آمادگی و رفع اشکال دروس کارشناسی

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام من این تاپیک رو درست کردم که هر کسی اشکال ساختمان داده داره بپرسه تا به کمک دوستان رفع بشه و اونایی هم که بلدن واسه ارشد براشون مرور بشه امیدوارم اشکال ها بی جواب نمونه چون خودم ساختمان برنامه هاش خیلی اشکال دارم.

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
ایجاد چندین صف در داخل یک آرایه

ایجاد چندین صف در داخل یک آرایه

من این برنامه کدش رو میزارم ولی هیچی سر در نیاوردم چی به چیه خودش هم بعد ایجادش عنصر درج کرده بعد حذف کرده کلا گیجم کرده منبع اشکالم ساختمان داده پیام نور نوشته جعفر تنها فصل 4 صف ها سوال 4
کد:
[int front [m+1],rear[m;
elementtype q[n];
front[i]=rear[i]=(n/m)*i-1;     0<=i<m
front[m]=n-1;      i=m
rear[i]>=front[i+1]    queue is full
front [i]==rear[i]     queue is empty
بعدش هم اعمال مربوط به درج و حذف از هر صف
کد:
void newqueue (int i(
}
front [i]=rear[i]=n/m*i-1;
{
void addq(int i,elementtype item)
if(rear[i]>=front[i+1])
   printf("queue%i is full",i+1);
else 
queue[++rear[i]=item;
{
elementtype delq(int i)
}
if (front[i]==rear[i]

}
printf("queue %i is empty",i+1);
return NULL;
}
else return queue [++front[i]];
{

آخرین ویرایش:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
من این برنامه کدش رو میزارم ولی هیچی سر در نیاوردم چی به چیه خودش هم بعد ایجادش عنصر درج کرده بعد حذف کرده کلا گیجم کرده منبع اشکالم ساختمان داده پیام نور نوشته جعفر تنها فصل 4 صف ها سوال 4
کد:
[int front [m+1],rear[m;
elementtype q[n];
front[i]=rear[i]=(n/m)*i-1;     0<=i<m
front[m]=n-1;      i=m
rear[i]>=front[i+1]    queue is full
front [i]==rear[i]     queue is empty
بعدش هم اعمال مربوط به درج و حذف از هر صف
کد:
void newqueue (int i(
}
front [i]=rear[i]=n/m*i-1;
{
void addq(int i,elementtype item)
if(rear[i]>=front[i+1])
   printf("queue%i is full",i+1);
else 
queue[++rear[i]=item;
{
elementtype delq(int i)
}
if (front[i]==rear[i]

}
printf("queue %i is empty",i+1);
return NULL;
}
else return queue [++front[i]];
{

برای اینکه خوب قضیه رو یاد بگیری اولش باید چند تا نکته رو دقت کنی

مثلا چه موقع صف پر هست و چه موقع خالی (که بستگی داره صف ساده باشه یا حلقوی)

همچنین باید مفاهیم front & rear رو هم خوب بلد باشین و بدونین دقیقا به کجا اشاره میکنن .. معمولا front به خانه ایی قبل از خانه اول اشاره میکند و rear به خانه آخر صف اشاره میکند (گفتم معمولا چون ممکنه توی صورت مسئله چیز دیگه ایی ذکر کنند)

همچنین باید این رو بدونی که در صف از ابتدای صف , عنصر درج میشه .. و از انتها صف , عنصر حذف میشه .. پس اگر خواستی چیزی رو درج کنی با front کار داری و باید اول صف بری

کد اولی که نوشتی چیز خاصی نیست .. و فقط بررسی میکند که صف پر هست یا خالی

این نکته ها رو یاد بگیر :
صف معمولی (خطی) :

وضعیت صف اولیه : front=rear = 0
خالی بودن صف خطی : front = rear
پر بودن صف خطی : rear = n

صف حلقوی :

خالی بودن : front = rear
پر بودن صف : front = (raer + 1) mod n

فکر کنم با یاد گیری این تفاسیر بتونی راحت کد دومت رو خودت درک کنی ..

اگر سوال داشتی بپرس

آخرین ویرایش:

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
اون قسمت ها رو می فهمم بقیه دستورات رو نمی فهمم مثلا این قسمت هاش رو نمی فهمم:

front=rear=(n/m)*i-1; و یکی همrear>=front[i+1]
میشه یه خواهش دیگه بکنم میشه این دستور رو به زبان خودمون توضیح بدی که چی کار کرده؟:confused:

dzzv_13

مدیر تالار
اون قسمت ها رو می فهمم بقیه دستورات رو نمی فهمم مثلا این قسمت هاش رو نمی فهمم:

front=rear=(n/m)*i-1; و یکی همrear>=front[i+1]
میشه یه خواهش دیگه بکنم میشه این دستور رو به زبان خودمون توضیح بدی که چی کار کرده؟:confused:

اولین دستور که مشخص میکنه جایگاه front و rear کجا هستند

دستور دوم هم میگه اگر rear بزرگتر از یه خانه جلوی front (گفتم front به خانه ماقبل اول اشاره میکنه .. پس به علاوه یک گذاشته جلوش تا خونه اول رو نشون بده ) باشه حلقه پر میشه

(اگر به پست اولم دقت میکردی و شرط پر بودن صف حلقوی رو میخوندی .. پی میبردی که این دو دستوری که الان گفتی ترکیبشون همون شرط پر بودن صف حلقوی هست .. درست نمیگم ؟!! )

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
اولین دستور رو میشه بیشتر توضیح بدی؟چه چوری جایگاه رو مشخص می کنه؟در مورد دومی هم فرق این دو دستور چیه:
کد:
rear [i]>=front [i+1]
و دستور
کد:
rear[i]>=front[i]+1
؟

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
آمادگی و رفع اشکال دروس کارشناسی

سلام این تاپیک رو درست کردم چون نزدیک امتحان های پایان ترمه و هرکسی می خواد بخونه نمی دونه کدوم فصل ها مهمه و یا از هر فصل کدوم موضوع ها مهم ترند و هم واسه اینکه یه درس رو یاد بگیریم چه جوری بخونیم بهتر نتیجه می گیریم منظورم روش مطالعه است یعنی اینکه مثلا درس معماری شروع کنیم از اول کتاب رو سطر به سطر بخونیم یا فقط مسئله حل کنیم بهتره .کلا هر کسی هر تجربه ای در مورد درسها داره که میتونه کمکمون کنه لطفا بگه (خواهشا فقط درسای ترم بالا رو نگین درسهای ترم های پایین رو هم بگین منظورم معماری,نرم افزار,ساختمان داده و ...........)

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
همونطور که خودت گفتی نمیشه یه فرمول کلی واسه همه درسا داد.اما واسه همه افراد هم نمیشه یه فرمول کلی داد!باید ببینی چطور میفهمی.یه نفر ممکنه لازم باشه توی یه درس خط به خط کتابو بخونه.یه نفر شاید فقط نکات مهمش رو بخونه کافیش باشه.مثلا معماری رو مثال زدی،استاد ما اصلا خوب توضیح نمیداد.من تقریبا هیچی نفهمیدم،بنابراین خط به خط از اول فصل ۴ مانو شروع کردم به خوندن تا آخر جایی که اعلام شده بود.هنوز هم توی معماری مشکل دارم.مهندسی نرم افزار پرسمنه؟ پروفسور حقیقتا درددل و خاطره گویی زیاد کرده! مطالب بیهوده زیاد داره و قالب کتاب هم بیشتر رفرنسه تا آموزشی.خط به خط خوندنش وقت تلف کردنه.ساختمان داده/گسسته/طراحی الگوریتم هم غیر از خوندن درس،حل تمرینش مهمه.باید مطلب جا بیفته.اگه پیام نور هستی حل کردن نمونه سوالات ترم های قبل رو به هیچ وجه فراموش نکن.

mandana_f

عضو جدید
خودم به شخصه الان نمیتونم یه حرف کلی بزنم یا اینکه بیام 144 واحد ( که ما پاس کردیم ) رو تحلیل کنم

به نظر اول بچه ها بپرسن بعد جواب داده بشه بهتره . یا اینکه حداقل هر چند روز روی چند تا درس خاص صحبت بشه .

