درخواست های مرتبط با:پایان نامه

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام به همه.من باید برای موضوع تحلیل خط اسمان در ایجاد ارامش و اغتشاش در ذهن بیننده یه پرسشنامه درست کنم اگه میشه بگین که چه سوالایی رو باید بزارم مرسی

پيشنهاد: دوتا عكس بزار يكي خط اسمانش صاف يكي شكسته ببين از كدوم استقبال ميشه؟؟
خط اسمانشم بكش و قرمز كن
كه طرف بفهمه تاكيد رو چيه

سلام بچه ها من یه سری پلان از یتیم خونه میخوام چه داخلی باشه چه خارجی .موضوع پایان نامم :خانه ی کودکانه بی سر پرسته
ایدمم:حلزونه
استادم گفته یه ارتباطی بین اینا پیدا کنم اگه کمکم کنییییییید ممنون میشمممممممممم اصلا مغزم کار نمیکنه

سلام راستش من خیلی سررشته ندارم اما چرا حلزون؟؟!
شما سایتتون کجاست؟؟!
نمیدونم ولی من احساس میکنم برای کودکان بی سرپرست یه ایده مفهومی بیشتر به کار میاد تا یه ایده شکلی
مثلا یه چیز تو مایه های تجمع!

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من موضوع پایان نامم هتل 4 ستارست و به شدت دنبال سایت میگردم چون منطقه 22 تهران را استادم قبول نکرد و توی شمال کشور یا کیش که توجیه به لحاظ توریستی دارد میخوام لظفا کمک کنیییییییییییییییید که عجله دارم
شهر سرخرود در نزدیکی شهرستان محمود آباد در استان مازندران.اگه اطلاعات بیشتری برای توجیه سایت خواستید بگین براتون میل کنمSITE1-Model.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

honey vafaei

عضو جدید
شهر سرخرود در نزدیکی شهرستان محمود آباد در استان مازندران.اگه اطلاعات بیشتری برای توجیه سایت خواستید بگین براتون میل کنممشاهده پیوست 114810
ممنون میشم اگه اطلاعات مربوط به سایت رو برام میل کنید دوست عزیز.hanieh.vafaei@yahoo.com

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون میشم اگه اطلاعات مربوط به سایت رو برام میل کنید دوست عزیز.hanieh.vafaei@yahoo.com
معروفه که برای پایان نامه منطقه 22 برای مکان های آموزشی انتخاب میشه!اطلاعاتی که داشتمو میل کردم.امیدوارم بر ات مفید باشه.;)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ROZ1367

عضو جدید
سلام به دوستان. من دانشجوی کارشناسی ارشد گرایش معماری هستم میخواستم پیشنهادتون را راجع به موضوع پایان نامه ای که میخواهم بردارم بدونم.
ممنون میشم راهنمایی کنید:w27::smile:

MASHTE

عضو جدید
درخواست:پایان نامه خانه سالمندان

درخواست:پایان نامه خانه سالمندان

سلام دوستان گلم:D
پایان نامه من سالمندانه، کدوم عزیزی میتونه کمکم کنه؟
:gol:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: mpb

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام دوستان گلم
پایان نامه من سالمندانه، کدوم عزیزی میتونه کمکم کنه؟

ضوابط ونمونه های طراحی:فضایی برای سالمندان

پلان خانه سالمندان اتوکدی

http://www.naghsh-negar.ir/1389/12/دانلود-پلان-خانه-سالمندان-اتوکدی/#

پلان خانه سالمندان
پسورد : www.cad30ty.comحجم : 622 کیلوبایتدانلود ( لینک مستقیم )

[h=2]دانلود کتاب معماری: اقامتگاهی برای افراد سالمند(خانه سالمندان)[/h]

آخرین ویرایش:

mandana-n

عضو جدید
سلام.
لینک اول:
آدرس دانلود شماره 37 مجله صفه، که یه مقاله با این عنوان داره: طراحی مناسب برای سالمندان
http://wdl.persiangig.com/pages/dow...azine/Soffeh/Soffeh 37 (www.sharnameh.ir).pdf

لینک دوم:
یک سایت که میتونید مطالعات خانه سالمندان رو ازش بخرید
http://www.irprojeh.ir/product.php?id_product=37

لینک سوم:
خرید اینترنتی کتاب: طراحی معماری مراکز خدماتی روزانه برای سالمندان

http://www.ketabnet.ir/bookview.aspx?bookid=1609833

دوتا کتاب دیگه در این زمینه:

