[ آمادگی برای آزمونهای استخدامی ] - همه کسایی که قبول شدن یا میخوان امتحان بدن مشارکت کنند

m1_hero98

عضو جدید
نمونه آزمون استعداد شغلی گذاشتم ببینید
فنی مهندسی:
http://mathematic87.persiangig.com/document/آزمون/esteadad-Fanni-phd92.pdf

علوم با جواب:
http://heiatelmi.ir/wp-content/uploads/2013/03/Estedad-Ensani-Phd92-phdtest.ir_.pdf

۱ - گزینه ۱ صحیح است. درمتن به دلایل پیدایش خود شکوفایی اشاره نشده.
۶۲- گزینه ۲ صحیح است.
در خط ۳۰ خلاف مورد سوم آمده ولی بقیه در متن تایید شده است.
۶۳- گزینه ۱ صحیح است.
در این پارگراف توضیح در این باره نیست.
۶۴- گزینه ۳ صحیح است.
این متن استقرایی است و در پاراگراف اول به نتیجه آن اشاره نشده.
۶۵- گزینه ۴ صحیح است.
نویسنده به باین نظرات حامی پیام می پردازد.
۶۶- گزینه ۲ صحیح است.
۶۷- گزینه ۱ صحیح است.
پاراگراف اول و دوم.
۶۸ – گزینه ۳ صحیح است.
۶۹- گزینه ۴ صحیح است.
۷۰- گزینه ۴ صحیح است.
با بیان مثال نقض تضعیف می کند.
۷۱ – گزینه ۲ صحیح است.
تضعیف استدلال
۷۲- گزینه ۴ صحیح است.
یافتن فرض پنهان
۷۳ – گزینه ۱ صحیح است.
۷۴- گزینه ۳ صحیح است.
۷۵- گزینه ۴ صحیح است.
۷۶- گزینه ۲ صحیح است.
برخلاف ایده اصلی متن.
۷۷- گزینه ۳ صحیح است.
سوال سختی است. به نظر ایراد ترجمه دارد. می تواند گزینه ۱ هم صحیح باشد.
۷۸- گزینه ۴ صحیح است.
۷۹- گزینه ۴ صحیح است.
۸۰- گزینه ۱ صحیح است.
۸۱ – گزینه ۱ صحیح است.
فقط کتاب D جایگاه ثابت دارد.
۸۲- گزینه ۳ صحیح است.
۸۳- گزینه ۳ صحیح است.
۸۴- گزینه ۲ صحیح است.

۸۵- گزینه ۴ صحیح است.
۸۶- گزینه ۱ صحیح است.
۸۷- گزینه ۲ صحیح است.
۸۹- گزینه ۲ صحیح است.
۹۰- گزینه ۱ صحیح است.
۹۱- گزینه ۴ صحیح است.
اعدا داخل دایره کوچک در ۳ ضرب می شوند و در خانه قرینه خودشان در دایره بزرگ قرار می گیرند. لذا علامت سوال حاصل ضرب ۳ و ۹ است و پاسخ ۲۷ می باشد.
۹۲- گزینه ۳ صحیح است.
۹۳- گزینه ۱ صحیح است.
تعدا کل کارکنان باید مضرب اعداد ۳٫۸ و ۱۱ بشند زیرا تعدا کارکنان دیگر عدد صحیح است ک.م.م این اعدا ۲۶۴ استو اگر تعداد کارکنان را این مقدار فرض کنیم کل کارکنان غیر رسمی ۹۹ نفر و مردان غیر رسمی ۹۶ نفر خواهد بود لذا زنان غیر رسمی ۳% هستند.

آخرین ویرایش:

hadishs

عضو جدید
مشکل فقط صبح بودنه آزمونه!!!
حتی اگه آدم 100 % آماده باشه 60% هم کارایی نداره سر جلسه!!!چرا این کارو کردن!!!؟؟؟؟

منم تو آزمون گاز کلی حال کرده بودم باهمین موضوع که بعد از ظهر امتحان میدیم!
اما واسه من خیلی فرقی نمیکنه. من به هر حال روز قبل آزمون میرم تهران. شبش هم میرم خوابگاه تا تجدید دیدار بشه با بچه ها!
راستی من دوباره افتادم دبیرستان البرز!

hadishs

عضو جدید
نمونه آزمون استعداد شغلی گذاشتم ببینید
فنی مهندسی:
http://mathematic87.persiangig.com/document/%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86/esteadad-Fanni-phd92.pdf

علوم با جواب:
http://heiatelmi.ir/wp-content/uploads/2013/03/Estedad-Ensani-Phd92-phdtest.ir_.pdf

۱ - گزینه ۱ صحیح است. درمتن به دلایل پیدایش خود شکوفایی اشاره نشده.
۶۲- گزینه ۲ صحیح است.
در خط ۳۰ خلاف مورد سوم آمده ولی بقیه در متن تایید شده است.
۶۳- گزینه ۱ صحیح است.
۶۴- گزینه ۳ صحیح است.
این متن استقرایی است و در پاراگراف اول به نتیجه آن اشاره نشده.
۶۵- گزینه ۴ صحیح است.
نویسنده به باین نظرات حامی پیام می پردازد.
۶۶- گزینه ۲ صحیح است.
۶۷- گزینه ۱ صحیح است.
پاراگراف اول و دوم.
۶۸ – گزینه ۳ صحیح است.
۶۹- گزینه ۴ صحیح است.
۷۰- گزینه ۴ صحیح است.
با بیان مثال نقض تضعیف می کند.
۷۱ – گزینه ۲ صحیح است.
تضعیف استدلال
۷۲- گزینه ۴ صحیح است.
یافتن فرض پنهان
۷۳ – گزینه ۱ صحیح است.
۷۴- گزینه ۳ صحیح است.
۷۵- گزینه ۴ صحیح است.
۷۶- گزینه ۲ صحیح است.
برخلاف ایده اصلی متن.
۷۷- گزینه ۳ صحیح است.
سوال سختی است. به نظر ایراد ترجمه دارد. می تواند گزینه ۱ هم صحیح باشد.
۷۸- گزینه ۴ صحیح است.
۷۹- گزینه ۴ صحیح است.
۸۰- گزینه ۱ صحیح است.
۸۱ – گزینه ۱ صحیح است.
فقط کتاب D جایگاه ثابت دارد.
۸۲- گزینه ۳ صحیح است.
۸۳- گزینه ۳ صحیح است.
۸۴- گزینه ۲ صحیح است.

۸۵- گزینه ۴ صحیح است.
۸۶- گزینه ۱ صحیح است.
۸۷- گزینه ۲ صحیح است.
۸۹- گزینه ۲ صحیح است.
۹۰- گزینه ۱ صحیح است.
۹۱- گزینه ۴ صحیح است.
اعدا داخل دایره کوچک در ۳ ضرب می شوند و در خانه قرینه خودشان در دایره بزرگ قرار می گیرند. لذا علامت سوال حاصل ضرب ۳ و ۹ است و پاسخ ۲۷ می باشد.
۹۲- گزینه ۳ صحیح است.
۹۳- گزینه ۱ صحیح است.
تعدا کل کارکنان باید مضرب اعداد ۳٫۸ و ۱۱ بشند زیرا تعدا کارکنان دیگر عدد صحیح است ک.م.م این اعدا ۲۶۴ استو اگر تعداد کارکنان را این مقدار فرض کنیم کل کارکنان غیر رسمی ۹۹ نفر و مردان غیر رسمی ۹۶ نفر خواهد بود لذا زنان غیر رسمی ۳% هستند.

واقعا خیلی ممنون
سوالاتش خیلی وقت گیره! امیدوارم سر جلسه سر حال باشیم.
در ضمن من نمیتونم اولی رو دانلود کنم. اگه میشه جای دیگه (اگه تو همین فروم خودمون باشه که بهتره) آپلودش کنید.

mataa

کاربر فعال
سلام دوستان .خوبین ؟ خوشین ؟ اوضاع چطوره ؟
میگم هرچند وقت بیایم یه سوال از درسای عملیات - جرم - حرارت - ترمو و ... طرح کنیم ، بشینیم با هم حلش کنیم . چیکار کنیم .از بیکاری بهتره .حد اقل بهتر از حرفای نا امید کنندست .

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان .خوبین ؟ خوشین ؟ اوضاع چطوره ؟
میگم هرچند وقت بیایم یه سوال از درسای عملیات - جرم - حرارت - ترمو و ... طرح کنیم ، بشینیم با هم حلش کنیم . چیکار کنیم .از بیکاری بهتره .حد اقل بهتر از حرفای نا امید کنندست .

عماد جون بچها سرشون شلوغه!!:D
همه که مثه من و تو بیکار نیستن!!!
چه خبر درسم خوندی واسه آزمون؟؟؟
من موندم چطور ساعت 8 صبح اهواز باشم؟؟؟؟
شاید اصن نرم امتحان بدم!

mataa

کاربر فعال
عماد جون بچها سرشون شلوغه!!:D
همه که مثه من و تو بیکار نیستن!!!
چه خبر درسم خوندی واسه آزمون؟؟؟
من موندم چطور ساعت 8 صبح اهواز باشم؟؟؟؟
شاید اصن نرم امتحان بدم!
واقعا راست میگی داداش . خیلی بیکارم وحید .
نه بابا . هیچی نخوندم .منم باید شب قبل امتحام بزنم برم بندرعباس .
اگه خونواده خبر نداشتن از آزمون میشد نری .اما اگه بفهمن تا یه عمر باید جواب پس بدی :D
باور کن ذره ای امید ندارم .
پست به کل اسپم شد .

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا راست میگی داداش . خیلی بیکارم وحید .
نه بابا . هیچی نخوندم .منم باید شب قبل امتحام بزنم برم بندرعباس .
اگه خونواده خبر نداشتن از آزمون میشد نری .اما اگه بفهمن تا یه عمر باید جواب پس بدی :D
باور کن ذره ای امید ندارم .
پست به کل اسپم شد .

تاپیک غریبه نیست....راحت باش..آره راست میگی..تازه من تموم دوستان و فامیل هم میدنن!!!
من باید ساعت 12 شب بلیط بگیرم واسه اهواز که 4 صبح برسم و 8 برم سر جلسه!!!؟؟؟
بخدا هیچ نخوندم ولی اگه میخوندمم هم فک کنم با این ظرایط نمیتونستم خوب آزمون بدم!
همون آزمون گاز وقتی ساعت امتحان رو دیدم امیدوار شدم به خدا...ایشالا همون گاز قبول میشیم...

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمونه سوالات استعداد شغلی مهندسی نفت کسی نداره آپلود کنه؟ سوالات استعداد تحصیلی دکترا دارم.

hadishs

عضو جدید
دوستان من جرم آزمون گاز دوره قبل (سال 90) رو حل کردم. جواب ها رو میزارم (احتمالا توش اشتباه زیاد باشه) اگه فکر میکنید جواب ها غیر از اینهاست ممنون میشم جواب صحیح رو با دلیل بگید. ممنون
61)2 62)2 63)1و3
64)4 65)3 66)2
67)2 68)4 69)4
70)1 71)3 72)2
73)3 74)2 75)1

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان من جرم آزمون گاز دوره قبل (سال 90) رو حل کردم. جواب ها رو میزارم (احتمالا توش اشتباه زیاد باشه) اگه فکر میکنید جواب ها غیر از اینهاست ممنون میشم جواب صحیح رو با دلیل بگید. ممنون
61)2 62)2 63)1و3
64)4 65)3 66)2
67)2 68)4 69)4
70)1 71)3 72)2
73)3 74)2 75)1

داداش من جرم و عملیات نخوندم ولی یه جزوه ی چند صفحه ای خلاصه از جرم خوندم و تونستم جوابشونو بدم.خیلی آسون بودن ولی خب چنتا از جوابای من با مال تو فرق داشتن و مطمئنن مال من اشتباه بودن چون من سطحی جواب دادم.
چرا 64 رو زدی 4؟؟؟من زدم 2!!!خب معادله ی دوم فیک خیلی سادست بهش نمیاد واکنش توش در نظر گرفته شده باشه!!!نمیدونم!دلیلت چی بود؟بگو شاید منم یاد گرفتم. :D
بعد 65 رو من زدم 1!!!!شروود معادل عدد ناسلته!!؟؟؟تو چرا گفتی 3؟؟؟آیا اون کلمه ی جریان آرام که نوشته حالت خاصی رو بیان میکنه؟؟
69 رو من زدم 3 !!!چرا واسه تو شد 4؟؟؟من فقط چون دیدم گفت فاز مایع رو میجوشونیم گفتم حتما باید مقاومت فاز مایع رو باید درش تغییر ایجاد کنیم و حتما مایع کنترل کننده بوده که رفتن سراغش!دلیل درستش چیه؟
سوال 70 رو هم من زدم 4 که اشتباه بود همون 1 که تو زدی درست بود.
سوال 73 رو هم من نتونستم جواب بدم دلیلت چی بود برای انتخاب گزینه ی 3 ؟؟؟
خیلی اشتباه داشتم!!فک کنم جرم و عملیات نزنم ریسکش کمتر باشه.:D

hadishs

عضو جدید
داداش من جرم و عملیات نخوندم ولی یه جزوه ی چند صفحه ای خلاصه از جرم خوندم و تونستم جوابشونو بدم.خیلی آسون بودن ولی خب چنتا از جوابای من با مال تو فرق داشتن و مطمئنن مال من اشتباه بودن چون من سطحی جواب دادم.
چرا 64 رو زدی 4؟؟؟من زدم 2!!!خب معادله ی دوم فیک خیلی سادست بهش نمیاد واکنش توش در نظر گرفته شده باشه!!!نمیدونم!دلیلت چی بود؟بگو شاید منم یاد گرفتم. :D
بعد 65 رو من زدم 1!!!!شروود معادل عدد ناسلته!!؟؟؟تو چرا گفتی 3؟؟؟آیا اون کلمه ی جریان آرام که نوشته حالت خاصی رو بیان میکنه؟؟
69 رو من زدم 3 !!!چرا واسه تو شد 4؟؟؟من فقط چون دیدم گفت فاز مایع رو میجوشونیم گفتم حتما باید مقاومت فاز مایع رو باید درش تغییر ایجاد کنیم و حتما مایع کنترل کننده بوده که رفتن سراغش!دلیل درستش چیه؟
سوال 70 رو هم من زدم 4 که اشتباه بود همون 1 که تو زدی درست بود.
سوال 73 رو هم من نتونستم جواب بدم دلیلت چی بود برای انتخاب گزینه ی 3 ؟؟؟
خیلی اشتباه داشتم!!فک کنم جرم و عملیات نزنم ریسکش کمتر باشه.:D

راستش من الان حدود 24 ساعته نخوابیدم. دارم سعی میکنم خوابم رو درست کنم واسه روز امتحان! واسه همین خیلی توش سوتی داشتم. (نمیدونم چرا ولی خیلی به خواب وابسته هستم. لول)
64 و 65 همونایی میشه که تو گفتی و من اشتباه نوشتم :)
69 همون 4 میشه. چون وقتی فاز مایع رو تغییر دادیم مقاومت تغییر نداشته، پس فاز مایع نقش زیادی تو تعیین مقاومت نداره. بنابراین فاز گاز کنترل کننده هست.
سوال 70 یکم صورت سوال مشکل داشت. این جور سوالا خیلی رو اعصابن!
سوال 73 هم حق با توئه انگار جواب نداره.

ماشالا تو که نخوندی خیلی بهتر از من زدی :D. پس حتما امیدوار باش. من خیلی سطحی خوندم. در حد روخوانی.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستش من الان حدود 24 ساعته نخوابیدم. دارم سعی میکنم خوابم رو درست کنم واسه روز امتحان! واسه همین خیلی توش سوتی داشتم. (نمیدونم چرا ولی خیلی به خواب وابسته هستم. لول)
64 و 65 همونایی میشه که تو گفتی و من اشتباه نوشتم :)
69 همون 4 میشه. چون وقتی فاز مایع رو تغییر دادیم مقاومت تغییر نداشته، پس فاز مایع نقش زیادی تو تعیین مقاومت نداره. بنابراین فاز گاز کنترل کننده هست.
سوال 70 یکم صورت سوال مشکل داشت. این جور سوالا خیلی رو اعصابن!
سوال 73 هم حق با توئه انگار جواب نداره.

ماشالا تو که نخوندی خیلی بهتر از من زدی . پس حتما امیدوار باش. من خیلی سطحی خوندم. در حد روخوانی.

واقعا واسه من درست بودن؟؟؟؟
بخدا من هیچی نخوندم فقط یه روخونی جرم روی همون جزوه ای که گفتم داشتم!پس خیلی خوبه!:D
دمت گرم امیدوارم کردی...
من فقط مشکلم امتحانشه که 8 صبحه!!!خوش بحال بچه های مکانیک آزمونشون 3 بعد ظهر پنجشنبست...
اصن من کلا بد صبحم!
سر جلسه باید دقت کنیم فقط اشتباه نزنیم.فک میکنم از آزمون گاز قبول شدن توی نفت راحت تر باشه...
منکه اگه نتایج گاز میومد و قبول میشدم عمرن اگه میرفتم سر جلسه...خدا کنه گاز قبول بشیم....
راستی این جریان تولید که نوشته توی کارت ورود به جلسه چیه؟؟شما همون بهره برداری زدین؟؟؟کدوم قسمتش؟مناطق یا حفاری یا اروندان؟

hadishs

عضو جدید
واقعا واسه من درست بودن؟؟؟؟
بخدا من هیچی نخوندم فقط یه روخونی جرم روی همون جزوه ای که گفتم داشتم!پس خیلی خوبه!:D
دمت گرم امیدوارم کردی...
من فقط مشکلم امتحانشه که 8 صبحه!!!خوش بحال بچه های مکانیک آزمونشون 3 بعد ظهر پنجشنبست...
اصن من کلا بد صبحم!
سر جلسه باید دقت کنیم فقط اشتباه نزنیم.فک میکنم از آزمون گاز قبول شدن توی نفت راحت تر باشه...
منکه اگه نتایج گاز میومد و قبول میشدم عمرن اگه میرفتم سر جلسه...خدا کنه گاز قبول بشیم....
راستی این جریان تولید که نوشته توی کارت ورود به جلسه چیه؟؟شما همون بهره برداری زدین؟؟؟کدوم قسمتش؟مناطق یا حفاری یا اروندان؟

منم با همین صبح بودن امتحان مشکل دارم، واسه همین یه روز قبل میرم تهران و شبو پیش دوستام میمونم. اگه میتونی حتما همین کار رو بکن. خواب تو ماشین عذاب آوره!
اگه گاز قبول بشیم نفت رو میخوایم چیکار! من کار آموزیم تو شرکت گار مرکزی بود. واحد جذب که الان داره کارای استخدام رو انجام میده یه طبقه بالای اونجایی بود که میرفتم :(
راستش وقتی دیدم نوشته باید حد نصاب استعداد شغلی رو هم بیاریم یکم امیدوار شدم! نمیدونم سوالاش چیه فقط امیدوارم سوال هوش توش باشه و خیلی هم سخت باشه. لول
اون روز که قرار بود ویرایش رو انجام بدیم، میخواستم تغییر بدم به ملی حفاری. اما همین که رسیدم به اونجایی که باید تغییر رو انجام بدیم یهو دلم لرزید و بیخیالش شدم. ایشالا هر چی خیره همون میشه!

MK264

کاربر بیش فعال
چرا انقدر سوالا رو ساده طراحی کرده بودن، کاش لای جزوه رو باز کرده بودم.
اون سوالای استعداد شغلیشون تو حلقم.

hadishs

عضو جدید
چرا انقدر سوالا رو ساده طراحی کرده بودن، کاش لای جزوه رو باز کرده بودم.
اون سوالای استعداد شغلیشون تو حلقم.

یعنی من میگفتم نفت حتما باید سخت تر از امتحان گاز باشه، در این حد که با 60 درصد جواب دادن بشه راحت قبول شد. اما به نظرم باز هم باید بالای 90 بزنی تا امید قبولی داشته باشی.
من از عمومی ها یکی و از تخصصی ها هم یکی نزدم. عمومیا رو با اطمینان زدم و فکر کنم همشون درست باشن. اما تخصصی چندتا رو شانسی زدم! احتمالا حدود 10-15 تا غلط توشون باشه :)
سوالای استعداد شغلی هم از 20 تا، 15 تاش در حد جدول ضرب بود! نمیدونم چرا آخرش چندتا سوال اشتباه داشت. یعنی صورت سوال مشکل داشت. مثلا یکیشون همونی که رادیکال 8 ضربدر 125 رو میخواست. رادیکال با فرجه 2 بود. اما جواب بین گزینه ها نبود. اگه فرجه 3 میگرفتی جواب بین گزینه ها بود! نمیدونم این 2-3 تا سوال اشتباه رو عمدا گذاشته بودن یا اتفاقی بود! امیدوارم از این سوالا ضربه نخوریم.

mordabpir

عضو جدید
سلام دوستان . کسی دیروز سیالات حفاری امتحان داد؟ میخوام بدونم من فقط وقت کم آوردم یا همه؟ من تو امتحان شرکت گز 10 دقیقه وقت اضاف آوردم. سوالات سیالات حفاری نسبت به بهره برداری نفت و گاز فکر کنم سخت تر و وقت گیرتر بوده باشه ، اکثر دوستام که کم هم خونده بودن و بهره برداری نفت و گاز امتحان دادن میگفتن حداقل 90 تاش رو صحیح جواب دادن.

(عبدالله)

عضو جدید
سلام آقا وحید

خوبی؟ به سلامتی از حبس برگشتی؟:D

ان شاءالله اگه وقت شد چند جلسه ای میایم خدمتت از خاطرات حبس برامون بگی!

بچه ها که می گفتن احتمالا داری بکوب ابی گوش میدی!!

وحید من خیلی دوست دارم که قبول بشی حالا گاز یا نفت!

ان شاءالله که خبرهای خوبی در راه باشه.

m1_hero98

عضو جدید
نتايج آزمون استخدامي شركت نفت تا دو هفته ديگر اعلام مي شود

1392/2/7 شنبه

نتايج آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران كه هفته گذشته برگزار شد، تا دو هفته ديگر اعلام مي شود.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت نفت(MOP)، كميته برگزاري آزمون شركت ملي نفت ايران اعلام كرد، تصحيح اوراق آزمون بعد از برگزاري آخرين آزمون در روز جمعه (6 ارديبهشت ماه) آغاز شده و طي حداقل 10 روز كاري و در نهايت تا دو هفته آينده به اطلاع شركت كنندگان خواهد رسيد. با برگزاري آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران و طي مراحل گزينشي در نهايت 2676 نيروي متخصص براي فعاليت در شركت هاي زير مجموعه شركت ملي نفت انتخاب مي شوند كه از اين تعداد 667 نفر سهميه فرزندان معظم شهدا (25درصد از كل سهميه) و 134 نفر فارغ التحصيلان بورسيه دانشگاه صنعت نفت خواهند بود و نهايتا 1841 نفر از برگزيدگان آزمون اخير انتخاب مي شوند. گفتني است از ميان 128 هزار و 871 داوطلب آزمون، 31 هزار و 54 نفر در مقطع كارداني، 87 هزار و 464 نفر در مقطع كارشناسي، 9832 نفر داوطلب كارشناسي ارشد، 439 نفر دكتراي درماني و 82 نفر داراي دكتراي تخصصي هستند. همچنين از ميان شركت كنندگان6901 تن خانم و 121 هزار و 970 تن آقا هستند. آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران به عنوان بزرگترين آزمون استخدامي كل كشور پنج شنبه و جمعه گذشته ( پنجم و ششم ارديبهشت ماه) در 3 نوبت برگزار شد. منبع: پايگاه اطلاع رساني شركت ملي نفت ايران

m1_hero98

عضو جدید
نتایج آزمون استخدامی مورخ 17/12/91 در چند برابر ظرفیت جهت انجام مصاحبه فنی و تخصصی اعلام میگردد.
برای مشاهده لیست افراد روی یکی از حروف جدول زیر کلیک کنید.
همچنین برای اطلاع از زمان مصاحبه فنی و تخصصی و سایر جزئیات از طریق منوی پیگیری و رویت مشخصات وارد سیستم شوید.

