آرایش بانوان توسط آرایشگر مرد در تهران!

mahnazbagherzade

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا منم دخترم ولي اينقدر ارايش نميكنم اينا معلوم نيس چي ميخوان از زيباي به چه حدش راضي ميشين

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
بد فکری هم نیست فقط برای دستگرمی باید اول موهای همدیگرو کوتاه کنید و یک نمه همدیگرو ارایش هم بکنید
پس شما چه دوستی برای ما شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اول کار به شما افتخار می دیم و شما میشی مدل ما..........
در ضمن چون دوستی تخفیف هم به شما می دیم.

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حیف جای ما از این تمدنا نیومده حیففففففففففففففففففففف:cry:

sokoot.assa

عضو جدید
مثلا آرایشگرهای مرد خیلی خوبن که باید پول بیشتری بگیرن تازه اونم غیر قانونی ؟:surprised:

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
روزنامه رسالت نوشت:
پس از کسب عنوان افتخار آمیز و غرور آفرین “بزرگ‌‌ترین مصرف کننده لوازم آرایشی و بهداشتی در خاورمیانه” که با تلاش یک گروه خاص از زنان کشورمان حاصل شد، به تازگی عده ای از زنان تهرانی (البته بانوان برخی از مناطق شمال شهر) که استفاده از این حجم لوازم آرایشی نیز نتوانسته آنان را به زیبایی مطلوب خود برساند! اقدام به استخدام آرایشگران مرد :eek: کرده اند تا شاید با سپردن اصلاح سر و صورت خود به دست این افراد بتوانند به آرزوی دیرینه خود برسند.
بدین ترتیب آرایشگران مرد در برخی نقاط شمالی شهر علاوه بر اصلاح موی مردان، به آرایش موی سر زنان نیز می پردازند.
البته این آرایشگران عمدتا در داخل منازل :surprised: پذیرای مشتریان زن هستند که برای هر بار اصلاح نیز مبلغ ناقابلی در حدود یکصدهزار تومان :confused: دریافت می کنند.

حاجی سریع با بچه های گروه ضربت و بچه های گمنام و بی نام و نشون بریزید خفتشون کنید بعدم یه حالی بهشون بدید تا دیگه از این حرکت های شنیع و قبیحانه نکنن :Ph34r::neutral:

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
بچه ها منم هستم ..کسایی که میخان این شغلو شریفو ادامه بدن به من پیغام بدن...موهاشونو طوری کوتاه کنم که دیگه اصلن در نیان:w15::w15:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط واسه خودتون:mad: پس اصن مهمون نواز نیستین:razz:
نه بابا، بحث قبض ها بود منظور اون بود...
وگرنه بیا مهمونی های اصفهانیا رو ببین ، کم نمیذارن واسه مهمونشنونم، جونشون بره آبروشون نره...

یا مثلا توی عید شهرداری اینقدر به مسافرا میرسه بعضی وقتها ما خودمون حسودیمون میشه خداییش!

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها منم هستم ..کسایی که میخان این شغلو شریفو ادامه بدن به من پیغام بدن...موهاشونو طوری کوتاه کنم که دیگه اصلن در نیان:w15:
:mad::mad::mad:موخوای آبروی خونواده رو ببری:mad:
نه بابا، بحث قبض ها بود منظور اون بود...
وگرنه بیا مهمونی های اصفهانیا رو ببین ، کم نمیذارن واسه مهمونشنونم، جونشون بره آبروشون نره...

یا مثلا توی عید شهرداری اینقدر به مسافرا میرسه بعضی وقتها ما خودمون حسودیمون میشه خداییش!
آرهههههههههه کی میگه ماست (دوغ)من ترشه:D پس اصراف زیاد میکنین :surprised: جک قرنه:w15:

Sarp

مدیر بازنشسته
به بابک مراجعه کنید، بنده خدا تازه کارشو شروع کرده، در به در دنبال مشتری میگرده:دی

(بابک بیا مشتری اولت جور شد)
ممنون مصطفی
هرچی مشتری بیشتری جور کنی پورسانت بیشتری گیرت میاد هااا :cool:
اگه خاله رها بفهمه چی میشه؟!! :D
هیچی نمیشه :)
نمیشه که
اونوقت ماساژورهای خانوم بیکار میشن. همین النش کم بیکار داریم، ماساژورای زنم بهش اضاف بشن.
بگو اونا رو بفرستن سراغ ما:D
:biggrin::biggrin:
داداش منم فعلا بیکارم و نزدیک عید و پول لازم...................
4 تا قیچی زدن و درست کردن موهای اجق وجق هم کاری نداره تازه مدل موهامون مد هم میشه بیشتر در میاریم.
پایه ای بریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cool:
فقط مشتری جور کردنش با خودت.............. :redface:
آره بابا بیا
مشتری رو هم مصطفی جور میکنه دیگه
ماشالا دستش تو این کاراس

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
حاجــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی

پسرا خوبه باشگاهو منحرف کردی.....
این چه وضعشه

donya...

عضو جدید
اینکه دیگه خیلی وقته جا افتاده من عروس سراغ دارم که آرایشگرش مرد بوده
یه سری از آرایشگاهها ساعتای خاصی مشتری دختر هم دارن
مخصوصا واسه کوتاهی مدل مو

Sarp

مدیر بازنشسته
عمرا موهامو بدم شما افراد ناشی....:surprised:
اییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییش:razz:
تازشم من معتقد به موی بلند هستم
من موهاتو نگفتم که
کله تو گفتم
کله تو از تنت جدا کنیم

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش منم فعلا بیکارم و نزدیک عید و پول لازم...................
4 تا قیچی زدن و درست کردن موهای اجق وجق هم کاری نداره تازه مدل موهامون مد هم میشه بیشتر در میاریم.
پایه ای بریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cool:
فقط مشتری جور کردنش با خودت.............. :redface:
آورین آورین

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یارو اصفهانی پولدار بود.فامیلمون شده بود.
رفته بود 5 ملیون پول مبل داد..
ولی فکر کن تو این چند سال ملافه که رویش بود .از تنش بیرون نیومده بود.

با فامیل همین طرف رفته بودیم سینما.
یک پیرمرد ملیاردر.
فکر کن یک مسیری که 30 دقیقه با ماشین راه هست را میخواست پیاده برگرده خونه.
من اول میخواستم اژآنس بگیرم.ولی وقتی اوضاع را دیدم.تونستم به تاکسی راضیش کنم.
من هم اول باور نداشتم.ولی با اصفهانی زندگی کردم و اگر تمام نسبت هایی که به ایرانی ها تو جوک ها
میدند غلط باشه.این یکی درست هست.
البته بنده هم خانمی رو میشناسم که از هموطنان ترک ما هستند، کارهایی میکنند که من هم اگر بخوام مثل شما فکر کنم، باید بگم اگر تمام نسبت هایی که به ایرانی ها توی جک میدند غلط باشه، نسبت هایی که به ترک ها میدن درسته.
هوم؟ نظرتون چیه؟

aminrokh

عضو جدید
ما آرایشش رو هم ندیدیم فعلا
غیر این چیز دیگه هم بکنن ما از هیچکدوم خبری نداریم و تهمت هم نمیتونیم بزنیم :D
شاید شهر ما زیادی امله به قول مصطفی :D
آره راست ميگي معلوم نيست كه چجوري كار بكنن. ولي به ما چه ، بذار هرچه دوست دارن بكنن!!!!!!!!!!!!

• Like
واکنش ها: Sarp