آخرین کتابی که خواندید؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کتابی که دارم میخونم ، اسمش تفکر زائد اثر دکتر محمد مصفا هست ،با مطالعه این کتاب دارم میفهمم که 90% مکالمات روزمره ما ها از جنس تفکرات زائد هست.

behnamcp

کاربر فعال
کتاب psychology نوشته اDouglas A. Bernstein
البته این کتاب کتاب روانشناسی عمومی به زبان انگلیسی هست که من این کتاب رو برای کنکور دارم می خونم

Uchiha Itachi

عضو جدید
سیلیماریون (اولین کتاب از سه کتاب سیلیماریون، هابیت و ارباب حلقه ها)
نوشته تالکین

یک سال پیش خوندم! (اینم از سطح مطالعه من، سالی یک کتاب، واقعاً شرمم باد:razz:)

behnamcp

کاربر فعال
از دوستان خواهش می کنم اگه کتابی در اینترنت موجود هست لطفا همراه اسم کتاب لینک دانلود اون کتاب رو هم بذارند ممنونم

reza_19933

عضو جدید
اینجوری ممکن یجور تبلیغ بشه واسه اون سایت که جزو قوانین انجمن نیس. ماشالله امروزه که هرکتابی رو بخای کافیه اول اسمش یه دانلود اضافه کنی تو گوگل سریع میاد.

behnamcp

کاربر فعال
از دوستان خواهش می کنم اگه کتابی در اینترنت موجود هست لطفا همراه اسم کتاب لینک دانلود اون کتاب رو هم بذارند ممنونم

ببخشید دوست عزیز reza_19933 درست میگه اما بعضی کتاب ها در گوگل موجود نیست. کسی اگه کتابی رو در گوگل پیدا نکرد اعلام کنه تا کسانی که لینک دانلود رو دارند براش به صورت خصوصی ارسال کنند

behnamcp

کاربر فعال
من جدیدا دوباره رفتم به سمت کتابهای گویا. بخصوص نمایشنامه های رادیویی
تو سایت ایران صدا فراوون هست.
http://www.seda.ir/HomeAudiobook/

سلام و عرض ادب
لطفا لینک نذارید چون ممکنه خلاف قوانین سایت باشه اگه کسی لینکشو خواست می تونید برای به صورت پیام خصوصی بفرستید ممنونم

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخرین کتابی که خوندم اسمش تفکر زائد اثر دکتر محمد مصفا هست. این کتاب رو من هر شش ماه یکبار میخونم. و همیشه برام تازگی داره.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کتاب آواز عاشقی اثر محمد باقر کلاهی اهری

peymankarami

کاربر بیش فعال
کتاب عشق ویرانگر نوشته دکتر براد جانسون و دکتر کلی موری
این کتاب، کتابی هست که در مورد اختلالات شخصیت قبل و پس از ازدواج نوشته شده است و برای عموم مردم کتابی بسیار سودمند برای آشنایی با اختلالات شخصیت است.البته دانشجویان زمینه های مرتبط در دروسی مانند آسیب شناسی روانی و روانپزشکی با این اختلالات آشنایی دارند اما این کتاب نثری روان دارد و برای همه قابل فهم است

peymankarami

کاربر بیش فعال
کتاب افسردگی چرا؟(شناخت درمانی) نوشته دکتر دیوید برنز
این کتاب صرفا کتابی در مورد افسردگی نیست بلکه در مورد مهارتهای مقابله با افکار منفی و آموزش هایی در مورد افزایش اعتماد به نفس ، افزایش عزت نفس و یادگیری مهارتهای ابراز وجود و سازگاری با شرایط مختلف و .... هست نکته مهم این هست این کتاب هم مثل کتاب قبلی که معرفی کردم برای عموم مردم نوشته است

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با اینکه اهل رمان نیستم وسط یه رمانم

بالا