«««درخواست و دریافت مقالات و کتب درخواستی مهندسی مواد»»»

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza_1364

مدیر بازنشسته
تنظیم کردن پروکسی

تنظیم کردن پروکسی

برای تنظیم پراکسی به 4 عکس زیر توجه کنید:

پیوست ها

• proxy01.jpg
    proxy01.jpg
    16.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • proxy02.jpg
    proxy02.jpg
    31.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

reza_1364

مدیر بازنشسته
ادامه تنظیم پراکسی

ادامه تنظیم پراکسی

اینم بقیش.موفق باشید.

پیوست ها

• untitled.JPG
    untitled.JPG
    23.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • as.JPG
    as.JPG
    31.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

hr56

عضو جدید
مشکل

مشکل

پایگاههای دیگر از مقاله های دانشگاهی

http://tinyurl.com/yvrhrs

22094000014560​

با سلام و خسته نباشید
آقا رضا از زحماتت ممنون.ولی یه سوال دارم چرا بعضی از این user ها کار نمی کنه آیا exp میشن. اگه میشه یه توضیح کلی بدین.من تازه وارد سایت شدم و کلی استفاده کردم از کار بسیار قشنگ و خوب شما.دست مریزاد

hr56

عضو جدید
مقاله برای مهندسی صنایع

مقاله برای مهندسی صنایع

سلام آقا رضا
می خواستم بدونم دانشگاهی که بتونم ازش مقاله راجع به TOC یا MSC مدیریت زنجیره تامین یا مهندسی ارزش و در کل منابع مهندسی صنایع پیدا کنم سراغ داری.من مشتری پر و پا قرص شما شدم.خیلی هم مشکل دارم چون اکثر این لینک هایی که گذاشتی یوزر پسوردشون کار نمی کنه.باز هم دستت درد نکنه منتظرم

bi metal

عضو جدید
diva-portal

diva-portal

سایت زیر یک مجموعه مناسب از پایان نامه های دانشگاهی برخی از دانشگاهای خارجیه(البته بیشترشون رایگان هستند).
مقاله رایگان هم زیاد داره!
امیدوارم هم مفید باشه و هم تکراری نباشه.:smile:

reza_1364

مدیر بازنشسته
با سلام و خسته نباشید
آقا رضا از زحماتت ممنون.ولی یه سوال دارم چرا بعضی از این user ها کار نمی کنه آیا exp میشن. اگه میشه یه توضیح کلی بدین.من تازه وارد سایت شدم و کلی استفاده کردم از کار بسیار قشنگ و خوب شما.دست مریزاد

سلام.حاله شما دوست عزیز؟
پسوردها دیتابیس ها به دلیل اینکه لو میرن زود منقضی میشن.شما هم سعی کن زود زود یه سر بزنی.در ضمن صفحات آخر همیشه جدیدترن.هنوز چندتایی ازشون کار میکنه.منم به محض اینکه پسورد جدید پیدا کردم در سایت میزارم.

موفق باشی

reza_1364

مدیر بازنشسته
سایت زیر یک مجموعه مناسب از پایان نامه های دانشگاهی برخی از دانشگاهای خارجیه(البته بیشترشون رایگان هستند).
مقاله رایگان هم زیاد داره!

امیدوارم هم مفید باشه و هم تکراری نباشه.:smile:

ممنون از اینکه اهمیت میدی و سعی میکنی مشکل همه را حل کنی.انشاءالله هیچ وقت مشکلی نداشته باشی

reza_1364

مدیر بازنشسته
سلام آقا رضا
می خواستم بدونم دانشگاهی که بتونم ازش مقاله راجع به TOC یا MSC مدیریت زنجیره تامین یا مهندسی ارزش و در کل منابع مهندسی صنایع پیدا کنم سراغ داری.من مشتری پر و پا قرص شما شدم.خیلی هم مشکل دارم چون اکثر این لینک هایی که گذاشتی یوزر پسوردشون کار نمی کنه.باز هم دستت درد نکنه منتظرم

سعی می کنم یه دانشگاه پیدا کنم که به دردت بخوره.به محض اینکه پیدا کردم همین جا میزارم.ببین یه سر به سایت blackwell بزن.(تو گوگل سرچ کن تا آدرس دقیقشا بدست بیاری)بعد یوزر را عدد 2 و پسورد هم عدد 2 بزن.وارد شو. مرجع خوبیه.

موفق باشی.

ولی با این حال اگه بازم پیدا کردم برات میزارم.اگه سایت بلک ول را هم پیدا نکردی بگو تا خودم برات بزارم.

بای

hr56

عضو جدید
thanks

thanks

سلام.حاله شما دوست عزیز؟
پسوردها دیتابیس ها به دلیل اینکه لو میرن زود منقضی میشن.شما هم سعی کن زود زود یه سر بزنی.در ضمن صفحات آخر همیشه جدیدترن.هنوز چندتایی ازشون کار میکنه.منم به محض اینکه پسورد جدید پیدا کردم در سایت میزارم.

موفق باشی

سلام رضا جان
مرسی از لطفت.آشنایی با شما باعث افتخار است.امید وارم همیشه و همه جا شاد و پیروز باشی.از راهنمایی ات ممنون استفاده می کنم.

آیدا

عضو جدید
با سلام و تشکر از لطف شما

:smile:با سلام و تشکر از لطف شما
واسه دانلود کتاب از انتشارات ویلی مراحلی که گفتینو رفتم ولی بازم بهم کتاب نمی ده
می شه کمکم کنین:cool:
تو گیگا پدیا هم عضو شدم ولی نمی تونم کتاب بگیرم:cry:
http://www3.interscience.wiley.com/

روش بدست آوردن يوزر و پسورد

1. يك آي دي تو وايلي درست كنيد
2. آي دي رو فعال كنيد
3. يه دانشگاه پيدا كنيد كه به وايلي دسترسي داشته باشه اگه به backfiles وايلي دسترسي داشته باشه بهتره
4. از طريق دانشگاهي كه پيدا كرديد وارد وايلي بشيد
5. حالا با آي دي كه قبلا ساخته بوديد هم تو همون صفحه اي كه از طريق اون دانشگاه وارد شديد لاگين كنيد
6. بريد تو my profile
7. روي license sources كليك كنيد
8. حالا رو Refresh Roaming Access كليك كنيد تا فعال بشه - به تاريخ انقضاي اون هم دقت كنيد-
9. شما الان يه account شخصي تو وايلي داريد

hr56

عضو جدید
سلام

سلام

:smile:با سلام و تشکر از لطف شما
واسه دانلود کتاب از انتشارات ویلی مراحلی که گفتینو رفتم ولی بازم بهم کتاب نمی ده
سلام و خسته نباشید
من از ویلی خیلی راحت تونستم کتاب دانلود کنم و pdf هم هست و احتیاجی به یوزر و پسورد هم نداشت و این که روش بدست آوردن یوزر و . . . هم نمی دونم چیه و اصلا احتیاجی به این کار نبود. آیا من اشتباه می کنم.اگه میشه منو هم راهنمایی کنین.ممنون منتظرم

البته مثل اینکه توبعضی موارد اینطوری هست و بعضی از مقالات user می خواد ممکنه منو هم راهنمایی کنین.

آخرین ویرایش:

reza_1364

مدیر بازنشسته
تو گیگا پدیا هم عضو شدم ولی نمی تونم کتاب بگیرم:cry:[/quote]

سلام.شما برای دانلود کتاب از گیگا پیدیا حتما باید عضو باشید.تا بتونید کتاب بگیرید.و برای انتشارات ویلی هم همونطور که دوستم گفتن کاری نداره.فقط باید مراحل گفته شده را انجام بدین.البته بعضی از مقالات یوزر و پسورد میخواد .که اونام سعی می کنم یوزر و پسورد سایتا پیدا کنم.

موفق باشید

amirkabir

عضو جدید
تشکر و عرض ادب

تشکر و عرض ادب

با سلام خدمت شما و تشکر از زحمات شما.
من که واقعا حال میکنم با اینهمه مقاله.
در ضمینه مدیریت بازرگانی اگر سایتی رو بتونید مورد عنایت قرار بدید ممنون میشم. بیشتر دانشگاههای آمریکا دارند. در ضمن sience Direct هم وقتی میزنیم صفحه سایت تایوانی میاد.
یک سوال دیگه ، ما که این مقالات رو دانلود میکنم. میتونند بفهمند که از کجا و کدوم کشور هستیم؟ چون میخوام برام مشکل درست نشه!

MAVAD

عضو جدید
درخواست کتاب الکترونیکی

درخواست کتاب الکترونیکی

لطفا کسی از دوستان اگه لینکی برای دانلود نسخه انگلیسی کتاب عملیات حرارتی KRUESS(امیدوارم املاش درست باشه)داره اینجا قرار بده

متالیک

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تیتر خیلی گمراه کننده است!!
فکر می کنم املای اسم اشتباه باشه. اگه تونستید صحیحش رو پیدا کنید و بنویسید شاید تونستم پیدا کنم.

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درخواست ها

درخواست ها

با سلام خدمت شما دوستان عزیز
هرگونه درخواست نرم افزارهای و یا کتاب خودتون رو اینجا ارائه بدید...
درخواستها:
آموزش نرم افزار
دانلود نرم افزار
دانلود کتب و مقالات
مشکلات در دانلود
پسورد ها
مشکلات کار با نرم افزارها
و....

آخرین ویرایش:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام حامد جان خسته نباشي...فكر نميكني تو اين تالار در حق سراميك اجحاف شده؟؟:redface:

hr56

عضو جدید
سلام کجائی؟

سلام کجائی؟

سلام.شما برای دانلود کتاب از گیگا پیدیا حتما باید عضو باشید.تا بتونید کتاب بگیرید.و برای انتشارات ویلی هم همونطور که دوستم گفتن کاری نداره.فقط باید مراحل گفته شده را انجام بدین.البته بعضی از مقالات یوزر و پسورد میخواد .که اونام سعی می کنم یوزر و پسورد سایتا پیدا کنم.

موفق باشید[/quote]
سلام رضا جان امیدوارم حالت خوب باشه؟چرا دیگه نیستی آپ کن با دست پر بد جور به چند تا مقاله در زمینه مهندسی صنایع احتیاج دارم.
این قبلی ها اکثرا exp شدن.منتظرم و مرسی

reza_1364

مدیر بازنشسته
با سلام خدمت شما و تشکر از زحمات شما.
من که واقعا حال میکنم با اینهمه مقاله.
در ضمینه مدیریت بازرگانی اگر سایتی رو بتونید مورد عنایت قرار بدید ممنون میشم. بیشتر دانشگاههای آمریکا دارند. در ضمن sience Direct هم وقتی میزنیم صفحه سایت تایوانی میاد.
یک سوال دیگه ، ما که این مقالات رو دانلود میکنم. میتونند بفهمند که از کجا و کدوم کشور هستیم؟ چون میخوام برام مشکل درست نشه!

سلام.نه عزیز ولی اگه میخوای واقعا کسی ردتا نگیره با ***** شکن برو داخل این سایتها یا اینکه از برنامه هایی استفاده کن که آی پی را عوض می کنن.

موفق باشی

reza_1364

مدیر بازنشسته
توضیح در مورد گیگاپدیا

توضیح در مورد گیگاپدیا

سلام.بعد از ثبت نام کردن در سایت گیگاپدیا و سرچ اسم کتابتون باید این کارا انجام بدین.
به عکس توجه کنید.
بعد به راحتی می تونید از سایت رپیدشار دانلود کنید

پیوست ها

• giga10.jpg
    giga10.jpg
    37.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Like
واکنش ها: hr56

reza_1364

مدیر بازنشسته
سلام دوستان به علت تعطیلی دانشگاه ها فعلا بازار پسورد کچله.اما من سعی خودما می کنم به محض پیدا کردن پسورد براتون میزارم.

موفق باشید

• Like
واکنش ها: hr56

daneshjoo_2005_

عضو جدید
دانلود کتاب

دانلود کتاب

سلام آقا رضا واقعا خسته نباشی.
لطفا اگر امکان داره نحوه دانلود کتابهای wiley رو به صورت تصویری آموزش بده.
(ebook_request@yahoo.com)

daneshjoo_2005_

عضو جدید
دانلود کتاب

دانلود کتاب

سلام.
کسی در مورد نحوه دانلود کتابهای انتشارات ASM مثل (heat treater's guide) اطلاعاتی داره ؟ ممنون میشم کمک کنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا