آیا به این اعتقاد دارید؟ " از دل برود هر آنکه از دیده برفت"

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز ... خیلی این سوال ذهنم رو مشغول کرده ... یعنی این قضیه درسته ؟
یعنی تمام کسایی که ما یه زمانی دوسشون داشتیم و الان به هر دلیلی در کنار ما نیستن دیگه فراموش می شن؟
مثلا دوستی که از پیش ما بره .. یا عزیزی که جونشو از دست بده و یا .....

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی تمام کسایی که ما یه زمانی دوسشون داشتیم و الان به هر دلیلی در کنار ما نیستن دیگه فراموش می شن؟
موافقم خیلی پیش میاد!!!
اما واسه من یه مورد اینطور نشد!!!!!
همین نپو که تو اسم کاربریمه!!!!!!!!!

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز

شاید فراموش نشه چون ادم همیشه خاطره های خوب و دوستای خوب یادش میمونه ولی به نبودنشون یا ندیدنشون عادت میکنیم:cool:

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافقم خیلی پیش میاد!!!
اما واسه من یه مورد اینطور نشد!!!!!
همین نپو که تو اسم کاربریمه!!!!!!!!!

چه جالب ... من فکر می کردم این دروغ باشه ولی چند مدته فهمیدم که راسته....
ولی نمی دونم چرا با اینکه من طرفم رو نمی بینم بازم از ذهنم پاک نشده ؟:surprised:

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی نمی دونم چرا با اینکه من طرفم رو نمی بینم بازم از ذهنم پاک نشده ؟:surprised:
نه همه چیز همه جا همیشه صدق نمیکنه!!!!!

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حدود زیادی مخالفم....این مساله در مورد علاقه مندیها و وابستگی های سطحی و رابطه های بی بنیاد صادقه و گرنه شما اگه 100 سال مادرت رو نبینی ا علاقه ات کم میشه؟یا از یادت میره؟
من خودم یه دوست بسیار صمیمی دارم که چند ساله شاید سالی 4 بار هم همو نبینیم ولی اغراق نیست اگه بگم همیشه و همیشه تو ذهن هم دیگه ایم ...واقعا یه قسمتی از قلبم براش میزنه:heart::w40:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز

تو فکر و ذهن ادم میمونه خصوصا وقتی خیلی عزیزه
فقط ما عادت میکنیم که کمتر به زبان ازش یاد کنیم والا تو ذهن وقلبمون همیشه زنده است
حتی اگر هزار سال بگذره

a.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
be nazare man bastegi dare ke un shakhs ki bashe....hamamoon to zendfgi ba adamaye ziadi barkhord dashtim...vali momkene ke bazihashoono hatta bad az 2 mah nadidan faramoosh konim va baziha ta abad too yademoon bemoonan.
dar kol harchi jaie ke baraye adama too ghalbemoon baz mikonim bishtar bashe be hamoon andaze ham be yadeshoonim

a.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
raste raste...man 12 sale pish ye doosti dashtam ke kheyli baram aziz bood (va albate hast),vali na tanha hichvaght faramooshesh nakardam balke bade in hame sal nadidanesh har rooz ke miram biroon har lahze montazeram ke bebinamesh...hatta tak take lahzehaie ro ke ba ham boodim yadame va harrooz varagh mizanameshoon,shayadam ye jooraie nemikham faramooshesh konam...:redface:i

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته مگر اینکه محبوب خیلی دیگه عشقش آتیشی باشه ........من سه روز نبودم غیر دو سه نفر هیشکی سراغمو نگرفته بود .....الانم میخوام یه ماه برم دیگه اونوقت وقتی میام هیشکی منو نخواهد شناخت

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته مگر اینکه محبوب خیلی دیگه عشقش آتیشی باشه ........من سه روز نبودم غیر دو سه نفر هیشکی سراغمو نگرفته بود .....الانم میخوام یه ماه برم دیگه اونوقت وقتی میام هیشکی منو نخواهد شناخت
وای
چه خوب
سهیل برو به سلامت

mr.abooli

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به یادت بودم در تاپیکه آذریها جرا.... دعوتت کردم باور نم کنی یه نگاه بهش بکن دوست داریم سهیل جان:gol:

سالاری

عضو جدید
نه سهیل توباید باشی سهیل نرو سهیل بیدار شو تونباید بخوابی واگرنه اینجا از سردی میمیریم:cry::cry::cry::crying::crying::crying:
ولی من هیچ کسو فراموش نمی کنم اما دلم دیگه واسش التهاب نداره

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه خير من مخالفم!!!!

يعني اگه از ديده رفت و از دلتم رفت؛ بدون دوسش نداشتي كه اينطوري شده....
دوست داشتن بين قلبها يه پيوندي ايجاد ميكنه كه با نديدن عشقت اون پيوند از بين نمي ره بلكه يكمي سست ميشه كه با ديدن مجدد عشقت دوباره به حالت اوليه اش بر ميگرده!!!!

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز

وااااا سهيل اين چه حرفيه... من يه مدت نبووودم هيشكي نيومد بگه لاله كجايييي... :crying2:

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااا سهيل اين چه حرفيه... من يه مدت نبووودم هيشكي نيومد بگه لاله كجايييي... :crying2:
لاله به خدا یه تاپیک زده بودم باسم گل لاله .....هرچه قدر گشتم پیدات نکردم ......لینکشو میدم بهت .....دیگه تقدیمش کردم به فروغ عزیز:sweatdrop:

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم مخالفم... دوري باعث نميشه آدم يادش بره... اگه يكي يادش رفت معنيش اينه كه طرفه مقابلشو واقعا دوس نداشته... اما اگه نتونه فراموش كنه يعني اينكه اون طرف خيلي روش تاثير گذار بوده و يه خاطره ي كوچيك كلي ميتونه آدمو پريشون كنه... به ياده روزاي گذشته... اينم بگم كه هميشه يه دليله منطقي برا دوس داشتن داشته باشيد... ببينيد واقعا طرفه مقابل لياقته اين همه دوس داشتنو داره يا نه... اگه بتونيد خودتونو قانع كنيد كه اون هموني نبوده كه مي خواستيد راحت از يادتون ميره...

امین خلعتبری

عضو جدید
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد

عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد

با عرض پوزش
عشقی که سست بشه دیگه عشق نیست .یه دوستی سادهاست که با دیدن به یادش می افتی وباندیدن فراموشش میکنی

:w21: خس وخاشاک 209 :w21: