آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

• عالی

رای: 144 47.8%
  • خیلی خوب

رای: 93 30.9%
  • متوسط

رای: 42 14.0%
  • بد

رای: 22 7.3%

• مجموع رای دهندگان
    301
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام به دوستان عزیز
ازتون خواهش میکنم منو راهنمایی کنید من کارشناسی مهندسی معماریو گذروندم وحالا میخوام کنکور ارشد شرکت کنم ولی اصلا راستش نمیدونم برم دنبال ارشد یا نه برم دنبال کار -البته یه 3ماهیم تو یه شرکت کار طراحی داخلی و 3دی انجام دادم ولی هم به خاطر پایین بودن حقوق و هم به خاطر خوندن ارشد ولش کردم ـ برای ارشد هم بین طراحی شهری و معماری بدجوری 2دلم هم ازنظر منابعو خوندنش هم آینده ی کاری... خالام دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنید...:(

از نظر شرايط كاري بين ليسانس معماري و فوق معماري تفاوتي نيست يني با ليسانس يا حتي كارداني هم ميشه كار كرد تفاوتش تو تدريس دانشگاهه== اين از نظر كاري
اگه قصد ادامه تحصيل داري و نه صرفا كار خوب خوب كاري كردي
بين معماري و طراحي شهري خوب قطعا به هردوش نيازه ولي تفاوتش تو عام بودنه معماريه
مثلا تو جامعه دوتاشو ميخايم اما بستگي به محل زندگيت داره
معماري معماري عام تره

sim son

عضو جدید
سلام
من واسه درک خیلی گیجمممممم چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟:cry:
راستی واسه تاسیسات کسی خلاصه نویسی نداره ما هم استفاده کنیمممممممممممممم؟:razz:

7y7

عضو جدید
سلام.
دوستان کسی میدونه دانشگاه شهیدرجایی که نیروهای اموزش وپرورش رامیگیره چه جوری است؟یعنی رتبه چند میخوادودرصداسکیس چند؟کسی رامیشناسیدکه قبول شده باشه؟لطفاراهنمایی کنید!

zsh1989

عضو جدید
سلام دوستان
من می خوام برای آزمون های ارشد یه موسسه ثبت نام کنم.شهرستان هستم و آزمون ها ی آکادمی تخصصی، مرکز معماری و ایوان خانه معمار رو اینترنتی می تونم شرکت کنم. اکسین و پارسه هم این جا نمایندگی دارن.می خواستم بدونم اطلاعاتی راجع به این که کدوم بهتره دارین؟ جزوات و بسته های آموزشی کدوم بهتر هستن؟

sevda70

عضو جدید
درخواست کمک

درخواست کمک

سلام دوستان
من امسال دانشجوی ترم 5ام ،میخوام از الان برا ارشد شروع کنم ،ولی نمیدونم چیکار کنم ، چی بخونم ، کجا ثبت نام کنم !!!!
ممنون میشم اگه کمکم کنید!

mk4030

عضو جدید
سلام
من فکر میکنم الان به کلاس احتیاجی نیست اصلا!
این خیلی خوبه که از الان به فکر هستی اما پیشنهاد من:
اول یه جستجو بزنی با منابع مهم و کتابای مهم ارشد آشنا بشی اونوقت واحدهایی که مربوط به اونها میشدن رو جدی بگیری و کتابها رو هم تهیه کنی و حداقل واسه سرگرمی هم که شده بخونی
دوم و به نظرم خیلی مهمتر خیلییییی مهمتر از الان رو اسکیس کار کنی، تا میتونی اسکیس بزن رو اصول کار کن، پرسپکتیو رو کار کن و شیت بندی... مطمئن باش که خیلی جلو می افتی
موفق باشی

arcdoc

اخراجی موقت
سلام دوستان
من امسال دانشجوی ترم 5ام ،میخوام از الان برا ارشد شروع کنم ،ولی نمیدونم چیکار کنم ، چی بخونم ، کجا ثبت نام کنم !!!!
ممنون میشم اگه کمکم کنید!
2012-12-21
2+1+2+1+2+2+1=11
11= devil number
the end of the world
i suggest enjoy your live and continue live without worry about any thing .specially master degree

sevda70

عضو جدید
سلام
من فکر میکنم الان به کلاس احتیاجی نیست اصلا!
این خیلی خوبه که از الان به فکر هستی اما پیشنهاد من:
اول یه جستجو بزنی با منابع مهم و کتابای مهم ارشد آشنا بشی اونوقت واحدهایی که مربوط به اونها میشدن رو جدی بگیری و کتابها رو هم تهیه کنی و حداقل واسه سرگرمی هم که شده بخونی
دوم و به نظرم خیلی مهمتر خیلییییی مهمتر از الان رو اسکیس کار کنی، تا میتونی اسکیس بزن رو اصول کار کن، پرسپکتیو رو کار کن و شیت بندی... مطمئن باش که خیلی جلو می افتی
موفق باشی

خیلی ممنونم از راهنماییتون...:)
برا تمرین اسکیس چیکار کنم ! کلاس برم...یا از کتابا کمک بگیرم...!!!!!
ما تو یونی اسکیس رو زیاد خوب کار نکردیم،برا همین نمیدونم چیکار کنم...:(

marry behesht

عضو جدید
سلام دوستان - من دارم واسه ارشد طراحی شهری میخونم - از کتابای شار تا شهر ،محیطهای پاسخده ،معماری معاصر غرب وکتاب مبانی نظری وفرایند طراحی شهری پاکزاد شروع کردم در کنارشون زبان هم میخونم -میشه یه الویتی واسه منابع بهم بدین واقعا نمیدونم بعداز اینا سراغ چه کتابایی برم ازطرفیم نگرانم که وقت کم بیارم:(....

Rohallah.7

عضو جدید
به یه پشت کنکوری ارشد کنک کنید!!

به یه پشت کنکوری ارشد کنک کنید!!

سلام دوستان
امسال خدا بخواد میخوام ارشد امتحان بدم کلا صفره همه چیم حتی منابع ارشد ندارم از الان بخوام شروع کنم چی کار کنم؟؟؟؟؟؟
چه کتاب هایی بخونم خوبه؟؟؟؟

yasihood

عضو جدید
سلام دوست عزیز
امیدوارم موفق باشی
این تاپیک ها میتونن کمکت کنن
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ه-قدم-تا-ارشد-92-قدم-قدم-پیش-به-سوی-رتبه-برتر
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/276716-مشاوره-آزمون-كارشناسي-ارشد
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...تی-آزمون-کارشناسی-ارشد-گرایش-های-مختلف-معماری
میتونی منابع، سوالات موسسات و نظرات بچه ها رو تو این تاپیک هاببینی;)

zhsaffar

عضو جدید
سلام دوست عزیز
برای شروعتون الان دیر نیست. من خودم دوستی دارم که از آبان شروع کرد و رتبه زیر شصت آورد. فقط باید هدفمند بخونی و پی شاخ و برگ های الکی نری. توی تاپیک گام به گام تا ارشد 92 منابع رو گفتن برای دانلود جزوات دانشگاههای تهران هم دوستان محبت کردن لینک گذاشتن که حتما دانلود کن و مطالعه کن.
من پیشنهاد میکنم آزمونهای آزمایشی یکی از موسسات رو شرکت کن چون همیشه با اونها میتونی چک کنی که کدوم بخش احتیاج به تقویت داری. من خودم اکسین رو انتخاب کردم چون هر 15 روز میتونی خودتو تست کنی. البته بیشترین جامعه آماری مال پارسه هستش. از کتابها تست هم استفاده کن برای زمان دوره.به نظرم با خوندن فشرده اگه تا حداکثر نیمه دی ماه تموم کنی کلیه مطالب درجه اول اهمیت رو بعد از اون با تست و خلاصه هات دوره انجام بدی شانس خوبی داری.

موفق باشی.

Rohallah.7

عضو جدید

مرسی دوست عزیز

Rohallah.7

عضو جدید
سلام دوست عزیز
برای شروعتون الان دیر نیست. من خودم دوستی دارم که از آبان شروع کرد و رتبه زیر شصت آورد. فقط باید هدفمند بخونی و پی شاخ و برگ های الکی نری. توی تاپیک گام به گام تا ارشد 92 منابع رو گفتن برای دانلود جزوات دانشگاههای تهران هم دوستان محبت کردن لینک گذاشتن که حتما دانلود کن و مطالعه کن.
من پیشنهاد میکنم آزمونهای آزمایشی یکی از موسسات رو شرکت کن چون همیشه با اونها میتونی چک کنی که کدوم بخش احتیاج به تقویت داری. من خودم اکسین رو انتخاب کردم چون هر 15 روز میتونی خودتو تست کنی. البته بیشترین جامعه آماری مال پارسه هستش. از کتابها تست هم استفاده کن برای زمان دوره.به نظرم با خوندن فشرده اگه تا حداکثر نیمه دی ماه تموم کنی کلیه مطالب درجه اول اهمیت رو بعد از اون با تست و خلاصه هات دوره انجام بدی شانس خوبی داری.

موفق باشی.

مرسی دوست عزیز از توضیح کاملت:gol:

پریسا 69

عضو جدید
سلام..
من رشتم عمران بود و قصدم اینه که ارشد معماری بخونم،رشته ای که آرزو میکردم کاش کارشناسی انتخابش میکردم.
علاقه ی زیادی دارم به معماری ومیخوام تمام همت و پشتکارم رو خرجش کنم.توو این راه امیدوارم شما دوستان عزیز هم کمکم کنین...
من آزمونهای ماهان رو ثبت نام کردم.
بعضی کتابارو شروع کردم به خوندن،ولی وقتی متوجه شدم اولویت ندارن،گذاشتمشون کنار یا برای بعد .مثله :"تاریخ و معماری شهرسازی معاصر اعتضادی"،"فرم فضا نظم"،"پارادایم پردیس شاهچراغی"
در حال حاضر کتابایی ک دارم میخونم :"504"،"زبان مهدوی نژاد"،"درک سازه گلابچی"،"استاتیک گلابچی"،"معماری جهان زارعی"،"سبکشناسی پیرنیا"،"عناصر طباطبایی_جزوه ایوانخانه"،"تاسیسات الکتریکی و مکانیکی قیابکلو"،"تنظیم شرایط بهزادی_جزوه"
انتخاب خوبی ان؟واسه درک عمومی میخوام کتاب عسگری رو بخونم.
اگر نکته ای هس ک فک میکنین کمک میکنه،لطفا بهم بگین.
ممنون از حضور موثرتون

azzii

عضو جدید
تاریخ جهان: کتاب ابراهیم زارعی
معماری اسلامی: سبک شناسی پیرنیا
معماری معاصر: کتاب معماری معاصر دکتر قبادیان
سازه: درک رفتار سازه ها
صوت ونور:کتابای قیابکلو
تاسیسات مکانیکی:کتاب سلطاندوست
تنظیم شرایط محیطی: کتاب کسمایی
زبان: کتاب504 و دکتر رستگاری
منظر:باغهای ایرانی نعیما
براشروع مناسبن

پریسا 69

عضو جدید
تاریخ جهان: کتاب ابراهیم زارعی
معماری اسلامی: سبک شناسی پیرنیا
معماری معاصر: کتاب معماری معاصر دکتر قبادیان
سازه: درک رفتار سازه ها
صوت ونور:کتابای قیابکلو
تاسیسات مکانیکی:کتاب سلطاندوست
تنظیم شرایط محیطی: کتاب کسمایی
زبان: کتاب504 و دکتر رستگاری
منظر:باغهای ایرانی نعیما
براشروع مناسبن

ممنون :)

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
من برای گرایش مطالعات معماری میخام بخونم میشه کمکم کنید من درسای حفظیم خوبه وعلاقه دارم اما اینکه اینده ی شغلی داره اطلاع ندارم

پریسا 69

عضو جدید
سلام..
کسی میتونه یه جزوه یا کتاب در مبحث آب و فاضلاب بهم بده لطفا؟؟
ممنون میشم.. :(

پریسا 69

عضو جدید
من نمی دونم شما در چه سطحی میخواین اما جزوه دکتر حاج سقطی علم و صنعت زیاد بد بررسی نکرده. شاید به دردتون بخوره.

فک میکنه مقدماتی باشه.
همونطور که گفتم،آزمونای ماهان رو اسم نوشتم،توو بودجه بندی ه تاسیسات مکانیکیش نوشته:آب و فاضلاب(تعاریف،عناصر،محاسبات)
سطحشو شما بگین :):que:

neda mm

عضو جدید
سلام دوستان عزیز کسی جزوه درک عمومی معماری استاد عسگری را داره ؟ممنون میشم تورو خدا کمک کنید:(

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز کسی جزوه درک عمومی معماری استاد عسگری را داره ؟ممنون میشم تورو خدا کمک کنید:(

ندا خانوم چون حجمش خیلی زیاده هیچکی تبدیل به پی دی اف اش نکرده تا بذاره و دوستان استفاده کنن
از طرفی هم امسال جزوه ایشون به صورت کتاب چاپ شده، بهتره کتاب رو تهیه کنید، قیمت کتابش دقیقا برابر قیمت جزوه کپی شده ایشونه

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
ندا خانوم چون حجمش خیلی زیاده هیچکی تبدیل به پی دی اف اش نکرده تا بذاره و دوستان استفاده کنن
از طرفی هم امسال جزوه ایشون به صورت کتاب چاپ شده، بهتره کتاب رو تهیه کنید، قیمت کتابش دقیقا برابر قیمت جزوه کپی شده ایشونه
منم خیلی گشتم اما نتونستم کتابشو پیدا کنم..منم خیلی به این کتاب یا جزوش نیاز دارم:(

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
منم خیلی گشتم اما نتونستم کتابشو پیدا کنم..منم خیلی به این کتاب یا جزوش نیاز دارم:(

هم میتونید اینترنتی از سایت هایی که کتاب میفروشن بخرید و از طریق پست تحویل بگیرید
هم میتونید سفارش بدید به کتاب فروشی شهر محل زندگیتون و براتون بخرن و بهتون تحویل بدن

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
هم میتونید اینترنتی از سایت هایی که کتاب میفروشن بخرید و از طریق پست تحویل بگیرید
هم میتونید سفارش بدید به کتاب فروشی شهر محل زندگیتون و براتون بخرن و بهتون تحویل بدن
میشه بگین دقیقا از چه انتشاراتیه؟و اسم دقیق کتاب؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا