آمار باور نکردنی یکی از تالارهای معروف تهران!!

ahmadlinux

عضو جدید

درصد از ازدواج‌های صورت گرفته در یکی از تالارهای مشهور تهران، منجر به طلاق شده است.
این آمار، همه حکایت از این دارد که 68 درصد از کسانی که جشن ازدواج خود که را در این تالار برگزار کرده‌اند، گفته‌اند زندگی‌شان حتی دوام یکساله نداشته و در نهایت از یکدیگر جدا شده اند.

بنابر این گزارش، طی یکسال گذشته بیش از 350 مراسم ازدواج در تالار فوق انجام شده است، که هزینه‌های هر مراسم از 150 میلیون فراتر بوده است.

شایان ذکر است برخی از چهره‌های اقتصادی و حتی ورزشی کشور نیز جشن های عروسی خود را در این تالار برگزار کرده‌اند.

"ع .د" که از سرشناسان عرصه ورزش کشور محسوب می‌شود، مراسم ازدواج خود را در این تالار برگزار کرده است.

در برخی از ازدواج‌های این تالار که در منطقه فرمانیه تهران قرار دارد میزان مهریه در نظر گرفته شده، سکه بهار آزادی به ارتفاع قله هایی همچون هیمالیا(8000متر) و دماوند(5610) بوده است.

این اطلاعات در حالی فاش می‌شود که مدیریت تالار مذکور قصد داشته است از کسانی که طی یکسال اخیر در تالار فوق مراسم خود را برگزار کرده‌اند، دعوت به عمل آورده و طی یک جشن تحت عنوان یکسالگی زندگی، از آنان تقدیر به عمل آورد که متوجه می‌شود 68 درصد از ازدواج‌های انجام شده در تالار منجر به طلاق شده است.

شایان ذکر است در یکی از این جشن‌های عروسی، ارزش تقریبی خودروهای میهمانان حاضر در تالار، 17 میلیارد تومان برآورد شده است.

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
منو بگو که میخواستم جشنمو تو این تالار بگیرم......نمیخوام دیگه.زندگیمو بیشتر دوست دارم.

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

"ع .د" که از سرشناسان عرصه ورزش کشور محسوب می‌شود، مراسم ازدواج خود را در این تالار برگزار کرده است.

به نظر شما منظور از ع . د کی میتونه باشه؟؟؟

من میگم یا حسین رضازاده یا علی دایی
:whistle:

آخرین ویرایش:

spow

اخراجی موقت
جالب بود وبامزه
ولی نمیشه اینو به علت طلاقها مربوط کرد
شاید نداشتن تعامل فکری بین طرفین ازدواج مهمترین عامل طلاق باشه که تو این تالار احتمالا درصدش بالا بوده!

Wilfred

عضو جدید
درصد از ازدواج‌های صورت گرفته در خود کشور هم کم از این امار نداردعزیز من.
اص لا□ او□ ایی ‘’ ‍█ که

fatam

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حالا 3 بار برای عروسی به همین تالاری که میگین دعوت شدم و رفتم...
ازون سه تا زوج دو تاشون از هم جدا شدن!
پول زیادی هم واقعا نکبت میاره!
به حدی اسراف تو مراسمای این تالار هست, که واقعا گریه داره!!!!
البته جریان اون سکه طلاها و مهریه ها خیلی مسخره بود و من باور نمیکنم! اونایی که شیکماشون انقد سیره, به این مهریه ها نیازی ندارن و اعتنایی ندارن, مگه اینکه یارو دیگه خیلی خیلی خیلی تازه به دوران رسیده بوده و شدیدا عقده داشته وگرنه بعیده همچین چیزی!

در هر حال, باعث تاسفه که بعضیا انقدر راحت اسراف میکنن و خرج میکنن!
کاش در کنار این چیزا, دست یه بچه یتیمو هم بگیرن! یه خانواده بدبخت و بیپول رو هم بهش برسن!

همین:cry:

fatam

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالب بود وبامزه
ولی نمیشه اینو به علت طلاقها مربوط کرد
شاید نداشتن تعامل فکری بین طرفین ازدواج مهمترین عامل طلاق باشه که تو این تالار احتمالا درصدش بالا بوده!

وقتی معیار ازدواج, پول خانواده ها باشه, وقتی دغدغه ازدواج همفکری و تفاهم نباشه, وقتی چشم و هم چشمی خانواده ها رو کور کنه, و از همه مهمتر وقتی اینهمه اسراف باشه و دست مستحقی گرفته نشه, نکبت جای خوشبختی رو میگیره!
(نمیگم هرکی اونجا مراسم میگیره اینجوریه, نه! ولی ازین تیپ آدما زیاد اونجا مراسم گرفتن تاحالا!)

farzan001

عضو جدید
اون علی دایی که خیلی تابل بود!:lol:
بعدشم گفته محله اش فرمانیه ست نه اسم تالار!!!!!!!!:child:
عزیز دلم اسم تالارشم فرمانیه است.
اگه علی داییش تابل بود فرمانیه رو هم از عروسی علی دایی میشد فهمید.
تالار و باشگاه بزرگ فرمانیه
سیندرلا جان اگه من خنگم شما کمکم کن باهوش بشم. مرسی

آخرین ویرایش:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادش رفت بگه اون مهمان هایی رو که از شهرای دور دعوت می شدند به این تالار به همراه کارت عروسی آنچنانی بلیط رفت آمد هواپیما هم داخل پاکت می زاشتن :)

یکی از این عروس خانوما اونقده زشت و لاغر مردنی بود که روز عروسی وختی عروس پا گذاشته بود تو تالار همه این جوری:surprised: مونده بودن چون عروس خانوم اصلا خودش نبود کلا کس دیگه ای بود بعدا فاش شده بوده بود واسش حتی ران و خیلی ببخشید باسن هم گذاشته بودن رو صورتش گونه (البته از نوع گریمی ) کلا عروس یه کس دیگه شده بود :w15::w15::w15:

مطمئن باشید تازه به دوران رسیده توشون خیلی زیاده

zanememar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب در اینجا دوباره این مسئله مطرح میشود:
علم بهتر است یا ثروت؟:biggrin:

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
این نه به خاطر نفرین شده بودن تالاره.بلکه به خاطر اینه که تو اون قشری که اونجا مراسم میگیرن اولویت زندگی همیشه پول بوده و پول.خب با فرهنگی که اونا دارن مطمئنا باید اینطور باشه.

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
در اینکه امار طلاق در ایران بالا رفته هیچ شکی نیست ولی اگه کسی اونجا عروسی گرفته باشه و پولش رو از راه خیر بدست اومده که هیچ ولی اگه از راه پدرسوخته بازی در اورده باشه دلیل طلاق میتونه این باشه که خود این جور ادما طاقت هیچ کسی رو ندارن وای به حال کسی مثل خودشون.........

بالا