آخر و عاقبت چند همسرییییی!!!!!!!

arash_441

متخصص انرژی های نو
فکر خوبیه ! ولی خوب تو از همه که نمی تونی بچه داشته باشی !

اگه می خوایی خوش بگذرونی حسابش جداست زن و دیگه می خوای چکار چرا دختر مردم بدبخت میکنی خودت تنهایی حالتو کن کسیم بهت گیر نمیده اگم بچه می خوایی از همون اولیه یه بچه میگرفی خودتو خلاص میکردی

capslock

عضو جدید
تا بحال شده ایام تنهایی تو منزل دوست داشته باشید با یکی از جنس خودتون صحبت کنید مگر هوو چه ایرادی داره

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
بيا حالا داشته باش

قبول داري نگاهت به زن مثل ابزاره؟؟؟

بچه ها زن و مرد واسه هم ساخته شدن, واسه اینکه در کنار هم آرامش بگیرن البته به شرط اینکه به هم وفا دار بمونن و رفیق واقعی همدیگه تو خوبی ها و مخصوصا سختی ها باشند. هر وقت اینطوری شد اونوقت از زندگی لذت می برن. بقیه چیزا از پول و ماشین و بچه و ... هم فرع هستند.

Atila.angel

عضو جدید
اگه می خوایی خوش بگذرونی حسابش جداست زن و دیگه می خوای چکار چرا دختر مردم بدبخت میکنی خودت تنهایی حالتو کن کسیم بهت گیر نمیده اگم بچه می خوایی از همون اولیه یه بچه میگرفی خودتو خلاص میکردی

اونم حرفیه نظرت محترمه !

sahar tala

عضو جدید
بچه ها زن و مرد واسه هم ساخته شدن, واسه اینکه در کنار هم آرامش بگیرن البته به شرط اینکه به هم وفا دار بمونن و رفیق واقعی همدیگه تو خوبی ها و مخصوصا سختی ها باشند. هر وقت اینطوری شد اونوقت از زندگی لذت می برن. بقیه چیزا از پول و ماشین و بچه و ... هم فرع هستند.

سر عقل اومدي:D

arash_441

متخصص انرژی های نو

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم داری عاقل میشی!:biggrin:

عاشق پیشه

عضو جدید
مگه کارگاه جوجه کشیه؟:biggrin:

capslock

عضو جدید
این بحثا کنار ولی من با توجه به همسرم متوجه شدم هوو رو به عنوان یه نقطه ضعف استفاده میکنه برای عقب نشینی من که از کارش خوشم میاد چون گاها متوجه اشتباه خودم نمیشم

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
این بحثا کنار ولی من با توجه به همسرم متوجه شدم هوو رو به عنوان یه نقطه ضعف استفاده میکنه برای عقب نشینی من که از کارش خوشم میاد چون گاها متوجه اشتباه خودم نمیشم

زن با شعور و با درک نعمته, قدرش رو بدون

sahar tala

عضو جدید
اصلا نوش جونش بره زن بگيره زن اولي هم وقتي سكه شد يه تومن مهرشو ميذاره اجرا نوش جونش!