1) ضوابط طراحی معماری ساختمان های مناسب سالمندان، ناشر مرکز تحقیقات و ساختمان مسکن
2) مبانی طراحی معماری مراکز خدماتی روزانه سالمندان، نشر: وزارت مسکن و شهرسازی، مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن (30 آذر، 1389)

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پایان نامم سالمندان نیست ..ولی از کمک ماندانا و mpb جان به وجد اومدم ...خواستم تشکر کنم .مرسی .:heart:

bazakbaz

عضو جدید
سلام:w46:.دوستان من دنبال استانداردهای نمایشگاه گل،ضوابط،فضاها و.... هستم:w10:.کسی میتونه بهم کمک کنه؟!؟!؟!؟!؟!؟!
راستی واسه تحلیل نمونه مشابه هم نمونه داخلی ندارم.نمایشگاه گل پارک گفتگو هست،اما مطلب به درد بخوری پیدا نکردم.:w10:

orangephoenix

عضو جدید
بچه ها موضوع پایان نامه من طراحی موزه هنرهای معاصر هست. ممنون میشم منبع و مطلب خوبی اگه سراغ دارین معرفی کنید. :smile:

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان کسی مطلبی یا نمونه مشابهی برای طراحی کانون برای نویسندگان و نقد و بررسی کتاب اگه داشت بم معرفی کنه ممنون میشم:cry:

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان کسی مطلبی یا نمونه مشابهی برای طراحی کانون برای نویسندگان و نقد و بررسی کتاب اگه داشت بم معرفی کنه ممنون میشم:cry:

bazakbaz

عضو جدید
سلام
:w46:
.دوستان من دنبال استانداردهای نمایشگاه گل،ضوابط،فضاها و.... هستم
:w10:
.کسی میتونه بهم کمک کنه؟!؟!؟!؟!؟!؟!
راستی واسه تحلیل نمونه مشابه هم نمونه داخلی ندارم.نمایشگاه گل پارک گفتگو هست،اما مطلب به درد بخوری پیدا نکردم.
کسی نیس کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bazakbaz

عضو جدید
سلام.کسی نیست بهم کمک کنه؟
واسه تحلیل نمونه مشابه نمایشگه گل،بجز نمایشگاه گل،مورد دیگه هم باشه ممنون میشم!!!1

memar_sh

عضو جدید
معماری آن چیزی نیست که معمار دوست دارد ، بلکه آن چیزیست که مردم باید دوست داشته باشند.
معماری هنر معنا دادن به فضاست.
من با قسمت دوم کاری ندارم ولی در مورد قسمت اول جالب بدونی چندی پیش بحثی بود که جمع بندی این شد معماری بوجود آوردن چالش وچگونگی حل آن چالش میباشد

bazakbaz

عضو جدید
کسی نیست؟کتاب یا منبع دیگه هم باشه ممنون میشم!!!!!
سلام
:w46:
.دوستان من دنبال استانداردهای نمایشگاه گل،ضوابط،فضاها و.... هستم
:w10:
.کسی میتونه بهم کمک کنه؟!؟!؟!؟!؟!؟!
راستی واسه تحلیل نمونه مشابه هم نمونه داخلی ندارم.نمایشگاه گل پارک گفتگو هست،اما مطلب به درد بخوری پیدا نکردم.
کسی نیس کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

naturalism

عضو جدید
سلام میخواستم بدونم سرانه برای سالمندان چطوری حساب میشه؟ پایان نامه این ترمم خانه سالمندانه....باید سرانه شو حساب کنم....کمکم کنیییییید لطفا....

setareharchitect

عضو جدید
درخواست نقشه

درخواست نقشه

دوستان کسی نقشه های فرهنگسرا یا خانه کودک رو داره برای پایان نامه می خواهم برام میل کنه؟

MASHTE

عضو جدید
سلام بر دوستان مهربونم
از mpb و mandana_n به خاطر کمکشون حسابی تشکر میکنم و آرزوی موفقیت دارم.
خووشحال میشم منم بتونم کمکی به این دوستان بکنم.

• Like
واکنش ها: mpb

MASHTE

عضو جدید
سلام naturalism موضوع منم سالمنده. من شب برات یه سری اطلاعات میزارم ببین به دردت میخوره...........اگه ممکنه واسه پروپزالم کمکم کن........نمونه داخلی و خارجی و مبانب نظریموفق باشی

Ar.behnam

عضو جدید
بچه ها نیاز به کمکتون دارم
:(
موضوع: پژوهشکده فرهنگ هنر و معماری
در مورد مطالعات و برنامه فیزیکیو هر چی دارید کمک کنید خیر ببینید @
جدا جدا هم داشتین طوری نیست خودم سر هم میکنم

بالا