آرشیو کارشناسی ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر شما بهترین کتاب برای تست زنی درک عمومی چیه؟

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از بچه های مرکز شنیدم که دکتر متدین بازنشسته شدن و تو یک سال اخیر هم برای جلسات طرح سوال دعوت نشده اند هرچی ازشون بیاد چه تو منظر چه تو اسلامی مال بانک سوالاته که از سالهای قبل توش مونده
ولی دکتر منصوری بدش نمیاد یه حالی به ملت بده و تلافی کنه
پس شاید اگر اینجوری باشه باز هم باید منتظر تغیر تو سوالات باشبم مخصوصا تاریخ
اما من بعید میدنم اینجوری باشه من یکم منبع مطمئن تر هست نسبت به بچه های مرکز ;)

النازا

عضو جدید
درهرصورت چه دکترمتدین باشن چه نباشن تاریخ و منظر رو باید خوند دیگه، اونم درست .ولی 1چیزی میمونه اینکه اگه منصوری بخاد تاریخ طرح کنه من تا حالا حتی جزوشم ندیدم لاقل میدونستیم چه سبکیه تاریخشون مرورامونو طبق تدریسشون مرور میکردیم

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
درهرصورت چه دکترمتدین باشن چه نباشن تاریخ و منظر رو باید خوند دیگه، اونم درست .ولی 1چیزی میمونه اینکه اگه منصوری بخاد تاریخ طرح کنه من تا حالا حتی جزوشم ندیدم لاقل میدونستیم چه سبکیه تاریخشون مرورامونو طبق تدریسشون مرور میکردیم
منصوری استاد منظره تاریخو که نمیدن منصوری طراحی کنه خیلی لطف کنن بهش همون منظر و بدن طراحی کنه متدین هم اگه واسه منظر سوال بده سوالای مرتبط با منظر ایران و باغ های ایرانی میده
hagir سهم گلابچی پارسال 20 تا از 30 تا سوال فن بود

dj_manijak

عضو جدید
سلام به همه
با آرزوی موفقیت برای همه بچه ها
کسی خلاصه یا مطلبی از کتاب پارادیم پردیس میتونه بزاره؟ لطف میکنه هرکی کمک کنه.

لوتوس

عضو جدید
اون دکتر عمرانی همه ساله همین کار رو میکنه

آخرین ویرایش:

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال
داغونم کردی..........
این قصه ما و پروفسور انگار به آخر نمیرسه... دستش درد نکنه که اینقدر فعاله، که پژوهشگر خوبیه اما خدا رو خوش میاد دم کنکور بزنه تو برجک اینهمه کنکوری بینوا؟ آخه چیکار کنم با اینهمه منابع؟
منکه همینجوریشم کجدار و مریض پیش میرفتم حالا باید سرم بذارم بمیرم....
گالیا مرد بسکه کتاب ندارد.....
سلام
به نظر من اصلا مهم نيست كه دكتر گلابچي كتاب جديد رو 2 هفته مانده به كنكور داده . توي اين مدت اصلا وقت خوبي نيست كه روحيه خودمونو خراب كنيم كه كتاب جديدي اومده و نخونديم.
بهتره طبق برنامه اي كه داريد پيش بريد و اصلا به اين چيزا فكر نكنيد;)

ladi

عضو جدید
بچه ها كسي كنكاش مديريت داره كنكور91 رو برام عكس بگيره؟؟؟
خيلي لازم دارم
منون

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب بیزینسی شده این کنکور. یه جور کارآفرینی خیلی شیک که خواهان هم زیاد داره و خواهد داشت.
کتابی که 2 روزه چاپ شده براش کلاس تشکیل داده میشه و در کمتر از 48 ساعت هم کلاسش پر میشه! شاید اصلا از قبل هماهنگی هم شده سر وقت و تاریخ دقیقش... بیزینس سطوح مختلفی داره دیگه، یکی که اسم داره کتابو چاپ میکنه، یکی که نقش "دم" پروفسور رو داره کلاسو تشکیل میده، چند تای دیگه که پارسال قبول شدن خلاصه کتابو میدن بیرون... سر این سفره به هر کی یه چیزی میرسه. خدا برکتشو ازشون نگیره. دیگه وقتی برای یه کلاس 2-3 ساعته نانو که حداکثر قراره یدونه تست ازش بیاد کلاس 150 هزار تومنی تشکیل میشه، بایدم به این بیزینس پر و بال داد. تازه این قسمت تئوری ماجراست، سر اسکیس ببین چه بازاری بشه بازار صدیق و نوچه ها. احتمالا به دلار حساب کنن شهریه رو.