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهترین پاسخ میتونه راهنمائی هم دانشگاهیات باشه. چون اونا میدونن سوالات به چه صورتی طرح میشه و...
ولی در کل بستگی به زمانی داره که قصد داری برای امتحان بذاری
اگر فرصت کافیو برای مطالعه داری خوب عالیه بتونی اول جزورو بخونی بعد هم مثالو تمرین
ولی یه وقت چشم به هم میزنی میبینی شب امتحانه و هیچی نخوندی :d که در این صورت بهترین گزینه فقط خوندن تمرینها و نمونه سوالاس.
موفق باشی دوست من

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
بابت جواباتون خیلی خیلی ممنون ولی نمی دونم چرا نمی تونم منظورم رو بگم :cry:منظورم اینه که شماها که این درسارو پاس کردین چه جوری خوندین چه جوری یاد گرفتین شاید واسه ما هم کاربرد داشت منظورم اینه روش تون رو بگین ما هم امتحان کنیم و هم اینکه خوب شما ها بهتر از ما میدونید که کجا ها مهم اند و کدوم قسمت هاش بیشتر سوال میدن مطمئنا کسی که چند بار یه کتاب رو خونده بهتر از کسی که تازه می خونه در مورد کتاب آشنایی داره یعنی میدونه چی به چیه میشه بگین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در مورد روش مطالعه هم لطفا لطفا توضیح بدید .خلاصه جملاتم :اگه کسی ازتون بپرسه واسه گرفتن یه نمره خیلی خیلی خوب در یه درس مثلا معماری باید چه جوری بخونه تا نتیجه ی خوبی بگیره(یادم رفت بگم من دانشجوی پیام نورم:D):gol::gol:

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
.مهندسی نرم افزار پرسمنه؟ پروفسور حقیقتا درددل و خاطره گویی زیاد کرده! مطالب بیهوده زیاد داره و قالب کتاب هم بیشتر رفرنسه تا آموزشی.خط به خط خوندنش وقت تلف کردنه.

آره کتابمون پرسمنه ترجمه جعفرنژاد قمی.اگه خط به خط خوندنش وقت تلف کردنه پس چه جوری بخونیم بهتره؟

dzzv_13

مدیر تالار
اگه کسی ازتون بپرسه واسه گرفتن یه نمره خیلی خیلی خوب در یه درس مثلا معماری باید چه جوری بخونه تا نتیجه ی خوبی بگیره(یادم رفت بگم من دانشجوی پیام نورم:D):gol::gol:

باید درس مدار منطقی رو خوب پاس کرده باشی و همچنین به این درس مثل دروس ریاضی نگاه کنی .. یعنی اینکه باید اثبات بشه برات که واقعا چرا فلان جواب بدست اومد (اگر میخوای واقعا این درس رو بفهمی)

برای این درس بهتر از اینکه کتاب خوبی گیر بیاری باید سعی کنی استاد خوبی گیر بیاری .. یه جورایی مفاهیمش از جزئ به کل رسیدن هست

وقت زیاد گذاشتن برای تمرینات +با استاد خوبی برداشتن این درس + خوندن کتاب موریس مانو + خوندن یک کتاب کنکوری (مثلا پوران) = یه نمره خوب گرفتن و برای ارشد هم آماده شدن

نکته : این درس یه جروایی با مفاهیم سیستم عامل هم در ارتباط هست (یه سرفصلهاییش)

در کل درس خشکی هست .. ولی اگر روش تمرکز کنی و به جواب برسی یکی از شیرین ترین درسا میشه

(اگر تک تک درسا رو بگین بهتر میشه راهنماییتون کرد)

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
راستش در مورد استاد معماری استادمون خیلی خوبه ولی نمیدونم چه جوری بگم مشکلم چیه :من جزوه استاد رو می خونم اونو می فهمم بعد کتاب رو می خونم بعد از اینکه فصل رو تموم می کنم هیچی یادم نمی مونه در مورد تمرینا هم جواب رو نگاه می کنم بیشتر مواقع می فهمم چی کار کرده ولی خودم نمیتونم حل کنم (گر معما حل شود آسان شود ماجرای منه)نمیدونم چرا موضوع واسم اینقدر پیچیده شده حفظ هم نمی کنم ولی وقتی بر می گردم اون تمرین فصل قبل رو نگاه می کنم می بینم یادم نیست واسه همین می پرسم چه جوری بخونم.در مورد درسها :نرم افزار ,ساختمان داده و معماری :gol:

dzzv_13

مدیر تالار
راستش در مورد استاد معماری استادمون خیلی خوبه ولی نمیدونم چه جوری بگم مشکلم چیه :من جزوه استاد رو می خونم اونو می فهمم بعد کتاب رو می خونم بعد از اینکه فصل رو تموم می کنم هیچی یادم نمی مونه در مورد تمرینا هم جواب رو نگاه می کنم بیشتر مواقع می فهمم چی کار کرده ولی خودم نمیتونم حل کنم (گر معما حل شود آسان شود ماجرای منه)نمیدونم چرا موضوع واسم اینقدر پیچیده شده حفظ هم نمی کنم ولی وقتی بر می گردم اون تمرین فصل قبل رو نگاه می کنم می بینم یادم نیست واسه همین می پرسم چه جوری بخونم.در مورد درسها :نرم افزار ,ساختمان داده و معماری :gol:

مشکل شما .. یا نه بهتر بگم مشکل سیستم آموزشی هست
بیشتر بچه هایی که از ریاضی وارد رشته های مثل کامپیوتر و آی تی و ... میشن چون تا حالا با مشابه این جور درسا برخورد نداشتن یکمی هم براشون عجیب هست و هم یکمی زود از ذهنشون میپره

مشکل خیلی ها این هست .. بهتر با تکرار و در گیر شدن مشکل رو حل کرد

مثلا برای ساختمان اینقدر با سوالات باید در گیر بشی که وقتی یه سوال رو دیدی سریع توی ذهنت جوابش نقش ببنده (البته هنوز برای شما زوده و جای نگرانی نیست)

در مورد نرم افزار هم باید برات یه جورایی مباحث شبیه سازی بشه (اون پروژه ایی که گفتم)
ساختمان داده هم یکمی با درسای دیگه وابسته داره .. به مرور برات جا میفته این درس (برای امتحان هم نمونه سوالهای سال قبل و اگر هم شد کنکور ارشد سالهای قبل رو بزن)

mandana_f

عضو جدید
نرم افزار ,ساختمان داده و معماری :gol:

من خودم سیستم خوندنم اینجوری بود که :

برای دروس سختی که نمیشد راحت حفظ کرد مثه ساختمان یا معماری ، از اول ترم شروع میکردم به آسته آسته خوندن ! هر وقت این مدل درس ها رو

به هر دلیلی دیر شروع میکردم و مجبور میشدم مطالب زیاد رو در مدت کم یاد بگیرم و در واقع فشرده جمعش میکردم آخرش به مشکل میخوردم و

نمره کمی میگرفتم توی امتحان پایان ترم . ( نه اینکه بیوفتم ! )

یکی از چیزایی که حداقل به من خیلی کمک کرد همین آروم و مستمر خوندن در طول ترم بود .

ساختمان و معماری هم باید همینجور خوند تا تثبیت بشن مطالب ، مخصوصا معماری که حجمش هم خیلی زیاده و کلافه کننده !

اما نرم افزار و دروس حفظی از این قبیل رو به روش اسکنی پاس میکردم !!!! البته این یکی از ویژگی های ذاتی منه ! شاید بقیه ( مثه امیرحسین خان )

باهاش مشکل داشته باشن ولی این نظام آموزشی کاملا اینمدل خوندن رو ارج مینهد !!!! حالا انتخاب با شماست !

نرم افزار هم به نظرم جزوه خوندن براش خیلی بهتره تا خود پرسمن . منم نرم 1 و 2 رو فقط دوتا جزوه 30 صفحه ای خوندم و بدم نشد نمره ام !

اصلا توصیه نمیشه کل پرسمن !

هرچند خودم که برای ارشد خوندمش واقعا لذت بردم و لمس کردم منبع اصلی یعنی چی !

