آزمون نظام مهندسی مرداد 94

انیشتن

عضو جدید
بچه ها یعنی واقعا کسی سوالارو نداره پسرا که تو این کارا ماشالاه زرنگن سوالارو ببرن بیرون از جلسه.واقعا اینجور مکانیک پسر ندیدم.خب پسرای مکانیک کجایین؟بجنبین سوال پیداکنین

انیشتن

عضو جدید
واقعا یا همه سرکارهستن یا خوابن بچه های این تاپیک.لطفا به داد تاپیک برسید صورت سوالارو بذارید پسرای مکانیک میدونم دارین جان عزیزتون سوالا رو بذارین.بخدا ثواب داره

baranj

عضو جدید
دوستان بچه های برق می خوان به سوالاشون اعتراض کنن که سخت بودن و خارج کتاب تو سایت آزمون آنلاین تو قسمت نظرات شرکت کنندگان بود اینم متن اعتراضشون:

سلام خدمت مهندسان برق دوستان حتما با شماره 82244189 کارشناس بخش آزمون دفتر مقررات ملی تماس بگیرید واعتراضتون را نسبت به غیر استاندارد بودن سوالات را اعلام کنید اگه آمار اعتراضات بالا بره مجبورند بازنگری توسوالات بکنند ساعت 2 تا4 تماس بگیرید.

baranj

عضو جدید
ماهم اعتراض کنیم کجا اعتراض کنیم به همین شماره؟

اگه همه موافق باشن یکی دو روز و تعیین کنیم همه تو اون روزا زنگ بزنیم و اعتراض کنیم البته این تعداد کمن باید به بچه های مکانیک که می شناسیم و تو این سایت نیستن خبر بدیم

انیشتن

عضو جدید
اره بایس خبر بدیم اخه تعداد اینجا کمن مگه یه تاپیک باز کنیم بنویسیم اعتراض به سوالات مکانیک بیان همه جم بشیم اونجا

fluid.com

عضو جدید
اعتراض رو که باید حتما انجام داد ! بشه امتیاز یکی دو تا تست رو گرفت عالی میشه ! مثل آزمون قبلی که دقیق یادم نیست یک سوال یا دو سوال رو حذف کردند و امتیازش رو به همه دادن !
مثلا اون سوال قطر دودکش خیلی نامردی بود ! آخه مگه ناظر تاسیسات میخواد بره ایستگاه فضایی بین المللی که اینجوری تست هوش میگیرن ! قراره با یه سری پیمانکار قالتاق (درست نوشتم ؟!!) سر و کله بزنیم !

یه موضوع دیگه آقا من چند بار سوالمو پرسیدم کسی جواب نداد. اون قطر لوله آب باران که مساحت پشت بوم 100 متر مربع بود. چرا جواب 3 اینچ میشه؟ من فکر کردم قطر لوله قائم رو میخواست! اما مثل اینکه افقی رو میخواسته ! آره ؟

انیشتن

عضو جدید
اعتراض رو که باید حتما انجام داد ! بشه امتیاز یکی دو تا تست رو گرفت عالی میشه ! مثل آزمون قبلی که دقیق یادم نیست یک سوال یا دو سوال رو حذف کردند و امتیازش رو به همه دادن !
مثلا اون سوال قطر دودکش خیلی نامردی بود ! آخه مگه ناظر تاسیسات میخواد بره ایستگاه فضایی بین المللی که اینجوری تست هوش میگیرن ! قراره با یه سری پیمانکار قالتاق (درست نوشتم ؟!!) سر و کله بزنیم !

یه موضوع دیگه آقا من چند بار سوالمو پرسیدم کسی جواب نداد. اون قطر لوله آب باران که مساحت پشت بوم 100 متر مربع بود. چرا جواب 3 اینچ میشه؟ من فکر کردم قطر لوله قائم رو میخواست! اما مثل اینکه افقی رو میخواسته ! آره ؟

چون سوال چندسال پیش بود بایس حفظی بزنی سوالای هچل هفتو عینه خودشون بایس جواب داد دستم به اون طراح سوالا برسه یه چک میزنم تو صورتش نفهمه از کجا خورده.ایشالاه خیرنبینه با جوونای مملکت بازی میکنه

arzess

عضو جدید

توی بخش اب باران اومده که برای پشت بام حداقل باید دو عدد کفشو در نظر گرفته بشه و حداقل سایز لوله هم که به این کفشو ها متصل میشه باید 3 اینچ باشه. بنابراین بدون اینکه لازم باشه و بخوای سوال رو حل کنی باید میزدی دو عدد لوله سه اینچ.

انیشتن

عضو جدید
میگم کی اعتراض کنیم شماهاکه تهرانین برین دفترمقررات اعتراض کنین حضوری

بچه ها نظام مهندسی میخاد یه ایستگاه فضایی تو مدار راس السرطان راه اندازی کنه چند تا اوستاکار با چند مهندس رو اونجا لازم داره پس تو سوالات تست هوش و ماورای تصورات اصلا شک نکنین که نیت خیره....?????????????????? ضمنا در زمینه لوله کشی فاضلاب از فضا به زمین اطلاعات لازمه رو کسب بکنید .خدا اجرشون بده چقدر به فکر مردمن..

انیشتن

عضو جدید
بچه ها من خیلی ناراحتم هر ازمون میدم شکس میخورم دارم کم کم به مغزم شک میکنم.واقها خداکنه اینو قبول شم.انگیزمو ازدس دادم

baranj

عضو جدید
چون سوال چندسال پیش بود بایس حفظی بزنی سوالای هچل هفتو عینه خودشون بایس جواب داد دستم به اون طراح سوالا برسه یه چک میزنم تو صورتش نفهمه از کجا خورده.ایشالاه خیرنبینه با جوونای مملکت بازی میکنه

پارسال نمره دو سوال و به همه دادن.بعضی سوالا مثلا فاصله در کانال تخلیه هودی که در سقف کاذب یا فاصله دهانه تخلیه هوا برای برج خنک کن که گفته بود و تو صورت سوال یه نباشد بود الان یادم نیست دقیقا صورتشچی بود اینا رو از کجا آورده بودن؟؟؟؟؟اینا رو حذف کنن

انیشتن

عضو جدید
پارسال نمره دو سوال و به همه دادن.بعضی سوالا مثلا فاصله در کانال تخلیه هودی که در سقف کاذب یا فاصله دهانه تخلیه هوا برای برج خنک کن که گفته بود و تو صورت سوال یه نباشد بود الان یادم نیست دقیقا صورتشچی بود اینا رو از کجا آورده بودن؟؟؟؟؟اینا رو حذف کنن

فک کنم اینا تو نشریات بوده

توی بخش اب باران اومده که برای پشت بام حداقل باید دو عدد کفشو در نظر گرفته بشه و حداقل سایز لوله هم که به این کفشو ها متصل میشه باید 3 اینچ باشه. بنابراین بدون اینکه لازم باشه و بخوای سوال رو حل کنی باید میزدی دو عدد لوله سه اینچ.

حق با شماست دقیقا همین سوالم عین پارسال بود که سره کاری بودش میشه 2 عدد کفشوی و 3 اینچ و در شکل لوله هواکش و فاضلاب چونکه 4 اینچ بودن دوتاش میشه لوله هواکش قائم فاضلاب، و در اون تا حد امکان باید از هواکش پرهیز کرد و در نهایت گزینه هیچ یک از هواکش ها لازم نیست درسته

baranj

عضو جدید
تو سوال گودبردای برای طول دوستانی که ارتفاع و گرفتن 10 متر این مقدار و از کجا حساب کردن؟می شه توضیح بدید من متوجه نشدم؟

تو سوال گودبردای برای طول دوستانی که ارتفاع و گرفتن 10 متر این مقدار و از کجا حساب کردن؟می شه توضیح بدید من متوجه نشدم؟

ببین باران خانم تو گودبرداری هر چه طولو بیشتر بگیری بهتره تو مبحث 12 گفته شده ولی من تو عرضش شک داشتن که 4 یا 3.5؟چونکه گفته که برای گودبرداری که وسایط نقلیه سنگین تردد میکنن 3.5 و در پایینشم گفته عرض رمپ باید 4 باشه؟حالا نمیدونم کدومش درسته

بالا