galeya

عضو جدید
عجب بیزینسی شده این کنکور. یه جور کارآفرینی خیلی شیک که خواهان هم زیاد داره و خواهد داشت.
کتابی که 2 روزه چاپ شده براش کلاس تشکیل داده میشه و در کمتر از 48 ساعت هم کلاسش پر میشه! شاید اصلا از قبل هماهنگی هم شده سر وقت و تاریخ دقیقش... بیزینس سطوح مختلفی داره دیگه، یکی که اسم داره کتابو چاپ میکنه، یکی که نقش "دم" پروفسور رو داره کلاسو تشکیل میده، چند تای دیگه که پارسال قبول شدن خلاصه کتابو میدن بیرون... سر این سفره به هر کی یه چیزی میرسه. خدا برکتشو ازشون نگیره. دیگه وقتی برای یه کلاس 2-3 ساعته نانو که حداکثر قراره یدونه تست ازش بیاد کلاس 150 هزار تومنی تشکیل میشه، بایدم به این بیزینس پر و بال داد. تازه این قسمت تئوری ماجراست، سر اسکیس ببین چه بازاری بشه بازار صدیق و نوچه ها. احتمالا به دلار حساب کنن شهریه رو.

جانا سخن از زبان ما میگویی............

یاشار معمار

عضو جدید

احسنت بر دل نشیند هر انچه از دل براید حرف حق زدی متاسفم برای معماری ایرانی که شاهکارهای معماریش کسانی افریدند که خودخواسته گمنام ماندند اما امروزه .....:crying2:

galeya

عضو جدید
سلام اومدم باز و دسته پر اومدم براتون دوستای خوبم
اینم جزوه ی طراحی لرزه ای اقای طباطبایی ایشالا که استفاده کنید مارو هم دعا کنید
این پارت 1 و 2 پارت بعدی هم داره اپلود میشه

دوستان این جزوه طراحی لرزه ای که hagir عزیز زحمتشو کشیدن، چند صفحه است؟
من همه پارتها رو دانلود کردم اما وقتی extract شون میکنم فقط صفحات 1و 10 تا 19 هستش
این مشکلو با جزوه تنظیمی که ایشون لطف کردن و تو سایت گذاشتن دارم، 9 صفحه است....
مشکل از کجاست؟

یاشار معمار

عضو جدید
دوستان این جزوه طراحی لرزه ای که hagir عزیز زحمتشو کشیدن، چند صفحه است؟
من همه پارتها رو دانلود کردم اما وقتی extract شون میکنم فقط صفحات 1و 10 تا 19 هستش
این مشکلو با جزوه تنظیمی که ایشون لطف کردن و تو سایت گذاشتن دارم، 9 صفحه است....
مشکل از کجاست؟
منم مشکلم با جزوه تنظیم همین اون موقع گفتم ولی کسی جواب نداد

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یه سوالی؟
جریان آزمون های جامع سنجش چیه؟طراحای سوال مطرح می کنند؟یا مال ارشیوای قبل؟
چقدر ارزش وقت گذاشتن دارن؟
اخه پاسخ نامه تشریحی فقط به بچه هایی که ازمون میدن داده میشه.من نتونستم پیدا کنم....:question:

baharestan.f

کاربر بیش فعال

لوتوس

عضو جدید
من ارشد یزد امسال تموم کردم.زمان ما هم گلابچی از این کارا میکرد.وقت رو کتاب جدید نزارید.اما بگم حتما ازش سئوال داده.بچه های تهران جزوه هاشو دارن.من بهشتی خوندم کارشناسی رو.زمان ما قبولی سخت بود الان ظرفیت ها زیاد شده.استرس به خودتون وارد نکنید.الان وقت جمع بندیه و آرامش.موفق باشید

naser1990

عضو جدید
بچه ها به نظرتون این درسنامه نانو و طراحی لرزه ای مرکز معماری می تونه جواب بده؟؟؟؟؟

samra8631

عضو جدید
جزوه منظر منصوری همونه که شونصد تا مقاله است ؟غیر از اون خلاصه ای نیست؟؟

tehrangharb

عضو جدید
بچه ها به نظرتون این درسنامه نانو و طراحی لرزه ای مرکز معماری می تونه جواب بده؟؟؟؟؟

من طراحی لرزه ای شو تا وسطا خوندم ؛ بنظرم خوب بود و یه چیزایی ازش یاد گرفتم ولی دیگه وقت نکردم بقیه شو بخونم .........بنظرم کامل بود;)

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
جزوه منظر منصوری همونه که شونصد تا مقاله است ؟غیر از اون خلاصه ای نیست؟؟

جزوه دکتر منصوری جزوه خوبیه اما جزوات دیگه ای هم هست که بهترن
از نظر من سعید عظمتی و مریم حسینی بهترن و برای خلاصه شما جزوه نقش نگار رو هم میتونی بخونی، هرکدومش رو لازم داشتید پیدا نکردید بگید براتون بزارم، البته کتاب غزاله روحانی هم هست که چند سال پیش ازش سوال زیاد می امد ولی در کل نکاتش کمتره. و همچنین معماری منظر راهیان ارشد:cool:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا