آزادی

s.j.khataeepour

کاربر بیش فعال
آفرین! شما هم مثل اکثر همفکراتون رفتار می کنین! انتظار دیگه ای هم نمیشد داشت! بخشی از پست قبلیم :

باز هم تکرار کنم که این احکام برای شرایط خاص هستند و نه شهوت طلبی صرف :
اینجا را هم بخوانید!

در پایان، آیا همه چیزی که از بحثمان دریافت کردید همین بود؟! :cool: بنده هم خیال خاصی در مورد شما نکرده بودم که بخواهم بی خیالت بشم! ولی هرچور راحتی! ما که بد کسیو نمیخوایم! شما هم خوش باش برا خودت ! ;)
راستی داشت یادم میرفت.... این شکلکت هم ;) خدمت شما..من بهش نیازی ندارم

mor1360

عضو جدید
راستی داشت یادم میرفت.... این شکلکت هم ;) خدمت شما..من بهش نیازی ندارم

:cool:... شما و امثال شما خوب بلدین بحثی رو که به نفعتون پیش نمیره بپیچونید! آورین ! خوشحالی نه؟!

بعضی وقتا واقعا بیشتر به مفهوم امضام فکر می کنم...! باش تا اجل معهود، دست امل نامحدود بگیرد ... :cool: ...

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم بهتره این تالار در این سایت وجود نداشته باشه! چون عملا هیچ جای آزادی بیان وجود نداره!

zhilamo

عضو جدید
بابا فکر کنم کلا بحث در مورد میدان آزادی هستش...

مگر آزادی فقط یک میدان نیست؟

sara perspolisi

عضو جدید
یه ادم میتونه تا حدی تو کاراش ازاد باشه که به حق دیگران لطمه ای وارد نشه تو هر کاری دین، لباس ...

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
آزادی مقوله ایست که مدتهاست ذهن بشر را به خود مخدوش کرده و خیلی ها با کمی تحریف آن را نقابی برای انجام اعمالشان قرار داده اند.
تعریف شما از آزادی چیه؟
و این ازادی تا کجاها می تونه ادامه پیدا کنه؟
و شامل چه چیزهایی میشه؟

آزادی هیچ وقت مطلق نیست با اینکه خیلی می خوایمش!!
آزادی در فروم:
من آزادی اینو ندارم که مثلا نگم پسرم یا دختر!! (در این فرمت تعریف شده)
آزادی پیش فرض ما همیشه از محیط محدود و محدودتر می شه! پس تعریف من از آزادی، هم آزادی نداره! آزادی من تا ذهن نفر بعدی ادامه داره و فرجه ای که به ذهنم می ده تا جوابشو بدم تا جایی که خسته شم! و برام اهمیتشو از دست بده...
آزادی شامل همه چی می تونه باشه چون موجود مختار خلق شذیم و قدرت انتخاب داریم! ولو اینکه انتخاب تحمیلی باشه یا آزادانه!

بالا