نتایج اولیه ازمون کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اینجا با رتبه 1200 و ... ک امکان قبول شدن بالا هم دارند (اگه اسکیس خوب کار کنند) سئوال میکنن ک ما هم قبول میشیم؟؟؟؟:confused::surprised::eek: یا امتال من که از سمت 3600 اولند باید بگن ما امید داشته باشیم...یا بریم سال بعد؟؟؟خوب حالا یکی جواب منو بده ما خیلی خوش بینیم یا اونها خیلی بدبین....خونواده من الان شنگولند ک مجاز شدم با این رتبه افتضاح:redface: میکن اگه سعی کنی و کلاس بری و تلاشتو بکنی قبول میشی....اما من رو هوام (از حرفهای رتبه1000 ها)یعنی من امید نباید داشته باشم؟؟؟اینم بگم ک من شرایط خاصی داشتم برای درس خوندن....و الان خونوادم گفتم ک خیلی خوشحالند بنده خداهاااا....:Dحالا یکی به من امید بده به نظرتون من اسکیس چند بزنم غیر انتفاعی شمال قبول میشم؟؟؟؟:(

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا با رتبه 1200 و ... ک امکان قبول شدن بالا هم دارند (اگه اسکیس خوب کار کنند) سئوال میکنن ک ما هم قبول میشیم؟؟؟؟:confused::surprised::eek: یا امتال من که از سمت 3600 اولند باید بگن ما امید داشته باشیم...یا بریم سال بعد؟؟؟خوب حالا یکی جواب منو بده ما خیلی خوش بینیم یا اونها خیلی بدبین....خونواده من الان شنگولند ک مجاز شدم با این رتبه افتضاح:redface: میکن اگه سعی کنی و کلاس بری و تلاشتو بکنی قبول میشی....اما من رو هوام (از حرفهای رتبه1000 ها)یعنی من امید نباید داشته باشم؟؟؟اینم بگم ک من شرایط خاصی داشتم برای درس خوندن....و الان خونوادم گفتم ک خیلی خوشحالند بنده خداهاااا....:Dحالا یکی به من امید بده به نظرتون من اسکیس چند بزنم غیر انتفاعی شمال قبول میشم؟؟؟؟:(

سال 90 رتبه 2200 روزانه گیلان آورد... شانس دارید ولی باید خیلی کار کنید...

dj_manijak

عضو جدید
سلام.اینم رتبه من.فردا اول صبح میخوام برم دفترچه سربازی بگیرم.

• :cry:
زبان سفید
فنی 32/22
تاریخ 35/56
درک 20
منظر 15
معدل 16/05
رتبه 3436

پیوست ها

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    28 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

venus.

عضو جدید
منم باید کمال شرمندگی رتبه ام شده 2800 خانوادهام کلی ذوق کردن ولی من روم نمی شه نگاشون کنم واقعا موندم چیکار کنم
اومدم اینجا بی نهایت نا امید شدم
منم مثل تو نمیدونم امیدی هست اسکیس کار کنم یا نه ولی با این وضع که می بینم اصلا امیدی نیست

dere

عضو جدید
من معماری 339 شدم .منظر 194 . کدوم احتماله قبولیم بیشتره؟

memar-86

عضو جدید
ببین دوست عزیز منم از رفتار بعضی دوستان متعجم ...کسانی که رتبه های عالی اوردند ولی ظاهرا از رتبه ای که اوردن ناراضی اند بعدش میگن اسکیسو چند بزنیم قبولیم و شاید نشیم و .... اسکیس مثل امتحان تئوری نیست که تعداد سوالات مشخص باشه و تعداد پاسخ های صحیح و غلط معلوم باشه و 3 پاسخ غلط یک پاسخ صحیح رو حذف کنه و درصد بگیرین.... برای امتحان تئوری میشد این کارو کرد همینطور که خیلی از شما با مشاهده درصد ازمون های ازمایشی و تستهاتون پی به وضعیت خودتون برای امادگی شرکت در ازمون بردین اما اسکیس باید تلاش کنید از حداکثر تواناییتون استفاده کنید تا حداکثر نمره را بیاورید.....

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو پیامای خصوصی ازمن سوال درباره نحوه خوندنم میشه اینجا میگم که همه استفاده کنند
من تیرماه همایش ایوانخانه رو شرکت کردم و از همون موقع جدی تصمیم گرفتم که بخونم و حتما هم قبول شم از روزی 2-3 ساعت شروع کردم تا 1 هفته مونده بود به کنکور با تحویل پروژه و پایان نامه و... خوندم و بعضی روزا هیچی نخوندم واقعا حتی 3 بهمن که دفاعم بود از یک هفته قبلش کلا گذاشته بودم کنارولی 1هفته آخر 10-12 ساعت خوندم اما مهمترین عامل من فکر من بود من وقتی شروع کردم به همه گفتم که رتبه 10 مال منه و الان به 31 رسیدم و البته به 15 انرژی( اصلا برا انرژی نخوندم! همونی که برا معماری خونده بودم!) برا تکنولوژی بیشتر هدف گذاری کرده بودم اما انرژی اصلا!
مهمترین عامل موفقیتم در کل ذهنیت مثبت و تکرار و دوره دروسی که خونده بودم واینکه یک ماه به کنکور اصلا چیز جدید نخوندم و فقط خلاصه نویسیام رو میخوندم
با آزمونای ایوانخانه پیش رفتم و واقعا عالی بود خودم رو میکشتم به منابعش برسم و البته که خیلیاش رو مثل تاریخ بانی مسعود رو اصلا نخوندم! اما شماها بخونید چون من وقت نداشتم
از خوندن تو اتوبوس گرفته تا صبح زود بیدار شدنم بگم که من از آذرماه از 7صبح به اینور اصلا نخوابیدم چون طرح و پایان نامه و مرمت داشتم از ساعت 7تا 10-11 هرروز رو برا کنکور میخوندم بقیه اش رو کار دانشگاه میکردم اما 2-3 روزنزدیک به کنکورای ایوانخانه رو کاملا میخوندم
حتی آخرا نزدیک تحویلام وقتی داشتم رندر میگرفتم میخوندم!!
بالاخره که من با پشتکارم به این رتبه رسیدم سخت بود اما نشدنی نبود
شماهم میتونید
ببخشید که طولانی شد.........

نورا سلطانی

عضو جدید
تو پیامای خصوصی ازمن سوال درباره نحوه خوندنم میشه اینجا میگم که همه استفاده کنند
من تیرماه همایش ایوانخانه رو شرکت کردم و از همون موقع جدی تصمیم گرفتم که بخونم و حتما هم قبول شم از روزی 2-3 ساعت شروع کردم تا 1 هفته مونده بود به کنکور با تحویل پروژه و پایان نامه و... خوندم و بعضی روزا هیچی نخوندم واقعا حتی 3 بهمن که دفاعم بود از یک هفته قبلش کلا گذاشته بودم کنارولی 1هفته آخر 10-12 ساعت خوندم اما مهمترین عامل من فکر من بود من وقتی شروع کردم به همه گفتم که رتبه 10 مال منه و الان به 31 رسیدم و البته به 15 انرژی( اصلا برا انرژی نخوندم! همونی که برا معماری خونده بودم!) برا تکنولوژی بیشتر هدف گذاری کرده بودم اما انرژی اصلا!
مهمترین عامل موفقیتم در کل ذهنیت مثبت و تکرار و دوره دروسی که خونده بودم واینکه یک ماه به کنکور اصلا چیز جدید نخوندم و فقط خلاصه نویسیام رو میخوندم
با آزمونای ایوانخانه پیش رفتم و واقعا عالی بود خودم رو میکشتم به منابعش برسم و البته که خیلیاش رو مثل تاریخ بانی مسعود رو اصلا نخوندم! اما شماها بخونید چون من وقت نداشتم
از خوندن تو اتوبوس گرفته تا صبح زود بیدار شدنم بگم که من از آذرماه از 7صبح به اینور اصلا نخوابیدم چون طرح و پایان نامه و مرمت داشتم از ساعت 7تا 10-11 هرروز رو برا کنکور میخوندم بقیه اش رو کار دانشگاه میکردم اما 2-3 روزنزدیک به کنکورای ایوانخانه رو کاملا میخوندم
حتی آخرا نزدیک تحویلام وقتی داشتم رندر میگرفتم میخوندم!!
بالاخره که من با پشتکارم به این رتبه رسیدم سخت بود اما نشدنی نبود
شماهم میتونید
ببخشید که طولانی شد.........

الان انرژی رو انتخاب می کنید یا معماری؟

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایا کسی هست که مارا یاری کند؟

890........اسکیس 96 .......... شهید بهشتی
1024........اسکیس 98..........تهران
880(حدودا) اسکیسم یادم نمی یاد ... تربیت مدرس ....
همگی منظر ... جالبه من منظر مجاز نشدم.......:surprised: ولی در کل اصلا نیت خوندن هم نداشتم براش ....

abbasbostaniasl

عضو جدید
890........اسکیس 96 .......... شهید بهشتی
1024........اسکیس 98..........تهران
880(حدودا) اسکیسم یادم نمی یاد ... تربیت مدرس ....
همگی منظر ... جالبه من منظر مجاز نشدم.......:surprised: ولی در کل اصلا نیت خوندن هم نداشتم براش ....
اسکیس 98!!! وایییییی نمیشه که اینا رو زد؟ میشه؟

arefeh

کاربر ممتاز
یعنی منی که 3400 هستم باید 80% بزنم ک غیر انتفاعی قبول شم آره؟
اینو نمی دونم اینو الناز سلانیان .. فکر کنم فامیلیش این بود گفت .. خودشم 1100 بوده با اسکیس علم الصنعت قبول می شه با اسکیس 63 ...

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب الان وقتشه که اون عزیزی که میگفت درکو 100 زده بیاد بگه چند زده :biggrin:

ای ول....
زدی تو خال من تو کفش الان موندم.....
این درک را آدم 40 هم می زد عالی بود .. با اعتماد به نفس اومده می گه 100... البته بعدش اصلا پیداش نشد.....

arefeh

کاربر ممتاز
من نمیخوام خودمو خونوادمو نا امید کنم....:cry:من چ کنم؟؟؟میخوام کلاس برم تهران با این رتبه اگه تلاش کنم میشه؟؟؟هرچند به مجاز شدنم امیدی نداشتمو دوستام ک شرایط خیلی خوبی داشتند واسه درس خوندن مجاز نشدن...اما من دوست داشتم اگه با تلاش کردن حل میشد تلاش میکردم....اما اینجا اینقدر فاز منفی گرفتم ک گیجم.....:confused:

abbasbostaniasl

عضو جدید
میانگینت چند بود.. اگه بگی بهت می تونم بگم اسکیس چند بزنی دانشگاه دولتی (شبانه - روزانه) قبول می شی...
زبان 40
فن 10
مبانی 35
درک عمومی معماری 10
درک منظر 45
رتبه معماری بیخیال
رتبه منظر 800
چیکار میشه کرد؟

آخرین ویرایش:

albaloo_66

عضو جدید
زبان -4
فنی 30
تاریخ 10
درک 20
منظر 43
مجاز نشدممم :cry::cry::cry::cry::cry: به نظرتون تو این 20 روز تا ازاد چی بخ.نم که بتونم یه جای خوب قبول شم ازاد؟؟؟؟؟؟؟

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان 40
فن 10
مبانی 35
درک عمومی معماری 10
درک منظر 45
رتبه معماری بیخیال
رتبه منظر 800
چیکار میشه کرد؟

باید منظرتو بالای 85 بزنی تا قبول بشی... تو منظور رتبه اولیه زیاد مهم نیست واقعا اسکیس توش حرف اولو می زنه .... مثل معماری اسکیس تئوری توامان مهم نیست نقشه اسکیس توش 90 درصد ... ولی تو معماری شاید 50 *50 پس حسابی رو اسکیس هات کار کن .. اسکیس تر و تمیز دوستا دارند .. پرزانته خیلی براشون مهمه .. تو معماری این طروی نیست...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا