+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shh91

عضو جدید
خب دوستان ، استاد اسلام پناه یک کار فوق العاده عالی انجام دادند :

3 آزمون جامع نصیر به همراه پاسخ تشریحی جهت دانلود روی وبلاگشون قرار گرفت
http://mseslampanah.blogfa.com/post/54

دوستانی هم که جامع آخر سنجش و پارسه رو شرکت کردند لطفا سوالها رو بگذارند

afba

عضو جدید
سلام.میخواستم خواهش کنم در مورد زمان بندی سر جلسه و تجربیاتی که از آزمونای آزمایشی واسه مدیریت زمان کسب کردین صحبت کنین.ممنون

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز

* F A R Z A D *

عضو جدید
آغاز توزیع کارت کنکور ارشد از ساعت 14 فردا / تعداد داوطلبان در هر نوبت آزمون
مشاور عالی سازمان سنجش اعلام کرد که فرایند دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 92 از ساعت 14 فردا در سامانه این سازمان آغاز خواهد شد.
حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر، اضافه کرد: توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال 92 از ساعت 14فردا یکشنبه 15 بهمن ماه در سامانه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org آغاز خواهد شد.
وی به تعداد داوطلبانی که در روزهای 18، 19 و 20 بهمن ماه در این آزمون شرکت می کنند و گفت: در صبح چهارشنبه 158 هزار و 300 داوطلب در 7 کد رشته امتحانی و تعداد 170 هزار و 820 داوطلب در 12 کد رشته امتحانی در عصر چهارشنبه، به رقابت می پردازند. به گفته توکلی، صبح و عصر پنجشنبه به ترتیب 197 هزار و 986 داوطلب در 66 کد رشته امتحانی و 158 هزار و 495 داوطلب در 5 کد رشته امتحانی در آزمون کارشناسی ارشد شرکت می کنند. مشاور عالی سازمان سنجش، با اشاره به میزان داوطلبان در صبح و عصر جمعه، خاطرنشان کرد: صبح جمعه 165 هزار و 399 داوطلب در 12 کد رشته امتحانی و عصر جمعه 134 هزار و 912 داوطلب در 31 رشته امتحانی به رقابت می پردازند.

منبع : خبرگزاری مهر

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب دوستان ، استاد اسلام پناه یک کار فوق العاده عالی انجام دادند :

3 آزمون جامع نصیر به همراه پاسخ تشریحی جهت دانلود روی وبلاگشون قرار گرفت
http://mseslampanah.blogfa.com/post/54

دوستانی هم که جامع آخر سنجش و پارسه رو شرکت کردند لطفا سوالها رو بگذارند

کی وقت و حوصله زدن اینارو داره بعد کنکور ایشالله میزنم

afba

عضو جدید
بچه ها کسی این آزمونای جامع نصیرو زده؟ریاضیاش سخته نه؟یا من بیسوادم؟:(:cry::cry::cry:

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
صورت سوال میگه پاسخ ضربه مثلا ولتاژ دو سر خازن را بدست آورید
باید چیکار کنیم!!!http://www.iran-eng.../images/smilies/cry.gif
پاسخ پله رو بدست آوریم بعد مشتق بگیریم
یا منابع مستقلو ضربه تبدیل کنیم مدارو حل کنیم
یه کم گیج شدم راهنمایی کنید بچه هاhttp://www.iran-eng.../images/smilies/icon_razz.gif

میدونم جاش نبود ولی تاپیک های دیگه کم کم تعطیل شدند

Joe_Bel

کاربر ممتاز
حاج يوسف ، شما ديگه اين حرف نزن !!!
شما كه پسر نابغه اين جمعيد. سال اول هم براي شما زياده.
لطفا جواب اين تاپيك من نده . تا مياي با بچه ها صحبت كني ، درد دل كني ،ميان به ما انگ بي سوادي و بي محتوا شدن پست را مي دهند.
اون بنده خدا ، دختره يادت مياد جندتا جك كذاشت . انقدر بهش چيز گفتن ، اب شد رفت تو زمين. فكركنم قيد كنكور زد.:biggrin:
ببخشید دیگه جواب میدم

بعد عمری یه خبرنگار اونم خانوم , داشت باهام مصاحبه میکرد تو محلمون
منم بادی به غبغب انداخته بودم و خیلی شیک داشتم جوابشو میدادم
یهو یکی از اون طرف خیابون داد زد با این مصاحبه نکنید بابا
این اسگل محلمونه !
نیگا کردم دیدم داداشمه

afba

عضو جدید
کوتاهترین راه اینکه منبع رو ضربه بگیریم.خازنا اتصال کوتاه.سلفا مدار باز(صرفنظر از شرایط اولیه.هرچی که باشه) بعد روند عادی حل مدار

