گفتگو و آشنایی با دیگر اعضای تالار پزشکی

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

Dr.Elman

عضو جدید
تالاری هست به اسم زنگ تفریح و گفتگوی آزاد
واسه همین کاراس
تالارا باید تخصصی باشن
نوشته گفت و گو
از اسمش معلومه که باید تو تالار مخصوص خودش باشه
حالا من بیارم اینجا یه عکس بذارم چی میشه مثلن؟

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه تو تالار پزشکی هر چه دلت تنگت میخواد بگو میزنن؟؟؟
عجب وضعیه ها جمعش کنین بابا

واسه همین کاراس
تالارا باید تخصصی باشن
نوشته گفت و گو

شما دکترا رشتتون زیست شناسیه؟اگه جدیده بگو منم بدونم:razz:
والا اون سالی که ما انتخاب رشته کردیم نگفتن بهمون که با رشته ی زیست شناسی ام میشه دکتر شد:D

عزیزم هر چی بهت چیزی نمیگم بیشتر دور بر می‌داری. اولا که تو خودت رو جمع کن. 5 روز نیست عضو سایت شدی، مهر عضویتت خشک نشده دستور هم صادر میکنی. وقتی آدم وارد یه محیطی میشه که براش تازگی داره، به جای بچه بازی در آوردن سعی میکنه بیشتر باهاش آشنا بشه تا خودش رو مضحکه نکنه.

اینجا هر تالار تخصصی برای خودش تاپیک گپ و گفت و گو داره که توش راجع به چه مسائل درسی و چه وضعیت آب و هوا صحبت می‌کنند. اگه شما ناراضی هستی هیچ کس زورت نکرده بری داخلشون. یعنی مدیرای این سایت اندازه‌ی شما حالیشون نبوده که چی لازمه چی لازم نیست؟

وقتی توی ترم پنجی که هنوز امتحان علوم پایه هم ندادی و احتمالا بلد نیستی آمپول رو با کدوم دست میگیرن به خودت این اجازه رو میدی که اسم کسی که 7 8 سال زحمت کشیده رو روی خودت بذاری، یه لیسانس زیست‌شناسی هم مسلماً این حق رو داره. امکان نوآوری در خیلی از رشته‌ها هم خیلی بیشتر از پزشکی هست. ضمناً هر کسی در هر رشته‌ای میتونه دکتر بشه، چیزی که سخته آدم شدن هست.

کلاً بچه‌های پزشکی که تازه عضو این سایت می‌شن بادشون زیاده فکر میکنن چه خبره، یه کم بگذره خالی میشه. منم ترم 2 حس خفن بودن می‌کردم، ولی هیییییچ خبری نیست عزیز.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
واسه همین کاراس
تالارا باید تخصصی باشن
نوشته گفت و گو
یادم رفت لینک این یکی تاپیک رو بزارم:d
[h=3]انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی[/h]
والا اون سالی که ما انتخاب رشته کردیم نگفتن بهمون که با رشته ی زیست شناسی ام میشه دکتر شد:D
بازم توصیه میکنم اندکی با ادب باش.

کلاً بچه‌های پزشکی که تازه عضو این سایت می‌شن بادشون زیاده فکر میکنن چه خبره، یه کم بگذره خالی میشه.
:d

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز

پزشکیاهمشون مثه شمابددهنن مادوستامون مثه آواجون هیچوق ازگل نازکتربهم نگفتن جدیده این اخلاق یااینکه فک کردی خبریه دو وسه کتر؟؟؟
جدیدابم میگن دکتراگه نمیدونین بدون نه بخاطره رشته ی لیسانسم بلکه..حالابایدبه شماجواب پس بدم چرامن جزء دکترام؟؟؟
یه چیزدیگه اگه این زیست شناسی نبودوشماهای جوجه پایه روپاس نکنین هیچوق جزءپزشکی حسابتون نمیکردن که حالااینطوری حرف بزنی جانم
اسم زیست شناسیوکه میبری اول وضوبگیربعدبگو حرمت داره رشتم

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم هر چی بهت چیزی نمیگم بیشتر دور بر می‌داری. اولا که تو خودت رو جمع کن. 5 روز نیست عضو سایت شدی، مهر عضویتت خشک نشده دستور هم صادر میکنی. وقتی آدم وارد یه محیطی میشه که براش تازگی داره، به جای بچه بازی در آوردن سعی میکنه بیشتر باهاش آشنا بشه تا خودش رو مضحکه نکنه.

اینجا هر تالار تخصصی برای خودش تاپیک گپ و گفت و گو داره که توش راجع به چه مسائل درسی و چه وضعیت آب و هوا صحبت می‌کنند. اگه شما ناراضی هستی هیچ کس زورت نکرده بری داخلشون. یعنی مدیرای این سایت اندازه‌ی شما حالیشون نبوده که چی لازمه چی لازم نیست؟

وقتی توی ترم پنجی که هنوز امتحان علوم پایه هم ندادی و احتمالا بلد نیستی آمپول رو با کدوم دست میگیرن به خودت این اجازه رو میدی که اسم کسی که 7 8 سال زحمت کشیده رو روی خودت بذاری، یه لیسانس زیست‌شناسی هم مسلماً این حق رو داره. امکان نوآوری در خیلی از رشته‌ها هم خیلی بیشتر از پزشکی هست. ضمناً هر کسی در هر رشته‌ای میتونه دکتر بشه، چیزی که سخته آدم شدن هست.

کلاً بچه‌های پزشکی که تازه عضو این سایت می‌شن بادشون زیاده فکر میکنن چه خبره، یه کم بگذره خالی میشه. منم ترم 2 حس خفن بودن می‌کردم، ولی هیییییچ خبری نیست عزیز.

آره واقعابعضیافک میکنن چون پزشکی ان خبریه مثه این خانم ولی نمیدونن زیست شناسی مادرهمه ی رشته های تجربی هم پزشکی هم پیراپزشکیه
بعدش فک میکنن فقط به کساییکه 6-7سال پزشکی عمومیوبخونه میگن دکتراگه اینطوره همه ی دکترایی مملکت بایدسرشونوبذارن زمین بمیرن دیگه که این خانم جزرشته ی پزشکی هیچ دکتریوقبول نداره
یکی به این خانم بگه این همه رشته ی پزشکی که پیشرفت کرده ازصدقه سری رشته ی زیسته این بیماریهاوویروسها و..ییکه شمانمیتونی اسمشوتلفظ کنی ماسالهای سال جون کندیم راجبشون کلی اطلاعات کردیم حالاواسه مادکتردکترمیکنی؟
رشته ی زیست بهترین رشته اس که به همه جاختم میشه چه پزشکی چه غیرش
من نمیدونم چرااین دانشجوهای صفرکیلومتریهوواسه ماآدم میشن که به رشته ی زیست که نون وآب رشتشون ازاین رشته اس توهین میکنن
اگه پزشکی به بدهنیه من هیچوق نمیخام دکتربشم ولی فک نمیکنم هیچکس دانشجوی پزشکی اینطوری ندیدبدیدباشه..والاو:D

serversaeed

عضو جدید
بابا چه خبره هر رشته ای جای خودش رو داره مهم اینه که آدم رشته ای رو که میخونه بهش علاقه داشته باشه. الان شغلی برا هیچکدوم از رشته ها نیست چه فرقی می کنه چی بخونه. من الان از دوستم که پزشکی خونده خیلی بیشتر پول در میارم

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بابا چه خبره هر رشته ای جای خودش رو داره مهم اینه که آدم رشته ای رو که میخونه بهش علاقه داشته باشه. الان شغلی برا هیچکدوم از رشته ها نیست چه فرقی می کنه چی بخونه. من الان از دوستم که پزشکی خونده خیلی بیشتر پول در میارم

لابد !

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز

یحتمل مشکل از دوستتونه :w16:

nafas z

عضو جدید
سلام بر دوستان عسییییییسم به ویژه آوا جوووون...
عاوایی چه خبرا از دنیای پزشکی؟؟؟؟
منم جوجه پزشکمااااا....
دلم برای گپ و گفت دوستانه تنگ شده بود....

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام بر دوستان عسییییییسم به ویژه آوا جوووون...
عاوایی چه خبرا از دنیای پزشکی؟؟؟؟
منم جوجه پزشکمااااا....
دلم برای گپ و گفت دوستانه تنگ شده بود....
سهلام نفس بانو .. خوبی دخدر؟
دنیای پزشکی سر جاشه، تو چه خبر؟

کسی اینجا نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صابخونه؟؟؟؟؟
صابخونه دوشنبه امتحان داره، فرض کن داره درس میخونه

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
امتحان چی عزیزم؟؟؟
نگران باش عزیزم امتحان سخته!!!!!
عوض اینکه اینقد بشینی بازی کنی بشین درس بخون مامان بزرگ.....
نفرولوژی (یا به زبون خودمون کلیه :d)
ها خودم میدونم
بازی؟ من؟ حرفا میزنی ها