آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

• عالی

رای: 144 47.8%
  • خیلی خوب

رای: 93 30.9%
  • متوسط

رای: 42 14.0%
  • بد

رای: 22 7.3%

• مجموع رای دهندگان
    301
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم تبریک ویژه به همه اونایی که قبول شدن دارم:gol:دستت راستتون رو سر من:(
و خسته نباشید به بقیه
فدای سرتون که قبول نشدید
سال دیگه انشالله....:heart::gol:

Anooshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
به دوستایی که قبول شدن کلی تبریک می گم
واسه دوستاییمم که نتیجه نگرفتن خیلی ناراحتم اما ...حتما بعدا نتیجه بهتر میگیرن

مهرداد مجيدي

عضو جدید
سلام.ميخواستم بپرسم اسكيس تو كنكور ارشد ضريبش چنده؟ سخته؟ در چه حده؟موضوعش چيه معمولا ؟سطح شركت كننده ها تو اين بخش در چه حده؟ اگه ميشه جوابمو بدين:smile:

sky_girl_arch

عضو جدید
ضریبش 5
و لی به نظرم از تئوریش مهمتره

راستی کسی در مورد طراحی داخلی اطلاعی داره؟

ghasemzadeh

عضو جدید
من هم قبول شدم امابه خاطر ناراحتی بعضی از دوستای خوبم که قبول نشدن واسم سخت بود که این و زودتر بگم.چون هنوزم فکر می کنم امتحان اسکیس معیار خیلی خوب وکاملی برای پذیرش نیست.چون استرس و زمان محدود بعضی ها رو از حقشون محروم می کنه.
من هنرهای زیبا دانشگاه تهران قبول شدم.

خیلی خیلی بهتون تبریک میگم
امیدوارم در مراحل دیگه زندگیتون هم موفق باشید
می خواستم بدونم چه کتبی خوندید موسسه رفتید؟
کنکور ازمایشی....
ممنون می شم:gol:

Alireza00

عضو جدید
سلام دوست عزيز.بهت تبريك ميگم.
چه گرايشي قبول شدين
ميشه درصداتو با رتبت رو بزاري؟
ممنون ميشم

درصد ها رو قبلا اينجا گذاشتم .
گرايش درماني هم قيول شدم .

بچه ها امسال بازم هم ثابت شد كه اين اسكيس چقدر عجيب ؛ بي حساب و كتاب و مهمه . يكي از دوستام كه نظريش 50 بود هيچي قبول نشد !!!
ديروز تو سازمان سنجش يه نفري اومده بود كه رتبه نظريش 1100 بود و اصفهان روزانه قبول شده بود . ( بيچاره خودش هم جا خورده بود ) .

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هم قبول شدم امابه خاطر ناراحتی بعضی از دوستای خوبم که قبول نشدن واسم سخت بود که این و زودتر بگم.چون هنوزم فکر می کنم امتحان اسکیس معیار خیلی خوب وکاملی برای پذیرش نیست.چون استرس و زمان محدود بعضی ها رو از حقشون محروم می کنه.
من هنرهای زیبا دانشگاه تهران قبول شدم.

منم بهت تبريك ميگم سپيده خانم.به قول ابجي معمار ايشالا از تجربياتت استفاده ميكنيم.:);)

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
تبریک ویژه به سپیده خانوم و آقا مهران و آقا علیرضا
امیدوارم در آینده ایی نه چندان دور معمارهای بزرگی بشید.
ما الان بیشتر از همیشه به تجربیاتتون درباره روش درس خوندنتون،مدت زوانی که خوندین،منابعی که مطالعه کردین و ...نیازمندیم.لطفا ما رو هم راهنمایی کنین.
یه خسته نباشید هم میگم به بچه هایی که این کنکور تجربه بوده برای ساله دیگه براشون.و بهشون میگم حتما خیر و صلاحشون در این بوده.انشالله سال دیگه همینجا خبر قبولی اونا رو هم میشنویم.

Mehran Aalto

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از شما مناره جان .
ولی جا داره همین جا قبولیم رو در دانشگاه تکذیب کنم . حالا ان شاا... سال دیگه همه با هم قبول میشیم .

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست جونا خوبین وایییییی من خیلی خوشحالم از اینکه دوستای گلم تونستن سربلند شن.........
ایشالله همیشه موفق باشین اونایی ام که نتیجه دلخواه نگرفتن حتما می تونن.....خدا بزرگه وای میشه یه روزی مام قبول شیم....تو رو خدا تجربیاتتونو به مام بگین یه دنیا ممنون

natalie

عضو جدید
:gol:با سلام و عرض تبریک خیلییییی زیاد به همه ی دوستای خوب و گلی که ارشد قبول شدن!!!:gol::w17::w17::w17:
راستش من الان وسطای کار کارشناسی هستم می دونم تا چشمم را بهم بزنم این 2 سال دیگه هم مثل 2 سال پیش می گذره واسه همین تازگی ها به فکر افتادم که یکم دور اندیشانه تر(!!) فکر کنم ممنون می شم شما که حالا تو بهبه ی وضع 2 سال اینده ی من هستین بهم کمک کنین واسه همین چند تا سوال شاید خیلی ابتدایی داشتم که اگه خیلی خلاصه برام توضیح بدین یه دنیا ممنون می شم:smile:
اگه لطف کنین و همه ی گرایشای ارشد(به ترتیب محبوبیت و سخت تر بودن قبولی توش) + میزان تاثیر امتحان اسکیس درش را بهم بگین:que:
من می دونم که یه امتحان تئوری داریم و بعضی از گرایشا یه اسکیسم دارن اما تازگی ها فهمیدم انگار اخر امتحان تئوری هم یه مدت زمانی داریم واسه زدن چند تا اسکیس!!؟؟درسته؟؟!:surprised: این که خیلی سخته....!!:(
بازم ممنونم:gol::redface:

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علیرضا جان تبریک میگم بهت .

سپیده خانم مبارک شما هم باشه ان شاا... همتون خوشبخت شید .
منم جای خوبی قبول شدم .:D

آقا مهران اگه به منه که دوست داشتم تمام بچه های این تاپیک قبول بشن.ولی شما خودت گفتی یه جای خوب قبول شدی و ما هم کلی خوشحال شدیم.
حالا عیب نداره.ایشالله سال بعد دیگه جدا خبر قبولیتو بهمون بدی...

ديوانه

عضو جدید
:gol:با سلام و عرض تبریک خیلییییی زیاد به همه ی دوستای خوب و گلی که ارشد قبول شدن!!!:gol::w17::w17::w17:
راستش من الان وسطای کار کارشناسی هستم می دونم تا چشمم را بهم بزنم این 2 سال دیگه هم مثل 2 سال پیش می گذره واسه همین تازگی ها به فکر افتادم که یکم دور اندیشانه تر(!!) فکر کنم ممنون می شم شما که حالا تو بهبه ی وضع 2 سال اینده ی من هستین بهم کمک کنین واسه همین چند تا سوال شاید خیلی ابتدایی داشتم که اگه خیلی خلاصه برام توضیح بدین یه دنیا ممنون می شم:smile:
اگه لطف کنین و همه ی گرایشای ارشد(به ترتیب محبوبیت و سخت تر بودن قبولی توش) + میزان تاثیر امتحان اسکیس درش را بهم بگین:que:
من می دونم که یه امتحان تئوری داریم و بعضی از گرایشا یه اسکیسم دارن اما تازگی ها فهمیدم انگار اخر امتحان تئوری هم یه مدت زمانی داریم واسه زدن چند تا اسکیس!!؟؟درسته؟؟!:surprised: این که خیلی سخته....!!:(
بازم ممنونم:gol::redface:

اين توضيح شما در مورد آزمون دانشگاه آزاد كه صبح امتحان تيوري و بعد از ظهر اسكيس

ولي براي ارشد اول تيوري و بعد از مجاز شدن چند ماه بعد امتحان عملي

تا جايي كه من ميدونم معماري معماري معماري منظر معماري اسلامي و طراحي شهري آزمون عملي دارن

اگه اطلاعات كامل منابع دانشگاهها تعداد پذيرش آينده شغلي وغيره رو مي خواي جهاد دانشگاهي سر 16 آذر مهندس سعيدي پور هم مشاوره رايگان داره هم دفترچه اطلاعات
موفق باشي;)

hani_0t

عضو جدید
سلام

اول از همه به دوستانی که تو آزمون ارشد قبول شدن صمیمانه تبریک میگم :)
به امید موفقیت های بزرگتر ;)

