آخ حیف از اون لبخند تو حیف از اون حیای تو ....

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان بازهم درد بازهم تک تک استخونام درد میکنه بازم باید بگم بازم باید سفره دلمو باز کنم
خواهش میکنم تاپیک و به تشنج نکشین اگه دوست داشتین تشکر نداشتینم هیچی...مرسی

در واپسین روزهای ماه دی
تنت را به دندان باد های هرزه گرد
داده ای
یادت نیست؟در کوه های بختیاری
گل ،شیفته ی تو بود
وقتی سبک
چون پر کاهی میخرامیدی...
در این سرمای خشک
سالهای اخیر
عریانیت را
کابوس خوابهای بی تعبیر من کرده ای
حیف که
دوره گردهای عجول
پارچه ها زربفت را
در پستوهای نمور
خویش پنهان کرده اند
تا ترا بپوشانم
با جامه های اطلسی و فیروزه ای

http://www.pic.iran-forum.ir/images/5zkd5mpviuccvb6be3h.jpg

shadow_IR

کاربر بیش فعال
خیلی بیچور بود آبرومونو برد:cry:
ولی اوایل به نظر با جنبه میومد!!!
چراااااااااااااااااااا
ا!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w04::w04:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون می خواستم یه چیز بگم ولی دیدم تاپیکت خراب میشه.خودت گفتی تاپیک متشنج نشه

دمت گرم موفق باشی.

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
چراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من موندم چی شده همه رفتند تو یه این رفتنه گلشیفته فراهانی

یعنی این قدر مهمه؟؟؟!!! بابا این همه مشکلات داریم

ر.میرعماد

عضو جدید
بعد از رفتنش به خاطر 2مورد دلم می سوزه
1. باباش ;که واقعاً در زمینه بازیگری استادِ و با این کار و بالاخص این افتضاح آخر حسابی مایع سر شکستگی ایشون شد.
2. کارگردانهای که به خاطر بازی این خانوم تو فیلمشون دیگه اجازه پخش تو صدا سیمای ایران رو ندارن . مثل فیلم مادر .

8331_vida

عضو جدید
من موندم چی شده همه رفتند تو یه این رفتنه گلشیفته فراهانی

یعنی این قدر مهمه؟؟؟!!! بابا این همه مشکلات داریم

:biggrin: واقعا فكر مي كنين تاپيك در مورد گلشيفته ست؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ايدين من اشتباه كردم يا ايناااااا؟؟؟

Paydar91

کاربر ممتاز
:biggrin: واقعا فكر مي كنين تاپيك در مورد گلشيفته ست؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ايدين من اشتباه كردم يا ايناااااا؟؟؟

بابا خودشه!!!!!!!!

آخه مشکل که فقط رفتنش نیست...

خب دوست عزیز من خیلی دوست دارم بدونم مشکل چیه شاید من اشتباه میکنم وموضوع واقعا مهمه ممنونم یشم بدونم؟؟؟

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
موضوع رفتن 2 سال پیش گلشیفته نیست موضوع عکس برهنه ایشونه که متاسفانه دیشب روی صفحه فیس بوک ایشون و یه مجله خیلی خیلی معتبر چاپ شد ....

Paydar91

کاربر ممتاز
موضوع رفتن 2 سال پیش گلشیفته نیست موضوع عکس برهنه ایشونه که متاسفانه دیشب روی صفحه فیس بوک ایشون و یه مجله خیلی خیلی معتبر چاپ شد ....

بله الان موضوع رو گرفتم استار تر ولی چاره چیه؟؟

shadow_IR

کاربر بیش فعال
خوب که چی؟!
مگه اون فضانورد ایرانیه از فضا اومد چه کرد؟ عکسش رو صدتا مجله هم رفت. اینم یکی مثل همون!!!:cool:

pari-1369

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب حالا ما چرا باید ناراحت باشیم؟؟؟؟؟؟؟؟
باید حرص اونم بخوریم؟؟؟؟

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب حالا ما چرا باید ناراحت باشیم؟؟؟؟؟؟؟؟
باید حرص اونم بخوریم؟؟؟؟

چون ایرانی هستیمو غیرت داریم .درضمن شرمنده ها واسه شما دعوتنامه نفرستادیم که غصه بخوری
خوب که چی؟!
مگه اون فضانورد ایرانیه از فضا اومد چه کرد؟ عکسش رو صدتا مجله هم رفت. اینم یکی مثل همون!!!:cool:

حالا میام اونور برات توضیح میدم :دی
بله الان موضوع رو گرفتم استار تر ولی چاره چیه؟؟
چاره ای نیست هر وقت ما تونستیم واسه بنزین لیتری 1000 تومان چاره پیدا کنیم اینم خودش درس میشه

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این مساله واکنش فهیمه رحیمیان،مادر وی را به همراه داشت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران رحیمیان در این باره اظهار داشت: در حال حاضر دخترم در هند به سر می برد و حالی مطلوب دارد وبنده که مادر او هستم به شما می گویم یقین بدانید دختر من اهل برهنگی و این مسائل نیست.

وی ادامه داد: در دنیای امروز که دنیای تکنولوژی است همه چیز امکان پذیر است و مطمئن باشید این عکس فتوشاپ بوده وبه هیچ عنوان نمی تواند عکس واقعی او باشد.:surprised:

رحیمیان افزود: اگر من گلشیفته را بزرگ کرده ام بهتر از هرکس به این امر واقف هستم که دخترم اهل این چنین خودنمایی ها و خودفروختگی ها نیست وبه شما با قاطعیت می گویم این عکس واقعی و متعلق به دختر من نیست.:surprised:

همچنین بهزاد فرهانی پدر گلشیفته در این باره گفت: نمی دانم کسانی که مدتی است در پی دامن زدن به این موضوع هستند اصلا از خود سوال کرده اند که چرا دختر من باید دست به چنین کاری بزند؟ یک آدم مریض عکسی را در داخل اینترنت قرار داده است وجملاتی را به در زیر آن نوشته وفکر کرده است مردم هم به راحتی آن را پذیرفته اند. حقیقت این است که گلشیفته در هیچ شبکه اجتماعی عضویت ندارد، پس نمی تواند چنین حرفهایی را زده باشد.

به گزارش اوج؛ وی افزود: من پدر گلشیفته فراهانی اعلام می کنم این عکس هرگز متعلق به دختر من نیست و این عمل زشت یک فتوشاپ است. دخترم اهل این مسائل وبازی ها نیست.
:surprised::surprised::surprised: