آزمون نظام مهندسی مرداد 94

این همه درس بخون این همه درسای به این سختی بخون اخرشم برا زندگی بایس سگ دو زد.این چه وضعیه.بیخود نیس خارجیا پیشرفت میکنن.چون همه چیشون مشخصه.ماها چی این همه مغزمون رو خسته میکنیم آخرشم برا پسرا فقط کار هست .دخترا تو ایران بایس بمیرن.ایشاالاه خیر نبینن که دلمو شکوندن

چی چیو برا پسرا کار هست؟باید بری تو بازار با گرگ های بازاری چک و چک بازی بکنی و آخرش چکها پاس نمیشن و باس ماهها دنبالش بدوی.

انیشتن

عضو جدید
والا کار بیار من با کله میرم کار میکنم.باشه منم بزرگ شدم اینکارا حالیمه.وقتی کار نیس هرجا میری زرتی بیرونت میکنن که بودجه نیس.منم به عنوان دختر سختیایی کشیدم.بندرعباس رفتم شرکت نفت امتحان دادم مصاحبه ردم کردن چون همه پسرارو انتخاب کردن.تو ایران برا دخترا ارزش قایل نیستن اون از استادا اینم از کار شدن زمان جاهلیت

والا کار بیار من با کله میرم کار میکنم.باشه منم بزرگ شدم اینکارا حالیمه.وقتی کار نیس هرجا میری زرتی بیرونت میکنن که بودجه نیس.منم به عنوان دختر سختیایی کشیدم.بندرعباس رفتم شرکت نفت امتحان دادم مصاحبه ردم کردن چون همه پسرارو انتخاب کردن.تو ایران برا دخترا ارزش قایل نیستن اون از استادا اینم از کار شدن زمان جاهلیت

کار کلا نیست
فقط باید پارتی داشته باشی زن و مرد هم نداره ..فقط پارتییییییی تمام.

سوال منم اینه که واسه مجری شدن چی لازمه فقط سابقه یا چی؟

دوستان مگه تو نظامات اداری نخوندین هیچ ناظری حق نداره مجری باشه پس تا فرصت دارین کاره مجری رو از دوستانتان که ناظرن بگیرین تا حداقل اونجا بتونین یه چیزی در بیارین فقط تنها فرقی که با ناظر دارین کلاس کاری شه وگرنه خیلی بهتر از ناظرا میافتین، کار مجری گری رو اگه اوستاکاره خوب داشته باشین و مدیریت خوبی روش داشته باشین عالیه.

baranj

عضو جدید
اعتراض بچه های برق تو یه سایت دیگه می خوان در سازمان تجمع کن فقط ما مکانیکا بی بخاریم هر بلایی سرمون بیاد حقمون
این نامه اعتراضشون تو سایت زیر:
با سلام خدمت مهندسین عزیز اینجانب یکی از شرکت کنندگان ازمون مرداد ۹۴ گروه تاسیسات برقی هستم تعداد زیادی از دوستان گروه برق نسبت به طراحی غیر منطقی و بعضی از سوالات غیر مرتبط با تاسیسات برقی از جمله اسانسور دوبلکس که در هیچ منبع و کتاب ومقررراتی پیدا نمیشود و فقط سلیقه طراح بوده یا راندمان ترانس که به درس ماشینهای الکتریکی مرتبط هست نه به تاسیسات برقی و نداشتن زمان لازم نسبت به سوالات اعتراض داریم و در همین راستا با اکثریت ارا تصمیم به اعتراض حضوری که بهترین روش برای پاسخگویی است گرفته ایم لذا از دوستانی که اعتراض دارند خواهشمندم روز شنبه تاریخ ۹۴/۵/۱۰ ساعت ۱۱ صبح جلوی سازمان مقررات به نشانی تهران میدان ارژانتین - بلوار افریقا - وزارت راه و شهرسازی - ساختمان شهید دادمان - طبقه سوم جنوبی حضور داشته باشید با ین کار میتوانیم حقمونو بگیریم اعتراض کاملا منطقی و دور از هر بحث دیگری است خواهشا اطلاع رسانی کنید.