و اما داوطلبان آزمون ارشد امسال ( از جمله خودم ) ...
من یه سری از منابع رو تهیه کردم ( البته اکثرشونو...) و دارم شروع به خوندنشون میکنم :)

صفحات قبلی رو که میخوندم به این نتیجه رسیدم که جزوه های دانشگاه تهران باید خیلی مفید و مهم باشه ....
دوستانی که در این مورد اطلاعی دارن میشه به من بگن که جزوه کدوم درس از چه استادی رو باید تهیه کنم؟
آخه یکی دوتا از اساتید با سابقه دانشگاه تهران آشنا هستن ... :redface:
فقط دوستان لطف کنن و یه راهنمایی کنن که من جزوه های کدوم استاد رو باید پیدا کنم؟
من سعی خودم رو میکنم و اگر هم موفق شدم چیزی گیر بیارم حتما به طریقی در اختارتون قرار میدم... ;)
و اگر هم نشد که بازم چیزی رو از دست ندادیم و کلی منابع در اختیار داریم:smile: :cool:

خیلی ممنون :gol:

• Like
واکنش ها: raha

سپیده ع

عضو جدید
تبریک میگم سپیده جان.:gol:
افرین.چه گرایشی قبول شدی؟.شما ها که قبول شدین باید قول بدین تجربیات و اموخته هاتون رو بگین تا همه استفاده کنیم;)
ممنون.اگه بتونم کمکی کنم خوشحال می شم.:w27:
گرایش معماری منظر (روزانه) قبول شدم که تو اولویت انتخابام بود.قبل از اینکه شروع کنم به خوندن واسه ارشد هدفم فقط معماری منظر بود آخه:
من ندیدم دو صنوبر را با هم دشمن
من ندیدم بیدی سایه اش را بفروشد به زمین
رایگان می بخشد نارون شاخه خود را به کلاغ
هر کجا برگی هست شور من می شکفد.

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون.اگه بتونم کمکی کنم خوشحال می شم.:w27:
گرایش معماری منظر (روزانه) قبول شدم که تو اولویت انتخابام بود.قبل از اینکه شروع کنم به خوندن واسه ارشد هدفم فقط معماری منظر بود آخه:
من ندیدم دو صنوبر را با هم دشمن
من ندیدم بیدی سایه اش را بفروشد به زمین
رایگان می بخشد نارون شاخه خود را به کلاغ
هر کجا برگی هست شور من می شکفد.

سلام
احسنت.معلومه که واقعا به درد این رشته و این گرایش می خورید.
امیدوارم همیشه همینطور علاقه مند بمونید.
چند تا سوال داشتم:رتبه تون چند بود؟کارشناسی کدوم دانشگاه بودین؟و این که اسکیس رو چن درصد زده بودین؟
کلا درصد اسکیس چه موقع معلوم میشه؟یعنی با جواب نهایی درصد اسکیس هم میاد یا با کارنامه ایی که اول مهر میاد؟

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

اول از همه به دوستانی که تو آزمون ارشد قبول شدن صمیمانه تبریک میگم :)
به امید موفقیت های بزرگتر ;)

و اما داوطلبان آزمون ارشد امسال ( از جمله خودم ) ...
من یه سری از منابع رو تهیه کردم ( البته اکثرشونو...) و دارم شروع به خوندنشون میکنم :)

صفحات قبلی رو که میخوندم به این نتیجه رسیدم که جزوه های دانشگاه تهران باید خیلی مفید و مهم باشه ....
دوستانی که در این مورد اطلاعی دارن میشه به من بگن که جزوه کدوم درس از چه استادی رو باید تهیه کنم؟
آخه یکی دوتا از اساتید با سابقه دانشگاه تهران آشنا هستن ... :redface:
فقط دوستان لطف کنن و یه راهنمایی کنن که من جزوه های کدوم استاد رو باید پیدا کنم؟
من سعی خودم رو میکنم و اگر هم موفق شدم چیزی گیر بیارم حتما به طریقی در اختارتون قرار میدم... ;)
و اگر هم نشد که بازم چیزی رو از دست ندادیم و کلی منابع در اختیار داریم:smile: :cool:

خیلی ممنون :gol:

سلام
ممنون میشیم که منابع رو اینجا هم بزاری.;)
در باره جزوات دانشگاه تهران این سوال رو منم پرسیده بودم ولی هیشکی جواب نداد:crying2:

معمارباشی

عضو جدید
مدیرای محترم اگه این جزء تبلیغات محسوب میشه لطفا پستم رو پاک کنین ... ولی چون بچه ها را جع به جزوه پرسیدن میگم ... امروز این سایت رو پیدا کردم ... جزوه بعضی اساتید معماری رو می فروشه ... اگه تمایل داشتین .... http://mehrazi.ir/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=26&Itemid=76

hani_0t

عضو جدید
مدیرای محترم اگه این جزء تبلیغات محسوب میشه لطفا پستم رو پاک کنین ... ولی چون بچه ها را جع به جزوه پرسیدن میگم ... امروز این سایت رو پیدا کردم ... جزوه بعضی اساتید معماری رو می فروشه ... اگه تمایل داشتین .... http://mehrazi.ir/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=26&Itemid=76

خیلی ممنون
ولی اینا منابع مرمت هستن که ...
جزوه های مربوط به باغ ایرانیش نمیدونم بدرد ما هم میخوره یا نه ...
بازم ممنون

hani_0t

عضو جدید
سلام
ممنون میشیم که منابع رو اینجا هم بزاری.;)
در باره جزوات دانشگاه تهران این سوال رو منم پرسیده بودم ولی هیشکی جواب نداد:crying2:

یعنی هیچکی حاضر نیست در موردش راهنمایی کنه ؟
یعنی این جزوه ها اینقدر مهم هستن .... ؟
خب اطلاع بدن تا همه استفاده کنن .....
دوست من ، در هر صورت نا امید نشو ، با همین منابعی که موجوده هم میشه به جاهایی رسید;)
اگه من چیزی گیرم اومد بهت خبر میدم ...
منابع هم از همین کتابهایی که دوستان اعلام کردن هست و یه سری کتابهای دیگه ....
اگه میخوای لیستشون میکنم و میزارم ...

Alireza00

عضو جدید
یعنی هیچکی حاضر نیست در موردش راهنمایی کنه ؟
یعنی این جزوه ها اینقدر مهم هستن .... ؟
خب اطلاع بدن تا همه استفاده کنن .....
دوست من ، در هر صورت نا امید نشو ، با همین منابعی که موجوده هم میشه به جاهایی رسید;)
اگه من چیزی گیرم اومد بهت خبر میدم ...
منابع هم از همین کتابهایی که دوستان اعلام کردن هست و یه سری کتابهای دیگه ....
اگه میخوای لیستشون میکنم و میزارم ...

jتوي پست هاي قبل هم گفته شد كه جزوه هاي دانشگاه تهران رو از بخش تكثيرش مي شه گرفت .

setare20

عضو جدید
سلام اولا به همه کسایی که ارشد قبول شدن تبریک میگم بعد یه سوال داشتم من لیسانس زیست هستم الان هم سال 2 سال از معماری رو خوندم ولی دانشگاهشو دوست ندارم و میخوام کاردانیشو بگیرم و میخوام بدونم میتونم با لیسانسم ارشد معماری امتحان بدم چون من خیلی معماری رو دوست دارم اگه معماری -معماری که همون ادامه معماری لیسانس هست رو امتحان بدم به مشگلی بر نمیخورم ا:surprised:گه منو راهنمایی کنید ممنون میشم:)

mahsa1984

عضو جدید
از همه دوستانی که زحمت میکشند و در این تاپیک فعالیت میکنند ممنونم.
ولی ظاهرا بحث مدیریت پروژه اینجا داغ نیست.:(

hamid_h

عضو جدید
arshad

arshad

:eek:;):)salam
bebakhshid penglish minvisam farsi saz nadaram.
man azad ghabol shodam ..noor...chera hichki hich posti nazashte bebinim chekar kardin...eskisamo 72 zadam aslan bavaram nemishe................

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام . فکر نمی کنم توضیحی بخواد .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا