آرشیو کارشناسی ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!
بچه وااسه باز سازی پس از سانحه کسی جزوه نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنووون میشم....:w04:

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم مشکلم همینه.........اخه من جز سوالات 91 معماری پارسال دیدم. هست؟؟؟؟؟؟؟

اون سوالات واسه گرایش بازسازی هستن تاریخ شهر هم برای گرایش مطالعات میاد ... بیخیال اونا بشید و بچسبید به همون 130 سوال لعنتی خودمون

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاریخ شهرسازی و معماری پس از صانحه جز سوالا هست ولی برای معمای معماری ضریب نداره ;)

baharestan.f

کاربر بیش فعال
بچه ها واقعا از همتون ممنونم یه دنیا ممنونم.خدا اجر بخشندگی هاتونو بده. این همه فایلای خوب فقط کاش خدا وقت بده تا ما همه اینا را استفاده کنیم.الهی الهی الهی .....
یه چیز بگم مسخرم نکنین. یه نفر یاد من بده چه جوری آپلود کنم.
میخام کنکورای ارشد مدیریت ساخت و ... بذارم.

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها واقعا از همتون ممنونم یه دنیا ممنونم.خدا اجر بخشندگی هاتونو بده. این همه فایلای خوب فقط کاش خدا وقت بده تا ما همه اینا را استفاده کنیم.الهی الهی الهی .....
:victory::victory:مرسی مهندس....
مسخره واسه چی؟؟؟؟؟؟منم تا چند وقت پیش بلد نبود....م.ببین همین جایی که pm می زنی قسمت پایینشو نگا کن...آیکن صفحه پیشرفته رو انتخاب کن بعد می تونی فایلی که می خوای اپ کنی انتخات کنی وبذاریی...البته من تازه عضو شدم اگه کامل توضیح ندادمsorry.......

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
ویا تو 4sharedعضو شی و فایلها رو اونجا آپلود کنید و لینکش رو اینجا بزارید
که برای خودتون هم یه آرشیو باشه;)

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
این هم از اوضاع و احوال آزمون هشتم مرکز (که بازهم طبق معمول سوتی توش کم نبود- مثل سوال 110 که اصلا تصویر نداشت- و خلاصه اینکه یه فایل اصلاحیه هم هفته بعد براش درمیارن!!)

مشاهده پیوست 132360

خدا بهت هرچقد میخوای پول بده بری واسه خودت یه خونه بسازی قد یه کاخ:) دستتون درد نکه
من فن40 تاریخ 60 درک15منظر65زدم زبانم نگاه نکردم سوالای درک فکر کنم 5-6 تا اصلاحی داشته باشه

mahsa_archi_arch

عضو جدید

تاریخ معماری معاصر
>>> مناسب برای مرور و تثبیت دم آزمون <<< تصویری و رنگی!

گردآوری و تنظیم >>> مهگل مرتهب

http://www.mediafire.com/?vi3knph8f7334vm

آقا بهزاد واقعا ممنون .. و ممنون از همه بچه های دیگه .. ایشالا همتون بهترین رتبه هارو بیارین :smile:
خلاصه ای برای جهان و ایران هم دارین ؟؟ .. خیلی عالی بود .. مرسی :)

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز

تاریخ معماری معاصر
>>> مناسب برای مرور و تثبیت دم آزمون <<< تصویری و رنگی!

گردآوری و تنظیم >>> مهگل مرتهب

http://www.mediafire.com/?vi3knph8f7334vm
مرسی بچه ها بابت جزوه ها و فایل هایی که گذاشتید تو این یکی دو هفته واقعا گل کاشتید از هژیر خان و بهزاد خان یه تشکر ویژه میکنم ما شهرستانی ها همتونو دعا میکنیم امیدوارم که تو کنکورتون هم موفق باشید

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا بهزاد واقعا ممنون .. و ممنون از همه بچه های دیگه .. ایشالا همتون بهترین رتبه هارو بیارین :smile:
خلاصه ای برای جهان و ایران هم دارین ؟؟ .. خیلی عالی بود .. مرسی :)

برای جهان که قبلا دوستان بارها مطلب و جزوه و خلاصه گذاشتند برای ایران هم همینطور منتها من الان نمی دونم تو کدوم صفحه فروم هستن
من هم هاردم رو بالا پایین میکنم بلکه چیزی پیدا شد :w34:

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی از دوستان جزوه ای، خلاصه ای، گارگاهی مارگاهی!! از "نانـو فنـاوری" داره بذاره تا مثل روز تولدش از گناهان کرده و نکرده پاک و مبرا بشه؟؟؟؟ :D

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها واسه زبان کسی جزوه ای که زیاد وقت گیر نباشه نداره؟ممنوووون می شم..
فرهنگ تصویری نیاز به وقت بیشتری داره

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی از دوستان جزوه ای، خلاصه ای، گارگاهی مارگاهی!! از "نانـو فنـاوری" داره بذاره تا مثل روز تولدش از گناهان کرده و نکرده پاک و مبرا بشه؟؟؟؟ :D

توی تایپیک نانو فناوری یه چیزایی بود ولی من باز نکردم ببینم مبحث چیه و در چه حد..خودتون یه سری بزنین.

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم من 3-4 بار تا حالا گذاشتم که درسنامه نانو مرکزو تو همین تایپیکم گذاشتم اینم برای بار 5 ام واسه شما :D

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=128901

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز

baharestan.f

کاربر بیش فعال
بچه ها من تاسیسات مکانیکی میخام.گاهیشو کسی نداره؟
من نتونستم از طیبه دانلود کنم.چه جوریه عکس و تصویر هم داره یا دستنویسه؟

النازا

عضو جدید
بچه هابابت جزوه هایی که تو این مدت در اختیارمون گذاشتید واقعا ممنون انشاا... رتبه همتون خوبه خوب بشه واقعا براماکه تهران نیستیم دسترسی به بعی جزوات سخته.

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی سوالات و پاسخنامه های کنکور هنرهای ساخت 89 به این طرف را داره؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا