آیا جن وجود داره؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mj na

عضو جدید
تصورش سخته ولی بعضیا می گن ما جن رو دیدیم.عقاید خرافی بسیار زیادی در مورد جن وجود داره .نمی دونم بعضیا که می گن جنو دیدن دچار توهم شدن یا چیز دیگری
ولی دوست دارم نصفه شب برم قبرستون ببینم چی می بینم دروغ خرافات توهم و یا اینکه واقعآ جن وجود داره :warn:

نظر شما چیه ؟آیا کسی جرات داره نصفه شب بره قبرستون همراه دوربین و از دور بعضی از دوستاشم مراقبش باشن.اگه رفتید منم خبر کنید چون من شرایط رفتن به قبرستون رو ندارم

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی ها میگن جن رو دیدن ولی وقتی باهاشون صحبت کنی سوال کنی میگن ما نبودیم که دختر خاله ی پسر عمه م دیده!!!:biggrin:

همه به هم پاس میدن دیدنشو........:biggrin:

نه جنی وجود داره نه چیزی..........;):)

kemeia

عضو جدید
طبق ايات قران كريم جن وجود داره بله ;)
ولي با هيج دوربيني و با هيج تكنولوزي نميشه از اين موجودات عكس كرفت با تو جه ايات قران

taha894

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه برنامه از شبکه یک آخر شب پخش میشد به اسم " این شب ها "

این برنامه یک جلسه رو اختصاص به موضوع جن داده بود .

و از ابعاد مختلف این موضوع رو بررسی کرد ...:redface:

اما اینکه الان بخوام بگم ، هست یا کجاست و .... زمان زیادی رو میطلبه .

ولی مطمئنا وجود داره :cry:

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
احتمالآ باید دچار توهم شده باشه ;)

حتما.......:biggrin:

بابا جن از اینجا اومد که قبلا حوصلاشون سر میرفته میخواستن داستانهایی بگن که بتونه سرگرم کننده باشه خیلی از چیزارم چون معلوماتشون کم بوده و نمیدونستن جریان چیه ربط میدادن به این موجود خیالیه بیچاره!......
اگه جای جن بودم همه آدم هارو میبردم دادگاه که انقدر بهمش تهمت زدن.........

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه نداره........:redface::D

zx1

عضو جدید
چی کار کرده؟!:eek::D

هیچی ما که دیگهداشتیم بهش عادت میکردیم!
اما واضحترین کاری کهکردش و هنوز یادمه اینبودکه:
تو خونه چهار نفری نشسته بودیم سر سفرهشام و داشتیم غذا میخوردیم ...
تو آشپزخونه ما آبگرمکن دیواری بود و باید آب گرم تا آخر باز میشد تا آبگرمکن روشن شه...
خلاصه ما داشتیم غذا میخوردیم که یهو صدای پیچیدن شیر آب اومد
فاصله ماهم تا آشپزخونه 5 قدم بود و آشپزخونه هم اوپن بود و کاملا داشتیم شیر آب رو میدیدیم
...
:cry:
خوب ...
هیچی دیگه شیر چرخید و آب گرم با فشار اومد! یعنی شیر آب گرمتا آخر باز شد! طوری که میگم آبگرمکن روشن شد!
بعد ...:cry::cry::cry:

هیچی دیگه ...
دیگه چیزی یادم نیست ...
فقط یادمه با گرمکن تو خیابون داشتم می دوییدم ...
فکر کن ...
شب ... شیر آب ... آب گرمکن ...:cry::cry::cry::cry:

بازم بگم؟

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز

من کاملا یدمه اون بنامه و ضبطش هم کرده بودم ولی خیلی از چیزها تو اون برنامه یا گفته نشد یا دروغ بود دلیلش هم:عمومی بودن شبکه و ...............
بعضی هاش هم راست بودن

*Essi*

اخراجی موقت
تصورش سخته ولی بعضیا می گن ما جن رو دیدیم.عقاید خرافی بسیار زیادی در مورد جن وجود داره .نمی دونم بعضیا که می گن جنو دیدن دچار توهم شدن یا چیز دیگری

از بحث ما در یک تاپیک دیگه به نفع خودت سو استفاده کردی.;)
قراره یکی از دوستان،جن ها را بفرسته سراغم.:cry:
علاقمندان به تاپیک با موضوع زیر در صفحات 7و8 مراجعه کنند.:heart:
http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=176468&page=7

archi_arch

مدیر بازنشسته
هر وقت بحث جن میشه این سوال واسم پیش میاد:
جن بین مردم ما (مسلمونا) رواج داره! میگن اگه میخوای از شر جن در امان باشی بسم الله بگو .. اگه جن دیدی یا اگه میخوای کف زمین اب گرم بریزی و ....!! کلی هم داستان مختلف از بلاهایی که سر مردم اومده از لجبازی ودشمنی جنها باهاشون چون بسم الله نگفتن و اذیتشون کردن یا بچه شو سوزوندن و ...!!
حالا من موندم اگه جن وجود داره خب تو ایران و بین مسلمونا که نیست فقط! خارجیها و غیرمسلمونا هم پس باید باهاش درگیر باشن؟ اما اونها که بسم الله ندارن!! پس چه جوری در امانن؟ چه جوریه که جنها با اونها کاری ندارن؟ ولی یه مسلمون اگه یادش بره بسم الله بگه و اب گرم رو زمین بریزه جنها باهاش دشمن میشن؟!

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو آشپزخونه ما آبگرمکن دیواری بود و باید آب گرم تا آخر باز میشد تا آبگرمکن روشن شه...
فاصله ماهم تا آشپزخونه 5 قدم بود و آشپزخونه هم اوپن بود و کاملا داشتیم شیر آب رو میدیدیم
...
خوب ...
هیچی دیگه شیر چرخید و آب گرم با فشار اومد! یعنی شیر آب گرمتا آخر باز شد! طوری که میگم آبگرمکن روشن شد!

هیچی دیگه ...
دیگه چیزی یادم نیست ...
فکر کن ...

بازم بگم؟

این اواتررت شبیه جنه
جن همه جای دنیا هست
یه ذره تحقیق کنی خیلی چیزها در موردش میفهمی

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
...
خوب ...

هیچی دیگه ...
دیگه چیزی یادم نیست ...
فکر کن ...

بازم بگم؟

4 نفری داشتین با گرمکن تو خیابون می دوییدین...یاد فیلم های آلفرد هیچکاک افتادم...میشه قضیه رو بازترش کنی من عشقم اینه که راجع به این جور مسائل بحث کنم...البته نه الان نه تو این جا...ساعت 3 شب وقتی تو باغ نشستی سگ هم پر نمی زنه با رفیقت بشینی در مورد این مسائل حرف بزنی اونم به این قضایا حساس باشه...چه حالی میده:smoke:

• Like
واکنش ها: zx1

un-open

عضو جدید
جن بین مردم ما (مسلمونا) رواج داره! میگن اگه میخوای از شر جن در امان باشی بسم الله بگو .. اگه جن دیدی یا اگه میخوای کف زمین اب گرم بریزی و ....!! کلی هم داستان مختلف از بلاهایی که سر مردم اومده از لجبازی ودشمنی جنها باهاشون چون بسم الله نگفتن و اذیتشون کردن یا بچه شو سوزوندن و ...!!
حالا من موندم اگه جن وجود داره خب تو ایران و بین مسلمونا که نیست فقط! خارجیها و غیرمسلمونا هم پس باید باهاش درگیر باشن؟ اما اونها که بسم الله ندارن!! پس چه جوری در امانن؟ چه جوریه که جنها با اونها کاری ندارن؟ ولی یه مسلمون اگه یادش بره بسم الله بگه و اب گرم رو زمین بریزه جنها باهاش دشمن میشن؟!

اگه امکانش هست میشه منم دلیلش رو بدونم؟

zx1

عضو جدید
4 نفری داشتین با گرمکن تو خیابون می دوییدین...یاد فیلم های آلفرد هیچکاک افتادم...میشه قضیه رو بازترش کنی من عشقم اینه که راجع به این جور مسائل بحث کنم...البته نه الان نه تو این جا...ساعت 3 شب وقتی تو باغ نشستی سگ هم پر نمی زنه با رفیقت بشینی در مورد این مسائل حرف بزنی اونم به این قضایا حساس باشه...چه حالی میده:smoke:

منم موافقم اینجاجاش نیست! هر وقت خواستی بگو بریم کف بهشت زهرا قطعه های قدیمی!:cool:
ولی جدا راست میگم!
تازه این یه موردش بود!
تو خودتو یه لحظه بزارجای من! جلوی روت چهار-پنج دور شیر آب پیچیده میشه و آبگرمکن روشن میشه! این یعنی چی؟:que:

حسین-تی

عضو جدید
از کجا میدونی!؟:surprised:

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم موافقم اینجاجاش نیست! هر وقت خواستی بگو بریم کف بهشت زهرا قطعه های قدیمی!:cool:
ولی جدا راست میگم!
تازه این یه موردش بود!
تو خودتو یه لحظه بزارجای من! جلوی روت چهار-پنج دور شیر آب پیچیده میشه و آبگرمکن روشن میشه! این یعنی چی؟:que:

بریم...من پایه ام...

راستی یه چیزی...راسته میگن رو آتیش آبپاشی داخلی کنی جن میاد؟:D

• Like
واکنش ها: zx1

ahmadlinux

عضو جدید
اره وجود داره برای من هم اتفاق افتاده ما توی خونه 6 نفر بودیم دو تا از دوستان داشتند توی یه اتاق دیگه درس می خوندن و من هم همراه 3 تای دیگه داشتیم تلویزیون تماشا می کردیم که یکی از دو نفری که توی اتاق بود بدون اینم که اصلا" صدای باز کردن در بیاد از کنار در اومد توی هال و رفت توی اشپزخونه و 2 ثانیه بعد همون نفر دوباره از توی اتاق اومد بیرون همین که اومد بیرون هم داشتیم از ترس سکته می کردیم

zx1

عضو جدید
بریم...من پایه ام...

راستی یه چیزی...راسته میگن رو آتیش آبپاشی داخلی کنی جن میاد؟:D

والا ما تو خونمون آتیشدرست نمی کردیم!
از اون اولم تو دستشویی کارمون رو می کردیم!
واسمون جن اومد وای به حال وقتی که ...

پس قرار شد قطعه 7 بهشت زهرا! ساعت 3 صبح! زیر درختهای کاج بلند! با موسیقی متن صدای شغال و زوزه گرگ!
اگه خواستی آتیشم روشن میکنیم و روش *** میکنیم که مطمئن شیم حتما میاد!

توجه: لطفا از آوردن بچه ها خودداری کنید! از بچه ها در مجلسی دیگر پذیرایی خواهد شد!

.

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونا جن هاشون خارجيه ! بهشون ميگن اين د نيم آو گاد ! :smile:

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
جن که وجود داره..................ولی خوب شک دارم این همه آدم دیده باشنش

Hazhir.

عضو جدید
ولی دوست دارم نصفه شب برم قبرستون ببینم چی می بینم دروغ خرافات توهم و یا اینکه واقعآ جن وجود داره :warn:

نظر شما چیه ؟آیا کسی جرات داره نصفه شب بره قبرستون همراه دوربین و از دور بعضی از دوستاشم مراقبش باشن.اگه رفتید منم خبر کنید چون من شرایط رفتن به قبرستون رو ندارم

جن تو قبرستان چه غلطی میکنه ؟

من پارسال اینکارو کردم و خداییش ترسناک بود . فکر کن نصف شب وسط این همه قبر و تو این تاریکی و سکوت مطلق بری قدم بزنی . اونجا که ما رفتیم یه باغ هم کنارش بود :cry:

حسین-تی

عضو جدید
شما جز این شنیدی و دیدی؟:surprised:
مشکل اینجاست که رفتن جن اصلا ربطی به بسم الله گفتن و نمدونم آهن و فلز و این چرت و پرتا نداره . . .!:surprised:
چه خارجی و چه ایرانی!
در رابطه با خارج زیاد شنیدم ولی ندیدم . . .!:)( آخه هیچکدومش به واقعیت نزدیک نبود!)

وضعیت
موضوع بسته شده است.