گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو روحشون واقعا.
حالا یه شاسکول دیگه قرار شده بزنگه حالا اگه بزنگه
همکلاسی قدیمیم تو اون آموزشگاهی که قراره زنگ بزنه کار میکنه اما نمیخوام بهش رو بندازم
دوستمم هست(اهوازیه)اما صبر میکنم خود مدیر شاید بزنگه یکم مخشو زدم مثلا.
نمیدونم بزنگه یانه!
از ساعت 8تا 2 یا اینکه اگه خواستی برعکس 2 تا 8 شب.که من شب رو ترجیح میدم.200 تومن میده واسه 6ساعت کاری در روز پولش رو کاریندارم محیطش بد نیست.
همه دخترا اونجا دماغ عملین!
....اره خوبه ساعتش...ایشالا شهرضا رو هم بیاری که دیگه خیالت راحت شه....

s.matavos

عضو جدید
بچه ها و مهندسان، یاری برسونید! یه تاپیک بود مال نتایج ارشد ازاد 90! من هرچی میگردم نیست! هر کی پیداش کرد، ادرس بده لطفا! :cry:

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
............

............

تو به خواب عمیق احتیاج داری... :razz:
....همینجور برو بر منو نگاه نکن این یک نظر کارشناسی هستش فرایند و مهندسی شیمی اصلا اسم های با مسمایی نیستن...فرایند هم مثل گاز باید کنکور جدا براش بذارن!

s.matavos

عضو جدید
....همینجور برو بر منو نگاه نکن این یک نظر کارشناسی هستش فرایند و مهندسی شیمی اصلا اسم های با مسمایی نیستن...فرایند هم مثل گاز باید کنکور جدا براش بذارن!
خدای را روزی هزاران بار شاکرم که تو وزیر علوم نیستی! :wallbash:

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام! میگم این امضاءت بقیه ش کو؟! هر وقت میای، می پرسم! هیچ وقتم جواب نمیدی! منم از رو نمیرم!!! :biggrin:

نیست که سینایی
من 89 رو خندم اما 90 ندیدم تا حالا!
چرا من قبلا دیده بودم بابا خودمم توش پست گذاشتم با دستای خودم. اما الان نمیدونم کجاس.

s.matavos

عضو جدید

چرا من قبلا دیده بودم بابا خودمم توش پست گذاشتم با دستای خودم. اما الان نمیدونم کجاس.
دیدی بود؟ کجاس الان؟
:D......اگه بودم که تمام گرایش های مهندسی شیمی رو جز فرایند از سرفصل مهندسی شیمی حذف میکردم
:mad:
پیدا کردم میزارم برات
پیام
اما تو امضام نه اخه طولانی میشه ;):gol:
;)

بالا