mordabpir

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز
من سروشم. فارغ التحصیل سال 87 با معدل 14 از دانشگاه آزاد گچساران. بنده تو این دانشگاه نه چیز زیادی یاد گرفتم نه اونجور که بایددرس خوندم.
از سال 88 اولین امتحان استخدامی که دادم پتروشیمی کاویان بود که خیلی از دوستام که سطح سوادشون هم از من کمتر بود اونجا قبول شدن ولی من بخاطر صادر نشدن کارت پایان خدمت رد شدم و از اون به بعد تو اکثر امتحانای استخدامی در سراسر ایران با مطالعه خیلی کم امتحان دادم و قبول شدم (بجز نفت و گاز 90) و تو مرحله مصاحبه رد شدم.
از اوایل سال 91 من به خودم اومدم و شروع کردم به خوندن تا الان. من پالایش اصفهان و شرکت گاز دوتاش رو قبول شدم و دیروز مصاحبه اصفهان رو دادم. من نه سهمیه دارم نه بومی. شرکت گاز مطمئن بودم حداقل 100 تا صحیح دارم. شرکت نفت هم سیالات حفاری امتحان دادم و خیلی امید دارم.
من چهار سال از بیکاری زجر کشیدم و معلوم هم نیست امسال استخدام بشم یا نه. از اینکه سیستم اداری این مملکت خرابه شکی نیست و پارتی بازی بیداد میکنه و تبعیض، بدترین نتیجه بیکاری فساد و فقره که الان تو جامعه ما بیداد میکنه. ولی من یاد گرفتم بجنگم و بدست بیارم چیزی روکه میخوام. بیشترین رمز موفقیت ما در این وضعیت بغرنج و ملال انگیز فقط تلاش مداوم و ناامید نشدنه.
امیدوارم من امسال استخدام بشم و همه کسانی که مهندسی شیمی ویا هر رشته ای خوندن هرچه زودتر استخدام بشن.
امیدوارم تحریما زودتر برداشته بشه تا هرچی جوون بیکاره بره سر کار و بتونه زندگی کنه.

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان عزیز
من سروشم. فارغ التحصیل سال 87 با معدل 14 از دانشگاه آزاد گچساران. بنده تو این دانشگاه نه چیز زیادی یاد گرفتم نه اونجور که بایددرس خوندم.
از سال 88 اولین امتحان استخدامی که دادم پتروشیمی کاویان بود که خیلی از دوستام که سطح سوادشون هم از من کمتر بود اونجا قبول شدن ولی من بخاطر صادر نشدن کارت پایان خدمت رد شدم و از اون به بعد تو اکثر امتحانای استخدامی در سراسر ایران با مطالعه خیلی کم امتحان دادم و قبول شدم (بجز نفت و گاز 90) و تو مرحله مصاحبه رد شدم.
از اوایل سال 91 من به خودم اومدم و شروع کردم به خوندن تا الان. من پالایش اصفهان و شرکت گاز دوتاش رو قبول شدم و دیروز مصاحبه اصفهان رو دادم. من نه سهمیه دارم نه بومی. شرکت گاز مطمئن بودم حداقل 100 تا صحیح دارم. شرکت نفت هم سیالات حفاری امتحان دادم و خیلی امید دارم.
من چهار سال از بیکاری زجر کشیدم و معلوم هم نیست امسال استخدام بشم یا نه. از اینکه سیستم اداری این مملکت خرابه شکی نیست و پارتی بازی بیداد میکنه و تبعیض، بدترین نتیجه بیکاری فساد و فقره که الان تو جامعه ما بیداد میکنه. ولی من یاد گرفتم بجنگم و بدست بیارم چیزی روکه میخوام. بیشترین رمز موفقیت ما در این وضعیت بغرنج و ملال انگیز فقط تلاش مداوم و ناامید نشدنه.
امیدوارم من امسال استخدام بشم و همه کسانی که مهندسی شیمی ویا هر رشته ای خوندن هرچه زودتر استخدام بشن.
امیدوارم تحریما زودتر برداشته بشه تا هرچی جوون بیکاره بره سر کار و بتونه زندگی کنه.

اقا من امیدوارم حتمن قبول شین..واسه مصاحبه گاز خوب بخون حیفه از دستش بدی
میدونم ازمون قبول شدنو مصاحبه رد شدن یعنی چی!..
منم پالایش اصفهان قبول شدم ولی فک نکنم قبول بشم..چون روز 16م..
رفتین مصاحبشون سخت بود؟ چطوری بود؟

mordabpir

عضو جدید
با عرض خسته نباشید خدمت دوست عزیز
مصاحبه در مورد پروژه ، کاراموزی ، فرآیند پالایش نفت و دستگاههای عملیاتی مثل پمپ، کمپرسور و چیزایی از این قبیل بود. از همه هم سواالای متفاوت میپرسن. آخر مصاحبه گفتن ما اینج پارتی بازی نمیکنیم، منم جوابشون گفتم حاضرم پارتی بازی نکنید ولی من قبول نشم. پنج شیش تا مرد بودن و یه زن

ha_mi

عضو جدید
مصاحبه در مورد پروژه ، کاراموزی ، فرآیند پالایش نفت و دستگاههای عملیاتی مثل پمپ، کمپرسور و چیزایی از این قبیل بود. از همه هم سواالای متفاوت میپرسن. آخر مصاحبه گفتن ما اینج پارتی بازی نمیکنیم، منم جوابشون گفتم حاضرم پارتی بازی نکنید ولی من قبول نشم. پنج شیش تا مرد بودن و یه زن

مصاحبه کجا دوست عزیز ؟ شرکت گاز ازمون پارسال ؟ کارشناسی بودین یا ارشد ؟
بچه هایی که مصاحبه قبلا رد شدن میشه بگن چطور شد قبول نشدن ؟ سوالی بود که جواب ندادن یا فقط .... :(

mordabpir

عضو جدید
مصاحبه کجا دوست عزیز ؟ شرکت گاز ازمون پارسال ؟ کارشناسی بودین یا ارشد ؟
بچه هایی که مصاحبه قبلا رد شدن میشه بگن چطور شد قبول نشدن ؟ سوالی بود که جواب ندادن یا فقط .... :(

ببخشید من از نقل قول استفاده نکردم. مصاحبه پالایش اصفهان منظورم بود.
دوستم پارسال هم نفت و هم گاز قبول شد ولی تو مصاحبه رد شد. کارشناسی بود.میگفت تو مصاحبه محور اصلی پروژه ، کاراموزی ، زبان تخصصی و محاوره و دستگاههای عملیاتی مثل پمپ، کمپرسور و توربین هست. اگه کارشناس ارشد هم باشین از پایان نامه سوال میشه و امتیاز محسوب میشه

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز

اقا ممنون..من اینطور که شنیدم اینا زیر نظر پیمانکارین بعدم فقط واسه سایتمن میخان..
این روزای مصاحبه ملاکشون نمره بود؟..

مصاحبه کننده ها مال اونجا بودن یا دانشگاه؟

ha_mi

عضو جدید
ببخشید من از نقل قول استفاده نکردم. مصاحبه پالایش اصفهان منظورم بود.
دوستم پارسال هم نفت و هم گاز قبول شد ولی تو مصاحبه رد شد. کارشناسی بود.میگفت تو مصاحبه محور اصلی پروژه ، کاراموزی ، زبان تخصصی و محاوره و دستگاههای عملیاتی مثل پمپ، کمپرسور و توربین هست. اگه کارشناس ارشد هم باشین از پایان نامه سوال میشه و امتیاز محسوب میشه
ممنون :gol:
این دوستت چجوری جواب داده بود که رد شد ؟ خراب کرده بود و خودش میدونس قبول نمیشه ؟

بالا