http://dejaran.com/157//آزمون نظام مهندسی/پاسخ-آزمون-نظام-مهندسی-94/

sadeghjalilian

عضو جدید
چون سوال چندسال پیش بود بایس حفظی بزنی سوالای هچل هفتو عینه خودشون بایس جواب داد دستم به اون طراح سوالا برسه یه چک میزنم تو صورتش نفهمه از کجا خورده.ایشالاه خیرنبینه با جوونای مملکت بازی میکنه

سلام....شما چه دخترجسوری هستی(میزنی توگوشش و...)

sadeghjalilian

عضو جدید
توجه کنید که تقریبا دو هفته که از ازمون گذشت کلید اولیه میاد رو سایت واونموقع حتما بیاید اینجا و بگید چند درصدید و...وبعدش باید اعتراض به جوابهای ازمون و...وتقریبا بعد از 2ماه کاری(یعنی حدود 2.5ماه معمولی)جوابهای نهایی میاد و...امیدوارم همگی اونایی که زحمت کشیدند قبول شند.......موفق باشید(من 2-3سال پیش قبول شدم....)

MEHDISH12

عضو جدید
استادا که هوای شما دخترا رو زیاد دارن که
قبول دارم واسه مکانیک برا دختر محدود میشن نباید میومدی خو ، فقط تو قسمت طراحی و کنترل کار مخصوص شما زیاده

انیشتن

عضو جدید
واقعا که استادا با دخترا خوبن؟اره والا استاد راهنمام من اشکمو در میورد.اصلا استادای ما هوامونو نداشتن

انیشتن

عضو جدید
بچه ها داداشا آبجیا برا اعتراض چه کنیم چرا خوابتون برده.این برقیا رو نگاه کنین بخدا من خجالت میکشم که گروه مکانیکا ایقد بیخیالن.من مسافرتمو کنسل کردم پی گیری کنم راه حل پیشنهاد بدین.لطفا به داد برسین که بایس امتیازا رو بگیریم قبول بشیم بخدا بسه زجر.اجرتون با خدا

انیشتن

عضو جدید
آقایون خانما گفته باشم آزمون ماست ماست.بایس قبول شیم این آزمون رو به هرقیمتی شده

آقایون خانما گفته باشم آزمون ماست ماست.بایس قبول شیم این آزمون رو به هرقیمتی شده

بچه ها من آماده م واسه متن اعتراضی،شما هم اطلاع رسانی کنین دوستانتون بیام یه متنی رو آماده کنیم که بتونیم سوال حذف کنیم نمره بگیریم.ممنون

انیشتن

عضو جدید
اره حتما.همه بیاین اعتراض.خداخیرتون بده.بچه هایی که تهرانن اعتراض حضوری هم برن لطفا

دیاکو95

عضو جدید
هواکش لازم نیست به آزمون سال قبل رجوع کنید لوله هواکش قائم فاضلاب حدالمقدور نباید هواکش داشته باشه.

آره فک کنم حق با شماست، البته اینجا دو خم افقی بود ولی طبقات ببالای دوخم کمتر از 5 بود برا همین هواکش الزامی نیست. من اشتباه زدم.

دیاکو95

عضو جدید
این همه درس بخون این همه درسای به این سختی بخون اخرشم برا زندگی بایس سگ دو زد.این چه وضعیه.بیخود نیس خارجیا پیشرفت میکنن.چون همه چیشون مشخصه.ماها چی این همه مغزمون رو خسته میکنیم آخرشم برا پسرا فقط کار هست .دخترا تو ایران بایس بمیرن.ایشاالاه خیر نبینن که دلمو شکوندن

کاش واسه پسرا هم کار بود. اصلا وقتی توی اعتقادات و عرف و فرهنگ ما مرد باید قیم زن باشه دیگه شما خانما چرا اینقدر برا کار کردن و اینا خودتون رو اذیت میکنید.
به نظر من خانما اصلا نگران کار نباشن چون اصلا لازمش ندارن.

دیاکو95

عضو جدید
اعتراض بچه های برق تو یه سایت دیگه می خوان در سازمان تجمع کن فقط ما مکانیکا بی بخاریم هر بلایی سرمون بیاد حقمون
این نامه اعتراضشون تو سایت زیر:
با سلام خدمت مهندسین عزیز اینجانب یکی از شرکت کنندگان ازمون مرداد ۹۴ گروه تاسیسات برقی هستم تعداد زیادی از دوستان گروه برق نسبت به طراحی غیر منطقی و بعضی از سوالات غیر مرتبط با تاسیسات برقی از جمله اسانسور دوبلکس که در هیچ منبع و کتاب ومقررراتی پیدا نمیشود و فقط سلیقه طراح بوده یا راندمان ترانس که به درس ماشینهای الکتریکی مرتبط هست نه به تاسیسات برقی و نداشتن زمان لازم نسبت به سوالات اعتراض داریم و در همین راستا با اکثریت ارا تصمیم به اعتراض حضوری که بهترین روش برای پاسخگویی است گرفته ایم لذا از دوستانی که اعتراض دارند خواهشمندم روز شنبه تاریخ ۹۴/۵/۱۰ ساعت ۱۱ صبح جلوی سازمان مقررات به نشانی تهران میدان ارژانتین - بلوار افریقا - وزارت راه و شهرسازی - ساختمان شهید دادمان - طبقه سوم جنوبی حضور داشته باشید با ین کار میتوانیم حقمونو بگیریم اعتراض کاملا منطقی و دور از هر بحث دیگری است خواهشا اطلاع رسانی کنید.

http://dejaran.com/157//آزمون نظام مهندسی/پاسخ-آزمون-نظام-مهندسی-94/

بابا به خدا سوالات غیر منطقی نبودن، من نمیدونم شما چجوری درس خوندید، بابا امتحان وقتی جزوه بازه دیگه باید هر اتفاقی رو پیشبینی کرد و اینکه سوالا برا مهندسا هست نه کسی که علوم پایه خونده پس بعضی وقتا جواب پیدا کردن بین گزینه ها واقعا هنر میخواد و به نظر من این منطقی هستش،

fluid.com

عضو جدید
در مورد اعتراض

اعتراض بايد حساب شده باشه تا اثرگذار باشه ، بايد دقيق بدونيم به چي اعتراض داريم و آيا اصلا واقعا جاي اعتراض هست يا نه ! چون سوالا هوش بوده ميشه اعتراض كرد ؟ نميدونم !
به نظرم يكي حوصله كنه زمان بندي ها رو در بياره ،‌ كي سوالا مياد رو سايت ؟ كي نتايج ؟ كي ميشه اعتراض كرد ؟ مسئول پاسخ به اعتراض كيه ؟
بايد اجازه داد سوالا منتشر شه تا بدون حدس و گمان و با قطعيت سوالا رو بررسي كنيم و سوالاي مشكوك رو در بياريم ، بعدش نامه رو تهيه مي كنيم .
من خودم حاظرم نتايج نهايي رو ببرم نظام مهندسي براي اعتراض.

معمولا تو اينچور امتحانا كه يكم فضا مبهمه و محدوده سوالات و امتحان دقيق معلوم نيست يكم گرد و خاك كردن لازمه !

بابا به خدا سوالات غیر منطقی نبودن، من نمیدونم شما چجوری درس خوندید، بابا امتحان وقتی جزوه بازه دیگه باید هر اتفاقی رو پیشبینی کرد و اینکه سوالا برا مهندسا هست نه کسی که علوم پایه خونده پس بعضی وقتا جواب پیدا کردن بین گزینه ها واقعا هنر میخواد و به نظر من این منطقی هستش،

دیاکوی عزیز نکنه به چتدتا سوال ساده که روند بودن میگی منطقی؟بایدم چندتا منطقی توشون باشه ولی در کل وجود سوالات محاسباتی زیاد و وقت گیر،وجود سوالات مفهومی و هوشی که هر کدومش عین پازل بایستی کنار هم میچیدی که صددر صد وقت گیر و زمان بره و در نهایت زمانبندی سوالات هم واقعا مغرضانه بودش.شما اگه سری های قبل رو میزدی تو یک ساعت حداقل 35 تارو میزدی بدون ابهام حالا واسه سوالات محاسباتیم وقت داشتی روش فکر کنی و بزنی.

انیشتن

عضو جدید
وقتی زندگیم بایس مستقل باشه.و ازدواج هم فعلا نیس.خب بایس نگران کاربود.دیگه من دخترم اما برا مستقل بایس کارکنم.دختر پسر نداره الان با این وضع جامعه بایس دوموتوره خرج در اورد

انیشتن

عضو جدید
پس تو رو خدا تا نتایج بیاد بچه ها یادشون نره برن دنبال کاراشون و اعتراض منتفی شه

انیشتن

عضو جدید
بچه ها باهم دعوا نکنین در هرصورت اعتراض میکنیم.سنگ مفت گنجشک هم مفت.ماتلاش به اعتراض میکنیم بقیش باخدا

baranj

عضو جدید

این همه مبحث معرفی می کنن کلی هزینه می کنیم مباحث و می خریم راهنماها و غیره آخر فک نکنم روی هم 10 سوال مستقیم از کتاباشون اومده بود همه ش غیره بودن یا پیچونده بودن در صورتیکه سالهای قبل مباحث خیلی کمتر بودن راهماها نبودن سوالام مستقیم از مباحث بودن شاید 10-15 تاش خارج مباحث بود آیا این انصاف که اینهمه مسیله می دن و تمام مسایلشون حداقل 3 بار تبدیل واحد توشون دارن میدون جنگ مگه!!!!!
دوست عزیزاگه شما 43-44 تا زدید احتمال می دید سر مرز قبول شید دوست دارید تعداد کمتری قبول بشن منم 42 تا زدم رو مرزم ولی حتی گه قبولم بشم اعتراضا رو تا آخر پیگیری می کنم چون این امتحان اصلا عادلانه نبود نه سوالاش نه زمانش اینا هر سری مباحث و کتاباشون زیاد می کنن که شرکتت کننده ها مجور بشن بیشتر هزینه کنن و هر سری هم تعداد سوالات کمتری از مباحث و منابعشون میارن این آزمون وسیله ای برای کسب درآمد و تامین بودجه هاشون شده رقابتی هم که نیست آزمون این کار و می کنن که هر سری تعداد خیلی محدودی قبول بشن.

baranj

عضو جدید
دوستان کسی اون سوالی و که گفته بود میزان تخلیه هوای کاب پز گازی و پلوپز چقدر رو حساب کرده؟می شه جوابش و بگید؟

انیشتن

عضو جدید
من 4.095 در آوردم فک کنم. میزان تخیله هرکدوم و از جدول به دست آوردم در مساحت ضرب کدم و دو تا رو با هم جمع کردم.شما می شه راه حلتون و بگید؟
اره منم همین راهو رفتم.جواب سوال دقیق یادم نیس ولی منم همینجوری حل کردم.نیاز به تبدیل واحد هم نبود

این همه مبحث معرفی می کنن کلی هزینه می کنیم مباحث و می خریم راهنماها و غیره آخر فک نکنم روی هم 10 سوال مستقیم از کتاباشون اومده بود همه ش غیره بودن یا پیچونده بودن در صورتیکه سالهای قبل مباحث خیلی کمتر بودن راهماها نبودن سوالام مستقیم از مباحث بودن شاید 10-15 تاش خارج مباحث بود آیا این انصاف که اینهمه مسیله می دن و تمام مسایلشون حداقل 3 بار تبدیل واحد توشون دارن میدون جنگ مگه!!!!!
دوست عزیزاگه شما 43-44 تا زدید احتمال می دید سر مرز قبول شید دوست دارید تعداد کمتری قبول بشن منم 42 تا زدم رو مرزم ولی حتی گه قبولم بشم اعتراضا رو تا آخر پیگیری می کنم چون این امتحان اصلا عادلانه نبود نه سوالاش نه زمانش اینا هر سری مباحث و کتاباشون زیاد می کنن که شرکتت کننده ها مجور بشن بیشتر هزینه کنن و هر سری هم تعداد سوالات کمتری از مباحث و منابعشون میارن این آزمون وسیله ای برای کسب درآمد و تامین بودجه هاشون شده رقابتی هم که نیست آزمون این کار و می کنن که هر سری تعداد خیلی محدودی قبول بشن.

باران خانم باور کن این آزمون نظام مهندسی دیگه واسه ماها میشه هفت خان رستم،شما که 4 راهنما و 3 تا قوانین ساخت و ساز و این مسخره بازیا رو گرفتن؟؟چند تا سوال ازشون اومد؟حالا بماند که از سال جدیدم به بهانه کوچکترین تغییر مبحث عوض میکنن؟!!همه اینا میره تو جیب نظام مهندسی،بابا این جیباشون خیلی گله گشاده حالا حالا ها پر نمیشه.

بالا