·▪•●سوالات و درخواست های نرم افزاری مهندسی شیمی ●•▪·

Excalibur

عضو جدید
سلام... بچه ها یه سوال نرم افزاری وجود داره که بتونه داخل مبدلهای حرارتی خوردگی یا رسوب رو پیش بینی کنه؟!؟

atmega16

عضو جدید
GAMS

GAMS

سلام
کسی اطلاعاتی در خصوص نرم افزار GAMS داره یا جزوه آموزشی در خصوص این نرم افزار؟

سلام،
لطفا ایمیل بزنید تا یک مطلب آموزش فارسی به همراه مثال براتون ارسال کنم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام،
لطفا ایمیل بزنید تا یک مطلب آموزش فارسی به همراه مثال براتون ارسال کنم.

سلام دوست عزیز
لطفا اگه مطلبی دارید همین جا قرار دهید تا مورد استفاده همه دوستان قرار گیرد

آخرین ویرایش:

nima_bahmani

عضو جدید
با سلام
من حلی دنبالش بودم نتونستم مجبور شدم با visual basic بنوسیم به صورت Extension وارد Hysys کنمش....اه راه حل راحتتری کسی بلده بگه مرسی

reza_m87

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز
من به شدت به نرم افزار super pro designer احتیاج دارم. ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه
با تشکر

m.maz

عضو
درخواست نرم افزار DDBSP-CalculateX3

درخواست نرم افزار DDBSP-CalculateX3

با سلام
چنانچه به نرم افزار DDBSP-CalculateX3 دسترسی دارید لطفا آنرا برای دانلود به اشتراک بگذارید .
با تشکر فراوان
:gol:

asir6355

عضو جدید

سلام خسته نباشید.
یعنی واقعا کسی نیست کمک کنه آخه منم نیاز دارم.:(

solfat

عضو جدید
نرم افزار

نرم افزار

سلام بچه ها من میخواستم ببینم کسی با نرم افزار گوسین کار کرده و میتونه در اختیارم قرار بده؟

alirezax30

عضو جدید
انتخاب نرم افزار

انتخاب نرم افزار

با سلام ، ميخواستم بدونم براي طراحي يك پلن كامل تصفيه روغن چه نرم افزاري بايد استفاده كرد از 0 تا 100 پروژه جواب بده و ساده هم باشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

IMB1908

عضو جدید
نرم افزار شرکت ملی صنایع پتروشیمی در مورد رآکتور

نرم افزار شرکت ملی صنایع پتروشیمی در مورد رآکتور

سلام خسته نباشید. ببخشید من نرم افزار شرکت ملی صنایع ملی پتروشیمی در مورد رآکتورها میخواستم. خیلی ضروریه . ممنون

atmega16

عضو جدید
سلام دوست عزیز<br>
لطفا اگه مطلبی دارید همین جا قرار دهید تا مورد استفاده همه دوستان قرار گیرد
<br>

Salaam,

Thanks for your notation. Actually, I got these short tutorials from below link that was uploaded by Mr. Ghaffar Ghasemi Tavdani:

www.agrieconomist.blogfa.com

For convenience, I uploaded it again in flowing link:

http://ifile.it/r2p1fbu

Please feel free to report me any problem with download.

Please remove my email address to prevent spam.

Keep smile, Be joyful

m.maz

عضو
سلام علیکم

نرم افزار

AzeoDESK an expert system for selecting entrainers (or mass separating agents) for separating binary azeotropic mixtures

مورد نیاز است .

با تشکر از لطف بی دریغ شما !!!

BaBak.Turk

اخراجی موقت
یه مشکل

یه مشکل

من تو نصب pv elate با این مشکل روبرو میشم مشکل چیه؟

untitled.JPG

mohamad.63

کاربر فعال
سلام
اگه منظورتون نرم افزار شبیه سازی واحد گوگرده که این یه اکستنشن تو خود هایسیسه اگه هایسیس نصب کرده باشید از منوی flowsheet قسمت Add Operation قسمت Categories:Extension با کلیک بر روی SULSIM Extentsion می تونید این قسمت رو باز کنید و تو محیط هایسیس به عنوان یک operation مثل بقیه فرایند ها استفاده کنید

k_siroos

مدیر بازنشسته
سلام
اگه منظورتون نرم افزار شبیه سازی واحد گوگرده که این یه اکستنشن تو خود هایسیسه اگه هایسیس نصب کرده باشید از منوی flowsheet قسمت Add Operation قسمت Categories:Extension با کلیک بر روی SULSIM Extentsion می تونید این قسمت رو باز کنید و تو محیط هایسیس به عنوان یک operation مثل بقیه فرایند ها استفاده کنید

محیط extension فقط برای لینک کردن نرم افزار هایسیس به Sulsim هست . در حقیقت شما ابتدا شبیه سازی رو در محیط Sulsim انجام میدین و بعد نتایج رو به هایسیس لینک می کنید . اگه قرار بود با این ضمیمه بشه واحد گوگردزدایی رو شبیه سازی کرد که دیگه نرم افزار بدون قفل Sulsim و کرک اون انقدر قیمت نداشت ;)

farrokhfst

عضو جدید
optimzation ba matlab!!! kasi balade ? help plz.

optimzation ba matlab!!! kasi balade ? help plz.

ki ba matlab balade optimization anjam bede.
???
2 ta parametro mikham ba matlab optimize konam... kasi balade komakam kone?:heart:

bijan_h

عضو جدید
Aspen Adsorption (Adsim) tutorial

Aspen Adsorption (Adsim) tutorial

سلام ممنون میشم اگه کسی کتاب یا مطلبی راجع به نرم افزارAspen Adsim داره اینجا قرار بده:smile:

ارادتمند
بیژن

ajdiako

عضو جدید
شبیه سازی تقطیر آب و استن با hysys

شبیه سازی تقطیر آب و استن با hysys

دوستان لطفا کمکم کنید خیلی واجبه شبیه سازی تقطیر آب و استن با hysys رو میخام ایمیل:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

s.j.khataeepour

کاربر بیش فعال
سلام.
دوستان کسی هست که با " PIPEPHASE "کار کرده باشه؟؟ برای optimizatioN یه پروسه GAS LIFT میخوام استفاده کنم.

"از هر دست بدی از همون دست هم پس میگیری:redface:"

mohamad.63

کاربر فعال
INVENSYS SIMSCI HEXTRAN 9.1

INVENSYS SIMSCI HEXTRAN 9.1

سلام دوستان
کسی لینک دانلود نرم افزار INVENSYS SIMSCI Hextran 9.1 اگه داره لطفا بذاره لینک هایی که آقای پیرجو چند سال پیش گذاشتن خیلی ازش گذشته و کار نمیکنه
ممنون

bittaa

عضو جدید
در خواست راهنمایی نرم افزار گوسین و هایپر کم

در خواست راهنمایی نرم افزار گوسین و هایپر کم

به دنبال راهنمای جامع نرم افزار گوسین و هایپر کم ،که در زمینه شیمی محاسباتی است می باشم .اگر راهنماییم کنید ممنون می شوم.

EhsanAkrami

عضو جدید
ki ba matlab balade optimization anjam bede.
???
2 ta parametro mikham ba matlab optimize konam... kasi balade komakam kone?:heart:
خود متلب یه قسمت واسه بهینه سازی داره ولی راه ساده تر اینه که مشتق بگیری و برابر صفر قرار بدی.با متلب براحتی می تونی این کارو بکنی .

EhsanAkrami

عضو جدید
سلام خدمت همه ی مهندسان عزیز...
من این ترم یه پروژه دارم درباره ی طراحی مبدل حرارتی با نرم افزار aspen B jac میتونین یه کمک بهم کنین؟؟؟
نرم افزارش اگه aspen نباشه عیب نداره یه کمک کنین...
سلام بر شما . نرم افزار aspen B-Jac بسیار نرم افزار ساده و خوش ساختیه . ولی جوابش تولرانس بالایی داره . اما واسه شروع یک طراحی خیلی خوبه . سوالی دارید در خدمتم .