h_mazahery

عضو جدید
سلام دوستان
واقعا ممنون بابت ایجاد این تاپیک و فعال نگه داشتن و راهنمایی و ردو بدل اطلاع به هم
من به شخصا خیلی استفاده کردم،البته من در مقابل شما عددی نبودم که بخوام با شما بحث کنم،چون ضعیقتر از شما ها بودم
انشالله که همه شما و خودم توی دانشگاه خوبی قبول بشیم
من برای تست زنی کنکورهای سال قبل از پارسه و پوران استفاده میکنم متاسفانه جواب بعضی تستهاشون در انتخاب گزینه صحیح یکی نیست
ممنون میشم کلید ارشد برق 88-89-90-90 رو برام بگذارید؟.
من برای یک روز مونده به کنکور میخوام یکی از موسسات نصیر یا سنجش رو تست زنی کنم،بنظرتون کدومش رو برای سنجش نهایی کدوم انتخاب کنم؟اگه لینک سوال و پاسخ تشریحیش هم بدید ممنون میشم

sharifqc

عضو جدید
سلام دوستان
واقعا ممنون بابت ایجاد این تاپیک و فعال نگه داشتن و راهنمایی و ردو بدل اطلاع به هم
من به شخصا خیلی استفاده کردم،البته من در مقابل شما عددی نبودم که بخوام با شما بحث کنم،چون ضعیقتر از شما ها بودم
من برای تست زنی کنکورهای سال قبل از پارسه و پوران استفاده میکنم متاسفانه جواب بعضی تستهاشون در انتخاب گزینه صحیح یکی نیست
من برای یک روز مونده به کنکور میخوام یکی از موسسات نصیر یا سنجش رو تست زنی کنم،بنظرتون کدومش رو برای سنجش نهایی کدوم انتخاب کنم؟اگه لینک سوال و پاسخ تشریحیش هم بدید ممنون میشم

سلام
یه سرچ ساده کنی سوالا و کلید تمام رشته ها تو نت هست.
واسه رشته برق که اگه تاپیک و خونده باشی متوجه میشی که پارسه و سنجش اصلا رو استاندارد بودنشون نمیتونی حساب کنی.میمونه نصیر که تعریف سوالاشو شنیدم ولی هنوز ندیدم ! لینکه سوالا با جواباشام تو همین تاپیک بچه ها گذاشتن به نظرم بهتر از بقیست

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
صورت سوال میگه پاسخ ضربه مثلا ولتاژ دو سر خازن را بدست آورید
باید چیکار کنیم!!!http://www.iran-eng.../images/smilies/cry.gif
پاسخ پله رو بدست آوریم بعد مشتق بگیریم
یا منابع مستقلو ضربه تبدیل کنیم مدارو حل کنیم

به نظر من مشتق پاسخ پله رو بگیری خیالت راحت تره
راه دوم خیلی وقتا منو گیج کرده و جواب دیگه رسیدم:question::redface:

Joe_Bel

کاربر ممتاز
دوستان عزیز بهم مشاوره میدید لطفا؟
به نظرتون بعد از این که فوق لیسانسم رو گرفتم
فلافلی بزنم یا آب هویجی :w15:
777 (13).gif 777 (20).gif

Joe_Bel

کاربر ممتاز
به نظر من مشتق پاسخ پله رو بگیری خیالت راحت تره
راه دوم خیلی وقتا منو گیج کرده و جواب دیگه رسیدم:question::redface:

آره میدونید چرا رسیدید چون برای پاسخ ضربه رو باید ثابت زمانی رو هم بدست بیاریم

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه یشنهاد این برنامه دو روز اخر رو با توجه به تحلیل سوالای کنکور سال قبل
مثلا درس مدار میگیم یه سوال از تحلیل مقاومتها دار،یکی از مدار مرتبه اول،مرتبه دوم،تحلیل دائمی سینوسی و...
بیایم تیتر وار بگیم که اگه مثلا مقاومت تونن خواستن اینکارو کنیم یا واسه تحیلی سینوسی فلان کنیم ...یه حالت مرور جمعی
کسی موافقه ؟:smile:
شاید کسی نکته های خاصی خونده باشه که ما نخوندیم یا فراموش کردیم اینجوری نکته ها یکم پررنگ تر میشن تو ذهنمون

فقط یه پیشنهاده:redface:

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همه رو بدست میارم بعد حسابی خودمو گیج میکنم اخرشم نمیفهمم چیکار کردم:redface::Dبعد پاسخ نامه رو که میبینم میبینم همه رو بدست اوردم ولی جمعش نکردم فک کنم اثرات کم تست حل کردنه:w05:

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

تو سایت پردازش هست میتونی برداری دوست عزیز
http://www.pardazeshpub.com/arshad_daftarche.asp

mohsignal

عضو جدید
سلام
ایا یک جوانمردی پیدا میشه سوالای 91 معادلات مواد و ریاضی محض رو عکس بگیره بزاره تو سایت ؟؟؟;)
من کتاب کریمی رو دارم که تا سال 90 رو بیشتر نداره.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
وضعیت
موضوع بسته شده است.