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
جالب اینه که اکثرا میگین کل پرسمن رو نخونم ولی نمی گید کجاش مهم تره تا بیشتر اونجا رو بخونم لطفا بگین کدوم فصل ها مهم ترن

آخرین ویرایش:

mandana_f

عضو جدید
جالب اینه که اکثرا میگین کل پرسمن رو نخونم ولی نمی گید کجاش مهم تره تا بیشتر اونجا رو بخونم لطفا بگین کدوم فصل ها مهم ترن منظورم اینه

نمیشه فصل خاصی رو جدا کرد . به هیچ وجه قابل تفکیک نیستن . اگر کسی پرسمن رو میخونه باید همش رو بخونه ! اگرم میخواد روی چیزای مهمترش تمرکز کنه جزوه بهتره .

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالب اینه که اکثرا میگین کل پرسمن رو نخونم ولی نمی گید کجاش مهم تره تا بیشتر اونجا رو بخونم لطفا بگین کدوم فصل ها مهم ترن

پرسمن که 300 صفحه بیشتر نیست. 270 صفحه نرم 1 و 330 صفحه نرم 2 . کلش رو دقیق و چند بار بخونید. برای ارشد هم به دردتون میخوره.

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
فکر کنم حافظه ی من از نوع ram هست یعنی اطلاهات رو زیاد نگه نمیداره می خونم یه فصل رو تا فصل تموم بشه قبلی ها رفتن:D

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من از فيزيك متنفرم

اخه فيزيك به اي تي چه ربطي داره؟؟!!!

ماماني...
فردا امتحان ميانترمشو دارم...يه كلمشو نخوندم

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
من از فيزيك متنفرم

اخه فيزيك به اي تي چه ربطي داره؟؟!!!

ماماني...
فردا امتحان ميانترمشو دارم...يه كلمشو نخوندم
بابا این معماری رو ببینی میگی فیزیک چه قدر درس شیرینی بودی که نمی دونستم

dzzv_13

مدیر تالار
بابا این معماری رو ببینی میگی فیزیک چه قدر درس شیرینی بودی که نمی دونستم

بعضی درسا (مثل معماری) مثل یه کوه میمونه که سخته ازش بالا بری و نیاز به امکانات خاصی داره (استاد و هوش بالا) و جالبه هر چقدر بالاتر میری میبینی که چقدر منظره از اون بالا قشنگ هست

حتما توصیه میکنم معماری رو خوب پاس کنید .. دید خوبی بعدا بهتون میده
(البته قبول دارم درس سنگینی هست و حتی با چند بار خوندن هم سخت درک میشه .. ولی به مرور زمان براتون جا میفته .. جا نگرانی نیست;))
===========

در مورد فیزیک هم نظر خاصی ندارم (تقریبا 4 الی 5 سال پیش پاس کردم)
ولی چون تازه از پیش دبیرستان اومده بودیم فیزیک برام راحت بود (هر چند فیزیک 1 جا زیاد داره که سخت سوالاش طرح بشه.. پیشنهاد میکنم نمونه سوالای سالهای قبل این درس رو حتما بزنید)

=============

در مورد نرم افزار هم باز میگم .. نمیشه دقیق گفت کدوم مباحثش مهم هست (تقریبا همه مهم هستن)
اگر اشتباه نکنم از 11 فصلی که برای نرم 1 داشتیم تقریبا از همه فصل ها سوال اومده بود (برای نمونه نمونه سوالهای دو ترم پیش رو نگاه کنی نوع سوال اومدن میاد دست)

(انصافا الان فکر میکنم میبینم چه درسای شیرینی داشتیم .. :redface:)

آخرین ویرایش:

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
بعضی درسا (مثل معماری) مثل یه کوه میمونه که سخته ازش بالا بری و نیاز به امکانات خاصی داره (استاد و هوش بالا) و جالبه هر چقدر بالاتر میری میبینی که چقدر منظره از اون بالا قشنگ هست

حتما توصیه میکنم معماری رو خوب پاس کنید .. دید خوبی بعدا بهتون میده
(البته قبول دارم درس سنگینی هست و حتی با چند بار خوندن هم سخت درک میشه .. ولی به مرور زمان براتون جا میفته .. جا نگرانی نیست;))
===========

در مورد فیزیک هم نظر خاصی ندارم (تقریبا 4 الی 5 سال پیش پاس کردم)
ولی چون تازه از پیش دبیرستان اومده بودیم فیزیک برام راحت بود (هر چند فیزیک 1 جا زیاد داره که سخت سوالاش طرح بشه.. پیشنهاد میکنم نمونه سوالای سالهای قبل این درس رو حتما بزنید)
ان شاالله بتونم از این کوه بالا برم

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام تاپیک خ خوبی زدین sanamsayna ممنون.
یکم درباره ی فیزیک 2 منو راهنمایی میکنید؟:cry:
طی ترم یک کلمه هم نخواندم. کسی پیشنهاد میکنه حذفش کنم؟ البته سوالای استادمون فقط از تمرین های هالیدی,
حتی اعدادش هم عوض نمیکنه ولی از اونجا که من حفظ کردنم اصلا خوب نیست....:cry: فک کنم 2یا 3 روز هم فرجه داره!

dzzv_13

مدیر تالار
سلام تاپیک خ خوبی زدین sanamsayna ممنون.
یکم درباره ی فیزیک 2 منو راهنمایی میکنید؟:cry:
طی ترم یک کلمه هم نخواندم. کسی پیشنهاد میکنه حذفش کنم؟ البته سوالای استادمون فقط از تمرین های هالیدی,
حتی اعدادش هم عوض نمیکنه ولی از اونجا که من حفظ کردنم اصلا خوب نیست....:cry: فک کنم 2یا 3 روز هم فرجه داره!

سلام

جای هیچ نگرونی نیست ..
من هم شرایط مشابه مثل شما داشتم (حتی کلاسش هم نرفتم که اون رو شما رفتین)

کتاب سنگینی هم که نمیخواین پاس کنین + سه روز هم وقت دارین + جزوه هم تغییر نمیخواد بکنه + از دروسی که بعدا بکار بیاد هم نیست(مگر بخواین توی کار طراحی مدار برین) = من بودم امتحان میدادم

البته باز بستگی به خودتون داره .. ولی این یه واقعیت هست که خیلی ها ترس از نمره پایین گرفتن دارن و نمیرن امتحان بدن و ترم بعد هم همین آش و همین کاسه

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

جای هیچ نگرونی نیست ..
من هم شرایط مشابه مثل شما داشتم (حتی کلاسش هم نرفتم که اون رو شما رفتین)

کتاب سنگینی هم که نمیخواین پاس کنین + سه روز هم وقت دارین + جزوه هم تغییر نمیخواد بکنه + از دروسی که بعدا بکار بیاد هم نیست(مگر بخواین توی کار طراحی مدار برین) = من بودم امتحان میدادم

البته باز بستگی به خودتون داره .. ولی این یه واقعیت هست که خیلی ها ترس از نمره پایین گرفتن دارن و نمیرن امتحان بدن و ترم بعد هم همین آش و همین کاسه

ترم قبل هم فیزیک 1 رو طی ترم نخواندم و نمره ی 4 ام کلاس شدم ولی خوبیش این بود که همه مباحثش ماله دوران دبیرستان بودن!
ولی فیزیک 2............
باشه حذف نمیکنم ولی با شما ها!!!!:D سعی میکنم شروع کنم به خواندن تمرینا:cry:

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
شماها چه جوری مبانی فناوری اطلاعات رو خواندید! خ خ حفظیه و زیاد.
ترمای بالاتر اطلاعاتش نیاز میشه یا نه من فقط حفظش کنم و........:D

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام
شماها چه جوری مبانی فناوری اطلاعات رو خواندید! خ خ حفظیه و زیاد.
ترمای بالاتر اطلاعاتش نیاز میشه یا نه من فقط حفظش کنم و........:D
پیام نوری؟اگه پیام نوری باید خیلی خیلی خوب بخونی حتی پاورقی ها رو هم بخون یعنی انگلیسی کلمات که پاورقی نوشته حفظ کن از اونا میدن من خودم 2ترم قبل پاس کردم تشریحی ها اسم هایی که در پاورقی نوشته بودن داده بودن گفته بودن توضیح بدین

آخرین ویرایش:
بالا