون هم دیگه شورشو در آوردن هم زن های بدشون زید شده هم مردای تجاوزگرشون

البته این رو هم بگم که اینا نباید بر علیه من استفاده بشه چون این چیزا تو همه دنیا زیاد شده حتی تو ... من فقط می خوام بگم کشوری که خودش نقطه ضعف کم نداره حق زیر سوال بردن فرهنگ و دین مردم با فرهنگ و متمدن شرقی رو نداره اونم به دلایل سیاسی.
جمله خودتو برعکس کنی متوجه میشی که خود شما هم حق زیر سوال بردن فرهنگ کشور دیگه را نداری

Green Head

عضو جدید
چرا زیر سوال میبرنتون؟بهش فکر کردی؟

آره چون کسی که بخواد ایراد بگیره طلا هم بذاری جلوش این کارو می کنه!

البته منکر نقاط ضعفمون نمی شم که همه دارن ولی نباید زیر ذره بین برده بشه تا اون ملت رو تو دنیا منفور جلوه بده.....

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره چون کسی که بخواد ایراد بگیره طلا هم بذاری جلوش این کارو می کنه!

البته منکر نقاط ضعفمون نمی شم که همه دارن ولی نباید زیر ذره بین برده بشه تا اون ملت رو تو دنیا منفور جلوه بده.....
خوب شما هم داری ایراد میگیری چرا شما بیخیال نمیشی؟

Green Head

عضو جدید
خوب شما هم داری ایراد میگیری چرا شما بیخیال نمیشی؟

چیزی که من گفتم با توهین خیلی فرق می کنه، در حد کوچکترین انتقاد هم حساب نمی شه چه برسه به ایراد.

شما شاید فکر می کنید من روی چیزی تعصب دارم که دارم این حرفا رو می زنم ولی این طور نیست گاهی آدم باید واقعیت ها رو هم ببینه هر کشوری که پیشرفته تر و محبوب تره بهشت نیست که بخوایم همه جوره ازش دفاع کنیم. اتفاقا اگه آدم روی چیزی تعصب نداشته باشه (چه اینوری چه اونوری) خیلی از دروغ ها و واقعیت ها و بی عدالتی ها رو بهتر درک می کنه.

اگه تا حالا متوجه منظور من نشدید یا بشدت باهاش مخالفید مطمئن باشید شما هم روی یک چیزی تعصب دارید.

تعصب پرده ایست روی چشم ها که هیچ نوری از آن عبور نمی کند.

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چیزی که من گفتم با توهین خیلی فرق می کنه، در حد کوچکترین انتقاد هم حساب نمی شه چه برسه به ایراد.

شما شاید فکر می کنید من روی چیزی تعصب دارم که دارم این حرفا رو می زنم ولی این طور نیست گاهی آدم باید واقعیت ها رو هم ببینه هر کشوری که پیشرفته تر و محبوب تره بهشت نیست که بخوایم همه جوره ازش دفاع کنیم. اتفاقا اگه آدم روی چیزی تعصب نداشته باشه (چه اینوری چه اونوری) خیلی از دروغ ها و واقعیت ها و بی عدالتی ها رو بهتر درک می کنه.

اگه تا حالا متوجه منظور من نشدید یا بشدت باهاش مخالفید مطمئن باشید شما هم روی یک چیزی تعصب دارید.

تعصب پرده ایست روی چشم ها که هیچ نوری از آن عبور نمی کند.
بیا بیخیال بحث بشیم رفیق.جاش اینجا نیست