آزمون نظام مهندسی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

juliosezar

عضو جدید
تهویه مطبوع؟
هیات مدیره اشتباه بود ؟ که نوشته بود اعضا؟
ضریب عایق تو بخار چی میشد؟

آره منم هیات عمومی رو زدم.

تعداد توالت و دستشویی مدرسه رو چی؟

این لعنتی رو من 11 به دست آوردم که تو هیچ کدوم از گزینه ها نبود.برای بچه ها به ازای هر 50 نفر یه توالت که چون 430 نفرن میشه 9 تا چون نوشته عدد بیشترو باید حساب کرد.40 نفرم کارمند داشت که چون زنم توشون بود توالت مرد و زن باید جدا باشه،اینجا هم 2 توالت که جمعاً میشه 11 تا ولی 11 توش نبود.من دیگه نزدم هیچکدومو

تبریز بود!!؟ تو تبریز برای گرم کردن به انرژی گرمایی بیشتری نیاز داریم که!! فکر کنم آبادان درست باشه.

این لعنتی رو هم چون مردد بودم نزدم.

یه سوال بود توی صفحه دوم که گفته بود کدوم گزینه درسته؟کسی یادش هست؟؟؟اونی که یکی از گزینه ها قطر سیفون داشت و یکی دیگه توالت شرقی.من لحظه ی آخر قطر سیفونو زدم.اگه کسی میدونه بگه که بدجوری این سوال رو اعصابمه

respina_518

کاربر فعال
آره منم هیات عمومی رو زدم.

این لعنتی رو من 11 به دست آوردم که تو هیچ کدوم از گزینه ها نبود.برای بچه ها به ازای هر 50 نفر یه توالت که چون 430 نفرن میشه 9 تا چون نوشته عدد بیشترو باید حساب کرد.40 نفرم کارمند داشت که چون زنم توشون بود توالت مرد و زن باید جدا باشه،اینجا هم 2 توالت که جمعاً میشه 11 تا ولی 11 توش نبود.من دیگه نزدم هیچکدومو

این لعنتی رو هم چون مردد بودم نزدم.

یه سوال بود توی صفحه دوم که گفته بود کدوم گزینه درسته؟کسی یادش هست؟؟؟اونی که یکی از گزینه ها قطر سیفون داشت و یکی دیگه توالت شرقی.من لحظه ی آخر قطر سیفونو زدم.اگه کسی میدونه بگه که بدجوری این سوال رو اعصابمه
به نظرم همون سوالی رو میگین که نوشته بود قطر توالت شرقی حدافل 100 میلی متر منم همونو زدم تنها گزینه صحیح اون میتونست باشه

respina_518

کاربر فعال
دوستان حداکثر قطر لوله گاز 100 میلی متر میشد همون 4 اینچ؟ یا 125؟

bahramielahe

عضو جدید
بله 4 اینج 100 میلیمتره. سوال 1 رو چی زدید؟ با خاموش شدن پمپ دبی و فشار چجوری تغییر میکنه؟

juliosezar

عضو جدید
به نظرم همون سوالی رو میگین که نوشته بود قطر توالت شرقی حدافل 100 میلی متر منم همونو زدم تنها گزینه صحیح اون میتونست باشه

اه اه اه نمیدونم چرا آخه سیفونو زدم

حالا کی 2 ماه دووم میاره تا نتیجه ها بیاد

juliosezar

عضو جدید
سرعت ثابت برای کانال رو من نتونستم پیدا کنم.چی میشد؟؟؟

سوال 4 که دستگاه گازسوز 20000 کیلوکالری بود من 270 به دست آوردم که تو گزینه ها زیر 300 نداشت.اینم نزدم

juliosezar

عضو جدید
چند تا رو زدین کلا؟
سوال توان پمپ 1 رو زدو کمتر از نصف 2 - دبی هم به همین صورت

من فقط سوالای رو زدم که مطمئن بودم البته به جز این سیفون لعنتی.البته اگه شانسه توی همین اطمینانی ها هم میان یه فیلمی در میارن.
اصلاً نمیدونم چی شد با کمبود وقت مواجه شدم.یه 20 دقیقه ای همون صفحه ی اول گیر کرده بودم

حدود 33 الی 34 تا

شما چی؟؟؟قبولی؟؟؟

بیژن مولایی

عضو جدید
این همه پول بابت کتابا از ما میگیرن بعد از نشریات سوال میدن.:eek:
سوال دوم رو هم خودم میدونستم جدول رو ولی توی سوال گزینه ها بر اساس تعداد دفعه است که توی جداول هیچ اشاره ای بهش نشده.
سوال سوم هم فقط توی ویرایش بلی مبحث 14 موجوده.ویرایش جدید حذف شده
ممنون
راستی نشریه 128 رو از کجا باید تهیه کرد؟؟؟کسی از قیمتش خبر داره؟؟؟

سلام
میدونم که دیر شده برای جواب دادن به این سوال، ولی اگه نیاز دارین من میتونم آپلود کنم تو سایت جهت استفاده،البته ایشالا این آزمون امروز رو به سلامتی با درصد 86 % رد کنی بره!

respina_518

کاربر فعال
نگران نباش. من 42 تا زدم که چند تاشو عجله کردم اشتباه زدم..
سوال حجم منبع انبساط رو زدین؟

juliosezar

عضو جدید
بچه ها یه سوال بود که برای تست قسمت به قسمت لوله کشی با آب مدت زمان خواسته بود،اما تست قسمت به قسمت فقط فشار داره توی کتاب،مدت زمان فقط برای تست به صورت یکجا هست.

بعد نمیدونم چجوری بعضیا میگن آسون بود.به نظرم خخودشون نمیدونن چیکار کردن و و قتی نتایج بیاد شکه میشن

respina_518

کاربر فعال
بچه ها یه سوال بود که برای تست قسمت به قسمت لوله کشی با آب مدت زمان خواسته بود،اما تست قسمت به قسمت فقط فشار داره توی کتاب،مدت زمان فقط برای تست به صورت یکجا هست.

بعد نمیدونم چجوری بعضیا میگن آسون بود.به نظرم خخودشون نمیدونن چیکار کردن و و قتی نتایج بیاد شکه میشن

امتحان که سخت بود شک نکن. هر کی میگه یا سوالات سال قبلو ندیده یا سیاهی لشکر بوده.
در مورد تست قسمت به قسمت فاضلاب میشه همون ارتفاع 3متر ستون آب 15 دقیقه

بیژن مولایی

عضو جدید
اون سوال راجع به ساختمانهای با پنجره یوپی وی سی مقاومت حرارتیش چند میشد من که 2.3 زدم

صورت سوال گفته بود UPVC یعنی پنجره های برتر و از طرفی گفته بود صرفه جویی انرژی متوسط یعنی گروه 2 ساختمان و از طرفی دیوار عایق داخلی بود که میشد طبق صفحه 39 مبحث 19 : 1.5

بیژن مولایی

عضو جدید

15 دقیقه میشد. بند بالاتر قید کرده بود ولی کلیت داشت.

juliosezar

عضو جدید
امتحان که سخت بود شک نکن. هر کی میگه یا سوالات سال قبلو ندیده یا سیاهی لشکر بوده.
در مورد تست قسمت به قسمت فاضلاب میشه همون ارتفاع 3متر ستون آب 15 دقیقه

ارتفاع قبول،اما کتاب 15 دقیقه رو برا تست یکجا گفته نه برا قسمت به قسمت.البته من که نزدمش ولی سوالاشون نامردی بود.

وضعیت
موضوع بسته شده است.